Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Днес зареди съвсем нормално. Надявам се проблемът да е отстранен. Изключвам да се е дължало на интернет доставчиците, тей като v2.0 влиза през два различни, а аз минавам през трети (1&1). Сигурно kal е приел невероятната оферта на колегата за 1000 € на месец :biggrin:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като пиша мнение, емотиконите и останалите опции са недостъпни? Някой друг има ли гo този проблем? Firefox 3.6/Windows XP.

Редактирано от Melmak ® (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като пиша мнение, емотиконите и останалите опции са недостъпни? Някой друг има ли гo този проблем?

Firefox 3.6/Windows XP.

Същото е и при мен - Opera 10.10 / Windows 7 .

Обаче с Acoo browser (разбирай IE Публикувано изображение ) всичко работи.

Редактирано от Suggs (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В добавка - при мен няма подобен проблем при Windows XP SP3, Firefox 3.6

Същото, както при Ken за Windows 7 Ultimate и Firefox 3.6.

Демо: :wors::cool::):nono:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Странно. Единственото, което работи при мен, е бутонът "режим на клавиатурата". Останалите не реагират при натискане. При посочване, подсказват за какво са и сякаш може да се кликне върху тях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, проблемът с функциите на редактора е дискутиран многократно. Изтрийте бисквитките си и кеша, които се пазят от старата версия на форума и проблема ще се реши. Опитайте през линка най - долу: Изтриване на Cookies - не съм го пробвал, но мисля че ще е същото вместо да ги изтривате всички от настройките на браузъра.

Поздрави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес зареди съвсем нормално. Надявам се проблемът да е отстранен. Изключвам да се е дължало на интернет доставчиците, тей като v2.0 влиза през два различни, а аз минавам през трети (1&1). Сигурно kal е приел невероятната оферта на колегата за 1000 ? на месец :gift:

Хаха... Да, още снощи Кал се хвана посред нощите и явно ги е навикал Нетера, щото се оправи веднага и при мен.

А за другите три мнения под теб - CCleaner и чистете Cookies

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитайте през линка най - долу: Изтриване на Cookies - не съм го пробвал, но мисля че ще е същото вместо да ги изтривате всички от настройките на браузъра.

Това не сработи. Ще опитам с груба сила :) .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, проблемът с функциите на редактора е дискутиран многократно. Изтрийте бисквитките си и кеша, които се пазят от старата версия на форума и проблема ще се реши. Опитайте през линка най - долу: Изтриване на Cookies - не съм го пробвал, но мисля че ще е същото вместо да ги изтривате всички от настройките на браузъра.

Поздрави.

Благодаря, Kal   :) , не бих се сетил за това. Сега всичко е наред.

Една малка подробност - ползвам Opera Portable , и CCleaner и изтриването от форума не помогнаха. Резултат имаше чак когато ги изчистих от настройките на браузъра.

Остава да си науча Opera-та да не прескача по един ред при натискане на "Enter" ...  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търсачката работи само до 1 януари 2010!?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мога да скрия секциите от форума, които не искам да следя. Натискам минусчето и ме праща най-горе в началната страница на форума. :?

Също така от днес не ми дава да правя нови редове в постовете. Всмисъл, че не ги визуализира, а си праска текста залепен към този от предишния ред.

ПП: Явно и двете неща са от проблем с бисквитките. Изтрих ги директно от Mozilla-та (3.5.7) и сега всичко е наред.

ПП2: Като предложение искам да вмъкна идеята да можеш да криеш всеки подфорум поотделно. Например в секция "Софтуер" се интересувам само от подфорумите "Операционни системи" и "Игри", а в "Хоби, развлечение и свободно време" следя само "Автомобили". Същото е положението с "TV, видео и фото техника" от "Битова техника", и "Музика" и "Кино и телевизия" от "Изкуство". Останалите подфоруми на тези секции съм ги ползвал може би 2-3 пъти общо. Потребители, които са във форума отдавна, знаят кое къде се намира и ако имат нужда да питат или да потърсят някоя тема знаят къде да си я намерят. Но в останалото време като нямам какво да кажа в "Домашни любимци" например, няма смисъл да въртя скрола като откачен за дастигна до "Новини относно сайта". Моля ръководството да помисли по въпроса, защото в това предложение виодам възможност да се повиши практичността на сайта. Дори може да се помисли за настройка на профила, където да избираш кои секции и подфоруми да виждаш когато се логнеш.

Редактирано от xactoR (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ПП2: Като предложение искам да вмъкна идеята да можеш да криеш всеки подфорум поотделно. Например в секция "Софтуер" се интересувам само от подфорумите "Операционни системи" и "Игри", а в "Хоби, развлечение и свободно време" следя само "Автомобили". Същото е положението с "TV, видео и фото техника" от "Битова техника", и "Музика" и "Кино и телевизия" от "Изкуство". Останалите подфоруми на тези секции съм ги ползвал може би 2-3 пъти общо. Потребители, които са във форума отдавна, знаят кое къде се намира и ако имат нужда да питат или да потърсят някоя тема знаят къде да си я намерят. Но в останалото време като нямам какво да кажа в "Домашни любимци" например, няма смисъл да въртя скрола като откачен за дастигна до "Новини относно сайта". Моля ръководството да помисли по въпроса, защото в това предложение виодам възможност да се повиши практичността на сайта. Дори може да се помисли за настройка на профила, където да избираш кои секции и подфоруми да виждаш когато се логнеш.

Подкрепям предложението. Форума е достатъчно голям и има много форуми и подфоруми, но не може всеки да се интересува от всичко. Обаче номера с "минусчето" май няма да стане. Дори и да може да се скрият подфорумите, то те пак ще остават (макар и само като един ред), за да може да се "извикат" отново с "плюсчето", и скролването няма да е кой знае колко по-малко. Затова предполагам трябва да се направи някаква опция в профила всеки да избира какво иска да гледа и какво не.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При смяна на езика, форумът гърми. Ако някой от калдата го интересува как се фиксва, да ми пише ЛС.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При смяна на езика, форумът гърми. Ако някой от калдата го интересува как се фиксва, да ми пише ЛС.

И защо не споделиш тук, всички да видят?

Аман от потайни потребители....

При мен се сменя без проблем между другото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

2.1 Писането на български език с кирилица е задължително. Теми и съобщения, написани на латиница, само с главни букви или със заместени символи вместо Ч-4, Ш-6 и т.н. се изтриват без предупреждение.

iovi

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И защо не споделиш тук, всички да видят?

Аман от потайни потребители....

При мен се сменя без проблем между другото.

щото нямаш инсталиран блог

кат ти е еман, аман да е.

п.с.: при теб в този форум или в твой форум??

без проблем се сменя ако не си влезнал в акаунта си по принцип, макар че не видях тук като гост може ли да се сменя езика..

Редактирано от poznai (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като гост може да се сменя. Но проблемът се проявява само за логнати потребители. go6o_kara, това, че при теб го нямало проблема нещо не ти вярвам. Проблемът е проблем на цялата 3.0.х серия версии, и тук очевидно си присъства. Човекът предложи на админите ако искат да им се оправи да го питат, ти като модератор можеш ли да го оправиш с твоите привилегии? Да не говорим, че все пак това не е да се обясни с един ред. По интернет няма почти нищо по въпроса, и интересуващите се няма да са много явно.

Редактирано от teglicha (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Голямата тайна - цъкаш на "Refresh", и готово ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Голямата тайна - цъкаш на "Refresh", и готово ...

Еми хубаво. Добре че не знаеш след мястото на краша колко количество код още има за изпълнение и как това ще се отразява на базата и консистентността на форума с времето :angry: .

Едно е истина, тази смяна се изпълнява веднъж и човекът забравя, но не е там работата.

Ако на поддържащите форума им е все едно, това си е съвсем тяхна работа, разбира се.

Редактирано от teglicha (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

НЯКОЙ ЩЕ МИ КАЖЕ ЛИ КЪДЕ СА СТАРИТЕ МИ ТЕМИ? ...ИЛИ НЕ Е ПРАВЕН БЕКЪП ПРИ СМЯНА НА ДИЗАЙНА?

Първо - писането с главни букви е забранено.

Второ - там са си темите ти, просто търсачката не намира по-старите постове и теми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прескача ми ред като пиша без да натискам Enter или каквото и да е. гггггг ггггггггг ггггггггггггге

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прескача ми ред като пиша без да натискам Enter или каквото и да е.

гггггг

ггггггггг

ггггггггггггге

Опитай с чистене на кеша и бисквитките. С друг браузър пробва ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...