Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Кико

Игри - общи дискусии, рекорди и настройки

Препоръчан отговор

преди 1 час, nikolela написа:

Слагай най якото предна долна. останалото за атака. Ако имаш съмнения, че тази зона ще падне, слагаш още един в долна задна. Важното е да не падне зоната, че дава над 200 точки. Иначе ако бие по героите ще взима по 50+ точки на отбор, но няма да вземе 200+ от зоната. Проверявай си редовно колко отбора си си сложил. Не ми се е случвало да сложа по малко в защита. При поставянето на защитата, горе в дясно пише колко отбора трябва да сложиш и колко си сложил.

9713150p.png

Така и правя, но се сещам за флотата, че си казах - да не я забравя, тръгнах да я слагам и явно нещо съм се отплеснал с друга работа :)  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 25.12.2019 г. в 14:08, Кико написа:

ПП: Значи, за Кайло ми хрумва Вейдър лидер, че вдига офенса на сити и имперци, Дуку, Сит убиец и нататък не знам :) Поне Вейдър ще му сваля защита доста, другите ще бият отдолу. 

Влизал съм на война с такива сити, но боя е под въпрос и то срещу златен ФО отбор.  По принцип ги бия с джедаите, но в най слабия ми профил са много слаби и не правят нужния демидж.

Ето как минах двама кайловци на реликви, май с  нищо сериозно ги минах.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 28.12.2019 г. в 9:01, nikolela написа:

Влизал съм на война с такива сити, но боя е под въпрос и то срещу златен ФО отбор.  По принцип ги бия с джедаите, но в най слабия ми профил са много слаби и не правят нужния демидж.

Ето как минах двама кайловци на реликви, май с  нищо сериозно ги минах.

Аз успях да го бия със стандартния си имперски отбор, но играх само с първи удар и понякога с третия на Вейдър, като се натрупат дебъфи. Но само с първия удар става, след като се свалят и другите. 

И един страничен въпрос. Защо не ми се показва статистиката при Assetto Corsa Competizione? Преди месеци се сещам, че се регистрирах някъде, за да ми зачита времената. Сега не ми показва статистиката - постоянно зарежда и нищо не се появява. А уж ми изкарва, че съм свързан. Показва ми и най-добрите времена в полето за пистите, но не ми показва статистката към профила ми. 

2019-12-29_214031.jpg.cb9f801fbc909d040ebac6a09af4eef0.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, Кико написа:

И един страничен въпрос. Защо не ми се показва статистиката при Assetto Corsa Competizione? Преди месеци се сещам, че се регистрирах някъде, за да ми зачита времената. Сега не ми показва статистиката - постоянно зарежда и нищо не се появява. А уж ми изкарва, че съм свързан.

Не играя такива игри. От време на време влизам на swgoh за да си рефрешна статистиката.  В един момент забелязвам, че ме няма в гилдията на Swgoh и пише, че сме 49 човека.  После видях, че съм влязъл в swgoh с втория профил.

Влязох в правилния и се появих в гилдията на сайта.  Само това мога да предложа. Виж къде е сайта на статистиката и виж дали си влязал или излез и пак влез. Виж дали има опция за ръчен рефреш на статистиката, както има във swgoh.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, nikolela написа:

Не играя такива игри. От време на време влизам на swgoh за да си рефрешна статистиката.  В един момент забелязвам, че ме няма в гилдията на Swgoh и пише, че сме 49 човека.  После видях, че съм влязъл в swgoh с втория профил.

Влязох в правилния и се появих в гилдията на сайта.  Само това мога да предложа. Виж къде е сайта на статистиката и виж дали си влязал или излез и пак влез. Виж дали има опция за ръчен рефреш на статистиката, както има във swgoh.

Оправи се днес. Снощи рефрешвах до безкрай, но не ставаше.  Така вече играта е по-интересна. Преди карам половин час, давам някакво време или резултат, после излизам от пистата, влизам и няма нищо запомнено. Един вид все едно играя някаква демо версия на игра. То и затова не съм я играл много напопследък.   Като се замисля, колко много напреднаха тия игри и като графика и като физика...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ники, за много години :)  да се похваля и аз с един отбор:

342606596_6-18.7.2.jpg.e4031f64dcb585d792bfd4df9fd4a326.jpg

С тия направих на сит Т6 18.7 млн  в началото на 1-ва фаза и после 21 милиона, като захапах и втора фаза. Рекс правеше по 4.5 млн удари.  Последните удари направо отнемаха по 7-8 % от здравето. Ако бях направил още 2-3 удара, работата щеше да стане дебела.  Рекс почва с милион удар и се оказа, че колкото по-силен е Нихилус, толкова по-голям демидж нанася. Преди на T5  почваше с 400к  удар някъде и стигах 14-15 милиона, но това на трета фаза. Интересно ми е на Хероика, дали ще направи повече от Рей. То ако направи 3 кръга и като почне от 2 млн удар, ще направи доста. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, Кико написа:

Интересно ми е на Хероика, дали ще направи повече от Рей. То ако направи 3 кръга и като почне от 2 млн удар, ще направи доста. 

Има клипчета, как се справя отбора на Хероик. Аз продължавам само да се разписвам на рейдовете. Тези, които се занимават задълбочено са малко и в Дискорд са споменавали, че не искат да влизат със сестри и с тези 501 на рейда, защото бързо свършва и много малко хора ще се разпишат. За този отбор, знам малко. Имаше бъг и за да работи зетата на 55555, той трябва да е поставен последни - в твоя случай на мястото на стария бен. Не знам дали е фикснат или още е така.

също така не знам, дали е добре да е на гиър 13, защото той мре вместо най слабия 501.

На този отбор слагам за лидер Шак ти или Рекс, но е най добре да е лидер генерал скайуокар.  Виж кои герои ти трябват за него и ако можеш се насочи към тяхното развитие.

Също така наблягай в търсене на модове, че този акаунт, който ми подариха няма никакви модове. В същото време нямам място за нови модове в склада. Пълен е със жълти и златни модове вдигнати на левел 15, но не стават за нищо.  Героите и те не стават за нищо. Хванах се за главата с тези смотани герои. 😱

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, nikolela написа:

Имаше бъг и за да работи зетата на 55555, той трябва да е поставен последни - в твоя случай на мястото на стария бен. Не знам дали е фикснат или още е така.

Когато убият Файвз, той не прехвърля способностите си на другите.  Трябва да убият друг, тогава другия се съживява, а Файвз умира и прехвърля всичко на останалите. Затова трявба да е силен - така дава по-голяма защита, повече здраве, повече демидж и там каквото дава на останалите двама, трима или четирима. А това означава, че стават по-яки. Дава им и скоростта си така, че почват да се бият по-бързо, а това вдига демиджа на Рекс. Ето затова трявба Файвз да е доста силен - за да могат останалите да останат живи по-дълго. Аз играх и със слабото си отборче в третия профил, там Рекс успя да нанесе два удара и да направи 2.8 млн общо демидж. Макар да е G10, ударите му са същите като на макснат рекс. За да удря повече, трявба и да живее по-дълго. Аз пробвах с Асока в отряда, но явно асистенциите и пречат, Нихилус става по-бърз, връща с един ход назад Рекс и нещата не се получават добре. Оби Уан съм го сложил, за да отвлече поне малко вниманието на Нихилус, а и той ми е развит добре.  Аз в бързината забравих да направя скрийншот, но точно с тоя отбор свалих последните двайсет и няколко процента от Нихилус. Остаснаха Рекс и клонирания сержант. Отидох с тях във втора фаза и там направиха още точки. Лошото е, че силата на удара на Рекс се нулира и докато се вдигне достатъчно, трябва да мине време. 

При положение обаче, че има толкова лесен отбор за Сита, без човек да си дава много зор, то това е подходящо за по-слаби гилдии, които почват хероика и нямат Рей.  Рей се печели толкова трудно, че чак не си заслужава. Поне досега, щото новата Рей и Кайло сигурно ще променят нещата. 

На този отбор слагам за лидер Шак ти или Рекс, но е най добре да е лидер генерал скайуокар.  Виж кои герои ти трябват за него и ако можеш се насочи към тяхното развитие.

С третия си акаунт играх с лидер Рекс и пети в отбора имперския страж, поради липса на други :)  Шаак Ти в момента я ползвам на Арената в отбора на Реван.   Иначе си я ползвам с клонираните. И тя ми е Г13 с 5 реликви, 289 спийд, но не мога да си намеря още два по-добри мода. На арената съм доволен от отбора, по-лесно бия отпреди, когато бях с Оби Уан. 

Също така наблягай в търсене на модове, че този акаунт, който ми подариха няма никакви модове.

Ами днес купих два жълти, вдигнаха се до 10 и 13 спийд. Нищо работа. Втория го сложих на по-слаб герой, да му вдигна малко скоростта. Слайснах и 2-3 пъти, уж зелен мод с 10 спийд и до там. То ни да слайсвам, ни да купувам наготово и да чакам да се вдигне. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Кико написа:

Ами днес купих два жълти, вдигнаха се до 10 и 13 спийд. Нищо работа.

Купуваните модове отдавна не дават нищо. Трябва да се откажеш от тях. За сега най дават сиви и зелени, но искат слайсване.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте и за много години!  Ъпгрейднах си леко машината с идеята да поиграя някоя игра през свободните студени дни. Пробвах няколко пиратски заглавия, но нищо не ме грабна оффлайн. Загледах се по pubg. Изглежда интересна. Как стоят нещата със закупуването и инсталирането на pc. Намирам само за конзоли и електронни версии (нямам стиим и други разни акаунти). Има ли физически вариант?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Realex написа:

Загледах се по pubg. Изглежда интересна. Как стоят нещата със закупуването и инсталирането на pc. Намирам само за конзоли и електронни версии (нямам стиим и други разни акаунти). Има ли физически вариант?

Малкия я игра до скоро на PC с андроид емулатор.  Играта се сваля от Гугъл плей.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 часа, nikolela написа:

Купуваните модове отдавна не дават нищо. Трябва да се откажеш от тях. За сега най дават сиви и зелени, но искат слайсване.

Нали това ти казвам, работата е едно към едно, дори с превес на закупуването. Сега пак тръгнах да слайсвам и нищо. Трябва да имаш огромен късмет и в двата случая. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И още един рекорд:

cqs1578134708l.jpg

Тук накрая се изложих, щото Трея ми маркира Рекс и янмаше как да го опазя или съживя. Изпуснах поне още 10 милиона, ако не и повече.  Затова трябва да има танк, различен от Файвз.  Но днес така реших да играя.  От друга страна Шаак Ти компенсира донякъде Рекс, защото им дава с времето повече критичен удар и шанс, както и бързина. Лекува ги.  Но идеално щеше да бъде, примерно да маркира Шаак Ти и клонингите да продължат да играят. Шаак Ти може и да се лекува сама. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, Кико написа:

И още един рекорд:

cqs1578134708l.jpg

Тук накрая се изложих, щото Трея ми маркира Рекс и янмаше как да го опазя или съживя. Изпуснах поне още 10 милиона, ако не и повече.  Затова трябва да има танк, различен от Файвз.  Но днес така реших да играя.  От друга страна Шаак Ти компенсира донякъде Рекс, защото им дава с времето повече критичен удар и шанс, както и бързина. Лекува ги.  Но идеално щеше да бъде, примерно да маркира Шаак Ти и клонингите да продължат да играят. Шаак Ти може и да се лекува сама. 

Този отбор е малко оплетен а аз не го разглеждам и за това малко не ми е ясно какво ми пишеш.  Първо искаш някой да умре, за да може Файв да умре вместо него и да предаде способностите си на друг - май на умрелия.

При теб кой умря първи, Рекс? Не остана ли жив а да умре Файв?

Виждам, че големия демидж е направен от Рекс. Би трябвало да го направи и без помощта на Файв.

До колкото знам, отбора има друго предназначение.  Файв се прави на голям демидж. Той е танк и таунтва.  Противниците го атакуват а той ги контри, като почти сам убива целия противников отбор.  Рекс си прави демижда без чужда помощ. Шак ти ги помпи с хелт и скорост.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, nikolela написа:

Този отбор е малко оплетен а аз не го разглеждам и за това малко не ми е ясно какво ми пишеш.  Първо искаш някой да умре, за да може Файв да умре вместо него и да предаде способностите си на друг - май на умрелия.

При теб кой умря първи, Рекс? Не остана ли жив а да умре Файв?

Виждам, че големия демидж е направен от Рекс. Би трябвало да го направи и без помощта на Файв.

До колкото знам, отбора има друго предназначение.  Файв се прави на голям демидж. Той е танк и таунтва.  Противниците го атакуват а той ги контри, като почти сам убива целия противников отбор.  Рекс си прави демижда без чужда помощ. Шак ти ги помпи с хелт и скорост.

Файвз янма как да убие целия противников отбор. Рекс с третия си удар прави демидж, който се основава на здравето на противника и на това, колко удара преди това са направили клонираните.  Пак казвам. Ако Файвз умре, той не предава способностите си на другите. Трябва друг да умре. Тогава Файвз загива вместо него, а другия се съживява, стига да е клонинг.  Има и друго. Когато файвз е без таунт, нанася доста по-голям демидж. Когато е с таунт, тая работа върши Ехо.  Както виждаш от снимката горе, Ехо е с по-голям демидж от Файвз, въпреки че Файвз е Г13 с 3 реликви. Ехо удря повече, защото асистира не само на файвз, но и на другите.  И когато Файвз е с таунт, Ехо увеличава демиджа си с 50 или 100%, не се сещам точно, а и не съм отворил играта в момента за да видя. Цялата работа при клонинг отбора е Рекс да направи колкото се може повече удари с третата си способност и колкото се може другите клонирани да стрелят повече, за да вдигат демиджа на Рекс.  Значи, на тоя отбор трябва скорост и клонирани.  Това е :)  Но тук вече се намесва и Шаак Ти, която ги лекува. Ако я няма, клонираните постепено остават без защита и здраве и въпреки, че Рекс ще си вдигне демиджа много повече, то може да падне по-бързо, а от там да изпусне и 1-2 удара в края на боя. А 1-2 удара могат да означават на T6 над 10 млн, а на T7 повече, защото там демиджа на Рекс е 2 пъти по-голям. И ако на T6  демиджа почва от около 1 млн, то на Т7 вече трябва да е два пъти повече заради повечето здраве на противника. На T5  демиджа почва от 400-500к.  Но доколкото разбрах от Горилата, тоя отбор с реликви минава цялата трета фаза на хероика. Все тая, аз си го открих сам и то преди много време.  Сигурно и клипове в тубата не е имало тогава. нали се сещаш, как ви казвах да кажете за тоя отбор на другите, дето играят хероика ;)  Ама нали на лисицата гроздето кисело ;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес това:

arx1578255088l.jpg

Не можах да я мина соло, Трея ги маркира и дотам :)  Поне стигнах до 7.3 млн удар. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, Кико написа:

Не можах да я мина соло, Трея ги маркира и дотам :)  Поне стигнах до 7.3 млн удар. 

Нали фармеше арк трупъра? Не го ли завърши вече?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, nikolela написа:

Нали фармеше арк трупъра? Не го ли завърши вече?

Временно го зарязах на 5 звезди, за да вдигна реликвите на Шаак Ти до 5 и на Файвз до 3. Сега пак го фармя.  Не мога да го ползвам още на сит Т6, щото е 5 звезди, но се замислих и без клипове, дали турела ше дава още демидж на Рекс. 

Оф, вярно, че турела не работи на рейдовете. Важни са колкото се може повече удари от страна на клонираните. Само че аз две седмици вече събирам части за двама от 501 и само за тях, но още и една кутийка Г12 не съм запълнил.  В един момент ще ги запълня де, сега просто купувам части за тях.  Те общо взето вървят едно към едно и всичко се отваря наведнъж .  Само единия клониран има повтарящи се кутийки и зора ще е повече. 

На тоя какъв му е отбора? Не го дава. То с реликви всеки може. ,

Абе аз съм в 13 млн гилдия, тоя сигурно е в 250 млн и десетки хиляди долари е налял :)  Място за сравнение няма. Аз без пари постигам почти същото. То е важно и малко акъл да имаш, не да следваш правилата. Щото когато всички вие скочихте на буболечките, аз скочих на клонираните. Знаех, че ще има и такава война ;)  Важно е да изпревариш събитията, щото винаги следващите ъпдейти  са по-добри за новите герои.  А Дисни ясно си го казаха - ще има две войни. Тогава защо да наливам за първата? Логика няма.  

Навремето както занаеш, изпреварих събитията, заложих на джедаите и бях в топ 5 на арената почти месец.  А тогава когото и да попитах за джедаите ми казваше, че нищо не става от тях. Даже и месец след това ми твърдяха, че Бастила била мастия и нищо не ставало, щото дори техния имперски страж правел незнам си какво :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 часа, Кико написа:

То е важно и малко акъл да имаш, не да следваш правилата. Щото когато всички вие скочихте на буболечките, аз скочих на клонираните. Знаех, че ще има и такава война ;)  Важно е да изпревариш събитията, щото винаги следващите ъпдейти  са по-добри за новите герои.  А Дисни ясно си го казаха - ще има две войни. Тогава защо да наливам за първата? Логика няма.  

Да, две войни са, светло и тъмно гео.  Ние се готвехме за тъмното, сега се готвим за светлото. На тъмното са нужни буболечките за специалните мисии, най вече за шардове на Тамбор, който вече създава проблеми на всякъде, войни, арена и гранд арена. Ето един цитат от нашия дискорд.

(редактирано)
това как се убива.С Падаме отбора млатих , млатих по Малака......и няма убиване. (редактирано Тамбора още в началото му слага бъф и няма убиване натам )

20200106_144243.jpg?width=346&height=301

(редактирано)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, nikolela написа:

Да, две войни са, светло и тъмно гео.  Ние се готвехме за тъмното, сега се готвим за светлото. На тъмното са нужни буболечките за специалните мисии, най вече за шардове на Тамбор, който вече създава проблеми на всякъде, войни, арена и гранд арена. Ето един цитат от нашия дискорд.

(редактирано)
това как се убива.С Падаме отбора млатих , млатих по Малака......и няма убиване. (редактирано Тамбора още в началото му слага бъф и няма убиване натам )

20200106_144243.jpg?width=346&height=301

(редактирано)

Ами сигурно с новите Рей и Кайло 😛 Така става винаги. Но да си един ход напред в тая игра, никога не е грешка. Аз много пъти съм ти давал пример, как с едно просто развитие на джедаите, които всички смятаха за ненужни, успях да се изкача до второ място на Арената и то не един път. 

Ако питаш мен, сега ако някой почва да играе като мен с четвъртия профил, трябва непременно да държи на FO. Още повече, че ни пуснаха безплатни Хъск и Трупър на 3 звезди. Ти след два месеца ако почнеш да ги фармиш, най-вероятно първо ще изфармиш шардове за 2 звезди и си поне 3 месеца назад, докато застигнеш тия, които сега са взели героите без пари. Има в моята гилдия един младеж, дето явно му се играе, но не ги е взел. Вероятно щото преди месец не е отговарял на изискванията. И това вече усложнява нещата, щото правилният път е да се развиват още отначало FO. Твърдя това. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Кико написа:

правилният път е да се развиват още отначало FO. Твърдя това. 

Не им намирам приложение в играта на ФО отбора. За това не им обръщам внимание. Дори кайло без маска ми е златен с макс развит кораб, и пак не става вече за флота.  Изгубил съм си времето и гиъра по него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, nikolela написа:

Не им намирам приложение в играта на ФО отбора. За това не им обръщам внимание. Дори кайло без маска ми е златен с макс развит кораб, и пак не става вече за флота.  Изгубил съм си времето и гиъра по него.

Не гледаш напред два хода :) Идват нови герои  от последния Star Wars,  не знам дали си го гледал - Кайло и Рей. Според мен това ще е разковничето, щото няма нито по-нова сага, ни по-нова анимация. Тоест, ще си рекламират сагата, дето върви по кината. Аз я гледах на сървъра, че там избързали ;) Според мен е интересен филма, но аз гледам като герои. Там нещата се оплитат и Кайло и Рей реално се допълват по някое време. Не знам как ще го направят в играта, никак няма да им е лесно да изберат тъмна страна за Кайло, но предполагам ще си затворят очите и ще го пуснат дарк.  А както казах, новите герои Хъкс и трупъра са си точно на място, за да бият доста отбори, заедно с двамата пилоти ФО. Разбира се, без стария Кайло УМ.  Според мен ще си е пропусната полза, ако не се почнат още отсега развитието на ФО. Поне вдигане на гиър за трупъра и Хъкс. Щото шардове още няма, но ще има след месец и нещо. 

Ники, запомни тоя ми коментар. Ако греша след време, ще призная, че съм си фантазирал :)  Но според мен ще е точно така както ти казвам. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Кико написа:

Не гледаш напред два хода :) Идват нови герои  от последния Star Wars,  не знам дали си го гледал - Кайло и Рей. Според мен това ще е разковничето, щото няма нито по-нова сага, ни по-нова анимация.

Филма беше тип дързост и красота, гледах го до някъде и го пратих в коша. За гледането два хода на пред е ясно, че новите герои са си добри, но аз помня и задните ходове на играта.

Ще ми ги пуснат пак на евент с герои, които нямам а ще трябват вероятно на реликви. Героя ще го взема на 3 или 4 звезди и ще ми пуснат шардове с гет валута.  Познай кога точно ще имам аз или ти без инвестиции този герой на реликви?

Защото в тази игра вече златните герои не стават за никъде.

Виж с какво се взима генерал Скай локър, на колко звезди го взимаш и какво ти трябва за да го развиеш. 😱

По същия начин са и двата главни кораба - все нови придобивки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Филма беше тип дързост и красота, гледах го до някъде и го пратих в коша.

Значи не си фен на тази поредица. Филма си беше добър. Дори се сещам, че може би за 5 минути се разплаках на една сцена. Мен рядко ми се струва да се разплача на филм напоследък. Не се сещам точно сцената, но май бе, когато Рей съживи Кайло и малко след това Кайло съживи Рей и си замина.   Разликата между теб и мен е, че аз когато почнах тая игра, я почнах, защото съм фен на поредицата, а не защото харесвам игри за телефон. Ти я почна, щото аз ви я препоръчах в тая тема. Аз не играех заради играта. Поне не и в началото и по-точно първите 12 месеца. Аз дори нямах ни един тъмен герой, щото исках да играя само на светлата страна. Ето това е разликата между мен и други, които просто играят заради играта и не им пука какви герои изваждат. Вярно, че с времето почнах да играя играта и за да имам някакъв напредък, но първата година не бе така. 

И пак казвам. Тоя филм щом успя да ме разплачи, значи става. Поне част от него. Наистина има неразбираеми сцени, които почнаха още от предната серия, като телепатичната връзка между Рей и Кайло и липсата на ясна представа кое е действително и кое не. Но пък филма си бе интересен, дори доста време след това все исках да гледам нещо подобно, сякаш чаках някакво продължение. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

фен бях на първите 3 касови епизода. След това се превърна в сериалче, което с времето изгуби всякакъв смисъл.

Играта я играя заради играта и така играя всяка игра. Интересна ми е до момента в който развия героя на макс. След това бързо ми умръзва и спирам да играя играта.  тук излизат все нови герои и вероятността да ми омръзне е нищожна, въпреки, че на практика правиш всеки ден едно и също нещо. 😂

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...