Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Последният филм, който гледах...

Препоръчан отговор

Отвъд Светлината

Публикувано изображение

невероятен филм, филм за силата на разума и сърцето

препоръчвам ви го

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

10 от 10... Какво да ви кажа, филм от години насам, който си заслужава всяка секунда. Всяка една се-кун-да. Най-накрая мога да кажа, че изгледах един стойностен Sci-Fi филм. Филм, който поражда въпрос

Страхотен филм!!! Всеки здравомислещ човек трябва задължително да го изгледа!!! По действителни събития е!!!

-американска боза как американеца спасява света и тнт става и не става за гледане  според предпочитанията  оценка 5 по десетобалната.  филма подсъзнателно е направен за сплашване

Публикувани изображения

Oooo да :go ahead: .Току що го изгледах и отива в колекцията.Ако го гледат критиците-те да го резюмират.За мен-много добър.За другите-не знам...

...ако имаш възможност,гледкай "Open grave "...концепция + реалности http://static.worldsfactory.net/uploads/2013/08/1289937_10200793881706330_891042703_n.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Хобит: Пущинакът на Смог (2013) 

Публикувано изображение

Много си беше яко филмчето на 3D, доста ефекти и ми хареса като цяло, само дето малко се схванах 3 часа, но съм доволен

Редактирано от gig93 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Хобит: Пущинакът на Смог"

Публикувано изображение

По-динамичен, по-зрелищен, по-концентриран в историята и с по-добра финална песен, вторият филм бележи видима градация в качеството на трилогията и ако Пи Джей вдигне летвата още съвсем малко, за третия филм ни очаква наистина епично зрелище. Повече - тук.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

The Family / преведен като "Коза Ностра" (?)

Публикувано изображение

Някак е необичайно да гледам как Робърт Де Ниро, Мишел Пфафър и Томи Лий Джунс се правят на маймуни в най-посредствения филм на Люк Бесон, който съм гледал.

П.П. Оценка 4.

Редактирано от hlevoust (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Куче в чекмедже

Публикувано изображение

ще ми купи куче ама друг път

:lol6:

класика

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още един глас за "Prisoners". Интересен, завързан и държащ в напрежение, филм. Доволна съм.  :)

Редактирано от Sharon (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Приповдигна ми предколедното настроение,върна ме в детството :) ! Скоро не бях гледал филм с такъв интерес.Най-висока оценка от мен за този шедьовър!

Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпреки доста ниската му оценка в IBMD на мен филма ми хареса.Приятен,разтоварващ.Eeeeх със сегашния акъл да бях ученик и да имах такава класна :P

Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз гледах Хобит: Пущинакът на Смог  хареса ми и тази част :)

Редактирано от Nemeria (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Коледата е възможна

Публикувано изображение

добро наше филмче, ще ви хареса

:bighat:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и още един български филм на незабравимата Иванка Гръбчева

Една калория нежност

Публикувано изображение

заслужава си гледането

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Маймуни през зимата

Публикувано изображение

един реве за деца, друг реве от деца...

съдби човешки

а да и Бони добре играе

:)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Mr. Morgan's Last Love - Последната любов на господин Морган (2013)

<ahttp://static.trailerx.com/thumbs/5/poslednata-liubov-na-gospodin-morgan.jpg' alt='Публикувано изображение' class='bbc_img' />

http://www.imdb.com/title/tt1838603/?ref_=nm_flmg_act_7

Малко мудна драма. Малко в повече хепиенд. Малко по-концентриран вариант на нещата от живота, случващи се на всеки от нас и всеки ден. От филмите, за които бих казала, че ми харесват, но не бих гледала втори път. Блестящ Майкъл Кейн! Дори не разбрах защо името на Джилиан Андерсън е на първо място в представянето на филма… 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Светът е голям и спасение дебне отвсякъде

Публикувано изображение

Не пропускайте този филм !

Аз го добавям към любимите си и ще го гледам пак и пак

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Mr. Morgan's Last Love - Последната любов на господин Морган (2013)

http://www.imdb.com/title/tt1838603/?ref_=nm_flmg_act_7

Мисля, че многоуважаемата от мен Merryl няма да възрази срещу поставянето на по-подобаващ  по размер постер за тоя филм, който и в определена степен отразява по-ясно представянето на актьорите в него.

Овации за Clémence Poésy (не ми върви с френския и не знам как се чете на български името й), правеща чудесна роля, впечатлен съм, и то не за пръв път.

Но за Майкъл Кейн бих казал, че с годините прави все по-добри роли. Гледал съм доволно количество ленти с него и определено последните са една от друга по-впечатляващи, особено в тоя прекрасен филм. Една наглед обикновена история, която би могла да е присъща за всеки един от нас, но показана по блестящ начин.

Публикувано изображение

Редактирано от hlevoust (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Една наглед обикновена история, която би могла да е присъща за всеки един от нас, но показана по блестящ начин.

Нямам против, разбира се. Знаеш как ценя мнението ти. Дори се сетих, че наскоро бе написал за името на една френска актриса, че не си сигурен как се произнася и в този смисъл се върнах, за да се подсетя дали не си писал точно за този филм, но не можах да се ориентирам...

Просто на мен ми дойде леко в повече и дори не знам кое точно... Може би този пресилен хепиенд и този бушуващ у всеки гняв, който обаче без никакви проблеми се трансформира в разбирателство и любов... Както и да е.

И наистина на много места видях името на Джилиан Андерсън като първо в представянето и определено се раздразних, може би, защото не я харесвам... Та нали всичко е въпрос на личното ни отношение в крайна сметка.

Тук наистина Майкъл Кейн беше блестящ. И в този смисъл мисля, че той направи филма. Аз го забелязах още в От мошеник нагоре http://www.imdb.com/title/tt0095031/?ref_=fn_al_tt_1 и си го харесвам във всяка роля...

Но тук, в моментите, в които сякаш насила докосваше раменете на момичето в чистотата на плахата прегръдка, която не следваше да продължи и секунда повече от мига, в който би се превърнала в грях, а в очите му гореше цялата любов на света - бе ненадминат! В този смисъл на неговия фон останалото ми дойде леко пресилено...

Редактирано от Merryl (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Не знам къде съм спал, че съм го пропуснал. Брутален, интелигентен, много качествен крим екшън с определено неочакван завършек...макар и малко май да го попретупаха накрая.

И това:

Публикувано изображение

Не се препоръчва на хора без чувство за хумор и фенове на Паоло Пазолини.

Да, Уил Ферел е определено костелив орех за всички сериозни и вглъбени хора, та ако не сте такъв - супер забава за събота вечер е филма.

Редактирано от Методи Дамянов (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още един добър филм на Крисчън Бейл 

Публикувано изображение

Редактирано от miazmatik (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване