Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Последният филм, който гледах...

Jokerface
 Сподели

Препоръчан отговор

Paris / Париж

Харесвам филми с по няколко сюжетни линии, като не е задължително те да се преплитат в даден момент, обикновено в края. Този е такъв, без преплитане на пластовете, поне не и в познатия вид. Общото между всички герои е Париж - мегаполис, в който можеш да срещнеш хора с всякакви съдби, особено ако ги наблюдаваш от балкона на висока сграда. 

Харесаха ми тия 130 минути, не съжалявам за отделеното време, от моя гледна точка филмът си ги заслужава напълно.

Малко вероятно е да не си гледал Paris, je t'aime http://www.imdb.com/title/tt0401711/?ref_=fn_al_tt_1, но ако все пак не си, препоръчвам ти го... Някак съм сигурна, че ще ти хареса...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Малко вероятно е да не си гледал Paris, je t'aime http://www.imdb.com/title/tt0401711/?ref_=fn_al_tt_1, но ако все пак не си, препоръчвам ти го... Някак съм сигурна, че ще ти хареса...

Можеш да си съвсем сигурна, гледах го неотдавна и бях очарован, а и Стив Бушеми не е актьор, когото да пропусна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

The Incredible Burt Wonderstone - Феноменалният Бърт Уондърстоун (2013)

Публикувано изображение

http://www.imdb.com/title/tt0790628/

С две думи казано - нищо особено. Не знам какви са претенциите на филма и дали е бил опит да се създаде комичен вариант на The Prestige, но освен тематиката, нищо друго не ги доближава ни на йота. Всъщност не разбрах защо изобщо е определен като комедия... Единствената причина да не кажа, че е пълна загуба на време, е блестящият Стив Бушеми, когото обичам безкрайно и който и тук е невероятен, както винаги и във всяка роля.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С две думи казано - нищо особено...

Това ми е достатъчно, за да се направя, че съм "пропуснал" филма.

... Всъщност не разбрах защо изобщо е определен като комедия... 

Не забравяй, че и "Форест Гъмп" се "води" комедия, доскоро и в IMDb фигурираше като такъв. Още помня плакатите по кината ни, пишеше, че е романтична комедия...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не помня от кога не съм гледал филм ,който да те държи така под напрежение и да не смееш да се ,,отплеснеш,,и за минута.Много добър напрегнат и завързан трилър с елемент на неочакван край.Оценка от мен  6- (от 6) :) А и е с доста прилично качество като за нов филм ;) Публикувано изображение

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Много ми хареса. Интересен екшън. Британците са се справили отлично :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"After Earth"

Какво пък Ви хареса толкова в тази автореклама на семейство Смит? По-дебилна сциентоложка пропаганда не бях гледал от креационистките изгъзици на "Прометей". Пълен резил за Шямалан!

2.7/10

Редактирано от Cinemascrotum (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

After Earth - не мисля, че е резил явно някой страда от това, че и синът на Уил Смит показа, че е наследил таланта на баща си. Филма не е за хората, които очакват нещо като Аватар или подобно анимирана безмислица в стил Покахонтас. Да и Аватар ми хареса, но са два много различни филма! Филма има дълбок смисъл и е хубаво да се разбира. Критиките са хубави когато са градивни, не когато са на база завист или чисто и просто е така да се каже нещо негативно, да не останем по - назад ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

After Earth - не мисля, че е резил явно някой страда от това, че и синът на Уил Смит показа, че е наследил таланта на баща си. Филма не е за хората, които очакват нещо като Аватар или подобно анимирана безмислица в стил Покахонтас. Да и Аватар ми хареса, но са два много различни филма! Филма има дълбок смисъл и е хубаво да се разбира. Критиките са хубави когато са градивни, не когато са на база завист или чисто и просто е така да се каже нещо негативно, да не останем по - назад ;)

Точно в това е проблема - синът на Смит НЕ Е наследил таланта му, да не говорим че не става за актьор, който да носи цял филм на гърба си. "Аватар" е с нива над тая идиотщина и дори има повече смисъл, което смятах за почти невъзможно. Смисълът на "After Earth" е да се промотират сциентоложки идеи и дори това не е направено като хората. Градивна критика е невъзможна за подобно нещо, защото би означавало да се снима нов филм - толкова драстично са опропастени нещата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ОЗ: Великият и могъщият/ Oz the Great and Powerful

Това което ми хареса: речните феи, порцелановото момиче и маймуната бяха много добре направени Това което не ми хареса - трите вещици, едната беше прекалено добра, лошата не толкова лоша - слабо изпълнение на трите актриси.

Главният герой просто "порасна"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

The Brass Teapot / Чайникът

Публикувано изображение

Неангажиращ, непретенциозен, приятен за гледане филм с любопитна, макар и не особено добре развита сюжетна линия. Леко наивен, но сякаш умишлено направен така, филмът би могъл да бъде наречен и семеен, с уговорката, че се изключат някои сцени, неподходящи за лица под 12 години*.

Мисля, че младата британка Джуно Темпъл прави поредната си добра роля, макар и във филм без особени възможности. 

----

* лична преценка, основана на предупредителните надписи, съпътстващи повечето от филмите, показвани по телевизията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://www.imdb.com/title/tt1924396/?ref_=fn_al_tt_1]La migliore offerta (The Best Offer) / Най-добрата оферта

Публикувано изображение

Великолепен филм с поредната уникална роля на Джефри Ръш, достойна за предълбок поклон. Принципно се въздържам да препоръчвам филми за гледане, но мисля, че този няма как да мине тихомълком покрай ценителите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Знам ,че е старичък вече и много хора са го гледали,но все пак темата е ,,Последният филм,който гледах....,, :) Та---днес (пак) гледах този--Публикувано изображение:) Издърпах го от чужд тракер с уникално Blu-Ray качество (46.55GB) Филма наистина ми

допада много и за жанра си мисля е един от най-добрите.А качеството на 3D-то е уникално :) ПП. hlevoust ме ,,бъзна,, с поста си и сега ще изтегля филма (от поста му) и довечера,или утре ще го гледам ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на hlevoust ,че ,,без да иска,,ме накара да гледам филма :) Гледах го току-що.С две думи-добър,смислен филм.Благодарско! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кой филм - Трон?

Благодаря на hlevoust ,че ,,без да иска,,ме накара да гледам филма :) Гледах го току-що.С две думи-добър,смислен филм.Благодарско! 

Редактирано от Viiipeer (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кой филм - Трон?

Не бре-коментара ми се отнасяше за филма от поста на hlevoust (La migliore offerta (The Best Offer))Гледах Трон предната вечер :),а на другия ден този. В 11:20 още спиш май ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ок. 

P.S. От последния ти пост това се разбира.

Не бре-коментара ми се отнасяше за филма от поста на hlevoust (La migliore offerta (The Best Offer))Гледах Трон предната вечер :),а на другия ден този. В 11:20 още спиш май ;)

Редактирано от Viiipeer (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще потвърдя уточнението на skalata_73, че става дума за филма "Най-добрата оферта". Увереността ми идва от факта, че шансът да гледам "Трон", дори и на 5D да е, клони към нула.

... Както се казва на чист български, "no way"...

:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване