Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Вицове - част 5

Препоръчан отговор

– IQ на един човек може да се определи без тест. Достатъчно е да слушаш какви въпроси задава.
– За кое?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 29,6k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• haidukpikaso

1773

• grizly

1665

• _nib_

8633

• нушо

5387

Едни борци отишли на село при дядо Йоцо и го попитали:
- Знаеш ли кои сме ние?
- Hе знам. - отговорил старецът.
- Hе знаеш кои сме ние ли, бе?
- Ами, откъде да знам кои сте вие. - повторил старецът.
- Тогава за наказание ще ти вземем едно агне.
Hа следващия ден борците отново отишли при дядо Йоцо и пак го попитали:
- Знаеш ли кои сме ние?
- Знам. - казал дядото.
- Знаеш ли? Как така знаеш?
- Ами, разбрах вчера, когато ми взехте кучето…

Двама борци решили да закусят и си купили банички.
По едно време единият усеща, че приятеля му прави нещо зад него, обръща се и що да види.
Другият, пъшкайки се опитва да си навре баничката в гъза.
- К`во правиш бе, брато?
- Как к`во правя, ям.
- Как ядеш бе, като баничката ти стърчи от гъза!
- А бе сутринта бях на зъболекар и тоя зъболекар, мамицата му, ми каза да ям от другата страна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Една мутра и неговия щеф отиват на ресторант.По - едно време мутрата започнал да си смуче часовника. А шефът го попитал:
- Защо си смучеш часовника, спри всички не гледат!?
Мутрата му отговорил:
- Ами докторът ми каза да смуча "Тик - Так".

Мутра седи на прозореца и гледа навън през дулото на пистолета. Отдолу минава друга мутра, заковава колата, смъква прозореца и се провиква:
- Тиква, к`во прайш, бе?
- Гледам слънчевото затъмнение.
- Що го гледаш през пистолета, бе?
- Как що, бе? Вчера казаха по телевизията, да не се гледа с невъоръжено око…

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пресконференция на израелския национален отбор по тенис на маса. Треньорът казва:
- Господа, след тримесечно прекъсване нашият отбор възобнови тренировките!
Глас от залата:
- Значи все пак намерихте топчето?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Иванчо идва на училище и казва на учителката: - Госпожо! Аз повече няма да идвам на училище. - Защо бе, Иванчо – заинтересувала се учителката? - Заминавам за Америка. Получих писмо от дядо ми. Много му се е влошило зрението. Почти е ослепял. А той там в Америка има 2 завода, ранчо и верига магазини, затова аз трябва да отида там и да се грижа за него. - Ама Иванчо, кажи на дядо ти да направи нещо друго. – предложила учителката. - Да продаде всичко. Да дари парите на Червения кръст и да дойде тук. А тук ние в класа ще поемем шефство над него и ще се грижим за него. - Ама госпожо – отговорил Иванчо. – В писмото ясно си пише, че дядо е ослепял, а не е изкукуригал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пътувал Бай Ганьо с корабче по Дунава. По едно време едно дете така се заиграло, че без да иска се подхлъзнало и паднало във водата. Започнало да се дави и да пищи. Събрали се бързо хора, започнали и те крещят, да хвърлят спасителни пояси. Изведнъж Баг Ганьо със засилка се метнал във водата. Доплувал до детето и го спасил. След това измъкнали и Бай Ганьо на борда, целия мокър и измръзнал. Наобиколили го хора, репортери, мъже, жени, моряци от екипажа на кораба. Всичките били възхитени: - Поздравления Бай Ганьо! Толкова си смел! Браво! Жив да си! - Как така се реши да скочиш в студената вода - попитал го един репортер. - Лесно - отговорил Бай Ганьо. – Ако го хвана тоя дето ме бутна ще му размажа главата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

-Мамо ,пие ми се вода.
+Заспивай!
-Мамо , много ми се пие вода.
+Ще те набия ,заспивай!
-Като станеш да ме набиеш ще ми донесеш ли чаша вода?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мъж влиза в аптеката и иска презервативи. Продавачката: - Имаме няколко модела. Мога да ви предложа бели, черни и с картинки на Мики Маус... Мъжът си мисли: "Да взема бели, обаче много тържествено, днес не е никакъв празник, тия с Мики Маус също не ме кефят, много детско изглежда....." - Искам черни. Минало известно време и жена му родила циганче. Пораснало детето и започнало да любопитства: - Тате, защо се получава така, ти си бял, мама е бяла, а аз съм черен? - Трай сине, трай и благодари на Господ, защото можеше и да си Мики Маус..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Съдебен процес за убийство. Съдят мъж, който е застрелял жена си. Съдията пита: - Подсъдимият, разкажете ми, как убихте жена си? - Ами тя, господин съдя, седеше в гостната и ми крещеше, че не съм си бил мръднал пръста за нея. Аз в това време държах един пистолет. Е... доказах й, че не е права.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Перефразиран виц за Веско Маринов:

Фънки и Барабата си говорят:
- Абе ти чули, че Криско изнесъл концерт в Африка?
- Добре е направил бе, мен - нека разберат, че има по-страшни неща от глада!

Двама бракониери:
- Отивам вчера за риба и хванах един огромен сом. Мятам го на гръб и към къщи. Минавам десет метра, а насреща ми - горския!
- Ужас! И какво стана?
- Аз веднага свалям рибата от гърба си и хоп - в джоба!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Обява във вестник за запознанства:
- На 38 години. Висок 189см. 89кг. рус с пъстри очи. Атлетичен, собствен бизнес, вила в Несебър, два апартамента в София, Мерцедес, Ауди, Порше... PS. Не бе, не си търся жена, просто искам да се похваля.

Автобус 280 в София. Пътуваме. Явно новоприет студент говори по телефона:
- В Студентски град съм. В момента пътувам към София.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Баща се кара на сина си студент: - Непрекъснато ходиш насам-натам с момичета, а за учението не мислиш! - Ама, тате... - Ш-ш-ш-т, да мълчиш! Кой е бащата тук? Ти или аз? - И двамата, тате, и двамата...

Някъде в Перник. Мъж влиза в магазин:
- Дай един нов анцунг!
- За сватба или за всеки ден?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Видимо закръглена дама, с голяма шапка, влиза в магазин за домашни потреби в доволно голям град. Разглежда асортимента - сервизи за хранене, за чай и кафе и си харесва едни чаши. Обърнала се към продавач консултанта с въпрос:
- Пу колку са чЕшити?
Отговор:
- Колкото ма хАпи.

Из българският футбол:
- На премиера дават дузпи докато вкара, а на ПФК "Левски" София докато победи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Предаването ''Минута е много''...
Вучков към участник:,,Въпрос с повишена трудност:Какво е свирка?''
участникът[мисли]
По едно време се включва онова противното човече с ципа на устата:,,Няма време!!!''
участникът[яростно]:''Бе,да те е.а в устата!!!!
Вучков[ухилен]:''Правилен отговор!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Решил един студент от ТУ да си отсече една елха, да си има и той за Коледа. Отишъл в гората, харесъл си елхичка, но точно когато замахвал с брадвата тя му проговорила с човешки глас:
- Не ме отсичай и ще ти изпълня три желания.
Замислил се студента и казал:
- Искам тая гад хазяйката да спре да ми иска наем.
- Няма проблеми, от днес нататък и една стотинка наем няма да плащаш.
- Искам да нямам проблеми с изпитите.
- Готово, ще вземеш всичките изпити, които ти остават до края на следването с високи оценки.
- Накрая искам да се уредя с хубаво момиче от ТУ.
Замислила се елхичката и с тъжен глас казала:
- Сечи, сечи...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

МОН съобщение: Поради високият брой заразени ученици и учители,много училища преминават онлайн.

А,да! И между-срочната ваканция също ще е онлайн.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вървят петима студенти от ТУ, от първи до пети курс и виждат готина мацка и почнали подред да коментират.
Студентът от първи курс:
- Скивайте каква готина мацка!
Втори курс:
- Да, но си има приятел.
Трети курс:
- Ние сме много, ще го набием.
Четвърти курс:
- Абе... И приятелят е готин.
Пети курс:
- Да, но си има приятелка...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, grizly написа:

Решил един студент от ТУ да си отсече една елха, да си има и той за Коледа. Отишъл в гората, харесъл си елхичка, но точно когато замахвал с брадвата тя му проговорила с човешки глас:
- Не ме отсичай и ще ти изпълня три желания.
Замислил се студента и казал:
- Искам тая гад хазяйката да спре да ми иска наем.
- Няма проблеми, от днес нататък и една стотинка наем няма да плащаш.
- Искам да нямам проблеми с изпитите.
- Готово, ще вземеш всичките изпити, които ти остават до края на следването с високи оценки.
- Накрая искам да се уредя с хубаво момиче от ТУ.
Замислила се елхичката и с тъжен глас казала:
- Сечи, сечи...

Малко офтопик - преди 35-6на години тоя виц беше актуален за ВИЗВМ Стара Загора ветеринарния факултет, като разликата е във второто желание -да си взема изпита при баба Сана - проф. Санка Върбанова по химия. И това става на Малка Верея.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бизнесмен си е наел нов бодигард и му казва:
- Започвате работа от понеделник. Тогава откриваме новия склад за алкохол и ще пийнем.
- Но аз съм спортист и не пия.
- Тогава елате във вторник. Имаме годишнина на салона за масажи, поканил съм приятели, ще има много момичета и ще се забавляваме.
- Но аз съм женен и не изневерявам на жена си.
- Елате направо в сряда. Ще получим новата партида наркотици и ще ги опитаме.
- Казах ви, че съм спортист и не вземам наркотици. А какво ще правим в четвъртък?
- За вас не знам, но аз тогава ще съм с друг бодигард.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Лети баба Яга гола из гората, яхнала метла, и насреща ѝ излиза горският магьосник. - Ти какво, бабиер, да не си изкукуригала?! - изкрещял той. - На стари години се мотаеш гола из гората и смущаваш обитателите! - Това ми е еротичната рокля! - вреснала му Баба Яга. - А... - смутил се магьосникът. - Ами такова... да беше я изгладила!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 20.01.2022 г. в 18:35, нушо написа:

Мъж влиза в аптеката и иска презервативи. Продавачката: - Имаме няколко модела. Мога да ви предложа бели, черни и с картинки на Мики Маус... Мъжът си мисли: "Да взема бели, обаче много тържествено, днес не е никакъв празник, тия с Мики Маус също не ме кефят, много детско изглежда....." - Искам черни. Минало известно време и жена му родила циганче. Пораснало детето и започнало да любопитства: - Тате, защо се получава така, ти си бял, мама е бяла, а аз съм черен? - Трай сине, трай и благодари на Господ, защото можеше и да си Мики Маус..

Нещо не се връзва ситуацията, презервативите се слагат не за забременяване ами за предотвратяването му.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...