Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Вицове - част 5

Препоръчан отговор

Учителката поискала всеки ученик да каже по една гатанка. - Що е това - казал Младен - що тече, па почне да капе? Оно е от три букви и у средуту е буквата У. Учителката, като чула тая гатанка, се ядосала и викнала: - Абре, Младене, как не те е срам да казваш такива гатанки? - Оти, учителко, та това не е срамно? Това е душ!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 29,7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• haidukpikaso

1773

• grizly

1668

• _nib_

8633

• нушо

5433

Влизаме след работа в един магазин за домашни потреби. Загледах се в едни огромни свещи, а колегата от Перник, като ги видя и възкликна:
- Малиий, шЪ зема две от тия. Довечера, кат' ги пална, па кат' се оттепам на моята - романтика, братче...

Пътуват по магистралата за Варна през Пловдив, Бойко Борисов, Делян Пеевски и Вальо Златев. Стигат някъде около Чирпан - гледат огромен завод, нещо грандиозно. Бойко подскочил и вика:
- Ама как!
Делян Пеевски:
- Спокойно, той е мой.
Продължават си по пътя, стигат около Сливен и гледат там перки за ток, Бойко пак подскочил:
- Какво е това? Ама как, бе?
Вальо Златев със спокоен тон:
- Те са мои.
Продължили по пътя, наближават Бургас - там пък огромни хотели, комплекси. Чудо! И Бойко пак не издържа:
- Какво става, бе?!
Делян Пеевски го успокоява:
- И те са мои.
Бойко вече замислен:
- Баси! В тая държава само вие ли работите?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

- Ало, полицията ли е?- Да, кажете.- Бързо елате, тук има масови вълнения!- Господине, къде и кой се вълнува?- У нас, жена ми Минка!- Господине това е битов скандал, а не масови вълнения!- А бе вие не знаете, Минка, каква маса има!

В дискотека в Перник:
- Носите ли оръжие?!
- Не.
- Пускаме Ви, но на Ваша отговорност!

- А бе, жено, знаем се от години. Как можа да повярваш, че половин кило ракия ще ме приспи. У "Кременчуг" пия десет водки, а после си допивам с половинка ракия. А у Сапарево и Габрово мога да изпия по 3 кила ракия. Оная е по 30 градуса. У Карлово един път се отрових с едно кило. Ама оная там е 70. Те така са съсипват семейства. Не вярвай на хората!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Стар войвода, участник в няколко войни, лежи на смъртния си одър. Казва на близките си: - Доведете Пешо. - Кой Пешо, тате? - пита дъщеря му. - Пешо, партийния секретар. - Тате, ти не говориш с Пешо от 09.09.1944 г. - Доведете го! - нарежда войводата със сетни сили. Няма как, отива си човека, трябва да изпълнят желанието му. Водят Пешо. - Кажи, бай Георги, какво да направя за теб? - Искам да ме приемеш в партията. - Браво, байно, толкова години трябваха, но ти дойде акъла! Ха, заповядай партийния билет и да ти е честито! - А такааа - казва войводата - след 10 минути един комунист по-малко...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Шеф оглежда с мерак новата си секретарка.
- Три деца - му казва, шепнейки на ухото шефа на отдел човешки ресурси.
- Не може да бъде. Толкова млада и вече три деца?
- Не тя..Вие...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мислех си че правя с*кс с непозната, а то излезе, че целият град я познава...

Бургас. Детска градина.
- Мименце, как се казват съществата дето могат да живеят на сушата и във водата?
- Матроси госпожо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Жена се кара на мъжа си :
- Ще взема да напиша над леглото с блажна боя какъв простак си
- Защо ма?
- Да научи целия град...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Жена с необръснати подмишници се вози в автобуса и се държи с едната ръка за горната дръжка. До нея седял един пийнал. Погледнал нагоре към нея и казал: - Ало, балерината! Или си свали крака оттам, или си сложи гащи! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Клиент си поръчва в кръчмата ракия. Отпива от нея: - Ох, отървах се! Това се повторило няколко пъти. На отсрещната маса го наблюдава слисан посетител. - Случило ли Ви се е нещо, господине? - Да. Бях при при една дама. Съпругът й дойде и да излезем от положение, тя ми даде да изгладя прането. Като приключих ми плати 10 лв. и дойдох да ги изпия и да забравя този ден. - В бл. 7 ли бяхте? - Да. - На 3 етаж? - Да. - С-во Иванови? - Да. Но Вие откъде знаете? - Това, което ти си изгладил, аз вчера го изпрах!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Баща към 16-годишната си дъщеря:
- Дъще, ако се държиш като добро момиче, ще ти подаря сребърна гривна.
- Тате, за това, че се държа като лошо момиче, вече получих златна...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В Мола! Бутик за еротично бельо… Влиза Бай Гочо – тракториста и се обръща към продавачката: – Момиче, аз такова… искам един сютиен да купя… фанах си една от краварките за гадже и искам подарък да й направя! – На точното място сте, господине. Кой номер да бъде? – 58… – Няма такъв номер сутиени. Объркали сте нещо. – Е, как да няма! Мерих ц*цата й с ушанката си, а тя е точно размер 58!..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В едно африканско племе на вожда се родило бяло дете. Естествено съмненията паднали върху единствения бял човек - мисионера в селото. Под заплахата от смъртно наказание мисионерът направил отчаян опит да се спаси и казал на вожда: - Виждаш ли онези кози на хълма? Всички са бели, само една е черна. Случва се, майката природа си има своите тайни, които никой не може и не бива да разкрива. Вождът се стреснал, помислил, помислил и казал: - Добре. Аз ще си трая за детето... ама и ти си трай за козата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мъж и жена на разходка из зоологоческата градина. Няма никой, почти никакви посетители. Спират до клетката на горилата. Мъжът с похотлив поглед казва на жена си:
- Скъпа разкопчай си малко блузката да видим реакцията на горилата, да видим наистина ли в тях действа първичното.
- Глупости, как ще се разкопчавам посред зоологическата градина!
- Хайде стига де, само ние сме никой няма да те види.
Разкопчала блузката жената и горилата втренчила поглед в нея и леко започнала да сумти.
- Малееее, видя ли това - рекъл мъжът, егати номера - действа. Скъпа, скъпа, свали сутиена хайде моля те да видим кво ше направи.
Поогледала се жената смъкнала сутиена и поразклатила гърди.
Горилата станала и се хванала за клетката, запристъпяла от крак на крак и започнала да издава нечленоразделни звуци.
Мъжът направо подскочил:
- Видя ли, видя ли това? Моля те скъпа, вдигни поличката и свали бикините до коленцата - моля те!
Жената се погледала, но да не счупи хатъра на мъжа си малко свенливо, но изпълнила желанието му.
В този момент горилата разтърсила клетката, бясно се замятала наляво надясно. Възбудата и била толкова голяма, че ерекцията била на максимума си. Сумтяла бясно и разтърсвала клетката....
В този момент мъжа се приближил до клетката и дръпнал лостчето с която била затворена. Вратата на клетката се отворила и жената ужасена попитала мъжа си:
- Скъпи какво правиш!?!?
- Я сега му кажи, че си уморена... че те боли главата.... че си неразположена...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Летят си животните в самолета, а папагалът скръстил крила и важно тропа. Минал заекът и го питал: - Защо тропаш, бе? - Щото съм отворен - казал папагалът. - И аз съм отворен - казал заекът и той започнал да тропа. Минала лисицата: - Защо тропате, бе? - Щото сме отворени. И тя отворена, и тя взела да тропа. Минали вълкът, лъвът, жирафът и те отворени, и те тропат. Минал слонът и попитал: - Абе, вие тука всичките, защо тропате, бе? - Щото сме отворени - му отвърнали животните. Слонът и той отворен, и той взел да тропа. Като се включил и слонът, подът на самолета не издържал и се продънил. Животните взели да падат от самолета. Настанала паника и се чули викове: - Ааааааа... Папагалът важно попитал: - Що викате, бе? - Щото не можем да летим. - Е, тогава що се правите на отворени!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прибира се в къщи семейна двойка. Жената: – Мъжо, отивай да се приготвиш. Ще има секс! Мъжът отива в банята, къпе се, бръсне се, вода за уста, гаргари… влита в спалнята… Жената: – Размислих… Ще спя. Мъжът нищо. На другия ден се прибира на мотика, тръшва се на канапето и се провиква: – Женооооооооо… носи леген, че ще повръщам… Жената тича с леген… Мъжът: – Размислих… Насрах се!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Лекар казва на пациент: "Джо, добрата новина е, че имам лек за главоболието ти. Лошата новина е, че ще е необходима кастрация. Имаш много рядко заболяване, което кара тестисите ти да притискат гръбначния ти стълб и това причинява адско главоболие. Единственият начин главоболието да спре, е да премахнем тестисите."
Джо беше изненадан и депресиран. Чудеше се дали има за какво да живее. Нямаше друг избор освен да отиде под ножа. Когато напусна болницата, главоболието спря за първи път от 20 години, но Джо имаше чувството, че му липсва нещо много важно. Както си вървеше изведнъж осъзна, че сега той е друг човек. Можеше да сложи ново начало и да заживее нов живот.
Той видя магазин за мъжко облекло и си помисли: "Ето какво ми трябва - нов костюм." Той влезе в магазина и каза на продавача: "Искам нов костюм."
Продавачът, който бил по-възрастен, го измерил с поглед и казал: "Да видим... 44-ти размер."
Джо се засмя: "Точно така! Как познахте?"
"В бизнеса съм от 60 години!", отговорил продавачът.
Джо премерил костюмът, паснал му идеално.
Докато Джо се възхищавал на себе си в огледалото, продавачът попитал: "А какво ще кажете за нова риза?"
Джо помислил за малко и казал: "Добре."
Продавачът го измерил с поглед още веднъж и казал: "Да видим, ръкав 34 и врат 16-1/2."
Джо бил изненадан: "Точно тоака! Как познахте?"
"В бизнеса съм от 60 години."
Джо пробвал ризата, стояла му перфектно.
Тогава продавачът го попитал: "А какво ще кажете за ново бельо?"
Джо помислил за малко и казал: "Добре."
Продавачът казал: "Да видим, размер 36."
Джо: "Ха! Ето че сбъркахте, аз нося 34 от 18 годишен!"
Продавачът поклати глава и каза: Не можете да носите белъо размер 34. То ще притисне тестисите ви към гръбначния стълб и ще ви причини адско главоболие...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Купих си айфон...! В телефонния указател, на името "татко" сложих снимка на шефа на полицията, на "вуйчо" - снимка на главния прокурор, на "батко" - снимка на як спецполицай. Три пъти ми го крадоха, три пъти ми го връщаха с нов калъф...!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мъж и жена решават да си купуват кола. Обаче не им стигат 1000 лева. Поумували, поумували, и се сетили, че мъжът има доста заможна съученичка. И решили, мъжът до поиска от нея 1000 лева. Отива той, връща се и казва: -Жена, ще ни даде. Ама първо иска да преспя с нея. Жената не мислила много. Колата убава, мъжът грозен... Пущила го. Прибира се нашия, носи 1000 лева, а тя го кара да разказва. И той почва: -Вечеря, малко пиене и у одъра. Таман да почнем, тя извади отнекъде една пчела, тури я на оная ми работа та ме ужили и почнахме. Та допреди малко. Жената, да не изпусне, напълнила вечерта една кутия с пчели, легнали, тя извадила една та го жилнала и почнали. На заранта тя се опъва блаженно, мъжът става и казва: -Отивам за колата. А тя: -Ква кола те гони бе!?!Кошери ще купуваме!!! КОШЕРИ!!!

Блондинка се прибира вкъщи: -Скъпи, струва ми се, че в карбуратора на колата е попаднала вода. -О-о-о! Колко умна си станала? Вече от коли разбираш. А поне знаеш ли, къде се намира карбуратора? -Ами знам. В колата. -А колата къде се намира? -В реката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мъж пътува с колата си със своята тъща. Изведнъж го спира катаджия. Катаджията: - Покажете вашите документи. Мъжът ги показва. Катаджията: - На мен ми се струва, че сте употребили алкохол. Духнете в дрегера. Мъжът духа. Всичко е нормално. Катаджията: - А застраховка имате ли? Мъжът показва полицата. Катаджията: - А аптечката окомплектована ли е? Мъжът изважда аптечката и показва съдържанието и. Катаджията въздиша, няма какво да направи – трябва да го пусне. Тук тъщата се показва през прозореца и със злорадство произнася: - Какво ченге, осра ли се? Катаджията радостно: - А това вече е обида на длъжностно лице при изпълнение на служба. Мъжът: - Ето справката и от лудницата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди две вечери жената гледа някаква мелодрама - направи романтична вечеря. Снощи пък гледа някакъв еротичен филм - беше фантастична нощ! Сега седя и трия всички канали с филми на ужасите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гори сграда в Лондон. За нула време пожарната е там и търчат огнеборци на горните етажи да спасяват хората. Долу разтягат спасително одеяло и чакат. Някакво бяло момче, тинейджър – бутат го, долу го хващат с одеялото – един спасен. Следва още някакъв дядо, баба, 2 жени… По едно време горе изправят един черен. Бутат го. Долу обаче пожарникарите мърдат с одеялото встрани и онзи черния се размазва на асфалта. Шефа на пожарната пристъпва леко напред, слага мегафона на устата и се провиква – „Абе тези изгорелите за к’во ни ги хвърляте?“

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...