Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента? (в очакване на Годо)

Препоръчан отговор

Нескашното плуване го места по към сабален. Отивам да провера дали Куик Джо е на Шкорпиловци

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Хъхъхъ. Почти нийде не съм ходил и по-далеч от Мексико не съм стигал (ако не се брои Хавай, но това си е нашенско). Но! Сиелито Линдо си е истинска песньофка. А ми се ще на Киркира, в Белиз, на Фиджи.. До година ако не стигна до България, ще е при Izabel1 в Доминиканата. Там нещо ме влече по това време на годината.

Добро утро!

Ей това е. Културните хора правят такива репортажи от мястото на събитието и след всички текили и маргарити.

А ас снощи само на три ракии и обърках такта. Хем си обещах само да погледна без да пиша.

Добре, че имам тренинг с щепцела... Публикувано изображение

Е, дал ти Бог добро. Слет трир'кии най-разумно е да се дръпне щерцела. Ас обаче не издържах. Проверих си шпаньолцкия! Все толкос си е! Баро-ресторанто-рудиментарен! Важното е че дръпнахме на врага лайното. Те си мислеха, че ние нема а се опраим. А ние не само, че се загубихме, но се и намерихме със собствени сили. Пяхме с мехиканосите и бихме по ексове и руснаците. Течностите ги докарахме на ниво.Утре ще ме боли глава, но няма да се издаваме. По всички правила, преди лягане пих богати на захари и кофеин течности. Ся ще прасна три адвила, прозореца е отворен, ако има много зор, ще мина контрабанда (също като Сиелито Линдо) през басейната. Ако ме изгонят от там, ще ги уплаша, че ше се изкъпя ф Ел Пацифико и ще се прибера доволен дъ спьъ.

Ъхъ...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако ме изгонят от там, ще ги уплаша, че ше се изкъпя ф Ел Пацифико и ще се прибера доволен дъ спьъ.

Ъхъ...

Аз нямам Ел Пасифико и няма с какво да плаша. Публикувано изображение

Нашето не беше толкова екзотично - събиране на съученици, за да се видим с една от нас, живееща в чужбина, дошла си за лятото. А аз си съчетах редовното пиене на този ден за почитане на Володя. Та така.

Иначе и ние вдигнахме заведението на крака от шума и смеха ни, но си останахме на място. Всъщност - не знам след това какво е станало. Те имаха идеи да продължават, а аз само събрах ключовете от колите им и се прибрах с такси. Сега ще отида пред заведението, където ще се чакаме, за да им ги върна... Публикувано изображение Ами... толкова си мога... Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Рапорт от тук . Първи впечатления : по-скоро добри, нежели други. Хотелът е приличен , верно , не могат да му се дадат 4звезди в момента , но преди 10-тона години е бил супер. Пълно е с руснаци и румънци. И двете категории са големи свини. Ядат като че ли им е за последно. Блъскат се , вдигат шум , цапат, ходят по увиснали тълеса навсякъде , не се съобразяват с останалите . Можете ли да жулите водка с бира още в 8 часа сутринта ?! Абе..... свършени простаци Персоналът е учтив, любезен , имам чувството че се радват да ни видят, защото сме българи. Храната става , не е нещо особено. Плажът пред самия хотел е малко каменист , но като мръднем малко наляво или надясно - намираме си хубави местенца. Рапорт даден - Ваш приятел : весел магаранчо

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен ми е писнало тук и като стане дума за почивка отскачам до Баваро че там по в цивилизацията а и има много братушки че да поддържам и руския все пак.

Положението от днес е следното. Най накрая ме излъгаха да си купя нов кайт и утрешната почивка ще я отлагам че ми е притеснено да харча повече от колкото изкарвам.

Аз пък съм фен на селата. Откакто не живея в Бг, живея из разни села и дори си прекарвам ваканциите из разни забутани селца, като в момента. Дори не съм и в село, а между две села. Отдавна недолюбвам организираните за масовия туризъм ризорти, курорти, градове, шум, тарапани от всякакви люде… на мен ми дай спокойствието и естествеността на някое село. Тук, например, у наше село, можеш да хапнеш и да пийнеш богато само за 30 евро. Ако щипна с колата към някой курорт, цената веднага се учетворява, като качеството на ястията и напитките яко спада.

Нескашното плуване го места по към сабален. Отивам да провера дали Куик Джо е на Шкорпиловци

После да не забравиш да докладваш? Моа отива да закусва, че коремът яко къркори от гладЪ.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дбрутру и от мени :)

Прай ми са нещо, ама не зная кво....Затва след пържено филийкено закусване, си пия кафето и няма да прая нищо Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един комар не ме остави са спя. От кога се каня са си купя една китайска "федербална палка" (с екстра фенерче) за пържене на комари но днес ще я свърша май тая работа. Сега до F1 ще бодърствам и като почне ще заспя, баси.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз само събрах ключовете от колите им и се прибрах с такси. Сега ще отида пред заведението, където ще се чакаме, за да им ги върна... Публикувано изображение Ами... толкова си мога... Публикувано изображение

Ти като Свети Петър си била с толкова ключове.

Е тва не мога да го разбера ще ида някъде с колата а ще се прибера с такси !!! И после съм да не ме хване дали ще я намеря как съм я оставил и дали изобщо ще е там.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То затва, се отива с такси....Аз поне така правя :) С кола, ако е с преспиване.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ООООО даааа. Егати кефа. Тъкмо се върнах след 5 (+ 2 в градския транспорт) часова фото-разходка до Копитото. Като си стоварих статива и чантата с фотонещата - общо 8 кила - имах чувството, че гравитацията изчезна. Чак посегнах да се хвана за нещо да не хвръкна.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Де са улови бре Публикувано изображение

Е ти сега. За каквото ми беше под ръка :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ООООО даааа. Егати кефа. Тъкмо се върнах след 5 (+ 2 в градския транспорт) часова фото-разходка до Копитото. Като си стоварих статива и чантата с фотонещата - общо 8 кила - имах чувството, че гравитацията изчезна. Чак посегнах да се хвана за нещо да не хвръкна.

Нямаш ли шерпи да носят куфарите с техника и палатките.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти като Свети Петър си била с толкова ключове.

Е тва не мога да го разбера ще ида някъде с колата а ще се прибера с такси !!! И после съм да не ме хване дали ще я намеря как съм я оставил и дали изобщо ще е там.

Еее, чак толкова не. Публикувано изображение Само петима бяха с колите. Двама не пиха. Ербапите бяха само трима. 

Като се има предвид, че в повечето случаи пияният шофьор оцелява, а умират невинни, човек няма как да не реагира. Знаем и кой е задължителният въпрос "нямаше ли някой около вас, който да си е с акъла и да не ви позволи да се качите в колата". 

Почесаха ме зад ушите, че от там изниквали ореолите... Публикувано изображение Не ми пука. Може би на следващата среща просто няма да ме поканят. Публикувано изображение Както и да е.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Турнах боба в глинената тенджера, направих си тараторче и си капнах мастичка....кефффф Публикувано изображение

За обяд си напълних чушки с каймъ и някое зрънце ориз.....натъпках и 3 чушки със сиренце, ей тъй за разнообразие Публикувано изображение  За десерт имам един голям пъпеш в хладилника Публикувано изображение

Ай, да са аперативчим набържи, че огладня манджата Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ние днес сме на салата, пекано пиле и ванилов крем.

Петле или ярка Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Охладено от магазина... Публикувано изображение

Епа, не го ли побара отдоло Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз да не съм Дънди Крокодила... Публикувано изображение

Той травестити побарва само.....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пак ли бутнахте темата към софрите и пиячката.

Че тя, за тва е пусната Публикувано изображение  Ша си капна още една мастичка и отивам да хапна....Па чакам и едни субтитри да направят, а кат гледам не са ги почнали още Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Че тя, за тва е пусната Публикувано изображение  Ша си капна още една мастичка и отивам да хапна....Па чакам и едни субтитри да направят, а кат гледам не са ги почнали още Публикувано изображение

Ей ония тракер де ме светна бая руски филми дръпнах.

п.п. Щом за тва е пусната към обяд мятам една сьомга на тефлоновия тиган.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване