Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Последният филм, който гледах...

Препоръчан отговор

Игрите на гладуващите (2013)

Публикувано изображение

бива за :popcorn2:ама и да не го гледате нищо няма да загубите

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

10 от 10... Какво да ви кажа, филм от години насам, който си заслужава всяка секунда. Всяка една се-кун-да. Най-накрая мога да кажа, че изгледах един стойностен Sci-Fi филм. Филм, който поражда въпрос

Страхотен филм!!! Всеки здравомислещ човек трябва задължително да го изгледа!!! По действителни събития е!!!

Който не е гледкал този майсторски създаден филм,определено бързо препуска иии...пропуска Препоръчвам го само за ценители на филмовото изкуство!Филмът е "The prestige"

Публикувани изображения

Прометей, това беше филма който гледах вчера. Като свърши изпаднах в недоумение и в главата ми се въртеше само един въпрос : "Това ли беше всичко?" . Опитах , но в случая не успях да бъда по-оригинален от това, което беше казано в нета, по отношение на филма. Ето само част от изказванията, които изцяло отразяват моето виждане за филма : Филма не струва ,два дни го сваляш и после два часа съжаляваш” “Факт е че филма е уникално недоклатен, видно е как една интересна идея може тотално да се осакати по гениален начин “ “Изключително слаб филм, абсолютна боза. Престъпно слаб сюжет. Не го препоръчвам на никого. Абсолютна загуба на време,12 лева за билет на някаква предпремиера беше билета...и получих най-тъпото преживяване в живота ми.Верно в последно време е суша откъм хубави филми, но тази отвратителна глупост да получи толкова висока оценка в IMDB.... меко казано съм шокиран “ “Филмът има дотолкова смисъл, колкото да стане касов и да спечели повече $$$ за създателите му. За мен, след като го изгледах се оказа   боза. Сигурно ще направят и продължение с участието на хищника и Батман.“  :D 

В крайна сметка, дори и хубавицата Терон, не можа да им спести 2-ката, която им дадох в IMDB.

Редактирано от keba (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...Като свърши изпаднах в недоумение и в главата ми се въртеше само един въпрос : "Това ли беше всичко?" ..

Познат въпрос, свързан с Prometheus - очаква се най-малко едно продължение.

Днес ще се отчета с Crime d'amour (Love Crime) / Престъпление от любов

Публикувано изображение

Доста добра кримка, в която доста време не стана ясно кое и как. Много добра игра на Кристин Скот Томас (с респект пред цялото ѝ творчество!) и Людовин Сание (или както там се чете, че съм твърде зле с френския).

Редактирано от hlevoust (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Игрите на глада: Възпламеняване

Публикувано изображение

Много по-добър от първата част, като екранизация на втората книга от трилогията.

Сюзан Колинс сигурно е живяла известно време в България. ;) има много верни неща за нашата родна действителност.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сивият (2011)

Публикувано изображение

Не се препоръчва за деца, бременни и хора със слаби нерви !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Игрите на глада: Възпламеняване

Публикувано изображение

Много по-добър от първата част, като екранизация на втората книга от трилогията.

Сюзан Колинс сигурно е живяла известно време в България. ;) има много верни неща за нашата родна действителност.

И аз днес го гледах. Много, много добро продължение. Жалко, че ще трябва да изчакаме още една част.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Типичният американски екшън, в който един спасява света.

За убиване на времето - идеален!

Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предпочетох да заложа на класиката, наречена Москва не вярва на сълзи

Публикувано изображение

Не знам за кой път гледам тоя филм, но всеки път се възхищавам на майсторството, с което е направен и блестящата игра на част от водещите руски актьори.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

70 минути, през които успях да разтоваря почти цялото напрежение,което натрупах през седмицата.Незабравими :)

Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Little Fish / Дребна риба

Публикувано изображение

Тежък, тягостен и мрачен е тоя твърде интересен филм с куп награди и номинации, както и с поредната блестяща изява на Кейт Бланшет. Мисля, че оценката в IМDb е незаслужено ниска, глас от мен за 8.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вер и Зара (2004)

Публикувано изображение

наревах се подобаващо

добре че края беше добър

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вер и Зара (2004)

Това е може би филма на филмите в Индийското кино,наред с още някои култови заглавия.А актьора Шахрукх Кхан е може би краля.Гледал съм поне 15 филма с негово участие-просто велик.За мен и досега си е странно как Индийските филми не са толкова популярни като се има впредвид,че Индийската киноиндустрия произвежда годишно повече филми,отколкото всички киностудиа в цял свят!

Аз се отчитам с филма Little Fish,който не бях гледал,но ,,виновника,, за това е г-на hlevoust и горния му коментар.С една дума-наистина стойностен филм.Не съм филмов критик,но и аз бих му поставил доста висока оценка..

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е може би филма на филмите в Индийското кино,наред с още някои култови заглавия.А актьора Шахрукх Кхан е може би краля.Гледал съм поне 15 филма с негово участие-просто велик.За мен и досега си е странно как Индийските филми не са толкова популярни като се има впредвид,че Индийската киноиндустрия произвежда годишно повече филми,отколкото всички киностудиа в цял свят!

Аз се отчитам с филма Little Fish,който не бях гледал,но ,,виновника,, за това е г-на hlevoust и горния му коментар.С една дума-наистина стойностен филм.Не съм филмов критик,но и аз бих му поставил доста висока оценка..

Съвсем случайно попаднах на този филм, шефа търсеше Сидики - и гугъла ме отведе при героинята Самия Сидики, адвокатката на Вер.

Как ги правят тия филми индийците - в душата ти влизат направо, страхотни са.

Ще потърся и останалите филми на Шакрукх Кхан и тях ще изгледам. Благодаря ти за инфото.

Не знам защо не е толкова популярно индийското кино, може би защото в тоя вълчи зъл свят хората отдавна загърбиха ценностите, любовта.

Аз затова ги и гледам - за да ми напомнят че още съществуват.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Позволявам си да препоръчам издържан трилър с име " Prisoners":

Публикувано изображение

Oooo да :go ahead: .Току що го изгледах и отива в колекцията.Ако го гледат критиците-те да го резюмират.За мен-много добър.За другите-не знам...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

....Ако го гледат критиците-те да го резюмират...

Тия камъни са в моята градина ;), ама филмът ще чака ред.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Експресът Ченай (2013)

Публикувано изображение

отново сме с Шарух Кхан само че тука няма сълзи и сополи

романтична екшъно-комедия, която много ми хареса

боя накрая му беше бая ама карай, сигурно свикнал да го млатят

:)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти гледай Don 1 и Don 2 да видиш там какъв бияч е ;)

мерси, ама аз не съм фенка на боя та...

снощи като взе да го млати оная маймуна голяма на площада и аха да се разрева, смля го направо

кажи някой пак с негово участие, но да е като Вер и Зара - с щастлив край

те такива ми се гледат

:rolleyes:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://www.youtube.com/watch?v=Oer7-72UFlo

Филмът е базиран на книгите на Чико Ксавиер (1910-2002)медиум и филантроп на бразилското спиритическо движение.Известен e с общуването си и приемането на послания от духовния святчрез процес наречен Психография.Един от най-популярните му романи е "Наш Дом"(от общо 468 издадени книги) създаден чрез общуването на авторас духа на Андре Луис..Лекар, който започва своя разтърсващ разказот момента на смъртта сии пристигането му на "онзи свят"... 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Последният пенсионерски запой

Публикувано изображение

Вселата страна на нещата, лично го препоръчвам.

Редактирано от tatsu (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Compliance / Подчинение

Публикувано изображение

Потресох се! Не мога да повярвам, че е възможно случилото се да е истина, макар че филмът е заснет по действителен случай и че сходно извращение се извършва много често и у нас.

Държа специално да изтъкна страхотната актьорска игра на почти всички участващи във филма. Намирам оценката са незаслужено занижена, от мен 8 е по-реална. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване