Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Само с Опера се появява. Явно този сайт и Опера не си допадат http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само с Опера се появява. Явно този сайт и Опера не си допадат http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif

На кого го казваш.... Забелязал съм че доста сайтове не я харесват. Едно време имаше една настройка, да се показва на сайта като друг браузър, опитвал ли си?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно проблемът е при мен, не ми се вярва да е в Операта, но не мога да разбера къде е... я някой с Опера, версия 10.10  да каже дали има същия проблем? go6o_kara, тази настройка май вече я няма или поне аз не я откривам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При смяна на езика, форумът гърми. Ако някой от калдата го интересува как се фиксва, да ми пише ЛС.

Здравейте

Открих го и го оправих днес, благодаря за доклада.

Прескача ми ред като пиша без да натискам Enter или каквото и да е.

гггггг

ггггггггг

ггггггггггггге

Тук е важно да се знае кой скин използвате и дали ви го прави този проблем при всички скинове.

Поздрави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам дали тук е мястото за проблема ми (той не е и много сериозен,но реших да питам). Преди няколко дена забелязах,че броят на мненията ми си стой на 50 (а когато отида на "Моят Профил" пише,че са 55). Ако може някой да помогне,ще бъде супер :P, а ако не и да остане на 50 не е чак толкова лошо :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам дали тук е мястото за проблема ми (той не е и много сериозен,но реших да питам).

Преди няколко дена забелязах,че броят на мненията ми си стой на 50 (а когато отида на "Моят Профил" пише,че са 55). Ако може някой да помогне,ще бъде супер :lol6:, а ако не и да остане на 50 не е чак толкова лошо :D

Тези в Празни приказки и забава не се броят в баджа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прескача ми ред като пиша без да натискам Enter или каквото и да е.

гггггг

ггггггггг

ггггггггггггге

Тук е важно да се знае кой скин използвате и дали ви го прави този проблем при всички скинове.

При мен е същото, с Opera 10.10 Portable, на всички скинове без IP.Board Lo-Fi .

Не че е голям проблем, но ако може да се оправи, ще е супер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, при всички скинове го имам този проблем когато съм с Опера 10.10. Само при IP.Board Lo-Fi го няма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Забелязах от скоро, че при избрана тема "Dark Knight" в полето, което показва "default" емотиконите не се вижда последния.

Публикувано изображение

Има вероятност естествено проблемът да е в моя телевизор....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има вероятност естествено проблемът да е в моя телевизор....

И при мен е така (Mozilla 3.5.7).

Освен това пак с този скин, рекламния банер на най-горното съобщение в темите седи върху полето за цитат и чертата за подписа:

Публикувано изображение

ПП: И на IP.Board е така ... :nono:

Редактирано от xactoR (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ръчкайки един ИПБ забелязах бъг в галериите, който виждам че и тук го има, поредния бъг на 3-та версия, един от многото. При създаване или редактиране на собствен албум, кликането върху текста на първия чекбокс долу нормално трябва да toggle-не чекбокса до него. Обаче са забравили <label for= да сочи към втория чекбокс (който тук липсва даже при мен, но като админ поне ми излиза), съответно не се вижда да става нищо. Фиксва се в скина за галерията на главния скин, <label for= да сочи първия чекбокс.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И при мен е така (Mozilla 3.5.7).

Освен това пак с този скин, рекламния банер на най-горното съобщение в темите седи върху полето за цитат и чертата за подписа:

Публикувано изображение

ПП: И на IP.Board е така ... :down:

Рекламният банер при мен си стои независимо с кой скин на форума и с какъв интернет браузер съм. При всичките го има налице, което е дразнещо.

Да се поправя, с нов скин на Опера съм и при него изчезна :wors:

Редактирано от d1saster (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В старата версия имаше опция да се направи архив на ЛС-тата и да се изпрати на мейл. В новия форум има ли такава опция, защото не я намирам?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-сетне открих, как се решава проблема с отрязаните заглавия на теми, като това Публикувано изображение,

и скъсени коментари !

Просто превключете на монитора си на резолюция 1024x768.

Нещата вече изглеждат значително по-нормални. Нали ?

Защо обаче Създателите са избрали този мижав размер си остава загадка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всеки ден имам право на 5 минусчета , а сега форумът ми позволи да сложа само 2. Защо така?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Всеки ден имам право на 5 минусчета , а сега форумът ми позволи да сложа само 2. Защо така?

зависи кога си цъкала за последно, ако е било след 12, ще ти се презареди по-късно, поне така си мисля.

аз примерно гласувах до към 2 посред нощ и сега нямам право нито на плюсове, нито на минуси, чак довечера ще имам.

Редактирано от Mistress Linda (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

зависи кога си цъкала за последно, ако е било след 12, ще ти се презареди по-късно. аз примерно гласувах до към 2 посред нощ , и сега нямам нито + нито -, чак довечера ще имам.

мисля, ч

како на мене иска да ми сложи всичките ... дано Кал и даде право да ми сложи 100 :yanim: !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако си сложила 5 минуса в 5ч. сутринта, ще имаш нови 5 в 5ч. на другата сутрин. Ако си позлвала 3 минуса в 5ч. сутринта, ти остават 2 до 5ч. на другата сутрин.

Или - когато изхабиш един глас, го получаваш отново след 24 часа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

како на мене иска да ми сложи всичките ... дано Кал и даде право да ми сложи 100 :yanim: !

а вие 2-мата сте като в детската градина, да се смееш ли, да плачеш ли,

кое по-надред, не знам ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а вие 2-мата сте като в детската градина, да се смееш ли, да плачеш ли,

кое по-надред, не знам ...

хихиххи ... да се пише в куплети ... хайде стига съм спамил в темата !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нееее, аз това го разбрах че има значение в колко часа съм ги цъкала. Аз когато ги цъкам ги изцъквам наведнъж така че нямам проблеми с часовете. Сега ми позволи само две да цъкна!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

хихиххи ... да се пише в куплети ... хайде стига съм спамил в темата !!!

фащай бирите да ти дойде музата, и почвай да твориш в рими :nono:

Нееее, аз това го разбрах че има значение в колко часа съм ги цъкала. Аз когато ги цъкам ги изцъквам наведнъж така че нямам проблеми с часовете.

Сега ми позволи само две да цъкна!

пусни смс (за 1м. 2.40 нищо не са) и си цъкай на воля -- имаш право на 15 минуса и 15 плюса :cool::yanim:

Редактирано от Mistress Linda (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

фащай бирите да ти дойде музата, и почвай да твориш в рими :nono:

пусни смс (за 1м. 2.40 нищо не са) и си цъкай на воля -- имаш право на 15 минуса и 15 плюса :cool::yanim:

Ами може ли минусите ми да са 30 пък плюсовете 0?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами може ли минусите ми да са 30 пък плюсовете 0?

не, нито обратното :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В старата версия имаше опция да се направи архив на ЛС-тата и да се изпрати на мейл. В новия форум има ли такава опция, защото не я намирам?

Предполагам че в тази версия я няма вече опцията и все пак надеждата умира последна Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...