Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Windows 10 Впечатления и проблеми (2)

Препоръчан отговор

преди 1 час, Слави Маринов написа:

Алоооу,второ и трето сигналния,що не видиш колко поста след моята реплика към Tanner Foost относно ентърпрайс версиите и отговора му

Да, прав си, че си писал за двете версии, а аз някак съм го пропуснал.

преди 1 час, Слави Маринов написа:

и му се караш и на него!

Не, не съм се карал на никого. Просто там тонът беше такъв и така сметнах за правилно да отвърна...
А ти си баси дребнавата душица! Грешка, злобеещ, но не мога да разбера защо. Както и да е - проблемът в края на краищата си е твой.

Идеята не е темата да се превръща говорилня/клоака, а да е полезна на тия, на които им трябва.

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 11,1k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Относно "модата" да се инсталира най-новата ОС, без да се осмисля необходимостта, е следствие от действията на самите създатели на ОС. Дълго време "господстваше" ХР и относително дълъг период Майкросо

По въпроса за ъпдейтите и сините екрани при Windows 10 вярвам само на това как е при мен. Снощи имаше ъпдейт и защото аз проверих за това. Не падна от небето и да ми прекъсне работата. Един комулативе

-------ОТ ТОЗИ ПОСТ НАТАТЪК ЩЕ СКРИВАМ ВСЕКИ ПОСТ, НЕСВЪРЗАН С WINDOWS 10-------- И никакви оправдания от типа ДЕТИНСКО отмъщение за кукли и парцалки не са приемливи. ОСНОВНОТО ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ НА Т

Публикувани изображения

преди 1 минута, DarkEdge написа:

А ти си баси дребнавата душица! Грешка, злобеещ, но не мога да разбера защо. Както и да е - проблемът в края на краищата си е твой

Не знам да се смея ли.........какво да правя!Нито тогава реагирах,нито съм имал намерение да реагирам въобще,но твоето поведение ме принуди!И аз съм бил дребнава душица,ок така да бъде:))

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз, за разлика от теб, имам доблестта да си призная,, пропуска, а ти продължаваш да си нагъл.
Предпочитам да напусна темата, отколкото да преливам от пусто в празно...
Ай, чувствай се свободен да лееш на воля...аз няма да те чета.

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, DarkEdge написа:

Аз, за разлика от теб, имам доблестта да си призная,, пропуска, а ти продължаваш да си нагъл.
Предпочитам да напусна темата, отколкото да преливам от пусто в празно...
Ай, чувствай се свободен да лееш на воля...аз няма да те чета.

Какво да лея, къде съм нагъл?Премълчах си след първата ти реплика за офтопика и за качулката и дъжда!Написах най-нормално,че тогава съм го видял ,а ти продължи да се големееш с реплика за възрастта ми и първосигналните ми реакции!Напускай квото искаш,човек без аргументи!Ако ми покажеш грешката или наглото ми поведение бих се извинил,но.............

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 часа, PigManu написа:

И за какво са ви тия активатори като се продават oригинални ключове на символични цени.basi

къде има оргинални ключове на синволични цени

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, PigManu написа:

която на всичкото отгоре е с някакъв активатор

Я кажи да видим, каква е разликата между две еднакви версии, активирани по различен начин /едната е с купен ключ, а другата с активатор/ ?! 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, Joss Bomon написа:

Я кажи да видим, каква е разликата между две еднакви версии, активирани по различен начин /едната е с купен ключ, а другата с активатор/ ?! 

Ма ти наистина не си час!

преди 3 часа, ninov написа:

къде има оргинални ключове на синволични цени

Пиши на лични.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, PigManu написа:

Ма ти наистина не си час!

На всички е ясно кой е е заблудения.

преди 1 час, PigManu написа:

Пиши на лични.

Що да ти пише на лични, като в новините на kaldata почти всекидневно има статии за покупка на ключове за 10-13 долара ?!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Joss Bomon написа:

На всички е ясно кой е е заблудения.

Кои сте сички ?

преди 1 минута, Joss Bomon написа:

Що да ти пише на лични, като в новините на kaldata почти всекидневно има статии за покупка на ключове за 10-13 долара ?!

Теб ли те питат ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Joss Bomon написа:

Искаше да изгърбиш човека с някой долар ли, че подскачаш ?

Какъв си ми ти ? Секретарка ли си ми ?

Назначил ли съм те? Ясновидец ли си ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, PigManu написа:

Какъв си ми ти ? Секретарка ли си ми ?

Поредното доказателство за това, кой не е напуснал още забавачницата...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Joss Bomon написа:

Поредното доказателство за това, кой не е напуснал още забавачницата...

Я разкажи за конспирацията с Ентерпрайза:D

И как спасявяш хората да не им земе някой парите:D

И как секи ден си поправяме Windows Pro-то:D

Аве откъде те изпуснаха:D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като се пуснеш с шейната по склона, нямаш спиране. Не смятам да ти осигурявам вниманието, което истерично търсиш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Joss Bomon написа:

Като се пуснеш с шейната по склона, нямаш спиране. Не смятам да ти осигурявам вниманието, което истерично търсиш.

Дървените философи сами ми печелят вниманието.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хайде спрете се а?

влезте си на лични и се ги мерете колкото искате !

никой не длъжен да ви чете глупостите нали ?!?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 часа, DarkEdge написа:

Много слаб сигнал отчита. Пробвай да смениш канала в рутъра. Пусни и някой анализатор на wifi - acrylic, nirsoft, или на андроид от магазина

Проблема, че след секунда/две, сигнала отива на макс и после пак пада. Рутера ми е на на 10тина сантима от лаптопа. Да кажа само, че под 7цата нямам проблем. Вчера се бъгна и програмата за снимки и това ми дойде в повече(въпреки, че направих ресет на photos). Върнах се на 7-цата. Благодаря все пак. Проблема с иконката обаче си остава загадка, за мен.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, Eclipse2G написа:

Проблема, че след секунда/две, сигнала отива на макс и после пак пада.

и на мен го правеше това, докато не махнах отметката за енергоспестяването
и в режима на картата е включено туй, минимална консумация

пп

това имам в предвид

434537232_1.PNG.0d2ff14177f15ce66784171eb3cbb6a1.PNG2038903991_.PNG.bd79bb01ce7e9b2a5ee1c7dfaa613c8f.PNG

Редактирано от Гост (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 часа, Madonna написа:

Ще ми дадете ли идея какво да направя..инсталирах си една игра, обаче ми изписва това.. Зачетох се, че и други са имали тоя проблем и предлагат като решение това.. 

Аз проверих това и имам  DirectX Version: DirectX 12

Обаче на Feature levels : Feature Levels: 10_1,10_0,9_3,9_2,9_1

Някак си хич не ми се ще да правя clean re-install ..

Някакви идеи?

Софтуерно имаш инсталиран oт windows-a dx12 , но хардуерно картата ти е dx 10.1. Карта прости си е стара.

преди 52 минути, дръндю написа:

и на мен го правеше това, докато не махнах отметката за енергоспестяването
и в режима на картата е включено туй, минимална консумация

Тъпа работа... На първата снимка махнах отметката

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Петроff написа:

хайде спрете се а?

влезте си на лични и се ги мерете колкото искате !

никой не длъжен да ви чете глупостите нали ?!?

Кибиците да Не четат!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 24.06.2018 г. в 12:06, PigManu написа:

Кибиците да Не четат!

Ама верно темата се разводни.

PS: Не съм кибик, седнал съм. :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@DarkEdge как стои въпроса с аудио драйвъра Realtek? Откакто сложихме последното издание 1803 няма никой. Инсталираме, а драйвъра отсъства?

Как стои въпроса с антивирусната Windows Defender? Откакто сложихме последното издание 1803, няма никой. Гледам метро стила се е запазил, но онова семпло прозорче, което имаше визията на Security Essentials вече отсъства и ми се струва, че Микрософт ни го туриха много много много дълбоко. Сега караме на плочки из целия екран. Утре сигурно браузъра ще скопят и ще започнем навигацията с метро джама. Възможно ли е да се изведе такъв интерфейс? Отварям антивирусната от програмните файлове, а ми се отваря настройките за защита!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, Mlechko написа:

@DarkEdge как стои въпроса с аудио драйвъра Realtek?

Аз съм с Realtek.HDA.6.0.1.8470 и нямам грижи.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, DarkEdge написа:

Аз съм с Realtek.HDA.6.0.1.8470 и нямам грижи.

На друг компютър бях, инсталирах драйвъра, системата рестартира, влязох през иконката говорител "Звуци" -> "Записване",  забранените устройства са показани, а там имаше само два микрофона и аудио драйвър. Stereo Mix отсъстваше! Тия два микрофона ми бяха странни и ми се набиха в очите, че не е нормално да гледам клонинг на едно и също устройство. Деинсталирах и погледнах отново - пак същото, все същите неща. Все едно нищо не е било инсталирано. Утре ще пробвам пак. Надявам се да не съм объркал да съм инсталирал 32 битова версия на 64 битов компютър! След тези недоразумения свалих инсталатора и за двете архитектури с надежда да се оправи, после деинсталирах и забравих да направя пробата. Друг вариант е да ми се бърка забраната за ъпдейти! Тогава няма връзка с Микрософт и магазина им, няма връзка с ъпдейтите, а те ми се струва май разрешават драйвъра чрез актуализирането.  И трети вариант да деинсталирам Shadow Defender - тези пясъчници направо са изроди когато става дума за системни инсталации.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване