Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Тор

Дискусии: Любовни романи (Част 5)

Препоръчан отговор

Здравейте,

тези дни си спомних за едно книжле, което четох преди много време. Става въпрос за Сбъднати мечти на Елизабет Адлър.

Много ми се прииска да си я припомня.

От много време не съм влизала тук и не знам дали е мястото тук на въпроса ми, ако не е, моля за извинение.

Някой може ли да ми помогне да я намеря в електронен вариант, до сега я издирвах, но за мое съжаление безуспешно.

Освен това... преди сякаш имаше нещо като блог ( или тема )  с много, ама много сканирани книжки, вече не съществува ли, или аз не търся достатъчно и където трябва?

Предварително благодаря на всеки отзовал се.   :)

Редактирано от DuLcE_InSoPoRtAbLa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм много сигурна какво е позволено прати ми лс и ще ти кажа каде да я намериш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета, Коледа е очакване. Време е да споделите, спомени, желания, подаръци и надежди.

Споделете ги с тези, които се грижат за вас и ви обичат.Весела Коледа!!!   :santa5:  :gift:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

♥ ♥ ♥ Весела Коледа на всички ♥ ♥ ♥ Обичам ви ♥ ♥ ♥

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За много години :)

Преди малко попаднах на нещо интересно - http://zaknigi.com/view.php?id=970

Това е аудио вариант на книгата "Танц в сенките" на Джули Гарууд. Има и на Джоана Линдзи "Обичай само веднъж" и още много книги (8 страници ако не се лъжа)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! От известно време чета тук, но досега съм се въздържала от коментари. Моля за помощ - ако някой може да ми посочи откъде мога да си сваля "В бурята на страстта" от Сандра Роудс (може и на лични). Торентът, от който започнах да свалям, ми даде грешка и файлът не се отваря. 

Ще съм благодарна за всяка информация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за отзивчивостта, момичета! Книгата вече е в библиотеката ми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Някой вече успя ли да прочете "Рубиненочервено" от Керстин Гир. Видях ,че е излязла вече. Чудя се дали да си я поръчам. От последните романи които си купих съм доста разочарована. Ако някой вече я е прочел ще се радвам на мнение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да му се намира на някой ПДФ на Джули Гарууд - Венчило с дявола. Да ми пише ЛС. Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета, някоя от вас знае ли дали я има преведена, дори като фенпревод книгата на Сюзън Елизабет Паркър- Бебето е мое. Също и последната от поредицата й за американските първи дами- тази, която е за Луси. И къде мога да ги открия. Имам ги на английски, но моят английски не е много добър и само се изнервям като чета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Книгата е на Сюзън Елизабет Филипс и е от поредицата "Чикаго Старс", която "Ибис" почнаха да издават, но..... досега е издадена само една  - "Рай в Тексас".  Чела съм следващата книга - "Знойни сънища". Аз също чакам да я видя на български; явно доста ще си почакаме.

Поне до момента не съм попадала на много преведени нейни книги, без значение от кое издателство. Ако греша - моля да да ме поправите. И ще се радвам, ако наистина някой подскаже къде можем да намерим книгите на авторката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Книгата е на Сюзън Елизабет Филипс и е от поредицата "Чикаго Старс", която "Ибис" почнаха да издават, но..... досега е издадена само една  - "Рай в Тексас".  Чела съм следващата книга - "Знойни сънища". Аз също чакам да я видя на български; явно доста ще си почакаме.

Поне до момента не съм попадала на много преведени нейни книги, без значение от кое издателство. Ако греша - моля да да ме поправите. И ще се радвам, ако наистина някой подскаже къде можем да намерим книгите на авторката.

Ако четете руски - има цялата поредица за "Чикаго Старс" и други нейни книги.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С руския език нямам проблеми; за разлика от английския, с който съм на "вие"  :)   Затова ще помоля за линк, където мога да чета (може и на лични).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,преди два дни се регистрирах ,може ли някой да ми помогне наде да намеря фен преводите в ескейп ги няма ,Предварително Благодаря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
С руския език нямам проблеми; за разлика от английския, с който съм на "вие"  :)   Затова ще помоля за линк, където мога да чета (може и на лични).

Имаш ЛС.

Здравейте,преди два дни се регистрирах ,може ли някой да ми помогне наде да намеря фен преводите в ескейп ги няма ,Предварително Благодаря

Имаш ЛС.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли и на мен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ако четете руски - има цялата поредица за "Чикаго Старс" и други нейни книги.

а на мен може ли :shy11:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Може ли и на мен.

Имаш ЛС.

а на мен може ли :shy11:

Имаш ЛС.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой има ли Докосни зората на Шели Милър? Трябва ми преводач и редактор. Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Отдавна не съм писала поради ред събития, които ми се случиха в личен план.

Така, остана ми време да почета нещичко и ми се чете нещо веселко, съвременно - например героите не се понасят в началото и се дразнят много. Отворена съм към всякакви предложения.

Другия ми въпрос е за книгата Рай в Тексас на Сюзан Елизабет Филипс - от нета не мога да разбера издадена ли е в БГ или по-скоро кога е издадена и от кое изадетелство. Или ако я има на файл, къде е?

Миналата седмица открих авторката и много ми харесва. Ще съм много благодарна за помощта.

п.с. А фенпреводите може ли и на мен инфо какво стана с тях?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравейте!

Отдавна не съм писала поради ред събития, които ми се случиха в личен план.

Така, остана ми време да почета нещичко и ми се чете нещо веселко, съвременно - например героите не се понасят в началото и се дразнят много. Отворена съм към всякакви предложения.

Другия ми въпрос е за книгата Рай в Тексас на Сюзан Елизабет Филипс - от нета не мога да разбера издадена ли е в БГ или по-скоро кога е издадена и от кое изадетелство. Или ако я има на файл, къде е?

Миналата седмица открих авторката и много ми харесва. Ще съм много благодарна за помощта.

п.с. А фенпреводите може ли и на мен инфо какво стана с тях?

Книгата е издадена от "Ибис" през 2012 година и трябваше с нея да стартират поредицата "Чикаго Старс", но....... за момента е само това. Не знам дали я има някъде качена, аз си купих електронната книга. Сюзън Елизабет Филипс е една от любимите ми авторки, но не на всеки допада, защото обикновено героините й са претърпяли някакъв катарзис, често не са дори и красиви. Но няма книга от авторката, която съм чела досега, да не ме докарва на сълзи на моменти. 

Книгите на Филипс ги има качени в руски сайт - (на руски език); благодаря на tuleva за информацията.

Редактирано от YDG (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Имаш ЛС.

Имаш ЛС.

Благодаря за лс ,вече се регистрирах,Може ли ано е удобно линк за книгите на Сюзън Елизабет  Филипс на руски

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Благодаря за лс ,вече се регистрирах,Може ли ано е удобно линк за книгите на Сюзън Елизабет  Филипс на руски

Момичета голямо Благодаря за лс ,Вече разглеждам какво има-а то какво ли няма там ,Още веднъж Благодаря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...