Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

• Отговори 16,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• _nib_

5588

• haidukpikaso

1751

• karadzha

1412

• Мойра

1235

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Само в Българския език има дума с четири представки: - Наизпонасрахме се...   Откакто ходя с маска по улиците не се притеснявам, че си говоря тихичко сам и че се хиля!   Карантина

Как да обясня на чужденец ,че в българският език "дреме ми" ,и "не ми дреме" означават едно и също нещо...

Един професор по математически анализ се прибрал и видял че крана на мивката в кухнята му капе. Извикал водопроводчик. Водопроводчикът затегнал една тръба за 5 минути работа и кранът спрял да капе. Пр

Публикувани изображения

Рота от шопи. Командирът дава заповед:
- Отляво надясно - преброй се!
и почват:
- Първи!
- Я до него!
- Он до мене!
- Я сам до тех ...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В едно от произведенията си Александър Дюма-син бил употребил израза "болезнена празнина". Искайки да го подиграе, един критик го запитал в компания: 
- Какво разбирате под понятието "болезнена празнина"? Аз нищо не разбирам. Според мен празнината не може да бъде болезнена. 
Всички от компанията с голям интерес очаквали какъв ще бъде отговора на Дюма. 
Писателят попитал критика: 
- Господине, никога ли не ви е боляла главата?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко момиченце минава на касата в супермаркет, носейки 6 бири. Загрижена продавачката я пита:
- Момиченце, няма ли да ти е тежко да ги носиш всичките тези бири?
- Абе и аз се чудя дали да не ударя 2 още тука?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

- Докторе, нима е толкова вредно да изпивам преди ядене по една чашка водка?
- Зависи от това колко пъти се храните на ден.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лъвицата била голяма к*рва и всички животни в гората я праскали за щяло и нещяло...
Лъва се ядосал и отсякъл: всички мъжки животни след 2 дена на важно събрание... Събрали се те, лъвът излезнал и казал:
- Слушайте сега, няма да се разберем с вас така, че жена ми е к*рва - к*рва е... Ама че и вие се е*авате с мен, вече ми омръзна, затова да се отучите да е*ете жена ми и тя да свикне да ми бъде по-вярна. И сега ви "отнемам" п*шките за 1 година...
Наредили се те, всеки минава остава си п*шката на бюрото пред лъва, той му дава квитанция, и така докато всички не минали по реда си... След събранието вечерта зайчето срещнало баба Меца и ѝ казало:
- Бабо Мецо, догодина ще ти скъсам г*за от с*кс...
А тя му отвърнала:
- А бе Зайо, с тая малка п*шка, кво ще късаш бе?
А той:
- Малка, малка ама я виж - откраднах на магарето квитанцията..

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не си българин, ако се спънеш в камък и не напсуваш майката на камъка.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Възрастен човек се оплаква:
- Преживял съм една световна война, три автомобилни катастрофи, една самолетна, два несполучливи брака, един банкрут... А внучето ми идва днес при мен и ми заявява: "Дядо, ти нищо не разбираш от живота..."

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, _nib_ написа:

Възрастен човек се оплаква:
- Преживял съм една световна война, три автомобилни катастрофи, една самолетна, два несполучливи брака, един банкрут... А внучето ми идва днес при мен и ми заявява: "Дядо, ти нищо не разбираш от живота..."

С поздрав ! :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Звънят "Свидетели на Йехова" на една къща в Банкя и питат:
- Здравейте! Искате ли да поговорим за Господ?
- Да! А какво искате да знаете за мен? - отговорил Бойко Борисов.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вървя си из гробищата и гледам траурните надписи: ОТ СЪПРУГАТА, ОТ ТЪЩАТА, ОТ СЪСЕДИТЕ, ОТ КОЛЕГИТЕ и никъде не пише: ОТ РАКИЯ починал...

- Пиеш ли?
- Зависи. Ако това е само въпрос - не, разбира се. Ако обаче е покана, ДА!

На брега на остров с канибали океанът изхвърля списание "Плейбой". Двама го разглеждат внимателно и единият казва възхитено:
- Ей, много са напред с менюто тия!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Селският бик подгонва нещастен турист. Човекът се спасява със сетни сили на едно дърво и започва да ругае:
- Проклето и неблагодарно животно! Само като си помисля, че от тридесет години съм вегетарианец...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

- Не те е срам, алкохолик долен, да се прибираш в два през нощта!
- Ааа, аз не се прибирам, минах да взема акордеона...

В Перник интернетът е със скорост един бит в секунда. В уикендите, когато дискотеките са пълни - понякога има и по някой друг мега-бит…

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване