Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента? (в очакване на Годо)

Препоръчан отговор

e моя с изолация уе не ламаринен ама файда йок

ко изолира тъй и не разбрах - нищо не изолира

файда само дъжд

Публикувано изображение

https://www.youtube.com/watch?v=Nbitkyp9lrQ

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2k
  • Създадено
  • Последен отговор

мерси

как покрива изведнъж стана малко по-студен

Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо ти е драматично?

Абе и на мен не ми се говори,само минавах.

Всички сме добре.

Всички при пятели са си в България.Аз съм на нова работа и нямам право на почивка.Имам ново голямо празно жилище,Как да не ми е драматично?!?

PS Май имаше тема за сдухани...Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

тя обаче вика "Слагай джапанките"

Ааа, щяло е да бъде още по-интересно с риза, вратовръзка и... джапанки. Е, тогава щеше да ги убиеш с дрескода... Публикувано изображение

Ъъъ, чак ме е ят, че не си послушал жена си. Публикувано изображение

Ми тук родителите са много рестриктивни. Като тръгнат да си играят децата - това не прави, онова не прави. Не тичай около басейна. Не скачай със салто в басейна. Не прави цигански колела около басейна. Не се гмуркай за толкова дълго. Ас ги оставих пък да си играят и да се кефят.

Цигански колела на мокрото и хлъзгавото покрай басейна разрешаваш?! Въй! Публикувано изображение

Щях да ти запуша шнорхела, ако бях там... Публикувано изображениеПубликувано изображение

Ъ? Кво викаш?

Това е пожелание, което се използва след оздравяване или след прекарано премеждие. Смисълът е "нека е минало".

Та, след толкова мислене как ще мине тая сватба, след толкус зор на обуфки, вратовръзки и дълги панталони, за теб трябва да звучи като пожелание за добре завърнал се в дома си... Публикувано изображение

п.п. Продължавам да мисля, че си третия брат Мормарев. И продължавам да си представям какви детски филми и сериали биха се получили от тези твои истории... Публикувано изображение

Вместо "ти що са бийш, ма", "ти що прайш цигарски колела покрай басейна, ма"... Публикувано изображение 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Май имаше тема за сдухани...

Кат стана въпрос за духани....Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ааа, щяло е да бъде още по-интересно с риза, вратовръзка и... джапанки. Е, тогава щеше да ги убиеш с дрескода... Публикувано изображение

Ъъъ, чак ме е ят, че не си послушал жена си. Публикувано изображение

...

Ами! Тук хората не мислят много. Виждал съм сватби на плажа с белите ризи, църни костюми, цървени пояси и... черни джапанки (на бос крак естествено). Така че нямаше да учудя никого.

...

Цигански колела на мокрото и хлъзгавото покрай басейна разрешаваш?! Въй! Публикувано изображение

Щях да ти запуша шнорхела, ако бях там... Публикувано изображениеПубликувано изображение

...

Ми нито едно от тях не падна, нито едно не се охлузи, а фсички бяха доволни! Както викат братушките "Победителей не судят". Та и ас така...

...

Това е пожелание, което се използва след оздравяване или след прекарано премеждие. Смисълът е "нека е минало".

Та, след толкова мислене как ще мине тая сватба, след толкус зор на обуфки, вратовръзки и дълги панталони, за теб трябва да звучи като пожелание за добре завърнал се в дома си... Публикувано изображение

...

Уууу мерси! Ш'се постарая да го запомня. Много обичам небрежно изпуснати турцизми в сводните разговори. Пък и не само в тях Публикувано изображение
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми нито едно от тях не падна, нито едно не се охлузи, а фсички бяха доволни! Както викат братушките "Победителей не судят". Та и ас така...

И в повечето случаи е така, разбира се, ама нали знаеш, че аз говоря от гледна точка на мама, а има лаф - да не му се случва на човек това, което си мисли майка му, а да му се случва това, което си мисли жена му...

Това особено важи за по-големите момчета де... Публикувано изображение

Щото мама си мисли, че се е сбил или скарал с някого, а жената мисли, че й изневерява с цяла тумба плеймейтки... Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За това ас държа жените далече... Та нищо да не ми се случва и така си живея в безгрижие Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щото мама си мисли, че се е сбил или скарал с някого, а жената мисли, че й изневерява с цяла тумба плеймейтки... Публикувано изображение

Извинявам се за вмешателството.Мама би трябвало да си има доверие на детето защото добре го е възпитала,а жената  знае,че цялата тумба плеймейтки на куп не струват.Така де!!!Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявам се за вмешателството.Мама би трябвало да си има доверие на детето защото добре го е възпитала,а жената  знае,че цялата тумба плеймейтки на куп не струват.Така де!!!Публикувано изображение

Глей ся, ас съм толкова застрелян, че дори не знам какво означава думата плеймейтки, но че жените от едно време нататък пощръкляват и се опитват да контролират всичко и всички е добре известен факт.

П.П. Интересно какво възпитание трябва да получи дете, така че майка му да е спокойна, че няма да се претрепе докато прави циганско колело край басейна?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Глей ся, ас съм толкова застрелян, че дори не знам какво означава думата плеймейтки, но че жените от едно време нататък пощръкляват и се опитват да контролират всичко и всички е добре известен факт.П.П. Интересно какво възпитание трябва да получи дете, така че майка му да е спокойна, че няма да се претрепе докато прави циганско колело край басейна?

Моето дете например не би го направило.Има мозъчна клапа и е наясно от 5 годишен ,че за него е опасно.

ПП Коментирах само последните думи и се извиних .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За това ас държа жените далече... Та нищо да не ми се случва и така си живея в безгрижие Публикувано изображение

Чшшш, не разваляй прекрасния вкус, който остави с това как е изглеждала Кибритената Клечица в очите ти... Не се прай на женомразец. Публикувано изображение

Глей ся, ас съм толкова застрелян, че дори не знам какво означава думата плеймейтки, но че жените от едно време нататък пощръкляват и се опитват да контролират всичко и всички е добре известен факт.

П.П. Интересно какво възпитание трябва да получи дете, така че майка му да е спокойна, че няма да се претрепе докато прави циганско колело край басейна?

Мъ как ма разбираш от четвърт дума... Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дали не стана време за вечеря или да си капна още една ракийка.....а?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моето дете например не би го направило.Има мозъчна клапа и е наясно от 5 годишен ,че за него е опасно.

ПП Коментирах само последните думи и се извиних .

Няма нужда да се извиняваш. Това е свободен форум и всяко мнение е добре дошло. Аз например, имам друг мироглед. Не бих спрял мечето да прави циганско колело край басейна- не го и спирам. Сега му е времето за тези щуротии, нека си направи всичко което му се полага като маляк. Нека се катери по дървета, скали и каквото му падне. Да търчи из чапарала да събира гущери. Кото иска. Лошото е, че израстна като градско дете и не му се катери по дърветата. А да вдигне слива от земята, да я обърше в корема и да си я хапне, му се струва страшно недопустимо. Времена...

Чшшш, не разваляй прекрасния вкус, който остави с това как е изглеждала Кибритената Клечица в очите ти... Не се прай на женомразец. Публикувано изображение

Мъ как ма разбираш от четвърт дума... Публикувано изображение

Оууу. Кибритената клечица е факт, който няма да се измени. Но, останалите жени - моля моля. Ас не ги закачам и правя всичко възможно да не ме закачат...
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз правя циганско колело....е, не ся, ама по принцип :) Мога и на челна стойка да седя, мога и коремно да правя, направо съм баси атлета Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ахахаха на шуните пак им заключили темата браво

Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оууу. Кибритената клечица е факт, който няма да се измени. Но, останалите жени - моля моля. Ас не ги закачам и правя всичко възможно да не ме закачат...

Оф... Дано Бог да пази децата ни. Само това ще кажа. Не знам кое е за добро, кое е за лошо - всеки се справя колкото и както може, с най-добри намерения.

Ей, на колежката ми детето, голям ербап, на 14 години, все мъжкарее, мъжкарее... такъв тупаник е изял, че сега майка му си скубе косите, че не го е била достатъчно, защото може да му е отлепена ретината...

Айде да не се правим на много разбиращи от възпитание, защото никой никога не може да предвиди всичко.

Аз поне съм смирена и не се правя на супер майка... Просто давам най-доброто от себе си.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никой не знае... И твоите мечета растат и моето расте... Пък до къде ще стигнат ще се види след години...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така е, Дарко. Това и казвам. Има неща по-силни от нас. Ето, ти искаш да се катери по дърветата, а той не иска. Ми не иска детето и с това не е по-малко щуро и страхотно хлапе, само защото не прави едно от нещата, които ти харесваш, нали...

Само да са живи и здрави! Това е най-важното и на първо място. Всичко друго е втора линия.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

О-о-о. Така няма да се разберем с теп. Викай по един сладолет на масата, че ако знаеш как ми се е приял - две не виждам...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ахахаха на шуните пак им заключили темата браво

Публикувано изображение

Сами превърнаха темата си в цирк. Не един път и не един човек им го каза, при това опитвайки се да бъдем културни, но те не само, че не разбраха, но и ни взеха на подбив и изсипаха жлъчта си върху "небудистите", които не /ги/ разбират...

За това и от доста време вече им гледам сеира...

Преди дни пак по подобен повод като казах, че не могат да надскочат себе си, дори не ме разбраха, а само лайкваха лигавщините на други намесили се да отговарят вместо тях... 

Всеки е свободен да се прави на шут, както намери за добре.

Това, върху което аз лично се замислих обаче и което лично за мен е важното е, че трябва да променя собственото си разбиране, че щом човек се занимава с будизъм, непременно е толерантен, разбиращ и нормално комуникиращ човек... Нищо подобно...

О-о-о. Така няма да се разберем с теп. Викай по един сладолет на масата, че ако знаеш как ми се е приял - две не виждам...

Точно си го довърших... Напоследък си ям Бос-а на клечка и съм най-доволна. Да ти призная честно - имам много кутии с хубав сладолед, обаче ме мързи да стана и да си сложа... По-лесно ми идва да си взема клечката и после да я фукна... Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми... Бъркам ас ф килера, вадя си обуфките от сватбата, а те едни пецки, черни, матови, 'талиански, с рязани носове. Мода от преди 13 години. Избърсах им прахоляка. Фърлих им една вакса и бам в жипката. 20 минути преди церемонията, отивам до колата да ги обуя и тогас се фанах за главата. От дългото седене в килера или обуфките се беха свили или краката ами бяха пораснали. А най-вероятно и двете наведнъш. С псуване и извъртъци ги нагодих, даже ги и вързах и без да обръщам внимание, че стискат, хукнах... Церемонията мина. Обуфките стискат. Седнаха ни ф шатрата (добре, че некой се сети да я отвори оттук оттам, та да става малко течение, че си бех умрел иначе) и изведнъш, Кибритената Клечица се сети, че трябва да и помогна с нещо ф стаята. Хванах се за тази сламка, като за спасителна лотка и хукнах. По стълбите, нейде ф хотела изведнъш усетих, че обувките и по специално лявата ми стават удобни. На следващата крачка установих, че издават непознати звуци. А после подметките паднаха. Лепилото милото, остаряло и то като мен, загубило си силите и гъвкавостта и не издържа вече на сватби. Свалих обуфките... Ми сега... Викам, "Жина, сандалите са ми в колата, дето останаха кат ги сменях с обуфките", тя обаче вика "Слагай джапанките". Ас обаче мъдро чух и "Махни вратовръзката и разпаши ризата". Така де. От тук оставаше само да сложа чорапите в джобовете и вече бех у джаза. Та така...

...

Преди какво те болеше пък теп и за кого?

Мен? Защо? Ас бях само ням свидетел на това безумие. Организационно никак не съм участвал. С което се и гордея!

ах , ако не бях толкова уморена  щях най- разделно да ти отговоря ... обаче  ти ми кажи , как можа да  се барнеш в сватбарските си обувки... как можаПубликувано изображение

това е първото , за което трябваше да се сетиш... ама пък нямаше да се получи такава готина история де., ням а само мен да ме оставят сандалите на пътя , яПубликувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ся му е редно, да капна вечерното уиски и да пална пуретката Публикувано изображение 

Май ще трябва да заръчам, да ми напишат на гроба, както на Скот Фицжералд, оня дет Великият Гетсби, сятате се сигур..."Цял живот пих и накрая умрях" Не че бързам да са гътам, ама така по принцип....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване