Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Тор

Дискусии: Любовни романи (Част 5)

Препоръчан отговор

Най-накрая си прочетох Tempt me at twilight на български. Нарочно пиша на английски заглавието, защото не смятам, че българското е подходящо - Попи. Просто е смешно в средата на поредицата, сред заглавия като Мой до полунощ и Любов на разсъмване, да се плесне името на героинята. Съвсем на мястото си щеше да бъде, ако звучеше Съблазни ме в здрача или пък Съблазън в здрача (на мен лично повече ми харесва първият вариант, както бе и обявено в края на историята на Уин и Мерипен). Това е любимата ми книга от поредицата и направо ме е яд на заглавието. Иначе този път съм почти без забележки към превода. Казвам "почти", защото все пак има малки неточности - “We’ve had many kisses to make up for.” е преведено като "Заради многото целувки.". Е, дори и извън контекста, е ясно, че значението е съвсем различно. На първи прочит това са ми забележките, не се сещам за други неточности или за пропуснати изречения/абзаци. Дано на втори не се появят още. И дано Married by morning не бъде преведена като Катрин или Лео!!! Поредицата е качествена, едни от най-добрите книги на Лайза Клейпас, не искам да ги орезилят :no-no:

Та Попи и Хари... :inlove1: :inlove1: :inlove1:У-н-и-к-а-л-н-и :mark: Просто ги обожавам :shy11: Харесва ми, че не си допадат веднага и не откриват голямата любов на първата си среща. Пък и Хари като си харесва Попи, поне не лъже, че се е влюбил от пръв поглед. А Попи не е ощипаната госпожица, стъпила за първи път в столицата и вече да примира от обаянието на балните зали, роклите и възпитаните господа. Книжката е истинско бижу :) Чакам с нетърпение историята на Катрин и Лео, там ще падне голямо забавление, романтиката си е на ниво и е също толкова прекрасна книга, колкото Tempt me at twilight :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има ли някой да помогне с английския текст на The Laird Who Loved Me (Леърдът, който ме обичаше) на Карън Хоукинс?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има ли някой да помогне с английския текст на The Laird Who Loved Me (Леърдът, който ме обичаше) на Карън Хоукинс?

Да помогне как?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За оригиналния вариант на книгата, на английски ми трябва. който може да услужи. Мерси!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За оригиналния вариант на книгата, на английски ми трябва. който може да услужи. Мерси!

Ще потърся и ще пиша на лс ако някой не ме изпревари разбира се.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Супер си! Мерси, мерси,....

Всички тук сме супер, аз в случая, щото ако не ме е изпреварил някой и драснеш едно лс ще се разберем как да ти я пратя

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отдавна не бях влизала в дискусията, поради липса на време. Понеже освобождавам място продавам част от книгите си, ако някой има интерес прилагам списък. Лека вечер! Извинявам се видях, че има отделна тема :angry:

Книги.doc

Редактирано от Sianaa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър вечер, дами :) Търся си книга 8 на Братството Black Dagger Brotherhood 08 - Lover Mine - JR Ward на английски език в текстов формат ( .doc или .txt) . Имам я в pdf формат, само че аз чета книги на телефона ми и ми трябва в текстов. Използвам една програма да прехвърля pdf->doc, но незнам защо точна тази не мога. Изписва ми невалиден pdf файл. Ако някой може да ми помогне, ще съм ви мнооооооого благодарна :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук можеш да си ги обръщаш в какъвто формат искаш - http://ebook.online-convert.com/

Допълвам

Ако не стане, видях, че я имам в .doc, така че мога да ти я пратя.

Редактирано от milenaka (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря milenaka за сайтчето, само че пак ми даде невалиден pdf :( Намерих си го в текстов формат така че всичко е супер за сега :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В момента чета Лилията и леопарда на Сюзън Уигс и жената пише много хубаво и увлекателно. Обаче другият й роман Магията на виното ми се струва, че досега не е бил сканиран. Това е голям пропуск, защото доколкото помня някой го беше хвалил, че е интересен. И да си дойда на думата- моля, моля :help: ще качи ли някой и тази книга, толкова ще съм признателна,ако някой го направи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В момента чета Лилията и леопарда на Сюзън Уигс и жената пише много хубаво и увлекателно. Обаче другият й роман Магията на виното ми се струва, че досега не е бил сканиран. Това е голям пропуск, защото доколкото помня някой го беше хвалил, че е интересен. И да си дойда на думата- моля, моля :help: ще качи ли някой и тази книга, толкова ще съм признателна,ако някой го направи.

Все си мисля, че книжката май беше минала под ножа. Но ако не се намери скана, в събота мога да я изтрещя през скенера. Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Все си мисля, че книжката май беше минала под ножа. Но ако не се намери скана, в събота мога да я изтрещя през скенера. Публикувано изображение

По принцип останаха нищожно малко несканирани исторически романи на Ирис, а също и на Бард, така че не съм сигурна. Но отдавна ми се чете Магията на виното и май щях да я забележа, ако беше в темата или в Ескейп. Във всеки случай с нетърпение чакам съботата :) Редактирано от Ayase (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямаме я тази книга.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аааа, още утре ще й светя маслото. Публикувано изображение Незнайно как сме я пропуснали.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, момичета... имам една молба към всички. Много искам да прочета една книга, но не мога да я намеря никъде и да я сваля, ако някой я има или я намери, нека да ми пише. Книжката се казва Еnemy mine на Aline Hunter, благодаря ви предварително :) :)

Аз имам същата молба.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

;f;r

CTRL + Q to Enable/Disable GoPhoto.it

момичета отново се нуждая от помощта ви, довършвам редакцията на Когато тя беше лоша на Луиз Бегшоу, но ми лисват стр. 318-319, моля ако някой има книгата да ми снима/сканира страничките. Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета някоя от вас чела ли е на Рейчъл Гибсън-"Влюбен до безумие" и как ви се струва? :rolleyes: И ако някоя знае какво е заглавието на книгата на английски?

Редактирано от romanti4ka (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета някоя от вас чела ли е на Рейчъл Гибсън-"Влюбен до безумие" и как ви се струва? :rolleyes:

И ако някоя знае какво е заглавието на книгата на английски?

Според издателите оригиналното заглавие е: TRULY, MADLY, YOURS.

А, що се отнася до книгата – на фона на „Истински признания“ – бледнее. За мен е много слаба история. Не бих я прочела повторно. Но пък всеки си има вкус.

Редактирано от Голата Маха (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей те търся книга на която знам в основни линии сюжета но нито се сещам за автор нито за заглавие. къде да пиша и към кого да се обърна за помощ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами разкажи какво си спомняш от книгата, пък да видим дали някой няма да се сети коя е.. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпрос за една книга, че нещо се омотках. Главната беше в някакво училище, а баща й беше лекар, когото бяха изгонили от имението на бащата или чичото на главния, защото причинил смъртта на някого. Накрая главния доказа, че е невинен. Само това си спомням от сюжета. Дано някой се сети.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...