Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Последният филм, който гледах...

Препоръчан отговор

Не знам как точно да опиша този филм!Отдавна не съм гледал руски филми,но този определено няма да забравя!Недоумявам ниската му оценка в IBMD.Aз ли не разбирам от филми-какво ли?За мен филма е повече от добър, направен и пресъздаден по невероятен начин. Бих казал само-може би никой тук от нас не осъзнава в действителност какво означава войната и не осъзнаваме какво всъщност означава да си свободен и да живееш в мир и колко и как оценяваме това!

И последно може би и по важнос,но това е един от най-добре направените филми в 3D формат!Факта ,че освен допълнителните ефекти и дообработка е засниман изцяло с 3D камери просто го отличава от много други и ,,зрелището,,е невероятно! 

Просто --- гледайте филма...

Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

10 от 10... Какво да ви кажа, филм от години насам, който си заслужава всяка секунда. Всяка една се-кун-да. Най-накрая мога да кажа, че изгледах един стойностен Sci-Fi филм. Филм, който поражда въпрос

Страхотен филм!!! Всеки здравомислещ човек трябва задължително да го изгледа!!! По действителни събития е!!!

Който не е гледкал този майсторски създаден филм,определено бързо препуска иии...пропуска Препоръчвам го само за ценители на филмовото изкуство!Филмът е "The prestige"

Публикувани изображения

Не съм филмов критик и може и да не съм се изразил точно ;)  Оприличих го на фентъзи.Иначе го ,,водят,, драма,фентъзи,мистерия,та дори военен.Както и да е-макар и малко като ,,детски,, на мен ми допадна.

И аз ти благодаря за коментара :)

..тук си споделяме,нал тъй?! :) ..макар и със сигурност,като форумци да сме с различни вкусове към филмови жанрове ,както и че възрастовите амплитуди също изиграват своята "роля"! :wink12: 

В продължение се присетих за "Live of Pi"Публикувано изображение

и който като респект не опира нито само до впечатляващата визуализация,нито до сълзивостта,така характерна за доста индийски филми!..Все пак получи и 4-и награди "Оскар",но определено не в това е съдържанието му...

Дано не съм обременила в повторение,ако вече е бил презентират тук..

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Anonymous

Публикувано изображение

Прекрасна интерпретация, невероятна история, въздействаща и незабравима актьорска игра. Силно, различно, прекрасно!

Рядко ми се случва да изпитам такова удовлетворение от филм.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Последният пенсионерски запой (2013)

Публикувано изображение

много добра комедия

:)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

През почивните дни седнах да зяпам 

Публикувано изображение

СПОЙЛЕРИ :-:СПОЙЛЕРИ :-:СПОЙЛЕРИ :-:СПОЙЛЕРИ :-:СПОЙЛЕРИ :-:СПОЙЛЕРИ :-:СПОЙЛЕРИ :-:СПОЙЛЕРИ :-:

Тръгна ок филма до голямото търкаляне. Мразя да не доглеждам филми, но това беше просто... нямам думи. Не трябва режисьорът да е доцент по медицина и професор по анатомия, за да знае, че това няма как да стане! Спрях го. На следващия денси казвам: "Айде сега, случва се, може да има компенсация"...Ами след пет минути промоция - пак се сурнаха диванетата му с диванета. Еми, историята е тъжна, драматична и е нещо, което не е трябвало да се случва. Защо дявол го взел някакъв си кинаджия ("Ханкок" не е достатъчно за актьор и режисьор известен с B-Movies лентите си) ще прави такова нещо?! Това е обида! 

СПОЙЛЕРИ :-:СПОЙЛЕРИ :-:СПОЙЛЕРИ :-:СПОЙЛЕРИ :-:СПОЙЛЕРИ :-:СПОЙЛЕРИ :-:СПОЙЛЕРИ :-:СПОЙЛЕРИ :-:

Еми пак го спрях. Вчера, със сериозни усилия на волята си го пуснах пак. Нямаше други акробатики, но заедно с посредствената игра на Уолбърг и някои други неща...

Разочарование.

Второто, което гледах обаче... ехххх:

Публикувано изображение

Еми, "Дисни" са си "Дисни" - невероятно, просто невероятно. Със сигурност ще отида да го гледам на кино! Гледал съм "Уол-и" 5 пъти, "Enchanted" (Рапунцел) - три пъти (два на кино), "В небето". Ако в Оскарите не разделяха игрални от анимационни филми, не го виждам игралното кино...

Неземна анимация, сюжет, герои, музика!

Редактирано от Методи Дамянов (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз се извинявам, но снимката на първия филм не се вижда, а не си му писал и заглавието и не става ясно за кой филм става въпрос.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

My Liife Wintout Me / Животът ми без мен

Публикувано изображение

Твърде добре замислен и направен филм, даващ отговор на 10 въпроса, зададени при определена ситуация. Оценка 8.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз се извинявам, но снимката на първия филм не се вижда, а не си му писал и заглавието и не става ясно за кой филм става въпрос.

Т'ва към мен? Ако да, Lone Surivor (Единствения оцелял)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Т'ва към мен? Ако да, Lone Surivor (Единствения оцелял)

Благодаря! Винаги изписвай името на филма, за който говориш, че линковете към снимки не винаги се показват или пък изчезват след време и не остава следа.

Това е леко съветче де, не е заповед!  ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Снощи го закачих на торент клиента

http://www.imdb.com/title/tt1801844/

Става за губене на време.

Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Син жасмин - Blue Jasmine (2013)

http://www.imdb.com/title/tt2334873/

Публикувано изображение

Филм на Уди Алън. Това само по себе си означава дълбочина, проблеми, житейски истини и много невротичност. Този път без хумор. Въпреки това недепресиращ и дори и в моментите на предсказуемост, все пак с неочаквани обрати.

Хареса ми.

Кейт Бланшет не е от любимите ми актриси, но наистина беше блестяща и неотразима...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Adore

Публикувано изображение

Филм за любовта..чиста и безсрамна, без предразсъдъци и фалш. Филм, който разчупва границите на "позволеното" и "приличното" по особено привлекателен за зрителя ( мен ) начин.

Прекрасна актьорска игра!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

About Time - Въпрос на време /2013/

Публикувано изображение

http://www.imdb.com/title/tt2194499/?ref_=fn_al_tt_1

Филм от типа филми, които най-много обичам, при това, прекрасно поднесен. И с усмивката, и с драмата, и с дълбочината, и с въпросите, и отново всичко премерено и точно, без да премине границата към големите сълзи или към блудкавото. Чудесен филм!

Нямам какво да добавя, освен оценката, която дадох с чиста съвест в IMDb - 10!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вълкът от Уолстрийт

Филмът с най-много fuck, fucking, наркотици, пиене, чукане и простотии, който съм гледал някога. Някои смятат, че е прекалено просташки и вулгарен, но не бива да бъдем прекалени моралисти. Основната цел на този филм е забавлението, и наистина се забавлявах много, докато го гледах. Ди Каприо играе перфектно ролята на безскрупулния и безсрамен брокер Джордан Белфорт и не смятам, че подобна "несериозна" роля е по-малко трудна и достойна от ролята в някой тежък и сериозен филм. Като цяло - струва си да се гледа, ако имате 3 излишни часа и искате да се посмеете...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някои смятат, че е прекалено просташки и вулгарен, но не бива да бъдем прекалени моралисти.

Mи, нека си смятат. Аз досега слаб филм на Скорсезе не съм гледал, макар че не всичките му са шедьоври, разбира се. Пък и Лео се е доказал като изключителен актьор. Няма да забравя партньорството му с онзи титан Данъл Дей Луис в "Бандите на Ню-Йорк", който е пак на Скорсезе... Не знаех за този филм ("Вълкът от Уолстрийт") и като имам време ще го дръпна да го видя.

Редактирано от scepsis (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

The Conjuring 
Публикувано изображение

Зашеметяващо добре направен филм! Истинска находка в днешно време си е да намериш нещо подобно сред жанра, просто ти разказва играта от всякъде.. Много въздействащ, изпълнен с действие, напрежение и динамика филм. Води се, че е по действителен случай. Не си падам по хорър филмите, не знам защо го гледах и май съжалявам малко сега, но давам обективната си оценка. 

10/10 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Съмнението"  Монахиня предприема кампания срещу свещенник ,подозирайки го в педофилия.

Хареса ми много , спомням си и една фраза , цитирам по памет"Доброто често се пренебрегва в името на добродетелта"

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Съмнението"  Монахиня предприема кампания срещу свещенник ,подозирайки го в педофилия.

Хареса ми много , спомням си и една фраза , цитирам по памет"Доброто често се пренебрегва в името на добродетелта"

Предполагам, че става дума за номинирания с 5 Оскар-а Doubt

Публикувано изображение

Филмът е доста добър, гледах го неотдавна по един тв канал.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вълкът от Уолстрийт

Филмът с най-много fuck, fucking, наркотици, пиене, чукане и простотии, който съм гледал някога. Някои смятат, че е прекалено просташки и вулгарен, но не бива да бъдем прекалени моралисти. Основната цел на този филм е забавлението, и наистина се забавлявах много, докато го гледах. Ди Каприо играе перфектно ролята на безскрупулния и безсрамен брокер Джордан Белфорт и не смятам, че подобна "несериозна" роля е по-малко трудна и достойна от ролята в някой тежък и сериозен филм. Като цяло - струва си да се гледа, ако имате 3 излишни часа и искате да се посмеете...

Много ми хареса! Неслучайно има 5 номинации за Оскар....Още повече го харесах ,след като разбрах ,че е  автобиографичен. 3-те часа минават неусетно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предполагам, че става дума за номинирания с 5 Оскар-а Doubt

Публикувано изображение

Филмът е доста добър, гледах го неотдавна по един тв канал.

Същия , за съжаление не го хванах съвсем отначало

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вълкът от Уолстрийт

Филмът е перфектен.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Escape Plan / План за бягство

Публикувано изображение

Мислех, че Сталоун не може да направи по-слаб филм от Cobra , но съм се излъгал - този е много по-зле. Дълго се чудих каква оценка да дам в IMDb, но, воден от откровената си десетилетна симпатия към Слай и Арни, удвоих първоначално планираната и поставих 6.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Hercules: The Legend Beginshttp://www.youtube.com/watch?v=eBq1AupSrLI

Филм сниман в БГ и с участието на много български актьори..ноо,не бих го гледала повече от веднъж!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момчето си отива

Публикувано изображение

класика

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване