Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Тор

Дискусии: Любовни романи (Част 5)

Препоръчан отговор

Здравейте! Не съм писала тук от години, но просто искам да си споделя болката... Всичко това ми липсва наистина... имам предвид форума, коментарите четенето на яки книги... споделянето с приятели... всичко страшно много ми липсва... Вярно е, че сега нямам толкова време за четене, но липсва ми това, че дори аз да не съм чела нещо... мога да прочета коментара на някой друг, ентусиазма и чувствата, обичта към книгите. Опитвам се да намеря такова местенце някъде за романтичната ми душичка, но уви не успявам... Знам, че нещата никога няма да са същите... Но просто ми липсва... с вас съм плакала и се смяла момичета, с вас съм изчела най-страхотните истории и искам това да се върне... Не знам възможно ли е... Честно казано супер много се съмнявам, но за себе си казвам, че аз ще пиша от време на време... за да споделя ентусиазма или разочарованието си от някоя книга (нима не споделяме една любов?)... И ще ми е хубаво, че поне една романтична душичка като мен ще сподели моите терзания, моите впечатления и ще ми е хубаво...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами, аз съм сравнително нова тук и затова не пиша толкова. Иначе доста чета. Сега съм на вълна да препрочета "Гола в смъртта". Много ми беше харесала поредицата, като я прочетох за пръв път и скоро се присетих за нея.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди няколко дни, докато стържех моркови за салата се сетих за една главна, която посещаваше "бебешки" курс, където ги учеха да правят пюре от моркови, но нейното стана на каша. Мислех си, че книгата е на Дж. А. Кренц и прерових всичко, но не открих такъв откъс. Случайно да се сещате за автор и заглавие?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Джейн Ан Кренц - Перфектни партньори

Правилно съм се насочила към авторката, но точно тази книга я прескочих в търсенето, защото реших, че не е тя. Ще си я прочета .

Мила, на котето не му ли се зави свят да гледа, как тая мишка върти обръча? :wink12:  :)  :wink12:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мили дами,та като стана въпрос по-горе за Кристина Дод,бих искала да попитам, знае ли някой,къде мога да намеря електронен вариант на две нейни книжки-''Изчезналата принцеса " и" Загубена в твоите обятия" ?.Благодаря предварително! :)  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мили дами,та като стана въпрос по-горе за Кристина Дод,бих искала да попитам, знае ли някой,къде мога да намеря електронен вариант на две нейни книжки-''Изчезналата принцеса " и" Загубена в твоите обятия" ?.Благодаря предварително! :)  :)

Все още ги нямаме. Чакаме някоя добра душа да се смили и да ги сканне.. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря много за отговора :) ,тогава...,ще чакаме добрата душа..., :rolleyes:

Редактирано от danyk (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да завладееш мистър Бриджъртън- от Джулия Куин.

Ако я имате може ли да ми я пратите на [email protected] Или поне да ми посочите линк с безплатно сваляне. Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако я имате може ли да ми я пратите на [email protected] Или поне да ми посочите линк с безплатно сваляне. Благодаря.

Имаш поща :wink12:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами мога да ги метна през скенера таз събота или неделя. Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами мога да ги метна през скенера таз събота или неделя. Публикувано изображение

А..ето я и добрата душа,която чаках... :line dance: !Ами... много ме зарадва ,с нетърпение ще чакам ..уха..лянка. Голям мерак  им имам на тези книжки,не знам само как ще ми ги пратиш,да ти напиша мейла или...? :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За  "Изгубената принцеса" и аз бих искала да се класирам в листата на чакащите; всъщност ще се радвам да мога да прочета и двете книги на Кристина Дод.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Голям мерак  им имам на тези книжки,не знам само как ще ми ги пратиш,да ти напиша мейла или...? :rolleyes:

За  "Изгубената принцеса" и аз бих искала да се класирам в листата на чакащите; всъщност ще се радвам да мога да прочета и двете книги на Кристина Дод.

Мили дами, ще ги кача на обичайното ни място. Ако не се ориентирате, пишете ми на ЛС. ;)

Редактирано от bobych (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,преди два дни се регистрирах ,може ли някой да ми помогне наде да намеря фен преводите в ескейп ги няма ,Предварително Благодаря

Здравейте, може ли и да мен. Доста време не съм влизала, и не съм наясно с новите порядки. Благодаря предварително :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, може ли и да мен. Доста време не съм влизала, и не съм наясно с новите порядки. Благодаря предварително :)

Имаш ЛС.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, може ли да помоля и на мен да ми я пратите :shy11: [email protected] 

Редактирано от tanjj (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много съм щастлива,че успях да се регистрирам в този форум,защото обожавам да чета.Искам да благодаря на всички,които качват книги и на всички които споделят впечатленията си от дадени автори,защото благодарение на тях успях да прочета доста книги,които бях пропуснала.Искам да попитам за книгата на Кристина Дод "Загубена в твоите обятия" къде ще бъде качена? Последните две книги от нея:"Бедствие на високи токчета" и "Внимавай в картинката" бяха разкошни-горещо ги препоръчвам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Урааа "Сладки приказки" на Джули Гарууд трябва да излезе до 10 дена :))) http://hermesbooks.com/catalog/product/view/id/34703/s/sladki-prikazki/category/705/ Нямам търпение :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Урааа "Сладки приказки" на Джули Гарууд трябва да излезе до 10 дена :))) http://hermesbooks.com/catalog/product/view/id/34703/s/sladki-prikazki/category/705/ Нямам търпение :)

Ехееей, тя беше обявена за 4-ти. Направихме поръчка за много книги и оня ден от интернет книжарницата се обадиха, че ще я пуснат на 8-ми, та цялата поръчка задържахме, а сега стана 13-ти. За мен много кофти новина.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...