Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента? (в очакване на Годо)

Препоръчан отговор

Е, никой не е съвършен Публикувано изображение

тъй де ама ....

Аз дали да не ви оставям да мислите и да прескоча до плажа то се е видяло че днес ми се провали пътуването и го отложих за утре. Така ме домързя да мия колата че го оставих за утре.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Чи нямате ли автомивки....Публикувано изображение  А за плажа....върви, кво са чудиш....Аз не си падам много по плажовете, ако нямам въдица. Тва ми е болестта на мен-риболова. А, миди също обичам да бера, както и да пия маргарити под чадъра....може и жин-тоник в краен случай...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Джин с тоник на терасата на хотела

Морето се плиска оъдолу

Публикувано изображение

Шъ стани чиляк от теби Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чи нямате ли автомивки....Публикувано изображение  А за плажа....върви, кво са чудиш....Аз не си падам много по плажовете, ако нямам въдица. Тва ми е болестта на мен-риболова. А, миди също обичам да бера, както и да пия маргарити под чадъра....може и жин-тоник в краен случай...

Има мивки ама ме мързи да си оставя колата и да чакам. Аз кафето и редбула го пия за 10 мин и почва да не ме свърта на едно място. Трябва да я приведа във вид че да не се излагам, пълна с пясък от как я вкарах последно на един рибарски плаж.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има мивки ама ме мързи да си оставя колата и да чакам. Аз кафето и редбула го пия за 10 мин и почва да не ме свърта на едно място. Трябва да я приведа във вид че да не се излагам, пълна с пясък от как я вкарах последно на един рибарски плаж.

Аз кога се налага да паркирам в центъра, за да свърша някоя работа, водя колата на автомивка. Ем ми излиза без пари къпането, щото цената за паркинга е същата кат да ти я измият Публикувано изображение 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Голям избор нямаш с резорти тук за разлика от Bavaro. В Cabarete има на Viva Tangerine Cabarete и е доста приличен а в Сосуа има Casa Marina Sosua ама е една звезда по долу или поне трябва да е така понеже не е на нивото на Viva. В Пуерто Плата има на playa dorada повече резорти ама ти е далече от сърф и гмуркане.

Места за гмуркане има по целия остров по принцип ама аз съм се гмуркал само в Сосуа някой идват само заради това.

Обади се ако идваш.

Ше разказваш по-подробно. Моята благоверна обича да почива луксозно, пък на мен рифове ми дай. Шсе обадим непременно!

И аз се гмурнах.....Нарязах огромна салата - доматки, краставици, лукче, чушчици, варени яйчица, маслинки, шунка на кубчета, кашкавалче и сиренце настъргани. Ракията е от фризера - ле-де-на, а как се тооооооооочи, кат я наливааам.......За вечеря си правя спагетки, ама понеже имам чувството, че може да остана гладен, мисля да си пекна и една-две магарешки наденици...така, за всеки случай...

Наздраве Публикувано изображение

...

Такава салатка и ас бих си хапнал.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Морето се плиска оъдолу

Публикувано изображение

Да не те мислим значи. Утре след квалификацията на Ф1 и аз отпрашвам на резорт. Състезанието ша го мисля къде да го гледам.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледам пителя надзърта, та....

Публикувано изображение

А си мислех, чи през тилифоня надзъртам анонимно... Требе се коригирам.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А си мислех, чи през тилифоня надзъртам анонимно... Требе се коригирам.

Изловихме та Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Утре и аз мислех да турна един боб...Ще го накисна таз вечер, а утре ще купя пушени ребърца Публикувано изображение

Е, никой не е съвършен Публикувано изображение

лятото като се съберем и готви който е по-свободен

голям кеф е да се прибереш и да не се налага да готвиш

Морето се плиска оъдолу

:cheers:

баси, чак го помирисах

аз мойта я оставям и като се прибирам от офиса си я вземам

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кого си погнал па ти..

Щом не го е ститгнал...Публикувано изображение

лятото като се съберем и готви който е по-свободен

Аз ку съм на теби, ще съм постоянно зает Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз шъ спъ

ми.............. доспа ми се :shy11:

Щом не го е ститгнал...Публикувано изображение

Аз ку съм на теби, ще съм постоянно зает 

то и на двете ни е писнало да готвим всеки ден Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

мисля да си пекна и една-две магарешки наденици...така, за всеки случай...

още имаш суджук а

е то що нема кой да та подяжда ясно

Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение  Едно време, кат почвах трудовия си стаж в "Марица-изток", един колега си боядисваще ракията синя, с боя за яйца. Кат му отвори някой шкафчето, да рови за пиячка, кат види в шишето синя течност, си вика - тва е син спирт и му я оставяше Публикувано изображение Та и мадоната тъй да напрай и ще има жин Публикувано изображение

ПП. Ама тя пък у президенството....и син спирт няма оставят....Публикувано изображение

Абе, мани.. аз с толкоз зор го вкарах там.. от декември стоеше неотворен, щото аз съм примерна.. с кола като съм и не пия.. и сега бях известно време без кола и викам..Охаа, дойде му времето..

Да ама не.. вече ако занеса нещо там пък на...

Merryl ти ли бачкаше в НАП? Днеска влизах във вашта стая и на една от твойте колежки и майката и лелята, па ако има и сестра и нея да й...

Абе, Веско..

Толкоз ли се опияни на срещата, че нищо не помниш?! Момичето в дясно от мен работи в НАП.

Ще се наказваме, не си внимавал в час!

За наказание.. две тъмни бири имаш да черпиш..

Морето се плиска оъдолу

Публикувано изображение

Охаа, допи ми се и на мен...

Айде наздраве!

И аз съм хепи..оправиха ми колата и си я взех.

Но сериозно се замислям за кевларено одеяло.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз тъй, шофирам ли, не пия....Даже и колело като карам също. Един път бях на едно събиране с колелото и леко са понапих.....Убу, ама да зема да пукна гума и го тикам към нас. А тия базикчии, още ма подиграват, че нарочно съм изпуснал гумата.....Вече 20 години, кат седнем и за тва говорят Публикувано изображениеПубликувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хопала, спинкате ли вече?Публикувано изображение

кой спи у тез жеги бе

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хопала, спинкате ли вече?Публикувано изображение

Аз хапвах :) Ся му иде ред, а и му се полага, да пална пуретката и да си сипна уиски Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване