Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента? (в очакване на Годо)

Препоръчан отговор

всичко има цена

друг въпрос е каква Публикувано изображение

отиваш в една агенция за земеделски земи, казваш си номерата на имотите и те ти проверяват за кви пари се купуват

Мисълта ми беше, кат спец в таз материя, да ги продавам ли, или да ги държа.....Имам и едни други декари, дет някъв арендатор ги работи и киха по някой лев рента....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Мисълта ми беше, кат спец в таз материя, да ги продавам ли, или да ги държа.....Имам и едни други декари, дет някъв арендатор ги работи и киха по някой лев рента....

принципно, от дядо си знам че имот не се продава

ако не ти трябват пари си ги дръж

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

принципно, от дядо си знам че имот не се продава

ако не ти трябват пари си ги дръж

Бе то, не че не ми трябват пари, ама тез са някви жълти стинки.....По принцип избягвам да продавам, ама ма врънкат родата, щот кат са накуп, можело се вземе по-така цена...Та както върви работата, или трябва се изпокарам с родата/не че ми пука особено, аз заради тях избягах на 200км/ или да държа на разума.....А същата част, се  пада на майка и на сестра ми, та общо семейството държим  почти половината от парцела Баси, за някви 1500-1600 лв ще се омразим.....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бе то, не че не ми трябват пари, ама тез са някви жълти стинки.....По принцип избягвам да продавам, ама ма врънкат родата, щот кат са накуп, можело се вземе по-така цена...Та както върви работата, или трябва се изпокарам с родата/не че ми пука особено, аз заради тях избягах на 200км/ или да държа на разума.....А същата част, се  пада на майка и на сестра ми, та общо семейството държим  почти половината от парцела Баси, за някви 1500-1600 лв ще се омразим.....

пак питай в някоя агенция за земеделски земи и си реши

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Баси, за някви 1500-1600 лв ще се омразим.....

Ако това чакате от наследството направо им го подарявай на родата и си гледай живота.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

пак питай в някоя агенция за земеделски земи и си реши

Бе, да се оправят.....Аз нямам зор Публикувано изображение Просто са чудя, на човешката лакомия....

Ако това чакате от наследството направо им го подарявай на родата и си гледай живота.

Не са стока бе.....нали тва казвам, че зарад тях правех преселение....Даже не ми се занимава да ги дразня, толкова са ми опротивели....А що да го оставя на тях? По-добре да го даря на някой, дето има нужда, а не на тия хиени...

ПП Става въпрос, за тия необработваемите земи. Другото си е в кооперация и си седи......

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не са стока бе.....нали тва казвам, че зарад тях правех преселение....Даже не ми се занимава да ги дразня, толкова са ми опротивели....А що да го оставя на тях? По-добре да го даря на някой, дето има нужда, а не на тия хиени...

Направи като мен. И мен ме гониха за един подпис и им дадох свободно. Викам не ме занимавайте нищо не ща и никъде няма да ходя да подписвам. Оправяйте се как можете. Ако някой ме е сложил в наследството значи добре е преценил че аз не подписвам нищо за продажби.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направи като мен. И мен ме гониха за един подпис и им дадох свободно. Викам не ме занимавайте нищо не ща и никъде няма да ходя да подписвам. Оправяйте се как можете. Ако някой ме е сложил в наследството значи добре е преценил че аз не подписвам нищо за продажби.

Ми така си е....Викам им оня ден, кат сте много отворени, оправете някоя заменка с имот на  брега на черно море например...или близо до някой курортС кеф да разпише човек...Ама не, да зимали някое левче и да си го харчели на курорт.....Ми тъпо е тва...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми така си е....Викам им оня ден, кат сте много отворени, оправете някоя заменка с имот на  брега на черно море например...или близо до някой курортС кеф да разпише човек...Ама не, да зимали някое левче и да си го харчели на курорт.....Ми тъпо е тва...

На някои им дай само да разпродават неща де са им дошли от въздуха.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ти нали разбра как мойта бабка-съсобственичка изнесе два мини-вана багаж от къщата?

да я питаш за какво са и тез неща

ами, на мен ще ми се наложи да продавам

но пък знам какво ще купя после

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То ако си оправи живота, да го разбере човек, ама тва е смешно...Никой не е опрял до тия смешни стинки....

ти нали разбра как мойта бабка-съсобственичка изнесе два мини-вана багаж от къщата?

да я питаш за какво са и тез неща

Вярно, че и ти мина по тоя път......Ми такива са, сигурно и тя се чуди ся, кво да ги прави, ама алчно...

Ми аз още не съм продал къщата на село, чакам да построя таз новата и няма да я държа и секунда....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отврат

тарапана

ква почивка тва - от едната тарапана да одиш у другата

че и пикаят и у големия мръсен гьол

наздраве, ай да си пийм

Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всеки си има приоритети.

На мен ще ми е левашко да чуя че съм си купил нещо щото ми се паднало наследство.

наздраве, ай да си пийм

Публикувано изображение

Ще шоркате ли ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вярно, че и ти мина по тоя път......Ми такива са, сигурно и тя се чуди ся, кво да ги прави, ама алчно...

Ми аз още не съм продал къщата на село, чакам да построя таз новата и няма да я държа и секунда....

аз още съм на него

в петък видяхме /пътя ни минава от там/ че вратата на къщата е отворена и помолих Блонди в събота да отиде да провери да не съм забравила отворено. И той отива и що да види - дъщеря и изнася багаж и тъпче в един ван. Закачалките от коридора, огледалото от коридора, гоблените взели, телевизора, барчето под телевизора, една старинна масичка... бе, боклуци.

А на другия ден леля Маре прави една година - те изнасят. От гаража взели някви инструменти... 

и аз в понеделник директно в прокуратурата сигнал за самоуправство и кражба

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То ако си оправи живота, да го разбере човек, ама тва е смешно...Никой не е опрял до тия смешни стинки....

Кой си е оправил живота от наследство или от лотария !???

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всеки си има приоритети.

На мен ще ми е левашко да чуя че съм си купил нещо щото ми се паднало наследство.

в завещанието съм аз и една негова първа братовчедка

аз си го гледах до последно

няма да живея в къщата защото ми е адски голяма и иска голяма подръжка

така че най-разумното е да се продаде, да си вземе бабата 1/3-та и аз с останалите пари да взема друг имот

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз още съм на него

в петък видяхме /пътя ни минава от там/ че вратата на къщата е отворена и помолих Блонди в събота да отиде да провери да не съм забравила отворено. И той отива и що да види - дъщеря и изнася багаж и тъпче в един ван. Закачалките от коридора, огледалото от коридора, гоблените взели, телевизора, барчето под телевизора, една старинна масичка... бе, боклуци.

А на другия ден леля Маре прави една година - те изнасят. От гаража взели някви инструменти... 

Нормална картинка ти какво си очаквала от хора де постоянно дават зор да се дели ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

тарапана

ква почивка тва - от едната тарапана да одиш у другата

че и пикаят и у големия мръсен гьол

наздраве, ай да си пийм

Публикувано изображение

Гроздиту кисйълу Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нормална картинка ти какво си очаквала от хора де постоянно дават зор да се дели ?

прав си

те като пристигнаха от София като им се обадих че е починал първо ме питаха какво смятам да правя с къщата и има ли някакви ценности в нея

но точно затова нямам намерение да им давам евала и ще си ги церя както аз си знам

сега с нетърпение чакам да ми звънне след като са я привикали на разпит в прокуратурата :whist:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, тия баби реститутки...Мисълта ми беше, че ако става въпрос за голяма сума, е някак си по-приемливо, ама как да е....Ша са прая на луд  и ще ги нервя....Да се спасяват :)

Публикувано изображение И кво?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение И кво?

хем знаят какво работя и пак се тикат между шамарите

ми, нищо

ще ги викнат на разпит, ще се заведе досъдебно производство за самоуправство и кражба /защото дъщерята не е собственик а тя е прибирала нещата в колата/ и ще ги накарат да върнат всичко по места

друг е въпроса че аз смених ключалките

и като ги върнат нещата аз ще им кажа "Няма проблем, на мен това не ми трябва - вземете си го." 

и ще им го дам :whist:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хем знаят какво работя и пак се тикат между шамарите

ми, нищо

ще ги викнат на разпит, ще се заведе досъдебно производство за самоуправство и кражба /защото дъщерята не е собственик а тя е прибирала нещата в колата/ и ще ги накарат да върнат всичко по места

друг е въпроса че аз смених ключалките

и като ги върнат нещата аз ще им кажа "Няма проблем, на мен това не ми трябва - вземете си го." 

и ще им го дам Публикувано изображение

Да знаеш, че съм ти фен Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Живота е отношение, разбиране, житейска мъдрост. Те не се падат от тотото

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ам, тъй, де

Ми аз са паля и избухвам. Хукам лошо, понякога се налага да подсилвам аргументите си с физическа сила....Ем зная, че тънко може да ги направя, да си говорят сами, както ти прайш, ама пусти ми темперамент.....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване