Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Пробвай сега пак да го изтриеш. Промених някой неща.

След изтриване на кеша (третото подред за последните няколко часа)  за известно време работи както трябва, но се появява едно зацикляне при зареждане на някоя тема.

В момента е добре.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 4,3k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Уважаеми потребители, Благодарим ви за проявеното търпение през изминалите месеци. През това време се наложи да подменим няколко от сървърите ни и да направим редица оптимизации за да ускорим зарежда

Не ви ли стана досадно да мрънкате, да сте недоволни от нещо/някой, все да търсите за какво да се захванете да омрънкотите, за да бъде задоволена страстта към вечното недоволство и повсеместно реване?

Да, докладвах 3 от постовете и бях озадачен, че последствия няма, особено след като наблюдавам, че модераторите действат моментално. То е ясно, че се парадира с някаква елитарност и самочувстви

Публикувани изображения

С такива дребни проблеми няма кой да си губи времето.

Ако админа имаше като твоя акъл форума отдавна да беше фалирал :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

вече работи благодаря

то от обяд кеш само трия ама не и не, сега е добре

:yanim:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И тази четка мина незабелязано

Откровената тъпотия, която каза не мина незабелязано. Проблемът е много сериозен и някакъв скрипт вероятно кара браузера да зависва при изпълнението му.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Откровената тъпотия, която каза не мина незабелязано. Проблемът е много сериозен и някакъв скрипт вероятно кара браузера да зависва при изпълнението му.

Забрани изпълнението на скриптовете и ще разбереш дали това е причината.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То щото е Опера, а не е браузър... Вземи си браузър и ще браузиш нормално... А операта само вие като койот пред La Scala...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То щото е Опера, а не е браузър... Вземи си браузър и ще браузиш нормално...

Не съм ти искал мнението за браузера. Сам си пробвай Хром вируса, който отваря по 1000 процеса и е световно известен с тъпият си интерфейс и memory leak-овете. Дори и малоумниците, които разработват Firefox и новата Opera са ги превърнали и 2-та браузера в Хром клонинги.

Забрани изпълнението на скриптовете и ще разбереш дали това е причината.

И какво ще гледам тогава? Без скриптове нищо не работи.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вчера от както е правено нещо по сайта сега не може да ми зареди.

С Опера 12.16 !

нещо при теб е проблемът - с опера 12.17 се зарежда.изчисти кеша и бисквитките за сайта.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пак не става :( !

Като напиша в търсачката на "Google" ми излиза това.....

Неуспех при довършване на защитен обмен на данни

Към момента адресът (УРЛ) https://www.kaldata.com/ не е достъпен. Проверете дали е изписан правилно и тогава се опитайте да го заредите отново.

Защитена връзка: Непреодолима грешка (40)

https://www.kaldata.com/

Неуспех при свързване към сървър.

Вероятно сървърът поддържа методи за криптиране, които не са позволени в предпочитанията по сигурността.

Моля, имайте предвид, че някои методи вече не се поддържат и достъпът до този сайт ще остане невъзможен, докато сайтът не започне да поддържа силно криптиране.
Активна ли е връзката към интернет? Имат ли проблем и други приложения, които я ползват?
Проверете дали настройката на евентуален софтуер за защита от интернет е коректна и дали не пречи на нормалното разглеждане на уеб страници
Ако сте зад защитна стена (firewall) или в локална мрежа (LAN) и смятате, че настройката им предизвиква проблеми, обърнете се към системния администратор
Опитайте с изключване на прокси сървърите (клавиш F12), освен ако сте сигурни, че трябва да се свързвате към интернет чрез тях. Презаредете страницата.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отдавна Opera 12 създава известни проблеми! Изпя си песента! Ако искате нещо лекичко за стари машини и безпроблемно за сърфиране то пробвайте с maxthon, та дори и с по - старата версия 3, то пак няма да "берете" ядове!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз имам периодично проблеми с Opera 12.17! Когато зарежда kaldata.com, пък браузерът зацикля(hang). Оправете си моля скриптовете!!

Стига с тези дреболии !

Проблем е да ти изпуши захранването заради форума.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стига с тези дреболии ! Проблем е да ти изпуши захранването заради форума.

Ей, трол - не съм ти искал мнението! Сайтът и форумът са напълно неизползваеми през Опера! Цялата програма забива, вероятно заради някакви дебилизми на уеб девелопера, които не е моя работа да гледам какви са! Колко браузера трябва да си държа на компютъра, за да може да използвам 1 прост сайт?! И между другото в момента сертификата на Калдата се дъни. Браузерът ми дава компрометирана връзка.

Не знам Вип ли си, Дрис ли си, престани да тролиш и да си на всяка тапа-запушалка! Въобще не смей да ме цитираш отново с тъпотии като отговори!!! :mad:

Редактирано от Гост (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей, трол - не съм ти искал мнението! Сайтът и форумът са напълно неизползваеми през Опера! Цялата програма забива, вероятно заради някакви дебилизми на уеб девелопера, които не е моя работа да гледам какви са! Колко браузера трябва да си държа на компютъра, за да може да използвам 1 прост сайт?! И между другото в момента сертификата на Калдата се дъни. Браузерът ми дава компрометирана връзка.

Не знам Вип ли си, Дрис ли си, престани да тролиш и да си на всяка тапа-запушалка! Въобще не смей да ме цитираш отново с тъпотии като отговори!!! :mad:

Защо ? Да не би след това най-после да спреш да посещаваш този сайт, който дори не можеш да отвориш ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо ? Да не би след това най-после да спреш да посещаваш този сайт, който дори не можеш да отвориш ?

Абе не съм ти искал мнението!!! Казвам, че има проблем и нещо не работи, темата е за това. Какво ми тролиш?
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе не съм ти искал мнението!!! Казвам, че има проблем и нещо не работи, темата е за това. Какво ми тролиш?

Да ти го кажа направо, че да разбереш - не ти работи браузъра.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да ти го кажа направо, че да разбереш - не ти работи браузъра.

Браузерът си работеше допреди няколко дни с тоя сайт както трябва. Сега същият зависва като отворя Kaldata.com или форумите. С друга страница не ми зависва. Според теб къде е проблемът?(Това е риторичен въпрос)

В момента тези мнения ги пиша от KMeleon метнат на системата. Админът ще го види като Firefox31, но не е. Не мога да трая другите бозави браузери.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване