Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

:rolleyes: jamc ... ти за спорта ли си тук ... кой ще направи повече постове ... не е важна количеството, а качеството :cool: !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е кой знае какъв проблем, но дразни. Откакто се въведоха новите скинове, не мога да си запомня името и паролата за влизане в сайта. Просто не ми се предлага възможност да се запомнят, а направо влизам. Съответно трябва да ги пиша всеки път. Става дума конкретно за Acoo browser, и естествено за IE, чийто енджин ползва. С Opera няма проблем, но Acoo browser е по-бърз, и го предпочитам. И това е само в Калдата. Някой може ли да помогне с нещо?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е кой знае какъв проблем, но дразни. Откакто се въведоха новите скинове, не мога да си запомня името и паролата за влизане в сайта. Просто не ми се предлага възможност да се запомнят, а направо влизам. Съответно трябва да ги пиша всеки път. Става дума конкретно за Acoo browser, и естествено за IE, чийто енджин ползва. С Opera няма проблем, но Acoo browser е по-бърз, и го предпочитам. И това е само в Калдата.

Някой може ли да помогне с нещо?

Пробвай да влезеш с погрешна формула, запамети я, а след това повтори и за правилната.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай да влезеш с погрешна формула, запамети я, а след това повтори и за правилната.

Не помага. При въвеждане на грешна парола резултатът е това:

Публикувано изображение

И дава само това, докато не въведа правилните данни. След което направо се логвам. А трябва да ми излезе един ето такъв прозорец:

Публикувано изображение

Което обаче не става.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз имам проблем. Не мога да ползвам командите. Кликвам на "Добави Интернет адрес" и нищо. просто си седи и не прави нищо. И не само с него е така: не мога да си избирам емотикони, да добавям снимки, да сменям шрифта... просто кликвам върху опциите и нищо!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

!!!! Не се научихте ...

НЕеееееЕЕЕ ... абе хора ... научете се да ползвате търсачката във форума ... въпроса ти е обсъждан 1 000 пъти ... Прочети блога на Дръпчо

http://www.kaldata.c...&showentry=7638

и не задавай въпроса си повече !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И защо да не задава въпроса си? Раздела е за това и не мисли, че всеки ще чете куп страници при положение, че може да попита (и не ми казвай, че в правилата пише да се ползва търсачката), а твоята работа като помагач (нали си помагач, не бъркам) е да се държиш по учтиво с потребителите, да не викаш, да не им казваш да не питат, защото това е форум и не трябва да го изживяваме по краен начин. Голяма работа, че някой задал въпрос, на който вече има отговор 2, 5 или дори 20 пъти. Вместо да чакаш някой да зададе въпроса си и да го нахокаш, по-добре му се усмихни и дай линк за това как да разреши проблема си без да отговаряш с три удивителни, защото при липса на емоции нали знаеш те как се тълкуват. Бъди по-сдържан спрямо хората, както ти, така и другите от екипа.

Редактирано от varankralev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И защо да не задава въпроса си? Раздела е за това и не мисли, че всеки ще чете куп страници при положение, че може да попита (и не ми казвай, че в правилата пише да се ползва търсачката), а твоята работа като помагач (нали си помагач, не бъркам) е да се държиш по учтиво с потребителите, да не викаш, да не им казваш да не питат, защото това е форум и не трябва да го изживяваме по краен начин. Голяма работа, че някой задал въпрос, на който вече има отговор 2, 5 или дори 20 пъти.

Вместо да чакаш някой да зададе въпроса си и да го нахокаш, по-добре му се усмихни и дай линк за това как да разреши проблема си без да отговаряш с три удивителни, защото при липса на емоции нали знаеш те как се тълкуват.

Бъди по-сдържан спрямо хората, както ти, така и другите от екипа.

защото :

2.4 Форумът е снабден с търсачка, намираща се над прозорците с темите. Употребата й е задължителна с цел избягване на дублиращи се теми. Коментарите към такива теми ще бъдат премествани към вече съществуващите или изтривани.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Получих 2 ЛС-та, в които ми се напомня да прочета правилата на форума. Като добавим и този отговор тук, стават 3. А всичко опира до това, част от екипа да бъде по-сдържан и да дава обикновени отговори без да заявява: никога повече не задавай въпроса си!!! (не е персонално насочен отговора ми към Hanibal_Lektar, да не си помисли нещо и да се притесни. Говоря по принцип.) Равносилно е на това продавач в магазин да каже: никога повече не влизай тук!!! Що за отношение. ;) Правилата та правилата. И какво пише в правилата като всички мрънкате за тях я ги тълкувате както ви е удобно? В правилата пише да се ползва търсачката, за да се избегне дублиране на теми. А това е просто въпрос. Най-обикновен въпрос за проблем с форума, който е просто един пост, а не нова тема. ;) Едно едничко публикувано мнение. Не се заяждам и не нападам никой, но ако бъдете толкова изпълнителни и задружни, когато трябва да дадете най-обикновен отговор, както когато се опитвате да се защити един друг нещата ще вървят чудесно и потребителите няма да гледат на вас като на бъдари, а като на помощници, каквито в голяма степен трябва и да бъдете. ;) За това казвам. Не издребнявайте и не се "крийте" зад правилата постоянно. Не бъдете толкова праволинейни в дадени ситуации.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Получих 2 ЛС-та, в които ми се напомня да прочета правилата на форума. Като добавим и този отговор тук, стават 3. А всичко опира до това, част от екипа да бъде по-сдържан и да дава обикновени отговори без да заявява: никога повече не задавай въпроса си!!! (не е персонално насочен отговора ми към Hanibal_Lektar, да не си помисли нещо и да се притесни. Говоря по принцип.)

Равносилно е на това продавач в магазин да каже: никога повече не влизай тук!!!

Що за отношение. :biggrin:

Правилата та правилата. И какво пише в правилата като всички мрънкате за тях я ги тълкувате както ви е удобно?

В правилата пише да се ползва търсачката, за да се избегне дублиране на теми. А това е просто въпрос. Най-обикновен въпрос за проблем с форума, който е просто един пост, а не нова тема. :) Едно едничко публикувано мнение.

Не се заяждам и не нападам никой, но ако бъдете толкова изпълнителни и задружни, когато трябва да дадете най-обикновен отговор, както когато се опитвате да се защити един друг нещата ще вървят чудесно и потребителите няма да гледат на вас като на бъдари, а като на помощници, каквито в голяма степен трябва и да бъдете. ;)

За това казвам. Не издребнявайте и не се "крийте" зад правилата постоянно. Не бъдете толкова праволинейни в дадени ситуации.

Ако не бяха толкова стриктни модераторите kaldata досега да се е превърнала в data.bg :lol6::wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По предишния проблем гледам, че няма никаква реакция.

Аз обаче съм оптимист.

При толкова много свободно място, какъв е алгоритъма за орязване заглавието на тема ?

Ето какво имам предвид :

Публикувано изображение

Подобно нещо има и в коментарите.

Май все още го има ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@Ken - при мен пък точно този проблем го няма, но за сметка на това има доста неизползвано място отдясно. Ако се разшири реда още надясно може да се спести място от теми с по-дълги заглавия (който стават на 2 реда)

Публикувано изображение

ПП. При мен също няма решение на предишния проблем (въпреки че не беше нещо много важно) ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблемите ви с празното място и заглавията се дължат на използвания от вас скин , както и от браузера, който използвате.Пробвайте с друг скин/браузер и ще видите разликата.

По предишния проблем гледам, че няма никаква реакция.

Кой проблем ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблемите ви с празното място и заглавията се дължат на използвания от вас скин , както и от браузера, който използвате.Пробвайте с друг скин/браузер и ще видите разликата.

Пробвах с IE8, както и с други скинове и разлика няма - празното мястото отдясно си остава. Проблемът в случая не е от кой знае какво значение за мен, но евентуалното му решението би довело до по-добра оптимизация на форума.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е ли по-правилно вие да си коригирате скина, а не ние да си сменяме браузърите ?

Кой проблем ?

С отговорите на анкетите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Скина ми е класическия и при мене повечето от изредените проблеми с форума ги има.

И нече нещо ама :) то не останаха браузери аз вече всичките ги изредих.С IE8 на 15-20 минута ми изчезват емотиконите(знам решението но е досадно всеки път да чистя кеша),с мозила и опера имам проблеми в други форуми/сайтове и се спрях на компромисен вариант Гугъл хром но пък и с него има доста проблеми с коректното показване на форума.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Подкрепям горното мнение и искам да попитам с кой browser е най - съвместим форума ? ( Тоест при кой браузър има най - малко бъгове ?)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И все пак с Chrome работи коректно, от него пиша в момента. Скина ми е clean cut. Имам подозрението че проблемите ви идват от претоварено оборудване на доставчиците ви, особено ако имат прокси сървъри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И все пак с Chrome работи коректно, от него пиша в момента. Скина ми е clean cut. Имам подозрението че проблемите ви идват от претоварено оборудване на доставчиците ви, особено ако имат прокси сървъри.

аз цял ден съм в движение и като ми остане малко време вадя лаптопа и към който се закача.

Вкъщи съм на Унакс и отвреме навреме БТК аванта от комшията (с негово позволение) и при двата доставчика с различни браузери и скинове проблемите съществуват, но просто не съм мрънкал до сега.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен току що пак ми се прецакаха емотиконите и другите функционални бутони :cool:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен току що пак ми се прецакаха емотиконите и другите функционални бутони :(

http://www.kaldata.com/forums/index.php?app=blog&module=display&section=blog&blogid=770&showentry=7638

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам един въпрос.

Преди време един потребител беше сложил в графа интереси "LSD" и логично това беше изтрито. Задавам си логичният въпрос, защо афиширането на противоконституционна дейност публично, в рамките на форума, може да бъде подминато от вчера?

От темата "Изберете си век" има изказвания, че мечтаният век е този със свободна употреба на наркотици с които "страхотно ще си изкарат".

Ще караме на LSD в някой апартамент в Куинс, редон с Тимъти Лиъри :ph34r:

Е за т'ва те обичам...все мислим еднакво

Страхотно бихме си изкарали ,нали? Секс ,дрога,общуване със страхотни умове и ако и наистина може да се изпита нещо като "Тибетската книга на мъртвите".....ех,мечти.

Форумното правило също обяснява нееднозначно как се третира популяризирането на наркотици като елитна привичка на съвременната младеж:

2.12 Пропагандирането на всякакви противозаконни идеи и цели е забранено. Не се допускат публикации на произведения, рецензии, лични коментари и др., които нарушават законодателството (съдържащи призиви за насилствена смяна на обществения ред, към етническа и верска омраза и други). Не се допускат коментари популяризиращи противозаконни и дискриминационни нацистки/фашистки и расистки идеи. Не се допускат дискриминация и проява на нетърпимост на основата на възраст, пол, раса, етнос, националност, вероизповедание, образователен ценз, социален статус и сексуалност.

Най-грозното е, че участниците в този диалог са наясно къде пращат наркотиците.

Надежди отдавна съм оставил, та не се надявам, а очаквам гражданската ми позиция да бъде разгледана като заяждане.

След като докладът ми е подминат, имам въпрос. Забранено ли е пропагандирането на противозаконните идеи и цели или не?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, Опитахте ли да използвате бутона "Докладвай" - разположен на удобно и видимо място в левия ъгъл на полезрението под всеки пост. Много е удобен, а понякога дори върши чудеса, като например: изпраща доклад на модератор да погледне конкретен пост и да му обърне специално внимание. Защо си мислите, че модераторите ежедневно изчитат буква по буква всички нови постове и умишлено за да ви дразнят подминават някои от тях. Доверете ми се, най - сигурния и лесен начин да докладвате даден пост е именно този бутон. Публикуването на подобни постове е нищо друго освен търсене на публичност и ненужно внимание. Поздрави

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Опитахте ли да използвате бутона "Докладвай" - разположен на удобно и видимо място в левия ъгъл на полезрението под всеки пост.

Много е удобен, а понякога дори върши чудеса, като например: изпраща доклад на модератор да погледне конкретен пост и да му обърне специално внимание.

Защо си мислите, че модераторите ежедневно изчитат буква по буква всички нови постове и умишлено за да ви дразнят подминават някои от тях.

Доверете ми се, най - сигурния и лесен начин да докладвате даден пост е именно този бутон. Публикуването на подобни постове е нищо друго освен търсене на публичност и ненужно внимание.

Поздрави

Да, докладвах 3 от постовете и бях озадачен, че последствия няма, особено след като наблюдавам, че модераторите действат моментално.

Публикуването на подобни постове е нищо друго освен търсене на публичност и ненужно внимание.

То е ясно, че се парадира с някаква елитарност и самочувствие, но аз говоря за друго - общественият отзвук. Знаете, че дори законният никотин се забранява да бъде употребяван на публично място, че икони на индустрията като тази Публикувано изображение бяха премахнати, а сега виждам, че във форумът ви е допустимо да се разпространяват противоконституционни идеи!?

За някое наркоманче приказки, че наркотиците са готини може да е само търсене на внимание, но когато го прави публично, това е незаконно, така както и расови или фашистски призиви. Общото е, че се рушат устоите на обществото и се толерира антисоциално и вредно за здравето поведение.

Kal, каква е вашата позиция относно пропагандирането на идеи чието реализиране води до затвора и сее смърт?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, докладвах 3 от постовете и бях озадачен, че последствия няма, особено след като наблюдавам, че модераторите действат моментално.

Колкото пъти съм докладвала-винаги е имало ефект.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...