Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Aliya

Господин Президент Плевнелиев – Чувате ли се какво говорите!?

Препоръчан отговор

Абе и на мен ми идват малко сектантски някои твърдения тук в темата...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе и на мен ми идват малко сектантски някои твърдения тук в темата...

Остава и да кажеш кое е сектантство според теб!? ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Остава и да кажеш кое е сектантство според теб!? ;)

Здравей приятелко! Ами всичко, ама абсолютно всичко което не е в съгласие с някое общо вярване и дори това което не е в съгласие с философията на този, който си е направил труда да те квалифицира, е сектанство. Примерно, твоите изказвания се разминават в някаква степен, с виждането за света, със светогледа на Мадона и спрямо нея си сектантка, щото не си седнала да и пригласяш и възхваляваш на нейният начин на мислене и изяви. Даже може да каже и, че си сепаратистка, защото се делиш от нейната група хора, които са решили да й угаждат и подмазват като й пригласят, правейки се, че са й приятели(а някои може наистина да са, макар че в днешните демократични времена, гаранциите са френски) и демонстрирайки единомислие с нея. Разбира се, най-често в сектанство се обвинява при различие по религиозен принцип, но често това се изтъква, просто защото обвинителя не може да намери никакъв по-добър повод(не че това е), а този е достатъчно мъгляв и лесно се възприема от публиката, без много странични обяснения.

Разбира се, това е просто пример, не искам да засегна някого с него, още повече Мадона, която е човек доказал своите качества и която просто се е пошегувала по-горе, надявам се!

Но наистина, моля придържайте се по-твърдо към това да поствате регулярно, шменти-капелите на оная хлебарка, която с купено-назначените избори, ни се пише за президент в момента(не забравяйте че темата е в секцията за политика и демагогстването спрямо, плюенето и хвърлянето на кал по известни личности от професията, не е нещо чуждо на политическата игра, дори в извън изборно време). Да не се засягат няколкото човека, които наистина по свое желание, са си пропилели гласа за него(щото ако го Плевнелиев го нямаше, вероятно щяха да го пропилеят по някой друг). :whist:

Така че с Off-а дотук! Обсъждането на майката природа и изказването на други твърде далечни на тематиката мисли в тази тема, ще водят до предупреждения и наказания, за който продължи! Това към всички, включително и мен!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Не съм се пошегувала..

Слидерум, благодаря за опита за обяснение на онова, което съм казала и защо, но нямаше нужда от такава задълбоченост..

Всяко мнение на госпожата/госпожицата съдържа или упреци (към несъгласни с нея потребители) за неосъзнаване на божественото в човешкото сътворение или непрекъснато натякване на "съществуванието", както го нарича тя...а да не говорим за това

И именно страхливият човек не може, пак от страх, да усети Майката Природа и да се слее с нея и нейното единство!

Тъпотиите от сорта на това, че животните нямали ум и т.н. няма да ги коментирам..

Въобще не ме касае религиозната принадлежност на госпожата, просто натякването във всеки пост на това как СПОРЕД НЕЯ е произлязъл светът и какво човек трябва и не да прави откровено ме дразни и ми идва "сектанстко"..

Толкоз..

Чета я, защото пише смислено и ми харесва как мисли. Докато не видя типичните изречения, за които споменах..но явно не може да не ги вмъква..

Редактирано от Madonna (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това не е толкова опит за обяснение, а опит да се свърши с глупостите и да се приключи с офтопика. Животните имат мозък, нямат разум. Точка, че и мен ще ме бият! Давайте за мосю президента:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а опит да се свърши с глупостите и да се приключи с офтопика.

Именно!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въобще не ме касае религиозната принадлежност на госпожата, ...

Живите хора имат право на отговор ;) :

Нямам религиозна принадлежност!

Само ти говориш за религия и принадлежности! :whist:

Аз имам очи и уши - и пиша за това, което виждам и чувам.

... като например дрънкането на опасни оръжия над главите ни!

Редактирано от Aliya (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Живите хора имат право на отговор :Нямам религиозна принадлежност!Само ти говориш за религия и принадлежности! Аз имам очи и уши - и пиша за това, което виждам и чувам.... като например дрънкането на опасни оръжия над главите ни!

Ти все чуваш дрънкания на опасни оръжия и майката природа, но не чуваш и не виждаш, нито си правиш труда да видиш как ни обират, как президентът е пионка,правят се нагласени обществени поръчки, ощетяват се всички българи, за да се облагодетелстват определени лица за чужда сметка.

Имаме президент - пионка и министър-председател толкова мутренски и нелеп, с такива изказвания, че да се чудиш как е на власт и кой с какъв акъл го е избирал и въобще дали някой не дърпа конците и на президента и на министър-председателя или просто вторият дърпа конците и се прави на простичък...или просто си е тъпа мутра, попаднала по погрешка във властта.

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти все чуваш дрънкания на опасни оръжия и майката природа, но не чуваш и не виждаш, нито си правиш труда да видиш как ни обират, как президентът е пионка,...

Аз всичко виждам, но ти пак пропусна да видиш за какво е темата! ;)

Можеш да отвориш друга тема за грабителството и прочие. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Украински депутат скандално:

Провокаторът Плевнелиев изръси пълна глупост, че Бог е българин

Това посочва депутатът от Върховната рада Ярослав Кендзер пред информационното издание „Нов регион”. „Това е пълна глупост. Президентът на България каза абсолютна глупост. И при нас може да се намерят провокатори. Например, псевдоисторикът Канигин, който твърди, че Бог е украинец. Но това е провокация, глупост, а не история", добавя депутатът Степан Хмара.

24 часа и Плевнелиев издаде главната тайна на НАТО

Редактирано от agr (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А дали е българин!?

Току що чух нещо интересно, с което напълно се съгласявам:

В предаването Насреща на ТВ7 в разговор за политическите избори догодина бяха поканили и астролог - г-жа Силвия Дончева!

Жената много скромно и непретенциозно каза на глас страшните истини - на въпрос има ли нужда България от нов Месия - Спасител (политически), както хората винаги са склонни да очакват такъв, Дончева отговори:

"като се има предвид, че такъв месия винаги се спуска от чужбина, отвъд океана, настоящият трябва много да е сгрешил пред онези там, за да го заменят с друг! Но тъй като той се справя много добре с поставените му задачи да установи скрита диктатура в България, част от глобален план за Световна диктатура, този ще си остане на власт!"

Бинго!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Плевнелиев бил ирландка - пастирка

Публикувано изображение

Новоизбраният български президент Росен Плевнелиев заяви в предаването "Търси се" по бТВ, че в предишния си живот е бил жена. Плевнелиев научил този факт, благодарение на компютърен софтуер, създаден от самия него.

"Роден съм през 1730 година. Някъде в Ирландия. Програмата даде, че съм бил жена пастир. Така пишеше. Поне не съм се прераждал често. Защото колкото по-рядко го правиш, толкова по-стойностен живот водиш. Смята се, че на по-често прераждащите се им се дават повече шансове да се поправят", обясни Плевнелиев.

Софтуерът, който разкривал тайните от миналото му, бил монтиран в началото на демокрацията в машина-оракул, разположена в благоевградския ГУМ.

Росен Плевнелиев си спомни и изпя съчинения от самия него химн на благоевградската математическа гимназия. Той изсвири няколко акорда на китара, изкара и “Македонско девойче” и смени памперса на бебе-кукла за секунди пред камерите.

segabg.com

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какъв е Плевнелиев според Нойе Цюрхер Цайтунг

Българският президент Росен Плевнелиев е по-скоро предприемач, отколкото политик от кариерата. Той се стреми да направи политиката по-близка до гражданите, но очаква от тях повече ангажимент.

Плевнелиев горещо подкрепя рестриктивната финансова политика на Симеон Дянков. Президентът осъзнава проблема и дори определя младежката безработица като един "много опасен феномен". Въпреки това той е против раздаването на пари и посочва, че те трябва да бъдат изработени, а икономическият ръст не бива да е резултат от трупането на нови дългове.

Плевнелиев си е поставил за цел да накара политиката да слезе по-близо до гражданите, зад което стои намерението за децентрализация на държавните структури. Това, освен всичко останало, ще повиши и капацитета на България да усвоява по-пълно европейските помощи за развитие на регионите. Затова президентът Плевнелиев настоява за приемането до 2015 година на програма за децентрализация. Нейното изпълнение ще изисква поправка в конституцията, което може да отнеме известно време

DW

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...

А стига бе - тези за български политик ли говорят :no-no:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Президентшата Юлияна Плевнелиева катастрофира

Публикувано изображениеПубликувано изображение

Юлияна Плевнелиева показа, че не се вълнува от хорското мнение и предпочита да живее живота си така, както го разбира, без да влиза в чужди стандарти. Първата дама е известна с нежеланието си да ползва охрана и шофьори от НСО, въпреки че й се полагат. Тя отказва да съпровожда Росен Плевнелиев на официални събития, като не се появи нито на церемонията по встъпването му в длъжност, нито на официалните приеми давани от държавния глава.

razkritia.com, pravda.bg , skandalno.net

Очаквам мнението Ви г-н Президент!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всеки си има право на собствено пространство и мнение. Но когато си малко или повече публична личност, и то съпруга на президент- човек трябва да си пооправи приоритетите. Надявам се, че тази снимка със средния пръст е направена преди избора на Плевнелиев за президент. В противен случай подобен тип поведение може да се определи като просташки или малоумен. Същото се отнася за интернет-активността на споменатата дама. Изобщо не симпатизирам на Б.Б. , дори напротив, трудно го понасям. Плевнелиев ми е, да кажем, безразличен. Но смятам за недопустимо съпругата на президента, еднопартиец на премиера, да се подиграва на последния в публичното пространство, защото тук вече ситуацията се отнася за държавата като инстанция. Една първа дама най-малкото е длъжна да се грижи за добрия имидж и име на съпруга си. Защото какво да си мислим за един президент и неговите качества на лидер, ако не може да се справи с жена си? А тези изцепки са вече отдвана известни и зад пределите на страната, сигурен съм. И дават пореден повод за подигравки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Президентшата Юлияна Плевнелиева катастрофира

Публикувано изображениеПубликувано изображение

Юлияна Плевнелиева показа, че не се вълнува от хорското мнение и предпочита да живее живота си така, както го разбира, без да влиза в чужди стандарти. Първата дама е известна с нежеланието си да ползва охрана и шофьори от НСО, въпреки че й се полагат. Тя отказва да съпровожда Росен Плевнелиев на официални събития, като не се появи нито на церемонията по встъпването му в длъжност, нито на официалните приеми давани от държавния глава.

razkritia.com, pravda.bg , skandalno.net

Очаквам мнението Ви г-н Президент!

и трите източника са "жълти" - без капчица истина в това, кеото са написали.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А

и трите източника са "жълти" - без капчица истина в това, кеото са написали.

А на кого вярваш - на Любо Пъпката или на Делян Пеевски? А може би на Тошо Тошев?!

Редактирано от agr (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето как Плевнелиев направи сечено на Борисов!

С тези си действия новият ни президент не само за първи път наложи вето,

но и за първи път доказа, че не е кукла на конци в ръцете на Бойко Борисов.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Богати ли са имотните политици

Ето колко пари има Росен Плевнелиев!

Държавният глава Росен Плевнелиев и съпругата му Юлияна имат близо 1.8 милиона лева в банкови влогове. Това става ясно от декларацията му по Закона за публичност на имущество на лицата, заемащи висшите държавни длъжности, публикувана на сайта на Сметната палата.

Президентът има 712 118 евро във влог в банка извън страната и още около 82 000 лева в два влога в България съответно - с 41 900 евро и с 654 лева.

Съпругата му Юлияна Плевнелиева има малко над 320 000 лева в два влога. В единия има 112 955 евро, а в другия 100 073 лева. Тя притежава 100 % дялове от Ателадия ЕООД и Ателадиа Консулт ЕООД. Съпругата на държавния глава има дялове в договорния фонд Райфайзен България фонд, закупени за 295 583 лева. Президентът пък има ценни книжа от Дойче банк, Австрия на стойност 313 815 лева.

Президентът отчита, че през 2009 година той и жена му са си купили Ауди Q7 за 39 117 лева, от 2009 година насам те не са си купували имот, като за последно преди три години са си взели къща в с. Баня, Разложко за 352 049 лева.

През 2008 семейство Плевнелиеви са си купили къща с двор в село Черноморец за малко над 250 хиляди лева, а година по-рано са си купили къща с двор, намираща се на гръцкия полуостров Халкидики, която струва 1 369 081 лева. Къщата е с разгъната застроена площ от 400 кв.м. и двор от 5 декара.

Едва тази година президентът декларира, че той и съпругата му от 2008 година насам имат две къщи в Резиденшъл парк в столицата на обща стойност малко над 1.4 милиона лева.

fakti.bg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тъкмо да има какво да им отнемат, ако не слушкат! :wink12:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе то няма лошо да си имаме президент - милионер, ама и за нас, простите хора (имам в предвид обикновените хора) да има някакъв шанс да изплуваме....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе то няма лошо да си имаме президент - милионер, ама и за нас, простите хора (имам в предвид обикновените хора) да има някакъв шанс да изплуваме....

Да изплуваш - като плявата над водата, - винаги можеш. :)

Достатъчно е да предадеш съседа си, или приятеля си, ...или да подлееш вода на нищо неподозиращия човечец, ...някое доносче да напишеш, някой невинен човечец да схрускаш на закуска (понеже можеш и са ти дали власт да го правиш)..., разбира се, и като никога не забравяш да се подмажеш на когото трябва, и да изпъкнеш пред него унижавайки и мачкайки другите ..., и на някоя тайна организация да станеш послушник и себе си да продадеш... и т.н. (списъкът е безкрайно изобретателен).

И тогава няма как - ще се превърнеш в онези "изплувалите", в онези имащите, но себе си загубили някъде по пътя.

... защото са забравили да бъдат, защото са объркали това да имат с това да бъдат!

Можеш много да имаш, но то няма да ти купи най-важното - свободата да бъдеш себе си!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да изплуваш - като плявата над водата, - винаги можеш. :)

Достатъчно е да предадеш съседа си, или приятеля си, ...или да подлееш вода на нищо неподозиращия човечец, ...някое доносче да напишеш, някой невинен човечец да схрускаш на закуска (понеже можеш и са ти дали власт да го правиш)..., разбира се, и като никога не забравяш да се подмажеш на когото трябва, и да изпъкнеш пред него унижавайки и мачкайки другите ..., и на някоя тайна организация да станеш послушник и себе си да продадеш... и т.н. (списъкът е безкрайно изобретателен).

И тогава няма как - ще се превърнеш в онези "изплувалите", в онези имащите, но себе си загубили някъде по пътя.

... защото са забравили да бъдат, защото са объркали това да имат с това да бъдат!

Можеш много да имаш, но то няма да ти купи най-важното - свободата да бъдеш себе си!

Е, аз нямах предвид това "изплуване", ама много точно си налучкала проблема....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър президент ли ще бъде Росен Плевнелиев?

Виж какво мислят другите и дай своето мнение!

http://bg.pointdebat...-plevneliev.388

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...