Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента? (в очакване на Годо)

Препоръчан отговор

Тъй! Аз си отивам на вечерната разходка.

п.п. Ха-ха-ха... точно чувам да говорят за пенсии на 45 години... Публикувано изображение 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2k
  • Създадено
  • Последен отговор

п.п. Ха-ха-ха... точно чувам да говорят за пенсии на 45 години... Публикувано изображение

нещо яко са се размечтали майПубликувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пенсия....Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ах , ако не бях толкова уморена  щях най- разделно да ти отговоря ... обаче  ти ми кажи , как можа да  се барнеш в сватбарските си обувки... как можаПубликувано изображение

това е първото , за което трябваше да се сетиш... ама пък нямаше да се получи такава готина история де., ням а само мен да ме оставят сандалите на пътя , яПубликувано изображение

Ми как можа. Ми ей тъй. Ми иначе трябваше да обикалям магазините да търся обуфки, които ще нося сума сумарум 3 часа... Щото по принцип ас такова не нося. На работа ходя по сандали и развлечени дрехи и никой не може да ме убеди, че неудобните дрехи са красиви и практични. Та така. Вупще не ми и дойде на акъла, че старите верни черни обуфки могат да ми погодят такъф номер. Едно е сигурно. Повече тези обуфки няма да ги обуя. Хвърлих ги ф кошчето ф хотелстката стая. А на следващата сватба или ще съм по удобни и практични дрехи или няма да съм вупще!

...

Точно си го довърших... Напоследък си ям Бос-а на клечка и съм най-доволна. Да ти призная честно - имам много кутии с хубав сладолед, обаче ме мързи да стана и да си сложа... По-лесно ми идва да си взема клечката и после да я фукна... Публикувано изображение

Давай тогава по Бос на клечка, и нема а се стискаш кат сипваш от арменцкия коняк! Ас ше донеса кафе с лимонтозу, а вие ше викате че е много фкусну...
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
 щом човек се занимава с будизъм, непременно е толерантен, разбиращ и нормално комуникиращ човек... Нищо подобно...

мда, и аз по-нетолерантни не бях срещала

сори за истината

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чи кво ва eбът тия будисти, та са врете там Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми как можа. Ми ей тъй. Ми иначе трябваше да обикалям магазините да търся обуфки, които ще нося сума сумарум 3 часа... Щото по принцип ас такова не нося. На работа ходя по сандали и развлечени дрехи и никой не може да ме убеди, че неудобните дрехи са красиви и практични. Та така. Вупще не ми и дойде на акъла, че старите верни черни обуфки могат да ми погодят такъф номер. Едно е сигурно. Повече тези обуфки няма да ги обуя. Хвърлих ги ф кошчето ф хотелстката стая. А на следващата сватба или ще съм по удобни и практични дрехи или няма да съм вупще!

при всички положения е трябвало да минеш през случката, жалко само ,че няма да има следващ път... щото елемента на изненадата най ме кефи  от всичко оставалоПубликувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това, върху което аз лично се замислих обаче и което лично за мен е важното е, че трябва да променя собственото си разбиране, че щом човек се занимава с будизъм, непременно е толерантен, разбиращ и нормално комуникиращ човек... Нищо подобно...

Това, че някой се занимава с будизъм не означава, че се занимава с правилна мотивация. Това първо. Второ, хората, които превърнаха темата във фарс не се занимават с будизъм, понеже нито имат учители, нито изучават систематично ученията, нито правят някаква формална и неформална практика. Това, че някой претендира да има някакво разбиране, а поведението му е в пълен дисонанс с претенциите му следва да събужда само съжаление. Дори най-несериозните будисти, които познавам (и сред които съм и аз) не биха си позволили да се държат така, както някои потребители в темата.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аве Скепс, що не земете да напрайте един кютек и да са реши спора  Нъл Шаолин, кунг фу, Туранага сан, туй-онуй... Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аве Скепс, що не земете да напрайте един кютек и да са реши спора  Нъл Шаолин, кунг фу, Туранага сан, туй-онуй... Публикувано изображение

ей, голям си патка, ейПубликувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ей, голям си патка, ейПубликувано изображение

Найш колко таквиз филми съм гледал, кат бях пуберче....Сберат са, поспорят, погладят брадите, че кат са емнат - А - У- Фърррррррр-тукати - ритници....и разрешат спора цивилизовано....Не ли?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не споря с никого. Не участвам. Написах горното, за да поясня ситуацията.

Нямам какво повече да кажа.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не споря с никого. Не участвам. Написах горното, за да поясня ситуацията.

Нямам какво повече да кажа.

И аз тъй....понякога няма кво да кажа, ама за такива случаи имам подготвена фраза - Наздраве Публикувано изображение

ПП Имаше в един филм, едно китайче колега по чашка, че кат гътне 10 панички с квото там пият китайчетата, че кат са развърти....пияно кунг фу му викали....Публикувано изображение Гледал ли си го Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Давай тогава по Бос на клечка, и нема а се стискаш кат сипваш от арменцкия коняк! Ас ше донеса кафе с лимонтозу, а вие ше викате че е много фкусну...

Давам! Айде да полеем това, че сигур си единствения човек, който няма обуфки... Публикувано изображение

Потому и уважаю! Ако знайш как ми се иска да отида на работа по джапанки. Публикувано изображение

нещо яко са се размечтали майПубликувано изображение

Тц... Моите момчета, като играят с приятелчетата си, говорят малко по-силно от необходимото, защото са със слушалки и не се чуват, но аз ги чувам... Та не знам въупще за какво е ставало въпрос, но чух това - пенсии на 45. Публикувано изображение

Пенсия....Публикувано изображение

Кво ве?! Подминахме пенсията ли... Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чи кво ва eбът тия будисти, та са врете там Публикувано изображение

нищо, да си стоят там си

проблема е че се врат навсякъде навсякъде навсякъде

бетер сектанти са тия пфуу

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кво ве?! Подминахме пенсията ли... Публикувано изображение

От де ги вадиш тез цитати, мъ.....баси  Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ПП Имаше в един филм, едно китайче колега по чашка, че кат гътне 10 панички с квото там пият китайчетата, че кат са развърти....пияно кунг фу му викали....Публикувано изображение Гледал ли си го Публикувано изображение

"Пияният майстор" с Джеки Чан. Велико филмче!

Лека на всички!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Потому и уважаю! Ако знайш как ми се иска да отида на работа по джапанки. Публикувано изображение

че какво те бърка, ей така инкогнито под бюрцето да си инсталираш джапанките?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Пияният майстор" с Джеки Чан. Велико филмче!

Лека на всички!

Лека Скепс :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това, че някой се занимава с будизъм не означава, че се занимава с правилна мотивация. Това първо. Второ, хората, които превърнаха темата във фарс не се занимават с будизъм, понеже нито имат учители, нито изучават систематично ученията, нито правят някаква формална и неформална практика. Това, че някой претендира да има някакво разбиране, а поведението му е в пълен дисонанс с претенциите му следва да събужда само съжаление. Дори най-несериозните будисти, които познавам (и сред които съм и аз) не биха си позволили да се държат така, както някои потребители в темата.

Виж, Скепс. Аз няма от къде да знам тези неща, освен от това, което чета. Всички пишат с какви учители са се срещали и какво са практикували от години.

Според написаното от теб излиза, че те са и лъжци, на всичкото отгоре... Е, няма как да уважавам такива хора... Не е мой проблем да изследвам кой е будист и кой не. Те имат самосъзнанието и претенциите за това. Просто е.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

че какво те бърка, ей така инкогнито под бюрцето да си инсталираш джапанките?

Ся, ако ти кажа, че преди години, в моята буйна младост, когато нямаше климатици, а вентилатори и течение, имах колега, който си имаше жълто легенче за под бюрото... Божеее... къде ме върна... Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Голем кеф по джапанки, крачиш и са чува - Шляп, шляп, шляп....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

при всички положения е трябвало да минеш през случката, жалко само ,че няма да има следващ път... щото елемента на изненадата най ме кефи  от всичко оставалоПубликувано изображение

Най ме кефи, че накрая стана на моята, но преди това имаше препирни... Бах га...

...Дори най-несериозните будисти, които познавам (и сред които съм и аз) не биха си позволили да се държат така, както някои потребители в темата.

Щом си поставил систематика в нещата, не ще да си несериозен будист!

Давам! Айде да полеем това, че сигур си единствения човек, който няма обуфки... Публикувано изображение

...

На нас ни забраниха да ходим по джапанки, къси панталони, рошави, небръснати, фланелки с къси ръкави и по потници. За това сега ходя със затворени сандали, дълък панталон бес ръп, фланела с къси ръкави и отгоре разкопчана риза с къси ръкави. Често рошав и по-рядко небръснат...
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От де ги вадиш тез цитати, мъ.....баси  Публикувано изображение

Кви цитати бре. Аз съм афтентична като афта... Публикувано изображение

Класиците не цитират, а ги цитират... Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване