Премини към съдържанието
pcbsd

Потресаваща Русофобия

Препоръчан отговор

Браво, запомнил си опорните точки, и заслужаваш 10 рубли!

Не само "деньги",ами вече 
И ГАЗ НЕТ 

Михельсон предупредил об опасности дефицита газа в России 

https://news.mail.ru/economics/27553561/ 

Особено са интересни и смешни КОМЕНТАРИТЕ 
под статията. 
Коментират обикновените руснаци 
И тук там-кремълски тролове.

Това не се ли наричаше кражба или бъркам.Пак целувайте зад*ни*к*а на тавариш Пути.Комунизъмът учеше ,че да обичаш СССР е да обичаш твоята родина.Сега се разбра,че да обичаш и да служиш на Русия си е чисто национално предателство и ако този прокурор не работи срещу предателите ,следващия може и да си гледа работата.

ПИСМО ДО ВАНКА С ТАНКА: 

Пиша ти от Плевен, драги Ванка. 
Помниш ли кагда пришол със танка? 
Беше млад, но се държеше мъжки. 
Зарази семейството ми с въшки… 

Взе на мама златните пендари 
и дори галошите ми стари. 
Помниш ли, как кушаше картошки? 
Наконец забърса три кокошки. 

После си преспал със какa Сия 
и изпил си всичката ракия. 
А след време чухме и мълвата, 
че си гръмнал тате във главата! 

Длъжен бях да те обичам, Ваня. 
Даже кръстих дъщеря си Маня. 
Залъкът си давахме насила 
на Русия – тая дива сила. 

После цели девет петилетки 
грабихте уран и руди редки. 
Грабихте и жито, папироси… 
Зарад тебе ходим голи-боси! 

Дружбата ни беше “свята”, “чиста”. 
Ние всички хранехме танкиста. 
А пък ти ни пазеше със танка 
и ни взе последната луканка… 

Пазеше и немците, и чехите. 
Ние тук възпявахме успехите. 
С паметник стърчиш ни на главата 
и скверниш небето и земята.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Смешнико, ти освен лой в главата, друго имаш ли? Или не разбра, че при вълнение 3-5 бала, всякакви полети се прекратяват. Как ще се защити с 'прословутите' си Ф-18, като те  няма да излетят бе, смешко? За това е и ескорта, защото в половината си плаване, тоя кораб е една голяма мишена. :ph34r: И жалко смешниче, в тоя ескорт на самолетоносача, има и кораб буксир. Това е стандартна практика, във всеки голям флот. Смешник.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При една (недай Боже) 3-та световна, Русия има приготвени по една ракета за всеки американски самолетоносач. Американците го знаят това и знаят, че няма как да го избегнат. Така, само за няколко минути, на дъното ще отидат 5000 души и 45 милиарда долара (на парче). 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 37 минути, Agentpat™ написа:

При една (недай Боже) 3-та световна, Русия има приготвени по една ракета за всеки американски самолетоносач. Американците го знаят това и знаят, че няма как да го избегнат.

Ама разбира се... само дето едни ракети Калибър при първия пуск никой не ги разбра докъде долетяха,  при втория пуск уж уцелиха нещо, та дори се появи и някаква партенка дето  имало и още удари, дето  взривили  събрание на хамерикански израелски и незнм си какви още военни командири :)

Така като гледам... американците няма нужда много да си правят зор да "избягват".... Струва ми се че по путинТВ ще обявят както в Северна Корея обявяват  война и нанася смъртоносни удари по Хамерика... само дето Хамериката не знае за това :)

преди 3 часа, AntiAlGor написа:

Смешнико, ти освен лой в главата, друго имаш ли?

Добре де .. . разбрахме че на ръждясалото корито Кузя  целия хамерикански флот не може му се опре.... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, miro20 написа:

Ама разбира се... само дето едни ракети Калибър при първия пуск никой не ги разбра докъде долетяха,  при втория пуск уж уцелиха нещо, та дори се появи и някаква партенка дето  имало и още удари, дето  взривили  събрание на хамерикански израелски и незнм си какви още военни командири :)

Така като гледам... американците няма нужда много да си правят зор да "избягват".... Струва ми се че по путинТВ ще обявят както в Северна Корея обявяват  война и нанася смъртоносни удари по Хамерика... само дето Хамериката не знае за това :)

Добре де .. . разбрахме че на ръждясалото корито Кузя  целия хамерикански флот не може му се опре.... :)

Айде, чети и се ограмоти, хамериканецо!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"булши...таймс" ми  е любима медия :):)

По темата ето един коментар, който отразява ситуацията към момента :

http://terminal3.bg/bratq-po-orazhie/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 23.10.2016 г. в 22:50, pcbsd написа:

Като коментар към един от пишещите по-долу , бих допълнил следното : според мен заглавието на тази страница - Потресаваща Русофобия определено не е от най-удачните , да. Но не си мислете , че тези които я следим сме сбирщина ниско-интелигентни лузъри , които нямат какво да правят и си щракат по нета. Лично аз не се смятам за русофоб. Путинофоб съм , ако правите разлика. За обикновените руснаци ми е жал , да. Бил съм в Русия десетки пъти , говоря езика им без акцент ( както и английски by the way ) , общувал съм много и от дете с руснаци и следя сайтовете им. Един от многото проблеми на руснаците е , че след Петър Велики и Екатерина - не могат да попаднат на нормален управник. 20 век направо ги е съсипал. По време и след великата им революция са изтрепани милиони хора и са съсипани съдбите на много повече милиони. Люшкат се от вожд към вожд и всеки нов им обещава благоденствие и просперитет. Не знам дали днес някой си спомня какво обещаваше новия Руски Fuhrer и какво в крайна сметка излезе. Дълъг и тегав разговор , мога да го водя с часове. Това което мен като Българин силно ме притеснява е продължаващата подмолна анти-българска дейност на днешната руска власт. Опитвайки се да се докажат пред света че са по-по-най от гадните янки ( което си е смешно , ако не беше зловещо ) , днешните руски управници видимо правят всичко по силите си за да разбият Евросъюза и НАТО. Хибридна война, кибератаки, пари за русофилски партии и организации , медийни атаки и злословие -списъка е дълъг. Какво руснаците предлагат в замяна ? Ами едно голямо нищо. Не случайно децата ни бягат да учат и работят в загниващия Запад и гадната Америка. Пожелавам горещо на всички русофили да имат възможност като мен да идат и видят с очите си какъв земен рай е построен на североизток от нас. Аз такава скръб и мизерия ( изключвайки Москва , Петербург и още няколко града ) съм виждал единствено в Африка. Благодаря на Путин - офертата не ми харесва. Проблема е , че у нас е пълно с продажни и корумпирани люде - с позиции и власт - които биха продали и майка си на дявола. Има много хора наивни и неинформирани , които са идеална цел на руската пропаганда. Затова сайтове като Потресаваща Русофобия са повече от необходими. От мен , накратко-толкова. По-подробно по темата за русия и какво тя прави днес - в новия брой на в. Капитал. И завършвам с една съвременна руска поговорка - Лучшее место там , где нас нет.

Всеки народ си заслужава управата.Не може народ,в това число и българския, които са управлявани с тоягата и камшика мноооого ГОДИНИ, ДА СИ ПРОМЕНЯТ МАНТАЛИТЕТА ЗА НУЛА ВРЕМЕ.Припомнете си историята с ОРЕЛА от зоопарка- когато му отворили клетката той излетял, полетял, полетял, па се върнал отново в клетката- вече бил свикнал с този начин на живот.Уви, важи и за нас.Поздрави

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Agentpat™ написа:

Айде, чети и се ограмоти, хамериканецо!

Пак ставало дума за оръжия.
Аз помислих, че е нещо за икономика.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, miro20 написа:

По темата ето един коментар, който отразява ситуацията към момента :

http://terminal3.bg/bratq-po-orazhie/

Това освен, като опит за виц, на някой дебил, за друго не става. :D

Само да допълня, че в Замунда е пълно с руски филми, сериали и почти всички са с рейтинг над 4. Интересът към руското кино е голям, защото руснаците не правят бози, като болшинството Холивудски, от които на хората вече тотално им писна. На другите глупости, в този немощен пасквилец, няма да се спирам, защото ме е гнус да коментирам такива лумпенизми.

Само до там ли ти стигнаха силите? :D

преди 1 час, Ken написа:

Пак ставало дума за оръжия.
Аз помислих, че е нещо за икономика.

Преди да се правиш на остроумен, погледни за какво беше спора.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти не мисли много, сложно ти е. :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 часа, miro20 написа:

Но и няма нужда да е "всичко в едно" , както руснаците се опитват да превърнат своя стар, вигнат на изкуствени стероиди  ,  "Кузя" :)

От какъв зор ? НАли затова си имат и други системи за защита и нападение ? защо ВСИЧКО трябва да се први от един авионосец ? :)

Как защо? Ами нямат си друг, затова се опитват да превърнат ръждясалата кочина в нещо като многоцелеви кораб. С плачевен резултат, разбира се, защото в реални бойни действия "Кузнецов" не би могъл да свърши нито една от поставените му задачи, освен може би да прави димна завеса....

2730bc86d8a581c08959bf1d10cc1948_big.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Vremeto написа:

Как защо? Ами нямат си друг, затова се опитват да превърнат ръждясалата кочина в нещо като многоцелеви кораб. С плачевен резултат, разбира се, защото в реални бойни действия "Кузнецов" не би могъл да свърши нито една от поставените му задачи, освен може би да прави димна завеса....

2730bc86d8a581c08959bf1d10cc1948_big.jpg

Не се опитвай да си вреш гагата там, където нищо не разбираш, защото ставаш смешен!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, Agentpat™ написа:

Преди да се правиш на остроумен, погледни за какво беше спора.

Нямам никакво желание.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Ken написа:

Нямам никакво желание.

Тогава не се изказвай неподготвен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Agentpat™ написа:

Абе ти защо четеш това, което пиша ? Няма да четеш повече !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 57 минути, Agentpat™ написа:

Само да допълня, че в Замунда е пълно с руски филми, сериали и почти всички са с рейтинг над 4. Интересът към руското кино е голям, защото руснаците не правят бози, като болшинството Холивудски, от които на хората вече тотално им писна. На другите глупости, в този немощен пасквилец, няма да се спирам, защото ме е гнус да коментирам такива лумпенизми.

хехе :) виж, то и аз гледам някои руски сериали и филми с удоволствие. Откъм филми съвременното кино не блести кой знае колко , ако трябва да сме обективни.

Но и няма нужда да "блести" и да се обиждате едва ли не лично , ако не се признава първото място на "Мосфильм" :)  

Просто това е съвсем друга тема. Да поясня с елементарен пример - някои френски филми ми харесват, други - не. Това не означава че съм франкомраз :):) нали ?

А по сериозната тема не е изкуството като такова, за което спора е безсмислен, а ПРОПАГАНДАТА.

Само ще припомня че именно по времето когато се разигра путинската военна офанзива в Крим и на Донбас 2014 г , изведнъж по кабеларките цъфнаха абсолютно всички основни  руски канали .

Сякаш изведнъж "интереса" на българина се повиши неколкократно. Преди си имаше дискавърита на руски, анимал, научно полулярни , детски и т.н. брояха се на пръсти, и се гледаха заради тематиката.

А сега даже не мога да ги преброя.

Това сам разбираш е плод не на "култуен обмен и огромен интерес", а чиста ярка пропагандна политика.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Agentpat™ написа:

Не се опитвай да си вреш гагата там, където нищо не разбираш, защото ставаш смешен!

А някакви доказателства в подкрепа на твърдението ти? Защото така, точно ти ставаш смешен. А Кремъл рубли на смешници не дава...:no-no::P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Vremeto написа:

А някакви доказателства в подкрепа на твърдението ти? Защото така, точно ти ставаш смешен. А Кремъл рубли на смешници не дава...:no-no::P

Аз съм превел доказателства! Чети и се ограмоти и ти!

На мен никой не ми плаща, нито в рубли, нито в долари, нито в евро - за разлика от на някои тук. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Agentpat™ написа:

На мен никой не ми плаща, нито в рубли, нито в долари, нито в евро - за разлика от на някои тук. ;)

Ако визираш онази нелепа ода за руските оръжия - не говориш сериозно. Тя звучи точно като новините по севернокорейската телевизия. Да не говорим, че е публикувана в смехорийско сайтче, твърдящо, че извънземните напускали Земята...:shock11:
И ако за теб това са доказателства - леле-мале...:P Затова не ти и плащат руснаците, излагаш ги...:D Вземи се малко в ръце, стегни се и цитирай по-достоверни източници...:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Vremeto написа:

преди 7 минути, Agentpat™ написа:

Строго секретно: Самолетоносачът „Адмирал Кузнецов” – гордостта на Кремъл

http://www.faktor.bg/politika/hlyab-i-pasti/69046-strogo-sekretno-samoletonosachat-admiral-kuznetzov-gordostta-na-kremal.html}

Срещу една каса водка можеш да се разходиш на „чудото“ на руския флот

Преди време моят кореспондент в Москва се разходи до Мурманск и срещу каса водка за вахтения офицер се качи на борда на „гордостта” на руския флот – самолетоносача „Адмирал Кузнецов”, малко преди да потегли за далечно плаване. Вече качил се на палубата, срещу 5000 рубли (около 100 лв.) в брой му разрешили и да заснеме новите високи космическите технологии, както и да се разходи из основните сектори на кораба. Предоставяме на нашите читатели кратък репортаж от тази разходка, преки впечатления на екипажа, както и снимков материал.

„Адмирал Кузнецов” е единственият самолетоносач на Русия

Построен е в Украйна за 6 години (от 1985 до 1991 г.), в „Черноморски корабостроителен завод“ в гр. Николаев, административен център на Николаевска област. Днес в Русия няма корабостроителница, която може да произведе подобен кораб и по тази причина се наложи Русия да закупува хеликоптероносачи от Франция. Сделката обаче пропадна, заради агресията на Русия в Украйна.

Корабът разполага с 4 паротурбинни двигатели 200 000 к.с. Дълъг е 302 м и широк 73 м. Максималната му скорост е 29 възела. Автономност – само 45 денонощия. На кораба може да се разположат само 24 изтребители – 12 бр. Су-27К/Су-33 и 12 броя МиГ-29К, както и 24 хеликоптера. Запасът от авиационно гориво е 2500 тона.

(За сравнение само един от действащите самолетоносачи на САЩ, примерно „Джон К. Стенис“ е снабден с два ядрени реактора „Уестингхаус A4W“, които дават неограничени възможности за пробег и възможността да се придвижва от точка „А“ до точка „Б“ със скорост, близка до максималната, което е огромно тактическо предимство, недостъпно от кораби, задвижвани с дизел-генераторни турбини. „Джон К. Стенис“ може да плава 20 години без да презарежда гориво. Запасът от авиационно гориво е 3000 тона, но трябва да се има предвид и фактът, че американските изстребители имат над два пъти по-малък разход. На борда му са разположени 90 самолета и разполага със свръхмодерната противовъздушна система Phalanx CIWS. Това е само един от самолетоносачите на разположение на НАТО ).

Но да се върнем към „Адмирал Кузнецов”…

Видимо и от снимките в галерия ръждата вече се прокрадва навсякъде. Единственото изключение е на горната палуба, от която излитат самолетите, както и в командния отсек и хангарите. Вътре в командния отсек оборудването е допотопно, от 80-те години, електрониката е непозната дума, а човек има чувството, че е попаднал в дизелов локомотив. Екипажът все още работи с хартиени карти, по които чертае с моливи. (Спомням си, че в основното училище имахме подобни занимания.)

Корабът представлява низ от катакомби,

в които, както и един от сержантите сподели, човек трудно може да се ориентира дори и след една година служба на борда.

Кореспондентът ми споделя : ”Спуснахме се под 3-та палуба. Изведнъж попаднахме в друг свят – изоставени каюти, някои от които наводнени. Не, че е проникнала вода, просто има течове от тръбите на канализацията, а миризмата, нали е сещате…?! Там липсва осветление, освен в секторите за снабдяване. По надолу, в трюма – всичко е в масло, мазут и вода. В много от отсеците ползвахме фенерче, защото осветлението не работи. На места има огромни купчини чували с боклук, тъй като предвиденото място е малко, а изхвърлянето на боклука става само в определени за целта дни. В открито море при по-дълги плавания се изхвърля директно зад борда. Там не ми разрешиха да снимам, за да не си навлекат наказания и инспекции от Главното командване.”

Според вахтения офицер отоплението на кораба е оскъдно. Основната причина е липсата на постоянно действащ помощен бойлер и агрегат за целта . Затова парата за битови нужди е взета от основния агрегат, което е много скъпо, а и по принцип специално за котелната вода –тя е с друго основно предназначение. Затова отоплението се пуска периодично, колкото да не замръзне екипажа. По тази причина вътре в кораба е студено, дори и при температури над нулата. През зимата температурата в каютите не надвишава 12 градуса, а в хангара – 5 градуса. Дори в хангара екипажът е с палта. При отрицателни температури и палубата замръзва и се обледява, което я прави непригодна за кацане. Единственият съществуващ вариант е размразяването й с познатите конвенционални методи. През зимата на 1998/1999 г. са замръзнали даже тръбите на един от основните котли.

Палубата на самолетоносача се обледенява при температури под нулата поради липса на нормално отопление в целия кораб. Дори за тази най-важна част не е помислено.

На много места стоят предупредителни надписи, добавени след инциденти, причинени от незнание.

Често в каютите гори електрическата мрежа, както и трансформаторите. В каютите липсва напрежение от 220 V, а е прокарано незнайно защо никому ненужното 127 V. По тази причина някой от екипажа често „хвърля” фазата на 380 V, докато друг тегли жици до каютата си от захранване с 220 V. Това е повод за чести аварии, къси съединения и спирания на тока в цели отсеци.

Един от механиците споделя, че кражбите са често явление. „Краде се всичко от всеки. Наскоро 

някой открадна 200 чифта офицерски ботуши,

а след няколко дни почти открито се разпродаваха сред екипажа. Командирът бесня, крещя, закани се, че всички ще вкара в ареста, но така и не откриха крадците. После сержантът показва и портмонето, завързано като герданче на врата. „Така е най-сигурно”, добавя усмихнат. Нашият репортер сподели, че с въпросният сержант са изпили заедно над литър водка за по-малко от половин час, макар че след 4 часа въпросният механик застъпвал дежурство. „Аз изпих не повече от три водки и то защото ми беше адски студено” – сподели репортерът ни. В пристъп на откровение механикът ни показа снимка на плажуващия състав, който търси всяка възможност да се откъсне от мизерията в трюмовете. Командването проявява разбиране по въпроса.

Можем да продължим нашият разказ за „гордостта” на руския военен флот, но вече в мрежата има достатъчно изложени факти, данни и снимков материал на моряци, които са отбили службата си там, така че всеки може да се запознае и по-подробно.

Ние само ще добавим, че срещу този уникален самолетоносач само флотът на САЩ разполага с действащите:

От клас „Кити Хоук“:

„Кити Хоук“ (CV-63)

От клас „Ентърпрайз“:

„Ентърпрайз“ (CVN-65)

От клас „Нимиц“:

„Нимиц“ (CVN-68)

„Дуайт Д. Айзенхауер“ (CVN-69)

„Карл Винсън“ (CVN-70)

Теодор Рузвелт(CVN-71)

„Ейбрахам Линкълн“ (CVN-72)

„Джордж Вашингтон“ (CVN-73)

„Джон К. Стенис“ (CVN-74)

„Хари С. Труман“ (CVN-75)

„Роналд Рейгън“ (CVN-76)

„Джордж Буш“(CVN-77)

Всеки един от тях превъзхождащ по брой самолети, ударна сила, автономност, противовъздушна, противоракетна и противоторпедна системи единствения руски самолетоносач. А Украйна едва ли ще им построи втори…

Адмирал флота савецкого саюза Кузнецов е обновен с двигател на дървени въглища личи от съйомка направена от 50 мили! И радар не го лови заради некоя нова безаналогова строго секретна технология.
Савецкият саюз отдавна утече към историческото бунище, но Вова като страстен некрофил освен пастърмата на ленин на красния площад държи да си показва и ръждясалите железа.

В российската пресса наричат този плаващ скрап "Притежател на златна карта за отстъпки в ремонтните работилници" поради прекалено честите му посещения там.

Но българските русофилистици се гордеят с тази развалина даже повече от малоумните руссски патриотари.

Авторът е хванал военно-космическите и подводно/подледни-сухоземни и пясъчно-блатни сили на Путимор Сибириевич по бели гащи!

И това само срещу кашон водка!?!?!?

Срещу една баржа с водка,ще получим флота,заедно с гребците.

Русофилите са изкрейзили - Матушката била Суперсила. Ако е така и Индия е Суперсила, защото има по-голям БВП. Русия е на 11 място. Военният й бюджет е 10% от американския.

Капитализацията на икономиката на Русия, на която е поставена задача да осигури най-малко изравняване, със САЩ във военната област(?!), е по-слаба от всяка една от петте най-големи водещи американски компании поотделно и е съизмерима с икономиката на една такава могъща страна от НАТО, като Дания.

Капитализацията на американската икономика е 50% от капитализацията на световната икономика!! Русия е фактически страна от Третия свят: Общият експорт на Руската федерация за 2011 г. се равнява на $516 млрд.Делът на суровините и материалите в обема на целия износ е 93,3%. От тях нефтът и нефтопродуктите са 62,0%, газът – 11,2%, черните метали и полуфабрикатите – 10,2%, минерални торове – 3,6%, каменните въглища – 2%, дървесината, цветните метали, рудата и железните концентрати – 4,3%.

В САЩ:

"Във Военновъздушните сили на САЩ има 5600 летателни апарати от всякакъв вид, включително изтребители F-22 Raptor на, F-35, F-15 и F-16. ВВС имат стратегически бомбардировачи B-2, B-1 и B-52, както и транспортни самолети С-5, С-17 и С-130. Базите на ВВС са разположени както на континенталната част на САЩ, така и в чужбина, от Великобритания до Япония.

ВМС на САЩ и морската пехота са достойни за отделна класификация, по своите размери и възможности, заедно те притежават вторите BBC в света - те са въоръжени с повече от 3700 летателни апарати от всякакъв вид. Този брой включва 1159 изтребители, 133 щурмови самолети, 171 патрулни самолети, 247 транспортни самолети и хеликоптери - 1231. "

В Русия:"Като цяло, Русия има 1500 бойни самолета и 400 военни хеликоптери. Но основната част от тези апарати е остаряла. Тя не е обновена и не е систематично поддържана. В състава на ВВС доминират изтребители МиГ-29, Су-27 и МиГ-31, появили се още преди края на Студената война "

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 28 минути, Vremeto написа:

Ако визираш онази нелепа ода за руските оръжия - не говориш сериозно. Тя звучи точно като новините по севернокорейската телевизия. Да не говорим, че е публикувана в смехорийско сайтче, твърдящо, че извънземните напускали Земята...:shock11:
И ако за теб това са доказателства - леле-мале...:P Затова не ти и плащат руснаците, излагаш ги...:D Вземи се малко в ръце, стегни се и цитирай по-достоверни източници...:)

Драги ми, Смехурко!

Това, че на теб ти е смешно, говори само за твоето (вашето) безсилие и щраусов комплекс. Иначе ето ти и на теб: дръж, дръж и чети! 

преди 32 минути, pcbsd написа:

...

Fucktor.bg 

Кажи им така и повече не ги обиждай. :D

Редактирано от Agentpat™ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, Agentpat™ написа:

Драги ми, Смехурко!

Това, че на теб ти е смешно, говори само за твоето (вашето) безсилие и щраусов комплекс. Иначе ето ти и на теб: дръж, дръж и чети! 

Fucktor.bg 

Кажи им така и повече не ги обиждай. :D

Добре де, ти други жълти крайно пропагандни сайтове, освен бултаймс, руски дневник, русофили бг , не знаеш ли ??? :)

а фактор бг цитира една стара "разходка" в Кузя :)

с източник :

Источник: АВЛ, Военно-технический альманах «Тайфун» №6/1999 (18)

Щом ще спориш с военно исторически алманах от 1999г ... твой си проблем :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 34 минути, miro20 написа:

Добре де, ти други жълти крайно пропагандни сайтове, освен бултаймс, руски дневник, русофили бг , не знаеш ли ??? :)

а фактор бг цитира една стара "разходка" в Кузя :)

с източник :

За Fucktor.bg ми знаеш мнението. В тази помийна яма не бих се изплюл даже!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Agentpat™ написа:

За Fucktor.bg ми знаеш мнението. В тази помийна яма не бих се изплюл даже!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия.