Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Windows 10 Впечатления и проблеми (2)

Препоръчан отговор

• Отговори 11,1k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Относно "модата" да се инсталира най-новата ОС, без да се осмисля необходимостта, е следствие от действията на самите създатели на ОС. Дълго време "господстваше" ХР и относително дълъг период Майкросо

-------ОТ ТОЗИ ПОСТ НАТАТЪК ЩЕ СКРИВАМ ВСЕКИ ПОСТ, НЕСВЪРЗАН С WINDOWS 10-------- И никакви оправдания от типа ДЕТИНСКО отмъщение за кукли и парцалки не са приемливи. ОСНОВНОТО ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ НА Т

По въпроса за ъпдейтите и сините екрани при Windows 10 вярвам само на това как е при мен. Снощи имаше ъпдейт и защото аз проверих за това. Не падна от небето и да ми прекъсне работата. Един комулативе

Публикувани изображения

Пробвай същия нет на други устройства /телефони, лаптопи.../ и виж какво е положението с тях. След това логиката елементарно премахва 50% от вероятните заподозрени.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, arseni1 написа:

Здравейте,имам проблем с нета на 10-тката постоянно прекъсва!! някакви идеи?

Виж за друг драйвер.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това го прави само с 10! сложа ли 7 няма драма, сложих др драйвер няма промяна пак си прекъсва през неопределен период....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, arseni1 написа:

Това го прави само с 10! сложа ли 7 няма драма, сложих др драйвер няма промяна пак си прекъсва през неопределен период....

на кабел или на WI-FI ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На инсайдърите честито ново издание 17692

1935761920_.PNG.1359a16c0eeb51e6295b2cb40a12392b.PNG

И двете отметки ги махни

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И отново проблеми със скайп, вградената в Уиндоус 10 версия. Излезе ми уведомление в скайпа за наличен ъпдейт но като кликна на бутона нищо не се случва. Пробвах от Windows Store и изтеглането няколко пъти зацикля и няколко пъти го рестартирах. В резултат сега не се стартират нито Скайп нито Windows Store. Уникален талант на Майкрософт да съсипват всичко което им падне.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, дръндю написа:

нали щеше да се обаждаш, дали има ефект от предложеното ве

пак ли прекъсва нета

Ми в тестов период е ве, след махане на отметките и слагане на пореден драйвер се държи добре за сега.. благодаря за помоща :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сложих 10 да видя какво се е променило от преди 3 години, когато ъпгрейднах безплатно. Сложих home версията. Направи ми впечатление, че ъпдейтите в тази версия могат да се спират вече. Явно от MS слушат.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аве, дружината, нещо става със стартирането, ама не мога да вдяна

преди последния ъпдейт
след включване на бутона, зарежда с картинката зададена за логването
и след 20 до 30 секунди, се появява работния плот
и ас щастлиф

след последния ъпдейт, се наложи да поправям системата и уж се оправи, ама нъцки
зарежда с логото на джама, после се появява каринката за логване, като продължава да зарежда
и всичкото туй за 60 до 70 секунди до работен плот
ут де се появи туй лого на джама, като го немаше преди ъпдейта?!!!
и ас ногу нещастен
:(
тъй де, давайте идеи

Version 10.0.17134.112
последна инсталация със 17134.1.180410-1804.RS4_RELEASE_CLIENTPRO_OEMRET_X64FRE_BG-BG
изтеглено исо от UUP-то, преди излизане на официалната версия на 1803

питам се, ако дръпна и инсталирам с официалната версия, дали ще работи по-добре...ъ-ъ-ъ...тъй де, нищо важно нямам в системния дял
вие какво ще кажете?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, дръндю написа:

аве, дружината, нещо става със стартирането, ама не мога да вдяна

преди последния ъпдейт
след включване на бутона, зарежда с картинката зададена за логването
и след 20 до 30 секунди, се появява работния плот
и ас щастлиф

след последния ъпдейт, се наложи да поправям системата и уж се оправи, ама нъцки
зарежда с логото на джама, после се появява каринката за логване, като продължава да зарежда
и всичкото туй за 60 до 70 секунди до работен плот
ут де се появи туй лого на джама, като го немаше преди ъпдейта?!!!
и ас ногу нещастен
тъй де, давайте идеи

Version 10.0.17134.112
последна инсталация със 17134.1.180410-1804.RS4_RELEASE_CLIENTPRO_OEMRET_X64FRE_BG-BG
изтеглено исо от UUP-то, преди излизане на официалната версия на 1803

питам се, ако дръпна и инсталирам с официалната версия, дали ще работи по-добре...ъ-ъ-ъ...тъй де, нищо важно нямам в системния дял
вие какво ще кажете?

майстора ако спи много трябва да чакаш,а през това време може да прейнсталираш с официалната версия:giggle1:

Добро утро

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

дрън, а пробва ли чисто зареждане (clean boot)?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, първо скриваш всички M$, след това изключваш всичко останало и рестартираш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 35 минути, =Ivan= написа:

през това време може да прейнсталираш с официалната версия:giggle1:

Ванка, бех го изключил и ся като го включих, появява се логото за 5 секунди и после на светлосин фон, "моля изчакайте"
моли ми се ве, като че ли съм госпуд

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 41 минути, DarkEdge написа:

Ко тана, ве? Резултат?

в конфигурацията , доста от нещата са спрени...ъ-ъ-ъ...тъй де, "stoped" и няма реално подобрение
но ми направи впечатление, че като сложих закъснение на някои програми, започна да зарежда нормално

1615193575_.PNG.6d446fef7ca90a790710253d473f11b3.PNG

пп

преинсталацията се отлага временно
:giggle1:

пп

ей че съм склерозъ ве

благодаря за помощта

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, дръндю написа:

в конфигурацията , доста от нещата са спрени...ъ-ъ-ъ...тъй де, "stoped" и няма реално подобрение
но ми направи впечатление, че като сложих закъснение на някои програми, започна да зарежда нормално

1615193575_.PNG.6d446fef7ca90a790710253d473f11b3.PNG

пп

преинсталацията се отлага временно
:giggle1:

Коя е тая програма, с която се гледа стартиращите се програми?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване