Премини към съдържанието
peps

Последен ден живот

Препоръчан отговор

Ако отидеш на лекар и ти кажат че си болен от много гадна болес и ти остават 24 часа живот какво би направил в оставащото ти време?! Вече са 23:59:40! :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако отидеш на лекар и ти кажат че си болен от много гадна болес и ти остават 24 часа живот какво би направил в оставащото ти време?!

Вече са 23:59:40! :)

<{POST_SNAPBACK}>

Ще се ощипя и ще се събудя :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако отидеш на лекар и ти кажат че си болен от много гадна болес и ти остават 24 часа живот какво би направил в оставащото ти време?!

Вече са 23:59:40! :speak:

<{POST_SNAPBACK}>

Когато ми го каже лекарят тогава ще му мисля .

Точно това му е интересното на живота - Да не знаеш какво ще ти се случи утре .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ми най-логичното - ще се обадя на всичките си роднини. Това е шанс за последно сбогом. Малко хора го имат. Всичко друго е несъстоятелно.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ще поискам прошка от всички-

и не за да ми е леко-

а защото не знам кой с какво без да искам съм наранила Публикувано изображение

Ще им кажа също така че много ги обичам

и че ще ги чакам Там,у Дома :speak:

...А ти каквото и да правиш тук-постарай се да бъдеш добър и изпълнен с Любов към Живота и Бог Публикувано изображение

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ще се сбогувам ще си поискам прошка ще си поплача за близаките и ще гушкам букета :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

1. Ще се обадя на всички роднини и приятели - остават 23:00:00 часа 2. Ще изляза и ще си купя AK47, пистолет и гранати и много патрони (човек може да намери всичко на черно) - остават 20:10:00 часа 3. Пробвам да обера банка и да избягам. Избирам подходящият момент и с превоза до там... Успявам, защото нямам какво да губя и съм много луд, скривам парите и казвам на най-близките пък те да правят с тях каквото искат. остават 12:00:00 часа 4. Намирам колкото гадни мутри, наркомани, дилъри, сутеньори, корумпирани ченгета, политици и всякаква измет, която мога и убивам наред. остават 0:00:15 часа 5. 10,9,8,7,6,5,4,3,2...1

Редактирано от MasterRalf (преглед на промените)
    • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

1. Ще се обадя на всички роднини и приятели - остават 23:00:00 часа

2. Ще изляза и ще си купя AK47, пистолет и гранати и много патрони (човек може да намери всичко на черно) - остават 20:10:00 часа

3. Пробвам да обера банка и да избягам. Избирам подходящият момент и с превоза до там... Успявам, защото нямам какво да губя и съм много луд, скривам парите и казвам на най-близките пък те да правят с тях каквото искат. остават 12:00:00 часа

4. Намирам колкото гадни мутри, наркомани, дилъри, сутеньори, корумпирани ченгета, политици и всякаква измет, която мога и убивам наред. остават 0:00:15 часа

5. 10,9,8,7,6,5,4,3,2...1

<{POST_SNAPBACK}>

не си губиш времето... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

<{POST_SNAPBACK}>

Ще изпадна в паника. Не мога и да си представя този момент. Предпочитам да не знам, но ако се случи, със сигурност ще съм при близките ми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Браво на всички,мислите за близките си!А моите приятели тръгнаха да скачат с парашути,да ходят да гледат залези ан другия край на света-с 1 дума лудиииииииииииииии!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Браво на всички,мислите за близките си!А моите приятели тръгнаха да скачат с парашути,да ходят да гледат залези ан другия край на света-с 1 дума лудиииииииииииииии!

<{POST_SNAPBACK}>

Ми и аз бих направил нещо такова... защо трябва близките ми да почват да ме оплакват с един ден по-рано?! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Последен ден живот? Бих уведомил близките и приятелите си и може би бих казал на някои хора в очите какво мисля за тях. Било то добро или лошо. Като оставим тези две неща настрани, бих си прекарал последния ден както всеки друг, колкото и странно да ви звучи.

Редактирано от Night_Raven (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз бих се простил с всичките си роднини.После ще се самоубия от притиснение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

няма да кажа на никой от близките ми, защото ще им стане тъжно. ще им напиша по едно писмо и ще чакам да ги видя в следващия ми живот! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ще направя всички луди неща, за които съм мечтала цял живот, но не съм имала смелост. Ще правя това, което искам и както го искам. Ще кажа на всички близки и приятели колко ги обичам и ценя! И на най-накрая ще си кажа, че съм доволна от живота, защото колкото и кратък да е той и колкото мъка да има по света, живота трябва да се живее и усмивката да не слиза от лицето на хората! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Със сигурност ще оценя времето. Ще се ядосвам за дето не съм си давал сметка преди колко много е едно денонощие и ще искам да се върна назад във времето. Това ще бъде ден най-вече за равносметки, но какво по-точно ще правя има варианти много.

Примерно да последвам идеите на някои метали:

Така и така ще умирам и почвам да ги коля и да ги избивам всичките и накрая ще пусна една атомна бомба и ще затрия човечеството!

Ей това ще е велико!!! Публикувано изображение

П.П. Това по-горе на майтап, разбира се!

Редактирано от GFreeman (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Какво ли направо незнам :blink: Знам че със сигурност няма да спя ...

Ще прекарам този ден с близките си, ще скоча с бънджи ам ще ям до пръсване и ще се разхождам по брега ... и мога да цитирам една мисъл, която до скоро стоеше в подписа ми:

"Дори и един ден преди смъртта, не е късно да започнеш отначало!"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ще се надявам всички 24 часа, че лекарят е сбъркал и ще си прекарам и аз най-вероятно деня като всеки друг. Съмнявам се да кажа на някой, защо да ги притеснявам след като е лекарска грешка :) Но и идеята със застрелването на политиците ми хареса.

Редактирано от Alt_CX (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ще кажа на близките ми,ще им кажа,че ги обичам повече от всичко на света,ще си поплача,ще се гушна в мама,тати,бате и може би там и ще умра....-в техните ръце. Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Да че да им е още по-тежко. Не бъди такъв егоист, пък и ми стана тъжко като гледам как всички се сдухват пред смъртта (пред чуждата да, но докато не застана очи в очи няма да ме страх). На всеки ще му дойде времето така че не бързайте от сега да плачкате, пазете си сълзите за оставащото ви време - все ще се намери къде да ги използвате!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз ще направя както всички ви и ще се обатя на близките ми. А после така брутално ще си напрааа главата,че.... направо останалите ми 23:00ч няма да знам ко стаа и сеедно са били 23 дена Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз ще направя както всички ви и ще се обатя на близките ми. А после така брутално ще си напрааа главата,че.... направо останалите ми 23:00ч няма да знам ко стаа и сеедно са били 23 дена  Публикувано изображение  Публикувано изображение  Публикувано изображение .

<{POST_SNAPBACK}>

Май това е най-правилното решение-едно здраво дрогиране и толкова Публикувано изображение да незнаеш за кво става въпрос

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз пък бих скочил от някое високо място... от някой мост например. Не, няма да се самоубивам (За чий ми е? Нали ще умирам до 24 часа), а просто ще си сбъдна една мечта - да полетя :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Пък аз ще си живея така както обикновено. Защото не вярвам на лекарите! Ама хич! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Предполагам,че в началото няма да мога да повярвам и ще потърся второ мнение.Ще предопредя блиските ми,че съществува такава възможност.И понеже обичам да мисля положително,ще се надявам да е лекарска грешка. :down:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.