Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Последният филм, който гледах...

Препоръчан отговор

The Boy in the Striped Pyjamas / Момчето с раираната пижама

Публикувано изображение

Много силен, но не и поредният акцентиращ и изграден върху документални кадри и събития филм. Леко монотонното действие предполага някаква бурна развръзка, но вероятно не и това, което се случва. Оценка 8.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

10 от 10... Какво да ви кажа, филм от години насам, който си заслужава всяка секунда. Всяка една се-кун-да. Най-накрая мога да кажа, че изгледах един стойностен Sci-Fi филм. Филм, който поражда въпрос

Страхотен филм!!! Всеки здравомислещ човек трябва задължително да го изгледа!!! По действителни събития е!!!

Който не е гледкал този майсторски създаден филм,определено бързо препуска иии...пропуска Препоръчвам го само за ценители на филмовото изкуство!Филмът е "The prestige"

Публикувани изображения

Prisoners / Затворници

Публикувано изображение

Качествените трилъри стават все по-голяма рядкост, та филми като тоя правят впечатление.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Току що се връщам от Cinema city-то леко разочарован.Зрелища и ефекти-да.Нищо повече!

Публикувано изображение

Редактирано от skalata_73 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Току що се връщам от Cinema city-то леко разочарован.Зрелища и ефекти-да.Нищо повече!

Публикувано изображение

Аз го гледах в мола на стамболийски миналата неделя и ми хареса филма, не само заради 3Д-то.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз го гледах в мола на стамболийски миналата неделя и ми хареса филма, не само заради 3Д-то.

Е аз не ,,оплювам,,филма!!!Просто изразих мнение.То затова хората са различни и имат различни предпочитания... :offtopic_s:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

... като 95% от съвременните филми. А как се дразня, че някои заглавия изобщо не се прожектират в 2D...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

... като 95% от съвременните филми. А как се дразня, че някои заглавия изобщо не се прожектират в 2D...

Aбе да ти кажа честно - мисля си прав.Откакто имам голям 3D телевизор все по-рядко ходя на кино!И пак честно-в къщи по ми харесва, а и с озвучаването което взех неотдавна направо съм си като на кино.Харесва ми и обичам да гледам на 3D (в къщи ако не всяка седмица ,то на 2 гледаме по един филм),но да си призная повечето филми по ми харесват,когато са на 2D (имам впредвид тези,които ги има и в 2D и 3D вариант)!Качеството на картината също по ми харесва ,когато гледам в нас.Тук някои може да се учудят,но е така!Когато се върна от кино центъра и погледна картината на телевизора---ами в пъти по ми харесва!Питай ме за какво ходя на кино-може би заради ,,размера,, и атмосферата (ако мога така да се изразя) Иначе - след 2-3 месеца може да си гледаме и в къщи с перфектно качество-знаеш от къде,ма...аде и киноцентрите да си правят бизнеса ,а и човек все пак трябва да ходи на някакви ,,културни мероприятия,,и да се забавлява все пак... Виж ако имахме 4D в нашия град със сигурност щях да ходя по-често,ма...както и да е.Благодаря ти за мнението от твоята гледна точка и се извинявам пак за офтопика,но направих отговор тъй като си ме цитирал и от учтивост и аз се почувствах длъжен да напиша нещо.Иначе все едно игнорирам мнението ти... :offtopic_s:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Prisoners / Затворници

Публикувано изображение

Качествените трилъри стават все по-голяма рядкост, та филми като тоя правят впечатление.

..е,така е..публиката в голям % иска да гледка секс,пиянски запойчета и глупендерси елементаризми,сълзливи там испано-говорящи сериалчета, и турски такива чрез които да се отъждестява,успокоява и заспива и като се събудят да намерят онзи,онези които да захапят,защо са по-различни и по-реализирани от тях,така типично за българският критерии и както нищо не е случайно -,че у БГ сме повечето Затворници,ама по собствено желание!

Та затова е и моята презентация за филм откъм съдържание и в него секс на екс - нямааа:

Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Затворници и Най-добрата оферта гледах напоследък.

Това са изпипани филми със съдържание...е,били предсказуеми?!

В Америка май наистина се връщат към ценности щом ценят

толкова обикновен филм като Frozen,вероятно заради песничките.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

П.П. За изтриване!

Редактирано от hlevoust (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

12 years a slave

Публикувано изображение

8.5/10 Imdb

Истинската история на Соломон Нортъп, чиято история разтърсва света в началото на 19-ти век. Един ден двама непознати предлагат на Соломон да работи в техния цирк. Предлагат му заплащане от 1 долар на ден и 3 долара за всяко негово участие в представление. Убеждават го да пътува с тях до Вашингтон, за да види къде е циркът.
Той не уведомява съпругата си, защото мъжете твърдят, че няма да се бавят. Спират в Ню Йорк, за да извади Соломон документите си, че е свободен човек, тъй като във Вашингтон по това време робството все още съществува. Когато пристига в столицата той принудително е отведен в хотелска стая, където е дрогиран. Когато се събужда, Соломон вече не е свободен, документите му са разменени и сега той е роб.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ender's Game / Играта на Ендер

Публикувано изображение

Отдавна не бях гледал филм с толкова зрелищна и отлично направена анимация. Като съдържание куца отвсякъде, сценарият е слаб, актьорската игра е незабележима, дори Бен Кингсли и Харисън Форд "издишат" почти във всяка сцена, но не съжалявам за отделеното време.

Редактирано от hlevoust (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Син жасмин - Blue Jasmine (2013)

http://www.imdb.com/title/tt2334873/

Публикувано изображение

Филм на Уди Алън. Това само по себе си означава дълбочина, проблеми, житейски истини и много невротичност. Този път без хумор. Въпреки това недепресиращ и дори и в моментите на предсказуемост, все пак с неочаквани обрати.

Хареса ми.

Кейт Бланшет не е от любимите ми актриси, но наистина беше блестяща и неотразима...

Страхотен филм! И настина тоя път без изтънчения хумор на Уди Алън, но пък всяка една минута от (и) тоя (му) филм си струва. Блестяща (за кой ли път вече!) Кейт Бланшет, само дето на мен ми е сред любимките.

Максимална оценка! 

П.П. Само ще си позволя да изразя недоумението си относно българското заглавие, защото буквалният му превод ми навява мисълта, че "кръстникът" не е гледал филма преди да го преведе и тиражира заглавието му.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
П.П. Само ще си позволя да изразя недоумението си относно българското заглавие, защото буквалният му превод ми навява мисълта, че "кръстникът" не е гледал филма преди да го преведе и тиражира заглавието му.

Прав си. Не, че всички не знаем английски на много добро ниво, но все пак, тъй като не съм завършила английска филология, на мен поне ми се иска да имам и субтитри за щикотливи моменти или идиоми, за които паметта не ми услужва веднага, а действието и филма си вървят и не ме чакат... В този смисъл наистина гадните преводи са досадни, но от филма "Квартет" насам толкова се отвратих от преводите, които сякаш вече ги правят с гугъл-преводач, че предпочитам да слушам и да връщам на моменти, за които не съм съвсем сигурна на прима виста, отколкото да им чета простотиите.

Та... в първия момент и аз си го помислих това, но после махнах с ръка... един вид - това да му е кусура.

Знам, че и в тази тема офтопика е нежелателен, но пък това е част от насладата от един филм и е нормално да го споделим, според мен.

Редактирано от Merryl (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Криворазбраната цивилизация

Публикувано изображение

Да беше Данте жив...

:diadem2:

http://vbox7.com/play:514e3b13

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Beautiful Creatures (Прелестни създания)

Публикувано изображение

IMDb: http://www.imdb.com/title/tt1559547/

Моето мнение е, че филма е страхотен. Скоро не бях гледал такъв хубав филм. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Beautiful Creatures (Прелестни създания)

Публикувано изображение

IMDb: http://www.imdb.com/title/tt1559547/

Моето мнение е, че филма е страхотен. Скоро не бях гледал такъв хубав филм. :)

Филмът действително е много добър и си струва гледането, макар и да не съм наясно защо е с толкова ниска оценка в IMDb. На мен не ми пука, но мнозина зрители първо гледат оценката, а тогава решават дали да гледат даден филм или не. И в случая, от моя гледна точка, оценката 6.2 (към момента) е силно занижена.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Снощи гледах Homefront , добре че най - накрая Джейсън се осъзна предишните му 2-3 филма бяха доста бозави и само екшън сцените го крепяха, тук макар и клиширана история, клиширано развитие абе въобще няма нищо ново с какво да Ви изненада от към сценарии филма е добър. Няма толкова бойни сцени, по - скоро се концентрира върху определени човешки емоции в малкият град и все пак ги изби до крак де :ph34r:

А в неделя отивам да гледам Робоченге и стига да не забравя ще драскам как е, според IMDB филмът е много добър - дано :whist:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Допадна ми филма

The Kings of Summer Редактирано от bolgarin (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Филм-притча в който има от всичко..и финес и романтика и Философия:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

.."Последният повелител на въздуха"

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

.."Последният повелител на въздуха"

Уникален ! Дано по-скоро излезе и продължението. Скоро имаше слухове, че ще правят, но много бързо отшумя всичко...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване