Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Вицове - част 5

Препоръчан отговор

Това ми напомни един друг стар виц:

Как да различиш шефове от работници ако са облечени еднакво?

Шефовете си мият ръцете след излизане от тоалетна, а работниците преди да влязат в нея.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 29,7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• haidukpikaso

1773

• grizly

1668

• _nib_

8633

• нушо

5419

Семейство с 15-годишен брак при психолог. Той пита:- Какъв е проблемът според Вас?Жената не чакала и почнала гневна тирада... След половин час безспирно говорене психологът станал, приближил се до нея, прегърнал я и страстно я целунал. Когато целувката свършила, психологът се отдръпнал, а жената застинала в почуда и вцепенение...- На Вашата жена това трябва да се прави три пъти седмично! Ще се справите ли?Мъжът се замислил, а после отвърнал:- Докторе, мога да я докарвам тук в понеделник и сряда, но в петък не мога, че съм на риба.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Миличка, четвъртък почва световното, ще има мач. Ето ти две стотачки, остави ме на мира и си измисли нещо. - Благодаря. То даже не ми трябват чак двеста лева, за да правя нещо без теб два часа. - Какви два часа? Не искам да те виждам през следващия месец

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Из интернет форум:
- Дали е възможно, градушката паднала миналата седмица в Пловдив, да причини смучка на жена ми, която по същото време е била там...

В Пловдив вместо покемони ловят покемайни, a по морето - покебатки...

- Как викат на покемоните в Пловдив?
- Покемайни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Един врачански пустиняк му краднале бустано и он вместо да виси да го варди по цел ден, сложил една табела на сред него и написал:
- Една от лубениците съм нагньел с отрова, да ви е*а у ламерете...
На другио ден отива да провери бустано и гледа... Сите либеници до една си седат на место... Ама на табелата дописано:
- Сиги са две, да та е*а у тарикато... Яж, ако сакаш...

Слънчев бряг:
- За първи път ли идвате в нашият хотел?
- Има ли някой да е идвал два пъти!?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преврат в България по часове и минути:

Неделя: Няма да е сега, че е много жега.

Понеделник 7:13 – Забелязват се първите организационни дейности по готвения цели два дни преврат – четирите танка на армията ни опитват да излязат по улиците в София.

7:36 – Единият не успява да се включи в трафика, заради тежкото задръстване и ремонтите по улиците.

7:42 – Медиите предават пряко настаналата вакханлия около опита да изкарат стари танкове от военноисторическия музей на ул. Черковна.

7:58 – пазачът на музея разкарва с викове „К‘ви сте вий, бе, вашта мама?!“ военните, които се опитват да избутат танк Сау Т-3 Майбах, модел 1940 година.

8:14 – Медиите съобщават за пропаднал танк в разкопките за метрото на бул. Черни връх.

8:26 – БМВ 3-та серия предрежда танк на светофара на Софийския университет. Водачът на БМВ-то се сбива с танкиста.

9:02 – Над София прелитат двата изстребителя на армията, единият обаче бива бързо върнат в базата си, защото няма пари за гориво.

9:15 – Бойко Борисов дава изявление от къщата си в Банкя и казва, че преврат няма, но скоро ще бъде овладян.

9:27 – Нова Телевизия дава сутрешния блок на Гала, където лекарка обяснява за чудното въздействие на кисненето на крака с гъбички в леген с гореща вода и морска сол. Горе на екрана върви надпис, че скоро ще има пряко включване с информация за преврата.

10:27 – Войници нахлуват в сградата на БНТ на Сан Стефано 29. Не са пуснати на входа от леля Пенка и се насочват към другите телевизии.

11:15 – Четвъртият танк все пак стига до парламента и войниците около него започват да крещят към сградата – „Предайте се, вече не сте на власт!“.
Вътре обаче няма никой.

12:00 – Група цигани започват да се въртят около танка с думите: „Т‘ва ще го ползвате ли?“

12:25 – Превратът е потушен, граждански патрули на Динко от Ямбол водят военните, вързани със свински опашки.

13:12 – Вече няма следи ни от преврат, ни от танкове по улиците. Бойко излиза с изявление: „Демокрацията победи! Вие какво искахте, да върнете БСП на власт ли? Не виждате ли, че аз съм единствената ви алтернатива?“

13:45 – Борисов вече е в Габрово, където реже лентичка при откриването на нова детска площадка.

13:52 – Валери Симеонов и Ангел Джамбазки казват, че понеже нямаме читава армия, един преврат не можем да направим като хората.

14:07 – От фондация Америка за България съобщават, че Путин е виновен за всичко това.

14:14 – БСП обявяват преврата все пак за успешен.

14:26 – Нова Телевизия започват пряко предаване за преврата...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колони от S класи и X6 са се запътили към София. Оказа се, че са на митничари, които искат възрастта за пенсиониране да се вдигне на 80 години!

Арабски шейх, който завършил в Москва, си спомнил за приятел руснак от студентските години.
- Приятелю, ти ми спаси живота! Сега имам възможност и искам да ти се отблагодаря - ще ти подаря Ролс Ройс.
- Моля те, недей, от КГБ веднага ще започнат да ме разследват.
Какво ли не му предлагал шейхът, но руснакът не искал да приеме нищо, страхувайки се от всемогъщото КГБ. Накрая шейхът му предложил едноседмичен престой в харема си... Помислил руснакът и се съгласил. Още първата вечер шейхът го завел в харема и казал:
- Избери която искаш и се наслаждавай! Тука КГБ няма!
Огледал ги братушката, избрал си една и започнал да я милва - по косите, лицето, гърдите надолу... и замръзнал! Напипал не каквото очаквал, а девойката му проговорила:
- Не делай дурное лицо, немедлено пусти яйцо! Передай в Москву, что жив, здоров - майор разведки - Иванов!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ресторант в Студентски град. Питам сервитьора:
- Какви фрешове имате?
- Портокал, морков, ябълка...
- А грейпфрут?
- И грейпфрут имаме... (пауза) ама е Каменица...
Реши ми съдбата бързо...

Разговор между мен и двама врачани, които трябва да ме упътят до пазара:

Аз:
- Добър ден, може ли да попитам нещо?
В1:
- Кажи, баце!
Аз:
- Кажете ми, как да стигна до пазара?
В1:
- Кой пазар?
Аз:
- Колко пазара има във Враца?
В1:
- Е два!!! Ти не знаеш ли?
В2:
- Баце, не знаеш ли къде е пазара бе???
Аз:
- Не съм от тук. От Панагюрище съм.
В1:
- Е... от Панагюрище язе там съм бил у МОК-а три'есе годин бе, като почнеш туй Медет, Елаците, Златица ти знаеш ли бе баце?
Аз:
- Аааа... пазара... искам да стигна до него.
В2:
- Ко ти трябва от там? Ко търсиш?
Аз:
- Един пчеларски магазин.
В1:
- На долниа нема бе, само май на горниа пазар.
В2;
- Ти па, от де знаеш бе, тумбак ко има и ко нема бе.
Аз:
- Момчета... накъде да тръгна...?
И се започна една плеяда от обяснения, псувни и "ти баце знайш ли ко беше у Панагюрище едно време а... знайш ли?"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Съдията се обръща към 87 годишната Пена:- Твърдите, че като сте се прибрала вкъщи от бинго, сте заварила 92 г. ви съпруг Вуте, в леглото със съседката и за това сте го изхвърлила през терасата. Така ли?- Не точно, рекох си "Ако копелето, мое да прави с*кс на 92 г., сигурно мое и да лети"…

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Блондинка влиза в сексшоп, свила си е краката, прави странни движения и подскоци на едно място и пита продавача:
-Това там щанда с вибраторите ли е?
-Да, искате да си купите един ли?
-Неее, искам да ми кажаете как се изключват...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Две блондинки си говорят на улицата пред домовете си. Първата: - Муцка, представяш ли си, онзи майстор, дето ни поправяше покрива, вчера го ударила кола... Втората /цъка с език/: - Виждаш ли, ма, виждаш ли, докъде ни докараха? Даже на покрива, човек не може да се почувства в безопасност.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Млад моряк започва работа на кораб за далечни плавания. Капитанът му дава наставления. -Виж какво, момче. Плаването е дълго. Ще посетим много пристанища. Бягай до аптеката и си купи таблетки против повръщане и презервативи. Морякът тича до аптеката. -5 таблетки против повръщане и 5 презерватива, моля. Взел таблетките и презервативите и се връща обратно на кораба при капитана. Капитанът като видял, извикал: -Какво правиш бе, момче? Казах ти, че плаването е много дълго. -Разбрах – отговорил морякът. Бяга обратно до аптеката. -20 талетки против повръщане и 20 презерватива моля. Връща се обратно на кораба. Капитанът пак: -Абе момче, ти кух ли си или да? Казах ти. Плаването продължава месеци. Ще посетим много пристанища. -Ясно – извикал морякът! Пак се връща в аптеката. -50 таблетки против повръщане и 50 презерватива моля. Продавачката не се стърпяла: -Ама момче, ако толкова много ти се гади от нея, защо въобще се занимаваш с това момиче?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Един тъй закъсал за е@не. Имал 5лв и отишъл в бардака.
- Нещо така да уредим за 5 лв?
- Еми-и-и, немаме
- Е хайде де, все ще се намери нещо.
- ОК, де, има , но е доста извратено, кокошка оправя ли ти се??
- К'вото такова, давай.

Дали му, оправил я.
На другия ден пак идва, но само с 2 лв в джоба, толкова имал човека.

- Ся к'во праим??? с тия 2 лева?
- С 2 лева-а-а, г-не, само гледане...
- Еми гледане, гледане, к'вот такова, давай....

Влиза при други мъже в една заличка,а пред тях двойно огледало, един тъпани неква дърта брантия..

- Е-е-ебахти, рекъл нашия на глас, т'ва е отвратително ве....
- Чшшшт , тихо... да беше видял един как млати една кокошка вчера - обадил се някой от тълпата.....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Млада едрогърда адвокатка винаги печелила делата си с израза: - И така уважаеми съдебни заседатели с моите тежки аргументи делото е напълно на моя страна. На поредното дело и се паднал дърт наперен съдия и след изказването ѝ той и отговорил: - Не млада госпожице, с вашите тежки аргументи на моя дълъг член от закона, с двата му висящи параграфа, делото ви е напълно загубено!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Учителката пита:
- Иванчо, какво ти подари татко ти за рождения ден?
- Четири прашки, госпожо!
- Престани да се шегуваш, сериозно те питам!
- Не се шегувам, моят татко е единствения стъклар в квартала...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Казвам ѝ:
- И като чуеш, че ти свиря пред блока, слизай...
- Каква кола караш?
- Каква кола, ма... Акордеон имам...

- По цял ден се занимавам само с чистене. Мия прозорци, мия чинии, мия пода...
- Ами, мъжът ти?
- А, само това оставаше. Той сам се мие...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В Берлин, в резултат на авария се срутва четириетажна кооперация. Загинало семейството на първия етаж - от Сирия, на втория етаж - от Либия и на третия етаж - от Сомалия. Не загинало само немското семейство от четвъртия етаж. Историята попада в новините.
Тутакси се домъкват разни доморасли "правозащитници", почва едно сочене с пръст, едно викане:
- Как така са загинали мюсюлмaни, чернокожи, а белите - не?!
Един от пожарникарската команда отговаря:
- Ами немското семейство е било на работа...

На Гочо от Горубляне му дадоха отпуска през юли. И тръгна Гочо на море. И пристигна във Варна и веднага тръгна към морето. И понеже Гочо от Горубляне не знаеше, че Офицерския плаж е забранен за къпане (повечето знаем каква смрад се излива от канала), смело влезе във водата. Плискаше се човечецът, радваше се на така желаното море.
И както си плуваше по гръб и изведнъж до него се появи морският дух:
- Здрасти, как е?
- Сууупеееррр!
- Плюс Две или Минус Две? - попита незлобливо Духът.
Гочо малко се зачуди, но реши, че днес му е на късмет и каза:
- Плюс Две!
Духът щракна с пръсти и изчезна в дълбокото. Излезе Гочо от водата и като се погледна - топките му четири!!! Изпадна в силно притеснение и трескаво взе да търси решение на проблема...
- Влизам пак, намирам го и като пита, направо казвам - минус две и съм ОК!
Влезе нашият, плува и се озърта за Духа.
И изведнъж чу зад гърба си:
- Плюс четири или минус четири?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пияница се събужда сутринта на една пейка в морската градина във Варна и гледа младо момче до него. Взира се в него и след малко го пита:
- От къде те познавам, момче?
- Тате, айде да си ходим вече, че мама сигурно е побесняла, стои и те чака с точилката в ръка!

Песимист и оптимист вървели в непознат град и стигнали до едно гробище, песимиста казал:
- Виж брат, колко много кръстове.
- Не брат, това са плюсове. - тговорил оптимиста.

- Как в Перник казват на ЛИДЛ?
- Ония магазин, защото не могат да кажат Л.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Шефът на митницата събрал всичките си подчинени и им казал: - Вижте сега - на служебния паркинг няма кола, по-евтина от 100 000 лв. Излагаме се! Заповядвам от утре всички да идвате на работа с рейс! На другия ден шефът идва на работа и поглежда към паркинга да види дали заповедта му е изпълнена. И какво вижда: паркингът пълен с автобуси!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В час по биология учителката изпитва децата: -Кой ще ми каже за структурата на сърцето? Марийке? -Амии, сърцето има две камери! -Браво, седни си. Петьо? -Госпожо, сърцето има две пресърдия! -Браво мойто момче! Иванчо? -Ами госпожо, сърцето има крачета! -Хубава работа Иванчо, къде чу тази глупост? -Ами вчера като минавах под Вашия прозорец чух един мъжки глас да казва " А сега мое златно сърчице, разтвори краченца"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еротични обяви

1. Стара обувка търси някой да й отпори гьона.
2. Госпожица от занаята търси богат занаятчия с цел брак.
3. Печена търси загорял.
4. На лице съм. Търся някой да ме обърне на опаки.
5. Търся село без кучета, но с... кучки.
6. Въздържател напива вода не напита.
7. Учителка по френски дава нощни уроци.
8. Закъсала търси да я скъсат.
9. Пренарязвам обратни резби.
10. Кавал търси девета дупка.
11. Воден спасител дава уроци по игра с подводни топки на платежоспособни дами.
12. Опасна секс-бомба търси някой да й отцепи района.
13. И в морето ми е до колене.
14. Грешна съм. Търся праведен да ме оправи.
15. Може да ми е къс ума, но са ми дълги крака-ата-а-а.
16. Специалист по икебана аранжира всякакви китки.
17. Дърпам дяволи за опашката.
18. Бутам на тия дето бутат.
19. Търся знойна хубавица, да внесе топлина в живота ми.
20. Сапьор обезврежда секс — бомби по домовете.
21. Кацна ли на някого — въртя се като муха без глава.
22. Монтирам шпионки на всякакви гардероби и шкафове.
23. Целувам крака и ближа задници. Атрактивни цени.
24. Паток търси въртиопашка.
25. Жулиета търси Ромео с „Алфа Ромео“.
26. Позирам по домовете. Голямо разнообразие от пози.
27. Взимам го присърце, но не си го слагам на сърцето.
28. Агроном дава практически съвети как да цъфтите без да вържете.
29. Дамски шивач реже три пъти, без да мери нито веднъж.
30. Надарен търси даровита.
31. Влизам ви в положението.
32. Поръбвам не поръбени.
33. Занасям се с отнесени.
34. Двуглав змей търси ламя ненаситна.
35. Ако искате да видите каква изненада съм ви приготвил — дръпнете ми ципа.
36. Развит търси навита.
37. Не се притеснявайте, ако сте дебела. Аз веднага ще ви открия слабото място.
38. Ако са ви изкарали акъла — аз ще ви го набия отново.
39. Тясна специалистка търси широко поле за изява.
40. Звероукротител — професионалист укротява разгонени кучки.
41. Опитен горски лови бракониери в чужди кревати.
42. Потомствен благородник облагородява родословни дървета.
43. Лесно запалима търси трудно гаснещ.
44. Пицария "Червения фенер" доставя пици и цици по домовете.
45. Сядам само на станали.
46. Ако можеше да ми стане нямаше да седна.
47. Строителен предприемач търси малко употребявана бетонобъркачка с голям капацитет.
48. Девета дупка търси меден кавал.
49. Ако често изтървате сапуна в банята винаги съм готов да ви го подам.
50. Дипломиран астроном сваля звезди на млади дами.
51. Буден принц търси Спяща красавица.
52. Дискретен, професионален алпинист сваля закъсали от всякакви балкони и покриви.
53. Специалистка по битова техника духа като вентилатор, смуче като прахосмукачка и се върти като миксер.
54. Мома втора употреба търси неупотребяван ерген с цел да го употреби.
55. Атрактивна дама с неограничени възможности в леглото, търси джентълмен с неограничени възможности в плащането.
56. Продавам книгата „Кама Сутра “ с презентации на живо.
57. Столетница търси активен партньор да я върне в спомените й за последно.
58. Отпушвам задръстени и запушвам отворени.
59. Две мургави Шехерезади на повикване с репертоар от 1001 приказни нощи. Гарантиран спомен за цял живот.
P. S. (След като установите какво ви липсва и какво са ви лепнали.)
60. Млади дами, ако ви трябва трети за „Шведска тройка“ - аз съм насреща, а млади господа приема, съседа Марио - отсреща.
61. Предлагам ефектни вибратори за стари девственици на фирмите „HILTI“ и „KANGO“.
62. Автотенекеджия изчуква задници всякакви.
63. Скъперница търси прахосник.
64. Щастливо разведен е готов да дари с щастие нещастно омъжени.
65. Виновен търси невинна да му поеме вината срещу заплащан

- Моят татко е боксьор, ще набие твоя!
- Аз нямам татко, но моят чичо е хомосексуалист. Знаеш ли, какво ще направи с твоя татко?!

Блондинка в компютърен магазин:
- Имате ли гениална очилата мишка за много гладки прозорци?
- Сигурно имате предвид Genuine Optic Mouse for Microsoft Windows???
- Аха, същатата!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...