Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Последният филм, който гледах...

Jokerface
 Сподели

Препоръчан отговор

Не се изразих правилно,грешката е моя.Въпроса ми е какво мислиш за Том Круз като избор за изпълнител на главната роля?В романа главния герой е описан като силен физически,едър мъж.Не помня точно 1.92-1.93 синеок,а Том е пълна противоположност-1.70 не се доближава дори малко до тази външност.

Редактирано от Ross Atanasov (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аве

Публикувано изображение

Изключително тъп филм

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

...Въпроса ми е какво мислиш за Том Круз като избор за изпълнител на главната роля?В романа главния герой е описан като силен физически,едър мъж.Не помня точно 1.92-1.93 синеок,а Том е пълна противоположност-1.70 не се доближава дори малко до тази външност.

Мисля, че изпадаш в детайли, които надали мнозина биха се сетили, а и не е задължително екранните герои да са точно копие на литературните. Много често в романите положителните герои се отличават от тълпата не само с уникалните си бойни умения (в масовия случай са все несправедливо обвинени бивши морски пехотинци), но и със снажен ръст, бягащи всяка сутрин по 20 км и нямащи грам тлъстинка по себе си, а мацките (от топ красавици нагоре) им се залепят като мухи на мед - нормално е, защото в един булеварден роман средностатистическият читател желае да види идеала си, друг е въпросът кой за какво си мечтае.

Чел съм, че Круз и Сталоун, да речем, играят със специални обувки или в тяхна чест се правят разни конструкцийки по снимачните площадки, но не знам колко от тия писания са достоверни и колко не са. Нямам и лични визуални впечатления от въпросните двама, макар че миналата година се разминах със Сталоун, т.е. изпуснах го, буквално за секунди по време на снимките в района на Деветашката пещера. Нищо, ще му ида на място ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

The Last Stand / Последната битка

Публикувано изображение

Явно бюджетът от 30 млн зелени пари се оказал недостатъчен за друго, освен за подчертана реклама на определена марка коли (да, много са добри, не отричам, че и аз бих си купил от тях, ама нямам толкова дълбок джоб). Сюжетът е малтретиран до втръсване, дори до нещо още по-крайно, макар че има и несравнимо по-долнокачествени версии. Наченки на някакъв замисъл, реализиран в отчайваща посредственост за екшън с участието на "бат' Aрни". А Форест Уитакър съм свикнал да гледам в много по-сериозни и запомнящи се роли, жалко.

Оценка по-висока от 5 би била твърде щедра.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хензел и Гретел: Ловци на вещици Много як филм! Заслужава си

Редактирано от Frekverk (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Разочарована ...  :huh:  Джей Ло, Стейтъм...  :huh:

Имаше няколко добри момента и това беше..

Редактирано от aMoPe (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вчера

Публикувано изображение

Светъл път до Бог, Чочо

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

The Others / Другите

Публикувано изображение

Не си падам по психарии; признавам си, че филмът първоначално ме привлече само заради участието на Никол Кидман, но смело мога да твърдя, че за пореден път тя прави блестяща роля във филм, който на пръв поглед изглежда "канализиран", но се оказва, че сценарият съдържа някоя и друга изненада. 

Редактирано от hlevoust (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Току-що догледах "Открадната красота" на Бертолучи с участието на Лив Тайлър и Джеръми Айрънс. Странен филм, както всички на Бертолучи. Изгледах го на 2-3 пъти, защото идва малко бавен и дотяга на моменти, но носи своя уникален дух и послание. Хареса ми, въпреки че трябва да съм в определено настроение, за да гледам такива филми.

Публикувано изображение

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ижорският батальон

Филм за ВСВ, дело на Ленфильм. Група армии Север се насочва към Ленинград, но един от подстъпите към него се оказва костелив орех. Това е град Ижорск и неговите жители. В града има завод за танкове и бронетехника, а работниците на завода превръщат рубежите пред града в бронирана крепост.

Силните моменти в този филм са два. Малко след 43мин и след 55мин. Всяка атака на немците е яростно отблъсната от опълчение из школници и пенсионери. Немците прибягват до психическа пропаганда, като инсталират озвучително тяло с призиви за предаване. Призивът започва с руска балалайка за фон, но вместо подчинение ижорците отговарят с фанатизиран огън. Някак подигравателно намирам, че руската артилерия всеки път разпердушинва телефункена на фрицовете. Признавам, че съпреживявам адреналина на пулеметчика. Пукотът на Тачанка е класика в екшън филмите и динамиката се подсилва от помощник-картечаря, който подава лентата. Филм, който показва значението на руската заповед стоять на смерть.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"Животът на Пи" - не съм много впечатлена, по скоро детски филм с хубави ефекти - признавам! Изгревите, залезите, стадото медузи, нощното море и накрая островът са перфектно избайцани.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най-после го изгледах този филм.С две думи,без да изпадам в подробности като някой филмов критик-получило му се е на Въргала-хареса ми! Публикувано изображение

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Broken City / Покварен град

Публикувано изображение

Марк Улбърг, Ръсел Кроу и Катрин Зита Джоунс, събрани в нов трилър - кой не би проявил интерес към "Покварен град"?. Но ... едва ли си е струвало да харчат 55 млн $ за клиширан до немай къде филм с блудкав сюжет и посредствен сценарий, който би отчаял и най-заклетите оптимисти - 109 пропиляни минути. Оценка от мен - 3.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Последния филм който гледах, беше Карибски Пирати : В непознати води.

Не, че беше нещо кой знае какво, но все пак харесвам пиратите ;д :P

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Реших да разпусна тази вечер и гледах ,,отново,,защото съм го гледал --филма  Навитакък.Ами---Джим Кери си е Джим Кери-наистина успях да разпусна :) Публикувано изображение

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Stone / Стоун

Публикувано изображение

Впечатлен съм! Робърт Де Ниро, Едуард Нортън и Мила Йовович в изпипан трилър с необяснимо ниска (по моему) оценка в IDMb. Може би филмите с повече диалози, отколкото действия не допадат на масовия зрител, но не това е важното в случая, а напрегнатият сценарий и страхотната актьорска игра.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Parker

Публикувано изображение

Какво стана с хубавите екшъни? Нямам идея.... Става за 1 път.

И много съм разочарована от Джак Рийчър...с какъв интерес го чаках...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"Парче от Рая" (2011)

Публикувано изображение

Филмът си заслужава гледането, макар да знаех в последствие какво предстои... Но ми хареса, определено!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване