Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента? (в очакване на Годо)

Препоръчан отговор

• Отговори 2k
  • Създадено
  • Последен отговор

стриктно спазваш режима.. не ти ли омръзва бе човек..?!

Хич дажеПубликувано изображение Трябва да се спазват някои правила в тоз живот, особено като са и приятни Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

разглезиха ни дъждовете ,това е

екстра тъй, тъй да е до Баба Марта

Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То па Баба Марта щот мноо убава......най смотания месец Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Cabarete нали се застраховах предварително че е от едно село. Всяка година имаме кръг от световното по кайт тука.

Човек, ама ти пишеш от рая! Какво по-хубаво от райско село?

Едно приятелче, бачка оператор от много години, като се върна от снимките на Сървайвър в Доминиканата, беше изпаднал в лека депресия, че след месеци престой там, му се наложило да се прибере. Много се беше впечатлил. Аз още не съм била из тези краища.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А, за теб не се съмнявам. Публикувано изображение

въпросът бил към останалите ,де се бутам и азПубликувано изображение

Ама що питам като трябва да лягам - не знам... Публикувано изображениеПубликувано изображение

Тва за Уиш. Ама се мотам на завоя.

нищо , потуткай се още малко , тъкмо няма навалица

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

ти сега ли ставаш,че търкаш така очоците?

Не ве. Ти не спиш, ама трябва и да се появиш. Публикувано изображение

ахааа, да плещя монолози на поразия...  стигат ми тихите занимания.. държа джубокса буден

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ти сега ли ставаш,че търкаш така очоците?

Винаги кат те видя си търкам така оченцата и те заприличват на очоци.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кой по дяволите е Годо?

Някакъв дето го чакали...то кой ли друг освен  господина с пепелаца може да е свърши тая, да ни върже  и нас да висим тук и да го  чакаме.Публикувано изображениеПубликувано изображение

Винаги кат те видя си търкам така оченцата и те заприличват на очоци.

що бе , чак такъв трън ли съм ти в окото?Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

точно така , раздай ни по една книшкаПубликувано изображение

И преди да съм изтърсила някоя глупост, ви казвам лека нощ.

Контакт, щепцел, дръп...

от нас ли се притесняваш точноПубликувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Човек, ама ти пишеш от рая! Какво по-хубаво от райско село?

Едно приятелче, бачка оператор от много години, като се върна от снимките на Сървайвър в Доминиканата, беше изпаднал в лека депресия, че след месеци престой там, му се наложило да се прибере. Много се беше впечатлил. Аз още не съм била из тези краища.

На мен ми е писнало тук и като стане дума за почивка отскачам до Баваро че там по в цивилизацията а и има много братушки че да поддържам и руския все пак.

Положението от днес е следното. Най накрая ме излъгаха да си купя нов кайт и утрешната почивка ще я отлагам че ми е притеснено да харча повече от колкото изкарвам.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

що бе , чак такъв трън ли съм ти в окото?Публикувано изображение

Публикувано изображение

Не, ама се зачудих...

От трън та на глог, са казали мъдрите хора, а що няма израз "глог в очите", а само трън?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кого си погнал па ти..

Момента погнах. И 'баси! Само 150 мили по на Юг и ебаси! Хълмовете са по-зле от във филмите. Голииии, си 'бало мамата. Къщи секфи. От ел баракеро до ел фортресио. Мучовците щъкат на всякъде. Кончитите търчат с текилите. Всичко алкохолно е по пет кинта. Всичко останало е по кинта. Басейна е плитък, но носи поне малко прохлада във влажната жега. Плажовете са руски. Камъните са с размера на големи гюлета. Морето е недоволно. Блъска се в крайбрежните скали на Ел Пурто Нуево и само пеликаните намират утеха в прегръдките му. Ресторанта предлагаше какво ли не. Всичко морско! Сопа дел марискос и гранде лангоста беше моят избор. Текили, маргарити, бири, ром. Оставихме всички на опашката. Върнах първите мариачи. Върнах и вторите. Изчакх за последните - с очуканите китари, криви тромпети и увиснали панталони. Музиката обаче беше истинска. Един тромпет на едното уше, един тромпет на другото и двата бучат в различни октави Ел Кансион Дел Мариачи. Кеф! И после Сиелито Линдо! И Ел Сон Де Ла Негра! Накрая се разделихме с кеф. Те към следващите мераклии, а ние към хотела. По обратния път Кибритената Клечица си умря от страх в тъмното. А местните мучовци пускаха кепенците на дукяните и бързаха към домовете си. А мъглата... Мъглата, галеше тъмнината и криеше пътя по равно за всички!

Добър вечер и добра стига на всички.

От крайният запад предаде,

Ел Терминало Оскуро

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Целият свят съм обиколил, но никога не съм ходил в Мексико.

Сиелито линдо е най баш според мен.

Добро утро

http://vbox7.com/play:1a9aa6b85b

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър вечер и добра стига на всички.

Добро утро!

Ей това е. Културните хора правят такива репортажи от мястото на събитието и след всички текили и маргарити.

А ас снощи само на три ракии и обърках такта. Хем си обещах само да погледна без да пиша.

Добре, че имам тренинг с щепцела... Публикувано изображение 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване