Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Публикувано изображение

От няколко дена при сърфиране из темите ми изкача това предупреждение, при повторно посещение предупреждението липсва.

Явно ще се наложи да сменям и Google chrome.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От няколко дена при сърфиране из темите ми изкача това предупреждение, при повторно посещение предупреждението липсва.

Явно ще се наложи да сменям и Google chrome.

Това е заради разни линкове, снимки, юзърбарове и подобни в постовете/подписите. И на мен ми изскача от време на време.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е заради разни линкове, снимки, юзърбарове и подобни в постовете/подписите. И на мен ми изскача от време на време.

Днес десетина пъти ми изкача, затова попитах.И преди съм го виждал но много рядко, явно някой има нов подпис :yanim: и от там е проблема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ПетьоСтоянов ... като се появат такива проблеми , пратете линк от темата на колегите от HJT Team или на някой друг ... ще се погрижим да разберем дали е реална заплахата ?

Благодаря предварително !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ПетьоСтоянов ... като се появат такива проблеми , пратете линк от темата на колегите от HJT Team или на някой друг ... ще се погрижим да разберем дали е реална заплахата ?

Благодаря предварително !

http://www.kaldata.com/forums/index.php?showtopic=148761&pid=1688840&st=15&#entry1688840 от този тема е скрииншота, но в момента няма проблем.

Как то казва go6o_kara явно проблема е от някоя реклама която пореодично се сменя.

И в други теми на няколко пъти ми изкочи това предупреждение но не си спомням точно в кой.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема в нея тема е втория бар в подписа на ludfen, понеже се хоства на сайта userbars-bg.com. Де факто момчето не е виновно че някога някой е качил нещо в userbars-bg.com, което е било правилно или неправилно възприето от гугъл като заплаха. Съответно индекса им не е ъпдейтнат и затова се получава така.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Oправете вече преминаването от раздел в раздел, след промените вече трябва всеки път да се натиска Go. Другото, което ме дразни е, че ту ми се появява блог, ту изчезва. А уж съм го изтрил, но при всяко влизане във форума се изненадвам. Би трябвало да имам само иконка за галерията, без такава за ЛС, блог и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Току що се случи нещо странно.Когато се опитвам да си погледна профила ми дава това:

Публикувано изображение

Що за чудо?

EDIT : Оправи се, явно е моментно. :)

Редактирано от aMoPe (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам дали съм единствен, но при опит да си видя мненията през профила ми и се озовавам в търсачката. Защо става така? А аз търсачка не използвам а сега за капак и мненията не мога да си видя. Да не правите някакви обновления и да сте спряли старницата? Браузерът ми е Mozilla Firefox ако има значение.

Редактирано от ice_lion__01 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам дали съм единствен, но при опит да си видя мненията през профила ми и се озовавам в търсачката. Защо става така? А аз търсачка не използвам а сега за капак и мненията не мога да си видя. Да не правите някакви обновления и да сте спряли старницата?

Браузерът ми е Mozilla Firefox ако има значение.

промени правят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При Dark Knight тапета не се виждат цитатите!Може ли да се оправи тва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При Dark Knight тапета не се виждат цитатите!Може ли да се оправи тва.

И при мен е така-ще съм благодарен да го поправите :)

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо вече не могат да се оставят коментари в профилите. Надявам се че скоро ще бъде оправено. Поздрави. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо вече не могат да се оставят коментари в профилите. Надявам се че скоро ще бъде оправено. Поздрави. :)

Публикувано изображение

:nono:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, значи проблема е в мен. Мерси за вниманието. :angry:

Публикувано изображение

Uploaded with ImageShack.us

Виж какво ми излиза, като пробвам да коментирам. :cool:

Редактирано от MRDari (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, Форумът е обновен, ползвайте основния скин защото другите все още не са обновени и е възможно да имате проблеми с тях докато не ги обновим. Поздрави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, след вчерашните обновления по форума, в секция Любовни романи (не знам за другите секции) има дребен проблем. В най-дясната колона, където показва данни за последно мнение излиза поредица от цифри вместо дата и час на последното мнение. Само иконата водеща към него и ника на последния писал са си на мястото.

post-5513-051671100 1273324947_thumb.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, след вчерашните обновления по форума, в секция Любовни романи (не знам за другите секции) има дребен проблем. В най-дясната колона, където показва данни за последно мнение излиза поредица от цифри вместо дата и час на последното мнение. Само иконата водеща към него и ника на последния писал са си на мястото.

Здравейте,

Форумът е обновен, ползвайте основния скин защото другите все още не са обновени и е възможно да имате проблеми с тях докато не ги обновим.

Поздрави.

П.П. Обновен е и скина CleanCut него също можете да го ползвате. Останалите предстои, но май няма да е скоро.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

П.П. Обновен е и скина CleanCut него също можете да го ползвате. Останалите предстои, но май няма да е скоро.

Е как така?Аз ползвам единствено Dark Knight скина и сега трябва да спра да ползвам изцяло форумите, това ли ми предлагате?Другите скинове са ми доста неприятни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А като го нямаше Dark Knight какво ползваше?

Можеш много лесно да провериш в профила - кога е създаден и кога е първото ми мнение във форумите.Преди да го има този скин не съм писал, само четях и то много рядко.Такива ми ти работи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...