Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Господин Администратор, в момента ви попитах едно единствено нещо - на база на какви критерии се прави разделението между мненията, които по някакъв начин са свързани със софтуерно пиратство и всички останали? Как се преценя дали едно нещо има връзка с него или няма, за да знаем какво може да се пише и какво не? Извинявам се, но в момента отговорът ви прилича, все едно е свободна интерпретация на произволен модератор какво е свързано и какво не. По никакъв начин не търся конфронтация в момента, а пояснение.

...Благодаря за отделеното време.

Преценява се много лесно. Както виждате в горните ви постове не сме преценили, че сте публикувате пиратско съдържание или да иронизирате модераторите и не сте наказан за тях. Когато публикувате нещо, което на ръба с разрешеното всеки модератор сам преценява дали да наложи наказание или не. Не публикувайте съдържание, което е на ръба на допустимото за да ни улесните в преценките. Когато се движиш на ръба е много вероятно някой и по погрешка да те бутне. Или дет се вика: да бе мирно седяло, да не бе чудо видяло.

Поздрави.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 4,3k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Уважаеми потребители, Благодарим ви за проявеното търпение през изминалите месеци. През това време се наложи да подменим няколко от сървърите ни и да направим редица оптимизации за да ускорим зарежда

Не ви ли стана досадно да мрънкате, да сте недоволни от нещо/някой, все да търсите за какво да се захванете да омрънкотите, за да бъде задоволена страстта към вечното недоволство и повсеместно реване?

Да, докладвах 3 от постовете и бях озадачен, че последствия няма, особено след като наблюдавам, че модераторите действат моментално. То е ясно, че се парадира с някаква елитарност и самочувстви

Публикувани изображения

Здравейте,

Избягвайте всякакви постове, които се въртят около пиратството и няма да имате проблеми. Независимо дали преки или завоалирани ще бъдат наказвани. И да тук сме за да си помагаме, но с подобни постове помагате на едни а пречите на нас, което няма да го допуснем.

Поздрави и слънчев ден. 

Човек ще вземе да си помисли, че никога не е имало пиратско съдържание във форума. ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Човек ще вземе да си помисли, че никога не е имало пиратско съдържание във форума. ;)

Точно защото имаше в началото започнаха проблемите, които не искаме да имаме отново.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно защото имаше в началото започнаха проблемите, които не искаме да имаме отново.

Все ми се струва, че от последните години наистина няма.  :wink12:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Все ми се струва, че от последните години наистина няма.  :wink12:

Ами ако има бъдете така добър да го докладвате за да го премахнем ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами ако има бъдете така добър да го докладвате за да го премахнем ;)

Явно много обичате да се правите на ударени с мокър парцал.

Допреди време форумът беше пълен с линкове към торенти - тогава нямаше проблем и си трупахте посещения и импресии за чужда сметка. Разбира се, това трябваше да спре. Та хайде сега малко по-скромно да защитаваме авторските права и да се хвалим каква сериозна политика има форумът в това отношение.

Все да омръзва да се правите на нещо, което очевидно не сте - и не само по тази тема.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли да поясните как точно от линкове към торенти ние трупаме посещения. сигурно от торентите идват при нас да видят линка и се връщат в торента за да го изтеглят? От поне 6-7 години тук са забранено пиратско съдържание. Когато срещнете такъв линк го докладвайте пък за другото не мислите. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лично аз, като един от малкото технически грамотни потребители тук едва ли точно аз уронвам престижа на Вашият сайт.

:offtopic_s:

Скромността краси човека !

Живко, стъпил на каква база стигна до това гениално заключение ?

Останалите само знаем от къде да си стартираме pc-то и да намерим иконата на Мозила от десктопа !

@Капитана ти е отправял многократно забележки във връзка с пиратството ама ти все по дефинирано го искаш за да го разбереш колко е просто правилото.

Много е лесно за вдяване. Изключваш думата пират и производните и там от писмения си речник и избягваш дискусии и критики по тая тема кога си в тоя сайт и няма да искаш да ти се дефинира. На мен защо не ми се случва да искам да ми го поясняват това правило ?

А за подстрекателство, избягвай да дискутираш колко са заплатите на българите и те видиш ли от няма на къде ... теглили торенти и отстоявайки тезата че това е правилното.

И аз тегля торенти Живко щото ми е по удобно и по лесно за някой видео съдържание но не парадирам с това във форума.

Редактирано от BMW Маниак (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преценява се много лесно. Както виждате в горните ви постове не сме преценили, че сте публикувате пиратско съдържание или да иронизирате модераторите и не сте наказан за тях.

Господин Администратор, ако ще аз стоя на ръба на скала, не прави човекът, който ме е бутнал от нея по-малко убиец. Ако е било погрешка, значи преценката е била грешна, следователно се извиняваме. Арогантност е човек да си мисли, че винаги е безусловно прав. Така се процедира в цивилизованият свят - извинение. Вече докладвах и мнение в тази тема. Не само модератори са иронизирани от потребители във форума. Искам да видя дали в тоя случай ще се процедира толкова експедитивно. Общо взето аз не съм човек, който обича да лицемерничи.

Просто предложението ми беше директно да се закриват теми, не да има от определени хора фалшиво позьорство, театър за пред конкретна публика. Прекален светец и Богу не е драг. Не сте ли чували тази поговорка? Мразя лицемерието и позьорството. То ме дразни, буди антипатия в мен, както и силно желание за ирония/сарказъм.

Редактирано от Гост (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Общо взето аз не съм човек, който обича да лицемерничи.

Само ревеш, като вдовица за ..й. Направи си сайт и определяй правилата! Карабойчев не е длъжен да се съобразява с твоите изисквания. Като не ти харесва „калдата“, драскай другаде! Не защитавам никого, ма ти си бахти ревльото, майна!?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само ревеш, като вдовица за ..й. Направи си сайт и определяй правилата! Карабойчев не е длъжен да се съобразява с твоите изисквания. Като не ти харесва „калдата“, драскай другаде! Не защитавам никого, ма ти си бахти ревльото, майна!?

Пътечката и довижданееее. Това ще ти кажа. Не съм питал нищо теб. Поради твоето мислене в България всички хора са тъпкани, а търпят. Потребителите са народът на тоя форум. А особено важни са тези, които знаят нещо. И ще го повторя иначе - спри да бъдеш на всяка манджа - меродия. Има няколко такива потребители в тоя форум, които са компетентни по всяка тема, дори и да не са ги питали. Питах конкретни неща, понеже смятам че има определени неизяснени положения и определени неща, които правят впечатление и не се харесват на много хора, не само на мен.

п.п Ти да не си поредният акаунт на БМВ Маниак, който преди това май беше Изабел и какво ли не?

Редактирано от Гост (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От вчера до днес забеязвам , че като публикувам отговор се бави 1 минута а преди ставаше веднага моля оправете го .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пътечката и довижданееее. Това ще ти кажа. Не съм питал нищо теб. Поради твоето мислене в България всички хора са тъпкани, а търпят. Потребителите са народът на тоя форум. А особено важни са тези, които знаят нещо. И ще го повторя иначе - спри да бъдеш 1. на всяка манджа - меродия. Има няколко такива потребители в тоя форум, които са компетентни по всяка тема, дори и да не са ги питали. Питах конкретни неща, понеже смятам че има определени неизяснени положения и определени неща, които правят впечатление и не се харесват на много хора, не само на мен.

п.п 2  .   Ти да не си поредният акаунт на БМВ Маниак, който преди това май беше Изабел и какво ли не?

1. Още помниш как те охарахтеризирах.

2. Имам само един „профил“-„chochomen“.

Продължавай да ревеш! :ph34r:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблемът с линковете към теми, за които се получават известия на email, продължава да съществува:

https://www.kaldata.com/forums/topic/242344-bmw-320d-136кс-или-bmw-528-193кс-кой-е-по-предпочитан/?view=findpost&p=3130611

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Пак има проблем с известията при цитат-не излизат такива!Доколкото гледам поне при мен е от около ден-два може би.

Обърнете внимание моля.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен пък пък понякога в полето за бърз отговор ми излиза целия сайт в кутийка като HTML, все едно съм го маркирал и пльокнал вътре :D :D (Chrome, последен).

Оправя се с refresh. Готин бъг, предполагам е от браузера, с IE нямам такива проблеми (да не повярва човек...).

Редактирано от X.S.09 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам какви промени в последно време са правени по форума, но от известно време, около седмица да речем, имам проблеми с навигирането с Opera 12.17. Изразяват се в лаг при зареждане на страниците, където зависва и целият браузер. Бисквитки, кешове и подобни съм ги трил. До сега проблем с навигацията съм нямал.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

какво му стана на форума

не се публикува от известно време

:rolleyes:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

какво му стана на форума

не се публикува от известно време

:rolleyes:

Опитай да рефрешнеш страницата, като влезеш в някоя тема.

И при мен го има същото.

ПП. Ето и сега пак ... Излязох от темата, влизам пак в нея - моят пост го няма. Появи се, като рефрешнах.

ПП2. Излизам обратно, рефрешвам, гледам - в темата се е появил пост на Админа. Влизам - няма го, моят пост е последен, без послеписите. Като рефрешна, се появява и останалото.

Редактирано от RudeBoy (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И от няколко дни забелязвам новите теми се трият , или форума въобще не зарежда , пише прави се обновяване опитайте по късно пак .

Опитай да рефрешнеш страницата, като влезеш в някоя тема.

И при мен го има същото.

ПП. Ето и сега пак ... Излязох от темата, влизам пак в нея - моят пост го няма. Появи се, като рефрешнах.

ПП2. Излизам обратно, рефрешвам, гледам - в темата се е появил пост на Админа. Влизам - няма го, моят пост е последен, без послеписите. Като рефрешна, се появява и останалото.

Изтрии си кеша на браузера или пробвай с друг .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проба?...

Да, сега е добре, даже и без да трия кеша. Благодаря :)

Редактирано от RudeBoy (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване