Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Поне 10 пъти беше казано да се изчисти кеша на браузъра при подобен проблем. Ако не стане, ползвайте CCleaner.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,пиша в тази тема защото мисля че за този проблем който ще ви опиша не си заслужава да се пуска нова тема. Към модераторите:Искам да ви информирам че темата пусната от потребителя palavata_tanq http://www.kaldata.com/forums/index.php?showtopic=137968&st=0&p=1517746&fromsearch=1&#entry1517746 Файловете в нея са заразени с по няколко вируса,и след няколко забележки от мен и много други потребители ТЯ изтри всички постове на тях като остави само мойте като по този начин пречи на мойта репутация в този форум.Праща ми на лс убидни и нецезурни съобщения от типа МУХЛЬО и тн,поставя отрицателни оценки на мойте постове които можете да видите и преценете каква оценка може да се постави на тях? Моля модераторите да вземат необходимите мерки! Имам едно предложение към модераторите-предлагам да се променят правилата на потребителите да НЕ могат да редактират постовете си например след 5-10минути,за да се избегнат подобни конфликти между потребителите. Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,пиша в тази тема защото мисля че за този проблем който ще ви опиша не си заслужава да се пуска нова тема.

Към модераторите:Искам да ви информирам че темата пусната от потребителя palavata_tanq

http://www.kaldata.com/forums/index.php?showtopic=137968&st=0&p=1517746&fromsearch=1&#entry1517746

Файловете в нея са заразени с по няколко вируса,и след няколко забележки от мен и много други потребители ТЯ изтри всички постове на тях като остави само мойте като по този начин пречи на мойта репутация в този форум.Праща ми на лс убидни и нецезурни съобщения от типа МУХЛЬО и тн,поставя отрицателни оценки на мойте постове които можете да видите и преценете каква оценка може да се постави на тях?

Моля модераторите да вземат необходимите мерки!

Имам едно предложение към модераторите-предлагам да се променят правилата на потребителите да НЕ могат да редактират постовете си например след 5-10минути,за да се избегнат подобни конфликти между потребителите.

Благодаря предварително.

няма ли модератори тук?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

kiki1 темата е за проблеми със интернет страницата/ите, не за вътрешно-личностни проблеми

сериозните потребители не биха си направили труда да гледат репутацията ти когато трябва да ти окажат помощ - спри да гледаш колко минуса имаш и животът ти ще е по-добър

в тази връзка заяждането ti лека-полека почва да отговаря на репутацията ти и постепенно слизаш на нивото на palavata_tanq.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

kiki1 темата е за проблеми със интернет страницата/ите, не за вътрешно-личностни проблеми

сериозните потребители не биха си направили труда да гледат репутацията ти когато трябва да ти окажат помощ - спри да гледаш колко минуса имаш и животът ти ще е по-добър

в тази връзка заяждането ti лека-полека почва да отговаря на репутацията ти и постепенно слизаш на нивото на palavata_tanq.....

бе да, ама оная лудата верно е нахакала архива с джоук малуери. други получават директен бан за линкване към такива работи, нея (или може би НЕГО? не съм сигурен) никой не я пипа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

off: великото трио (или каре с wahs, който се вясва от дъжд на вятър) го подминавам като малка керемидка... хубаво е че искат да се научат ама не е това начина да понакъкаме нкк репорта, а?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам,дали това е проблем но искам да попитам,дали и при други се получава така,или само при мен е ! Когато натисна "Най нови" вместо да ми даде новите теми (които са писани преди минута)ми показва "Потребители" кои са регистрирани.

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва да избереш таб форум за да видиш най-новите теми

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да попитам, какъв е смисъла от 400 символа за коментар в профил, като се показват само 100-на ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да попитам, какъв е смисъла от 400 символа за коментар в профил, като се показват само 100-на ?

За да те стряскаме :eek: ... ще го оправим не е необходимо да пишете по 100 пъти :) Знаем за проблем, просто не е жизнено важен за това се обръща внимание първо на по - приоритетните неща.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой (go6о_kara?) беше направил експеримента да пробва да пише на латиница. Само тогава са 400. Пък после искат да се пише на кирилица. Редакция: все пак го били забелязали.

Редактирано от mxp (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

бъдещото отстраняване на неудобството предполага че ще се вижда пълния текст и на старите коментари нали? не само на новите..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да те стряскаме :) ... ще го оправим не е необходимо да пишете по 100 пъти :) Знаем за проблем, просто не е жизнено важен за това се обръща внимание първо на по - приоритетните неща.

И за мен не е жизнено важно, но ми се искаше да се уверя, че все някой поглежда отвреме-навреме какви проблеми са открити, и се ангажира да ги отстрани.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Останал си с впечатление, че никой не поглежда проблемите ли?!! :) :) Разгледай по - добре форума с проблемите и ще видиш че почти няма тема с докладван основателен проблем и да не е решен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Останал си с впечатление, че никой не поглежда проблемите ли?!! :) :) Разгледай по - добре форума с проблемите и ще видиш че почти няма тема с докладван основателен проблем и да не е решен.

Не се връзвай толкова :wors:, но напоследък темите в Избрано от блоговете изглеждат доста смешно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой има ли пак проблема с писането на коментари с Opera(10.10.1893)? Пак не могат да се слагат линкове, емотикони и т.н. Отметката "Включване на визуален (RTE) редактор?" ми е тикната. пп. Проблема е при мен :angry: . Всичко е ОК :cool:

Редактирано от mita4e (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз имам някакъв проблем с писането на постове и то само в Opera Browser. Примерно не ми работят табовете за БОЛД, Цитиране и всички останали. Друго забелязах - няма значение как ще си подредя поста след публикуването той си е оразмерен по друг начин. В смисъл, ако оставя по-големи интервали или на нов ред започна с някакво разстояние - това не се спазва. При други форуми няма такъв проблем със същия браузър!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@mita4e: аз пък сигурно поне от година насам като се опитам да редактирам мой пост през опера известна част от полето с коментара ми остава скрито и ако редакцията е къса,все пак се получава,но ако трябва да залича част от стария си коментар и да пиша пак по някое време не виждам къде пиша.Това е само при Опера,та проблема си го решавам,като редактирам постовете си през файърфокс или интернет експлорър(8.0) и там всичко си се вижда..(сафари и гугъл хром нямам инсталирани).

И да доуточня проблема може би все пак е между Опера и IPB(включително новата версия с която форума беше обновен) още някъде след версия 8.5 на опера браузър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз имам някакъв проблем с писането на постове и то само в Opera Browser. Примерно не ми работят табовете за БОЛД, Цитиране и всички останали. Друго забелязах - няма значение как ще си подредя поста след публикуването той си е оразмерен по друг начин. В смисъл, ако оставя по-големи интервали или на нов ред започна с някакво разстояние - това не се спазва. При други форуми няма такъв проблем със същия браузър!

Както съм написал сложи отметка на "Включване на визуален (RTE) редактор?" в настройките на форума и си изчисти кеша(cookies). След това пробвай пак.

@mita4e: аз пък сигурно поне от година насам като се опитам да редактирам мой пост през опера известна част от полето с коментара ми остава скрито и ако редакцията е къса,все пак се получава,но ако трябва да залича част от стария си коментар и да пиша пак по някое време не виждам къде пиша.Това е само при Опера,та проблема си го решавам,като редактирам постовете си през файърфокс или интернет експлорър(8.0) и там всичко си се вижда..(сафари и гугъл хром нямам инсталирани).

И да доуточня проблема може би все пак е между Опера и IPB(включително новата версия с която форума беше обновен) още някъде след версия 8.5 на опера браузър.

Използвай бутона за уголемяване на прозореца Публикувано изображение

пп. Емотиконите много лошо се показват така до прозореца за писане. Преди с отделен прозорец беше много по-добре

Редактирано от mita4e (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

mita4e, Включване на визуален (RTE) редактор при мене е включено! Даже сега, като се опитах да цитирам твоя пост с бутона "Отговор" ми го изкара доста разхвърляно с доста йероглифи и символи!

Редактирано от icemans (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен бачка и с изключено RTE. Явно някъде другаде е проблема. Кукитата изчисти ли? Ако и това не помогне... незнам http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами не знам да е от браузъра, но и под Уиндоус и под Линукс ми прави едни и същи проблеми. Освен нещо със синхронизирането, ако се предава, но не ми се вярва!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето тука може да се види единия от проблемите ми. В цитата текста който съм поставил се оразмерява все едно няма нови редове - може да се види на същия пост от прикачения файл как би трябвало да изглежда цитата! Даже сега в този пост и хипер-връзката я означавам на ръка, защото не ми работят табовете "Добави Интернет адрес".

Редактирано от icemans (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От няколко дни имам големи забавяния при зареждането на форума:

Публикувано изображение

Двързах се с доставчика ми, като те направиха профилактика и ми казаха, че няма проблем, което и очаквах, защото другите уебсайтове (вкл. български) зареждат веднага. Вчера махнах XP x64 и сложих Windows 7, но промяна отново няма, с какъвто и браузър да опитвам.

Намирам се в Германия, Берлин, ползвам интернет на Alice DSL, пакет Comfort.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От няколко дни имам големи забавяния при зареждането на форума:

Публикувано изображение

Двързах се с доставчика ми, като те направиха профилактика и ми казаха, че няма проблем, което и очаквах, защото другите уебсайтове (вкл. български) зареждат веднага. Вчера махнах XP x64 и сложих Windows 7, но промяна отново няма, с какъвто и браузър да опитвам.

Намирам се в Германия, Берлин, ползвам интернет на Alice DSL, пакет Comfort.

Мога да потвърдя проблема за Германия. От няколко дни страницата зарежда толкова бавно, че участието във форума става почти невъзможно. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...