Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента? (в очакване на Годо)

Препоръчан отговор

А аз си бях отрядния председател... Публикувано изображение

И аз за малко в техникума да стана отряден председател, добре че пристигнах на време и с 1000 кандърми класната ми прие оставката. Не след дълго се увери в правотата на решението си.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Ти се дървиш, щот и без тва си без зъби и няма какво да ти избият, а?!?!

Ми пител със зъби де си виждал...
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пийти, а? Пийти... В една дискотека навремето имаше надпис на входа: "Кат пийти, дан'съ бийти!" Публикувано изображение

Ти кажи зъбъ какво го стори? Кой кого боли сега? А?

Знаеш ли... Отчетохме го още там, докато бяхме на масата. Публикувано изображение Пристигнахме като възрастни хора, а като седнахме на масата, се превърнахме в 17 годишните деца... А аз си бях отрядния председател... Публикувано изображение

Толкова съм помагала на всички, и в училище, и през годините, че вариант да пищят просто нямаше...

Ми кфо? Щом и на деца сте се направили, 'начи сте си изкарали добре. Щото и това не е лесно! Ама вупще!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми пител със зъби де си виждал...

Лафът не беше ли : кокошка и вагина зъби нямат ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От крайният запад предаде,

Ел Терминало Оскуро

охоо, някой се е приземил успешно в мехикано.

готин рапорт,паднала е веселбаПубликувано изображение

добра вечер на всички.. гледам юмруци, зъби вадитеПубликувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зъбът отидЕ в зъбния рай. Бог да се смили над емайла му...

...нине и присмо и вовеки веков! Амин!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

добра вечер на всички.. гледам юмруци, зъби вадитеПубликувано изображение

Те и други неща вадят, ама няма кой да отбележи събитието.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

охоо, някой се е приземил успешно в мехикано.

готин рапорт,паднала е веселбаПубликувано изображение

...

За всичко е виновен пепелаца. Взеф едно жипче тук им викат (SUV) шевролетче, накамарих го с какво ли не. Качих си мечето и Кибритената Клечица и гас, гас, гас. Право в Юнидос Естадос де Мехико. Купона е пълен. Депресията със сватбата обаче тепърва предстои. Мислех да мина с къси гащи и риза със стърчащ тумбак. Но! Кибритената Клечица ме погледна сърдито и извади панталон с ръб, риза с дълък ръкаф и вратовръзка... Е, ще ги облека. Но силно подозирам, че около 15 минути след церемонията, вратовръзката ще е в майонезата (където и е мястото по принцип), а след още 25 минути ще се изнижем тайно с мечето и внаглую ще сменим панталоните с бански. Ако и стиска на Кибритената Клечица, може и да дойде да ни вади от басейна. Хъхъхъхъ...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напълних си коремчето с боб и пушени ребра....Кво напълних, направо са натъпках, баси....Паля пуретката, пия си вискиту и подир малко ша са опна, кат полуумрял на кревата...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напълних си коремчето с боб и пушени ребра....Кво напълних, направо са натъпках, баси....Паля пуретката, пия си вискиту и подир малко ша са опна, кат полуумрял на кревата...

ти обаче верно си голям змейПубликувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ти обаче верно си голям змейПубликувано изображение

Чак па змей.....просто патката ми е голяма Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бе патката! С тая гъска дет си я опнал на снимката, най-много гъсъ да ти е голем :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бе патката! С тая гъска дет си я опнал на снимката, най-много гъсъ да ти е голем Публикувано изображение

остави го да си вярва бе... то в отделението  всеки се има за нещо сиПубликувано изображение

зоопарка е пъленПубликувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Важнуту е да е големо Публикувано изображение

Припомниха ми одеве един филм... Розата за Джанис Джоплин, сещате ли сеПубликувано изображение Дето я играеше Бет Мидлър... Ай за лека нощ ва черпя с нейната интерпретация

ПП Усещам лек сарказъм, по отношение на размера.....Надявам се, че съм се заблудил...Мхм....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

изтрай поне за общата снимка пред църквата /евентуално/ , после в калабълъка  кой ще ти гледа..Публикувано изображение

Няма църква. Опънали са една огромна бяла шатра на самия ръб на скалите. Хубавото е, че е много близо до басейна. Лошото е, че барбекютата с "кебапчетата" са още по близо, та не стига, че ще се задушаваме в собствен сос във влажната жега, ами и ще се опушваме. Дано след това сме вкусни. Сервирани във собствен сос...

...

ПП Усещам лек сарказъм, по отношение на размера.....Надявам се, че съм се заблудил...Мхм....

За размера съмнения нямаме. Само не знаем все още със сигурност, кое е това голямото нещу...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма църква. Опънали са една огромна бяла шатра на самия ръб на скалите. Хубавото е, че е много близо до басейна. Лошото е, че барбекютата с "кебапчетата" са още по близо, та не стига, че ще се задушаваме в собствен сос във влажната жега, ами и ще се опушваме. Дано след това сме вкусни. Сервирани във собствен сос...

то вярно голяма веселба.. примъквайте барбекюто да басейна и нагъвай през шнорхела кебапчетаПубликувано изображение Даркулинеее, искаме снимки от мястото на събитието

айсе пък и ти сега... знайме те ,че си заклет рибар.пък и някой смей ли каже вярно е. веднага ще му излезе име..Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

то вярно голяма веселба.. примъквайте барбекюто да басейна и нагъвай през шнорхела кебапчетаПубликувано изображение

...

То барбекюто си е баш там. Между шатрата и басейната. Ма не е заради сватбата, а за да могат летуващите да си похапват такос. Докат се наливат с маргаритки. Ей ся отивам да омотая дос такос де чорисо и уно тако де камарон. Уна маргарита де лимон, ен ла рокас кон салт и уно хуго те пиня за меченцето. Мхм. Ще падне веселба.

...

Даркулинеее, искаме снимки от мястото на събитието

...

Това вече е трудна работа. Ас снимки не правя. Не друго, ми не щъ да ме имат за папарацио. Пък другите сигурно няма да стигнат до мен...
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То барбекюто си е баш там. Между шатрата и басейната. Ма не е заради сватбата, а за да могат летуващите да си похапват такос. Докат се наливат с маргаритки. Ей ся отивам да омотая дос такос де чорисо и уно тако де камарон. Уна маргарита де лимон, ен ла рокас кон салт и уно хуго те пиня за меченцето. Мхм. Ще падне веселба.

явно не  е за неподготвени мероприятието.. списъка много голям иде.

Това вече е трудна работа. Ас снимки не правя. Не друго, ми не щъ да ме имат за папарацио. Пък другите сигурно няма да стигнат до мен...

като си казал няма- няма.. ний  и без това се омирисахме чак тук на кебапчетаПубликувано изображение приятна забава от мен.. Публикувано изображение

аз се оттеглям ,че едно шукарно конче  ме чака..наминах само да видя как е настроението.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

остави го да си вярва бе... то в отделението  всеки се има за нещо сиПубликувано изображение

зоопарка е пъленПубликувано изображение

Доде не сме почнале да скачаме да фърчим нема страшно 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми кфо? Щом и на деца сте се направили, 'начи сте си изкарали добре. Щото и това не е лесно! Ама вупще!

Предполагам, че не е лесно, ако се играе роля. Ако идва от вътре - би трябвало да става естествено и неподправено. Публикувано изображение

А бе - тънка е границата между игра и инфантилност. Всяко вдетиняване е рисковано. Може да няма път назад /или в случая напред... знам ли/... Публикувано изображение

Лека нощ...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване