Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Помощ за начинаещ SEO? в тази тема на форума ми изкочи това: post-31933-1268225873,29_thumb.jpg к'во става? ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Мм..моя грешка. Като отворих темата забелязах за какво иде реч, защото на шота е точно на мястото на рекламите.

Редактирано от Aragorn(Elesar) (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Помощ за начинаещ SEO?

в тази тема на форума ми изкочи това:

post-31933-1268225873,29_thumb.jpg

к'во става? :blink:

Здравейте,

В подписа на потребител Right Click, който е отговорил в темата има публикувано изображение - хотингът на което явно е изтекъл .. или друго. Проблема не в нашите системи.

Ето го изображението:

https://mars.superhosting.bg:2083/viewer/home%2frightcli%2fpublic_html%2fimages/logo.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

В подписа на потребител Right Click, който е отговорил в темата има публикувано изображение - хотингът на което явно е изтекъл .. или друго. Проблема не в нашите системи.

Ето го изображението:

https://mars.superhosting.bg:2083/viewer/home%2frightcli%2fpublic_html%2fimages/logo.jpg

По-скоро не е наясно как да го добави тук.

Истинското изображение : Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

добре:blink:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Acronim и indent не работят. Spoiler неприятно прилага болдиране.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хубаво сте направили бутоните за редакция да действат :cool:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Добави въпрос, всъщност трябва да е "Добави отговор".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Добави въпрос, всъщност трябва да е "Добави отговор".

И аз се бърках, докато и свикна. А "Затвори анкетата" не е приключването и, а просто я затрива... опита учи... Най-неприятно е, обаче когато си я напишеш и когато публикуваш... просто я няма. Понякога позволява редакция, друг път - не. Придобивам навик да си копирам всичко...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо, Честит Велик Ден.

Христос Воскресе.

Защо имам такова разминаване с часовника .

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо имам такова разминаване с часовника .

Махни човката на "Автоматична смяна DST". До колкото помня при мен така го оправих.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За пореден път,от няколко седмици не мога да изпратя ЛС на отделни потребители.Системата изписва следната грешка-"Потребителят не може да получава вече съобщения".Не знам какви са причините,но се получава кофти ситуация,защото това е единственият начин за свръзка с определени потребители.Моля хората отговарящи за това-веднъж за винаги оправете този проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може и така да е,но е модератор също като теб и е VIP.Вече ми е неудобно да ангажирам други колеги от форума за да направим връзка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да питам защо като искам да сложа емотиконка към коментар натискам на емотикончето но нищо не излиза???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да питам защо като искам да сложа емотиконка към коментар натискам на емотикончето но нищо не излиза???

НЕеееееЕЕЕ ... абе хора ... научете се да ползвате търсачката във форума ... въпроса ти е обсъждан 1 000 пъти ... Прочети блога на Дръпчо

http://www.kaldata.com/forums/index.php?app=blog&module=display&section=blog&blogid=770&showentry=7638

и не задавай въпроса си повече !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

НЕеееееЕЕЕ ... абе хора ... научете се да ползвате търсачката във форума ... въпроса ти е обсъждан 1 000 пъти ... Прочети блога на Дръпчо

http://www.kaldata.com/forums/index.php?app=blog&module=display&section=blog&blogid=770&showentry=7638

и не задавай въпроса си повече !!!

То ясно, че се оправят с чистене на кеша. Лошото е, че при мен се оправяше само за няколко часа и после пак чистене наново... Писва и си действах без емотикони, докато в един прекрасен слънчев ден се оправи от самосебе си. Нищо не съм чистил, или променял. Просто изведнъж почнаха да действат :eek:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Грешка Съжаляваме, но е станала грешка. Ако е възникнала въпреки коректно ползване на функциите на форума или обяснението по-долу не я оправдава, моля прочетете помощните файлове или се свържете с екипа на форума. [#4281] Не можете да пишете ново ЛС до 08 април 2010 - 18:23 Полезни връзки * Забравена парола * Нова регистрация * Нашите помощни теми * Свържете се с администратора на форума При мен ли е проблемът , или ? Изчистил съм кеша. Благодаря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
@holler_pz, има(ше) спам филтър, преди беше нагласен на 5 минути, сега май е на 1 минута. Това е за честотата с която можеш да изпращаш ЛС.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам проблем.Не,че е нещо кой знае колко голямо,но все пак ще го споделя.Преди малко написах три коментара в форума,но броя на написаните съобщения си остана 485?Някакъв бъг ли е това или аз съм бутнал нещо? П.П.След като написах този коментар станаха 486.Проблема да не е в секцията за празни приказки и забава?

Редактирано от jamc (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

П.П.След като написах този коментар станаха 486.Проблема да не е в секцията за празни приказки и забава?

Да, точно в това е, но не е "проблем" -просто в този радел постовете не се отчитат от брояча.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам проблем.Не,че е нещо кой знае колко голямо,но все пак ще го споделя.Преди малко написах три коментара в форума,но броя на написаните съобщения си остана 485?Някакъв бъг ли е това или аз съм бутнал нещо?

П.П.След като написах този коментар станаха 486.Проблема да не е в секцията за празни приказки и забава?

Ако беше прочел предишни постове с този въпрос нямаше да питаш. Да, постове там не се броят

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...