Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента? (в очакване на Годо)

Препоръчан отговор

Ми аз са паля и избухвам. Хукам лошо, понякога се налага да подсилвам аргументите си с физическа сила....Ем зная, че тънко може да ги направя, да си говорят сами, както ти прайш, ама пусти ми темперамент.....

е, аз съм скорпион, все пак :shy11:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Ако наистина е 16 C  температура на водата хич не ми ги хвали ама хич. Аз както съм станал зиморничев и сняг не съм виждал от над 15 години трябва и  неопрен да сложа в багажа ако тръгна за такава дестинация.

При моите хора и там май мъка положението като гледам снимката. Много е от далеч и може да ме лъже но ми се струва че са им много големи кайтовете което ще рече че вятъра е слабичък но може и да ме лъже снимката.

Ей живот си живеете значи в Португалията а мен Господ ме е наказал в едно село целогодишно да се крия по сянки и да влизам във водата след 16.30 чак. Як пек чак палмите пожълтели ...

Публикувано изображение

Гледам, гледам как се "мъчат" горките хора на плажа и в морето, и ти съчувствам от сърце.  От кое кътче на земното кълбо е тази фотка?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аре, отивам да водя една баба да гледа една гарсониера

тя дойде за двустаен ама като и показах снимките от гарсониерата и хлъцна

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Merryl ти ли бачкаше в НАП? Днеска влизах във вашта стая и на една от твойте колежки и майката и лелята, па ако има и сестра и нея да й...

Не. Не бачкам в НАП. Но, няма значение.

Интересно ми е обаче да те попитам, като си написал този пост, каква е реакцията, която се очаква от мен?! /едит - или от този, който бачка в НАП/...

Или смяташ да ми делегираш права аз да оправям роднините на колежката, че съм й по-близко ли, що ли?!

Питам просто...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гроздиту кисйълу Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение

мне, имаме и олуинклузив даже от един вестник - кеф ти свети Влас кеф ти Константин и Елена - дето искаме

ни мога да плувам, ни обичам да се пека кат кебапче циганка черна да ставам да бе

кожата ми е бяла и само от вятъра ставам червен рак

стоя под капанчето пийм бира с цаца и картофки тва правя аз там

и наистина имам фобия от тълпи, не лъжа, забрайх й научното име на тъз фобия

виж да е нейде де няма нашествие - с удоволствие

иначе не

Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледам, гледам как се "мъчат" горките хора на плажа и в морето, и ти съчувствам от сърце.  От кое кътче на земното кълбо е тази фотка?

Cabarete нали се застраховах предварително че е от едно село. Всяка година имаме кръг от световното по кайт тука.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

мне, имаме и олуинклузив даже от един вестник - кеф ти свети Влас кеф ти Константин и Елена - дето искаме

ни мога да плувам, ни обичам да се пека кат кебапче циганка черна да ставам да бе

кожата ми е бяла и само от вятъра ставам червен рак

стоя под капанчето пийм бира с цаца и картофки тва правя аз там

и наистина имам фобия от тълпи, не лъжа, забрайх й научното име на тъз фобия

виж да е нейде де няма нашествие - с удоволствие

иначе не

Публикувано изображение

Земам си думите назат !!! 

Не знаех

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Земам си думите назат !!! 

Не знаех

е вече знайш

аз у Фантастико ходя за манджа кога не е час пик - ти де ма пращаш мене у друга джъчканица

Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

е вече знайш

аз у Фантастико ходя за манджа кога не е час пик - ти де ма пращаш мене у друга джъчканица

Публикувано изображение

Тъй зер. Орлите летят по един по два. Офците пасат на стада.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тъй зер. Орлите летят по един по два. Офците пасат на стада.

анджък

иначе обожавам морето, живяла съм близо 2 години в Бургас и квартирата ми беше до Пантеона, морската градина

разкош беше есента - нема никой

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Работиш по желание на клиента?! Публикувано изображение

Не но да го подготвя с предварително заключение кога го приемат за лечение да имат по подробна база данни за пациента.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не но да го подготвя с предварително заключение кога го приемат за лечение да имат по подробна база данни за пациента.

Щом пита в Калдата, значи не е чак толкова зле, според мен.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом пита в Калдата, значи не е чак толкова зле, според мен.

Ако има дневно двама трима такива като него Белгиеца хич няма да ми липсва и много ще се успокоявам ...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако има дневно двама трима такива като него Белгиеца хич няма да ми липсва и много ще се успокоявам ...

Недей деее. Виж, че пита специално за зрението и му личи, че е младо... Може да има здравословен проблем.

Че ме разхили реакцията ти, разхили ме, ама детето може наистина да има проблем със зрението.

Белгиеца

Тамън го забравя и ти ме сещаш. Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Недей деее. Виж, че пита специално за зрението и му личи, че е младо... Може да има здравословен проблем.

Че ме разхили реакцията ти, разхили ме, ама детето може наистина да има проблем със зрението.

Ми аз не се ровя по профили и не съм разбрал че е дете. Съжалявам.

п.п темата беше за мозък не за зрение ...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми аз не се ровя по профили и не съм разбрал че е дете. Съжалявам.

То му личи по писането. И аз погледнах след като си написах поста тук. Писал е в тийнтемите и най-вече срещу математичката... Публикувано изображение

Не бре, не ти давам акъл... Не си го и помислям. Няма за какво да съжаляваш.

Просто, когато има и грам допуск за здравословен проблем, гаврите идват леко в повече...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто, когато има и грам допуск за здравословен проблем, гаврите идват леко в повече...

Това че някой иска да си разбива зрението в никакъв случай не означава че има проблем с него ! И аз искам да мога да виждам като сокол ама пуста му природа ...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това че някой иска да си разбива зрението в никакъв случай не означава че има проблем с него ! И аз искам да мога да виждам като сокол ама пуста му природа ...

Дано е така! Публикувано изображение

Аз ви оставям. Тази вечер съм на мероприятие. Хубава вечер.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добро утро :)

Cabarete нали се застраховах предварително че е от едно село. Всяка година имаме кръг от световното по кайт тука.

Кой резорт ще препоръчаш? Имам намерение да изкарам догодина някоя друга седмица там. Това ако има хубави места за гмуркане де? Има ли?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кой резорт ще препоръчаш? Имам намерение да изкарам догодина някоя друга седмица там. Това ако има хубави места за гмуркане де? Има ли?

Голям избор нямаш с резорти тук за разлика от Bavaro. В Cabarete има на Viva Tangerine Cabarete и е доста приличен а в Сосуа има Casa Marina Sosua ама е една звезда по долу или поне трябва да е така понеже не е на нивото на Viva. В Пуерто Плата има на playa dorada повече резорти ама ти е далече от сърф и гмуркане.

Места за гмуркане има по целия остров по принцип ама аз съм се гмуркал само в Сосуа някой идват само заради това.

Обади се ако идваш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз се гмурнах.....Нарязах огромна салата - доматки, краставици, лукче, чушчици, варени яйчица, маслинки, шунка на кубчета, кашкавалче и сиренце настъргани. Ракията е от фризера - ле-де-на, а как се тооооооооочи, кат я наливааам.......За вечеря си правя спагетки, ама понеже имам чувството, че може да остана гладен, мисля да си пекна и една-две магарешки наденици...така, за всеки случай...

Наздраве Публикувано изображение

И аз искам да мога да виждам като сокол ама пуста му природа ...

Понякога, да не виждаш е много по-добре ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

наздраве и от мен

с кеф си налях първата чашка и си мезих със сиренце поръсено с червено пиперче и полято със зехтинец

ся отиваме да вечеряме - сестра ми е наджуркала един бобец ням ням ням

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Понякога, да не виждаш е много по-добре Публикувано изображение

Е това ми е основния проблем на мен и че не пия !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

наздраве и от мен

с кеф си налях първата чашка и си мезих със сиренце поръсено с червено пиперче и полято със зехтинец

ся отиваме да вечеряме - сестра ми е наджуркала един бобец ням ням ням

Утре и аз мислех да турна един боб...Ще го накисна таз вечер, а утре ще купя пушени ребърца Публикувано изображение

Е това ми е основния проблем на мен и че не пия !

Е, никой не е съвършен Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване