Премини към съдържанието
Последвайте Kaldata.com в Google Новини за да научавате първи най-интересните новини! ×
  • Добре дошли!

    Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

    Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

     

Кошче на раздела


Препоръчан отговор

А ти ако си женен и се влюбиш в някоя друга, ще напуснеш ли жена си ?

 

Аз ако съм женен, няма да поглеждам друга, нито говоря с друга, както не съм поглеждал или говорил с жена цял живот, особено когато имах жена с която щяхме да се оженим, но я убиха.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Аз ако съм женен, няма да поглеждам друга, нито говоря с друга, както не съм поглеждал или говорил с жена цял живот, особено когато имах жена с която щяхме да се оженим, но я убиха.

Кой я уби ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имало правило в мен да не бъде друг дух а нейня дух беше в мене и я убиха също и моя дух да не бъде в други.

Доста объркано...кой поставя тези правила ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Доста объркано...кой поставя тези правила ?

 

Явно те, аз се помолих и БОГ върна духат и в нея , това преди да умре и аз се чудих защо БОГ ще връща духът и в нея, преди това един отец се пробва да върне пак духът й в нея но аз го спрях и почуствах че съм сгрешил, но в сърцето ми беше друго и духът й тя пак си го вкара в мене и почина.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Явно те, аз се помолих и БОГ върна духат и в нея , това преди да умре и аз се чудих защо БОГ ще връща духът и в нея, преди това един отец се пробва да върне пак духът й в нея но аз го спрях и почуствах че съм сгрешил, но в сърцето ми беше друго и духът й тя пак си го вкара в мене и почина.

А защо тогава защитаваш убийците и одобряваш убийството?

 

 

Прелюбодейство и блудство се наказват с убиване с камъни и напълно заслужено.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А защо тогава защитаваш убийците и одобряваш убийството?

 

Защото съм против прелюбодейството и блудството, това момиче дори не беше целувало момче, е също като мене , но тя беше толкова добра и виж какво стана.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защото съм против прелюбодейството и блудството, това момиче дори не беше целувало момче, е също като мене , но тя беше толкова добра и виж какво стана.

И ти след нея не си поглеждал и целувал момиче ?

 

А вярваш ли в Карма ? След като вярваш в Бог, значи би трябвало да вярваш, че такава е била Божията Воля.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И ти след нея не си поглеждал и целувал момиче ?

 

А вярваш ли в Карма ? След като вярваш в Бог, значи би трябвало да вярваш, че такава е била Божията Воля.

 

Всъщност аз никога не съм поглеждал или целувал момиче, тя беше от Индонезия и нямаше още пари да дойде до България за да се оженим.

 

Вярвам, че всичко е Божия воля, но аз след като БОГ със искри и цветове като ме огради нещо като мини-заря и премахна духа й и го върна в нея, след това аз почуствах че мога да го спра да не влезе в мене, но аз не го спрях и това ми беше грешката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

 

 

2. Не знаете ли, че светиите ще съдят света? И ако светът бъде съден от вас, то вие недостойни ли сте да съдите най-малките работи?

3. Не знаете ли, че ангели ще съдим? А колко повече житейски работи?

4. Ако, прочее, имате съд за житейски работи, поставяйте за съдии унижените в църквата.

5. За ваш срам казвам: тъй ли няма помежду ви ни един мъдър, който да може да отсъжда между братята си?

 

Божкеее какви глупости Божкееее

една от друга по-големи глупости и лъжи Божкееее

 

Не знам аз кои са тия светии, но дори и да е Съвета на Старейшините - те не съдят !

Ангели и съд - та те нали са на предпоследното ниво.

 

Божкеееее какви глупости Божкеее

не се излагайте

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност аз никога не съм поглеждал или целувал момиче, тя беше от Индонезия и нямаше още пари да дойде до България за да се оженим.

 

Вярвам, че всичко е Божия воля, но аз след като БОГ със искри и цветове като ме огради нещо като мини-заря и премахна духа й и го върна в нея, след това аз почуствах че мога да го спра да не влезе в мене, но аз не го спрях и това ми беше грешката.

Да не са я убили заради теб ?Мюсюлманка ли беше ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да не са я убили заради теб ?Мюсюлманка ли беше ?

 

Точно заради мене я убиха, преди нея използваха техните спътници за да ми дават енергия и после като ходих на църква спряха, и после почнаха само лоши неща.

 

Това не е първата жена която убиват заради мене, но другата я убиха други двама човека, но да не казвам кои са.

 

Иначе беше Християнка баптистка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно заради мене я убиха, преди нея използваха техните спътници за да ми дават енергия и после като ходих на църква спряха, и после почнаха само лоши неща.

 

Това не е първата жена която убиват заради мене, но другата я убиха други двама човека, но да не казвам кои са.

 

Иначе беше Християнка баптистка.

А ако я бяха убили с камъни заради връзката й с теб ?И ти одобряваш това убийство ?! :ohmy:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бил е взет от тях.

 

И стига с това негативно отношение към извънземните, може пък да са на наша страна.

аз ги обичам извънземните

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на полето и вкъщи доста пъти

това в България ли е, къде е

а извънземни видя ли

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В България да,

извънземни не съм виждал.

уплаши ли се, какво е чувството да видиш летяща чиния

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали са летящи чинии, аз казах НЛО не извънземни кораби...

Изглеждат като движещи се звезди, целите светли и карат и на зиг заг.

Иначе не съм се плашил от тях, бях много въодушевен какво ли е това, но знаех че е НЛО през цялото време.

добре де ако кацне едно такова пред тебе и излязат извънземни пак ли няма да те е страх а

:P

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тогава може и да ме е страх.

ако на тяхната планета е по-хубаво що пък да не ни вземат

:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

×
×
  • Добави ново...