Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента? (в очакване на Годо)

Препоръчан отговор

аз пък ще работя

за да балансирам системата

вчера колата просто спря и я оставих където си спря, преместихме в другата кола и продължихме посока ресторанта

та днес ще мина да оставя ключовете на майстора

Динозавър1 от петък е без една пломба - паднала, и ще я водя на зъбар

от сега съм в стрес

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Неска тръгваме още сега към морето. Цял ден шса цъмбуркаме. Ударих с юмрук по масата. Не съм лукова глава все пак, нали ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Докладвам се на тръстиката. Имам задачи, имам и работа, ама си нямам шеф  :whist: за тази седмица !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Булката - обулченаМладоженеца - бракуван (горкият - какво само му се пише)Жегата - изтърпянаПотта - пролятаОбуфките - пръснати по шевоветеВсички досадности (церемония, поздравления, подаръци, речи) - изтърпяниПътя назад (обилно подправен с приключения) - изпътуванВсички грънци в Мексико - изкупени и пренесени в патиотоВ допълнение:Около 18:30 часа вратовръзката беше свалена, ризата разпасана, обуфките заменени с джапанки (чорапите в джобовете - униформа си има все пак и дрес код). За съжаление нямаше майонеза та вратовръзката не можа да се озове там. Но! Расте бодра смяна. Някой донесе шоколадов фонтан и мигом белите дрешки на дечицата се украсиха с кафяви медали за храброст! Аз бях отмъстен. Около 19:30 оставих ония облечените да си се превъзнасят, реват и танцуват, а ас геройски отстъпих към басейна. В 20:00 родителите най-безотговорно ми повериха децата си да ги наглеждам в басейна. Курирах ги с много внимание, наглеждайки ги само с половин око. Оставих да си правят всички забранени неща освен да се бият. За тръгване команда дадох в 23:48, когато вече безобразно много ми се пиеше коняк. Със зор извадих маляците от джакузито и живи здрави и уморени ги предадох на майки и баби. Установих, че когато се говори строго и отривисто на български, англо и испано-говорящи дечурлига чудесно разбират, за какво става дума и изхвърчат като тапи от джакузито... Кибритената Клечица така и не разбра що се подхилквах докато си пиех конякчето...О! За малко да забравя! Кибритената Клечица ме порази дълбоко след 20 години познанство! Беше приказно красива! Не можах да отлепя очи от нея и никаква булка не съм гледал... Пак ще и прощавам като ме ядосва...Доклатва от дома си,darkterminal

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Булката - обулчена

Младоженеца - бракуван (горкият - какво само му се пише)

....

Доклатва от дома си,

darkterminal

ей тва ми трябваше да прочета... вече нищо не ме боли!.Публикувано изображение направо си те представих като сватбен агентПубликувано изображение

Даркулине, да знаеш, че за грънците изпитвам не малка завист...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обуфките - пръснати по шевовете

Е това искам да го видя! Публикувано изображение

Пътя назад (обилно подправен с приключения) - изпътуван

това ще го отбележа в графа "за доразказване"

обуфките заменени с джапанки (чорапите в джобовете - униформа си има все пак и дрес код)

хъ-хъ-хъ - любимия ми дрес код

Курирах ги с много внимание, наглеждайки ги само с половин око. Оставих да си правят всички забранени неща освен да се бият.

това исках да си го представя, но не ми стигна въображението Публикувано изображение

Установих, че когато се говори строго и отривисто на български, англо и испано-говорящи дечурлига чудесно разбират, за какво става дума и изхвърчат като тапи от джакузито...

това ми дойде като правописта ти... Публикувано изображение

Представих си го, все едно сте на една ръка разстояние!

О! За малко да забравя! Кибритената Клечица ме порази дълбоко след 20 години познанство! Беше приказно красива! Не можах да отлепя очи от нея и никаква булка не съм гледал... Пак ще и прощавам като ме ядосва...

Най-прекрасната част от доклада ти!

Е, дет се вика - гечмиш олсун! Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Голяма жега бре. Стояхме във водата. Само по едно време отидохме на кръчмата да ядем кебапчета и картофи. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Готвя  , гледам кулинарен канал , ше правя таратор, защо не знам , бе готви ми се , както винаги след отсъствие от къщи , бих казала курорт , но не е стилно . :P , айде , че манджата загоря 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Готвя  , гледам кулинарен канал , ше правя таратор, защо не знам , бе готви ми се , както винаги след отсъствие от къщи , бих казала курорт , но не е стилно . Публикувано изображение , айде , че манджата загоря 

Загори тенджера !!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ураааа ще вали урааааааа

Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След дъжд мирише хубаво

аха

най-важното че става хладен покрива

Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Рахат олсун - мастичка + айрян на брега на морето Публикувано изображение

Табиетлийско ест !!!

"Обичам шопската салата

мастика ледена да пия.

Вълните морски да ме галят

и руси мацки покрай мен."

Радо Шишарката

Не пия, но поезията уважавам

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е това искам да го видя! Публикувано изображение

Ми... Бъркам ас ф килера, вадя си обуфките от сватбата, а те едни пецки, черни, матови, 'талиански, с рязани носове. Мода от преди 13 години. Избърсах им прахоляка. Фърлих им една вакса и бам в жипката. 20 минути преди церемонията, отивам до колата да ги обуя и тогас се фанах за главата. От дългото седене в килера или обуфките се беха свили или краката ами бяха пораснали. А най-вероятно и двете наведнъш. С псуване и извъртъци ги нагодих, даже ги и вързах и без да обръщам внимание, че стискат, хукнах... Церемонията мина. Обуфките стискат. Седнаха ни ф шатрата (добре, че некой се сети да я отвори оттук оттам, та да става малко течение, че си бех умрел иначе) и изведнъш, Кибритената Клечица се сети, че трябва да и помогна с нещо ф стаята. Хванах се за тази сламка, като за спасителна лотка и хукнах. По стълбите, нейде ф хотела изведнъш усетих, че обувките и по специално лявата ми стават удобни. На следващата крачка установих, че издават непознати звуци. А после подметките паднаха. Лепилото милото, остаряло и то като мен, загубило си силите и гъвкавостта и не издържа вече на сватби. Свалих обуфките... Ми сега... Викам, "Жина, сандалите са ми в колата, дето останаха кат ги сменях с обуфките", тя обаче вика "Слагай джапанките". Ас обаче мъдро чух и "Махни вратовръзката и разпаши ризата". Така де. От тук оставаше само да сложа чорапите в джобовете и вече бех у джаза. Та така...

това ще го отбележа в графа "за доразказване"

Уфффф. Това трябва да се види. За разказ не става...

това исках да си го представя, но не ми стигна въображението Публикувано изображение

Ми тук родителите са много рестриктивни. Като тръгнат да си играят децата - това не прави, онова не прави. Не тичай около басейна. Не скачай със салто в басейна. Не прави цигански колела около басейна. Не се гмуркай за толкова дълго. Ас ги оставих пък да си играят и да се кефят. Само когато нещо не разделиха и тръгнаха да се карат, аз изплуах като кит между тях и казах "А-а-а-а", погледнах всичките смразяващо и се отдалечих. Повече караници нямаше. Най-готиния от всички номера беше, когато едно хлапе тръгна по стеничката дето делеше басейна на две части. Стеничката тази, тръгваше от дъното на басейна, свършваше на около 15 сантиметра под водата и беше око 20 сантиметра широка. Та тръгна хлапето по стеничката и изведнъж заяви "Аз съм Исус Христос", щото видиш ли ходел по водата без да потъва. С това си действие предизвика всеобща завист у останалите хлапета населяващи басейна в тъс късна доба и изведнъж пространството се изпълни с Исус Христосовци, ходещи по водата и пазещи разновесие по стеничката. Пък там как дойде, едни загубили равновесие се срутваха у водата със смях, други взимаха отсечката бегом, трети излитаха с разперени ръце и цопваха по гръб в басейната. Принципно всеки психиатър се радва да има пациенти от ранга на Исус Христос или поне Наполеон. И ас така. Седях си кротко във водата, си плувах си неангажиращо наоколо и като един психиатър по бански, бащински и грижовно се кефех на пациентите си Исус Христосовци и на светите им детски бели...

това ми дойде като правописта ти... Публикувано изображение

Представих си го, все едно сте на една ръка разстояние!

Тук вече бях безкомпромисен. Маляците явно си бяха помислили, че при мен всичко минава. Тоя път обаче, не бяха познали. Казах веднъж да излизат джакузито на ънглицки. Те ме отсвириха, след което превключих на "оня" поглед, подправен с "оня" тон и на чист български си казахме "Я да излизате от водата веднага, да не влизам да ви вадя ас", заека проговори нещо на английски - явно много бързо им обясни, че при такъв тон нещата изведнъж се променят в неблагоприятна за тях посока и те бързо - бързо излезнаха. Нищо особено. Просто се накефих как изведнъж българският се оказа от всички разбираем език.

Е, дет се вика - гечмиш олсун! Публикувано изображение

Ъ? Кво викаш?

ей тва ми трябваше да прочета... вече нищо не ме боли!.Публикувано изображение

...

Преди какво те болеше пък теп и за кого?

...

направо си те представих като сватбен агентПубликувано изображение

...

Мен? Защо? Ас бях само ням свидетел на това безумие. Организационно никак не съм участвал. С което се и гордея!

...

Даркулине, да знаеш, че за грънците изпитвам не малка завист...

О! Ти нищо не знаеш! Заплюхме си една местна грънчарница още на отиване към хотела. На връщане аз чинно спрях, щото иначе щях да си изпатя. Напазарувахме една огромна правоъгълна саксия, дето зае половината багажно отделение на джипа. И още една малко по-малка правоъгълна саксия, дето хитричко сложихме в първата. След което имах неблагоразумието да кажа, че и едно гърненце боядисано в крещящо оранджаво ми е хванало окото и Кибритената Клечица изтърча да го купи. На самото ГКПП в Тихуана, около 1000 мексиканеца и мексиканки се опитват да ти продадат нещо от ход. Та харесах ас една кана с пет чашки и моментално бяха закупени по нареждане на Феята С Червено Злато В Косите. На отпора ми, че няма къде да ги слагаме и какво да ги правим, ми заяви, че щяла да сади кактуси ф тях и ас ше продължавам да им се радвам ама ф градината. Купихме и каната. После пътя се изви край едни дукянчета и докато аз придвижвах колата напред, благоверната ми и мечето се разходиха край дукяните и си купихме писано гърне с капак за боб. Трябва да призная, че изработката е първобитна, но композицията е удивително тънка и лека! Ше видим дали гледжта ще издържи на открия огън на газовите котлони. Та така с грънците... Само ще добавя, че това, което купихме е нищо в сравнение с това, което не купихме. Какви писани, до безумие мексикански грънци подминахме, щи фръкне шапката. Аз още изтръпвам, щото ако бехме спрели 200 кинта си отиваха мърцина... Ей тъй...
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аха

най-важното че става хладен покрива

Публикувано изображение

Сетих се имаше някъф филм за горещ ламаринен покриф Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сетих се имаше някъф филм за горещ ламаринен покриф Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение

e моя с изолация уе не ламаринен ама файда йок

ко изолира тъй и не разбрах - нищо не изолира

файда само дъжд

Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване