Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Историята доказва: Русия е враг на България. Интересите на Русия и българските интереси. Русия - явният и таен враг на България.

bdenkov
 Сподели

Препоръчан отговор

Русия - явният и таен враг на България.

Реших да направи тази тема, за да потърся отговора на един интересен въпрос - защо толкова хора са отявлени и отчаяни русофили.

Какво кара тези хора, които впрочем твърдят че са патриоти, да обичат страна, която многократно, явно и задкулисно е меко казано пренебрегвала българския национален интерес и която в съглашение с "братска" славянска Сърбия, успяха да променят националното самосъзнание на една голяма част от целокупния български народ - Вардарска Македония (и не само нея...).

Страна, която през септември 1944 г. окупира нашето отечество и доведе до комунистическото иго, което нанесе непоправими и незаличими щети на българския народ и неговата душевност.

До голяма степен, състоянието на България в момента, е пряко следствие на "братската, славянска" руска "помощ".

Руската империя – главен враг на България.

http://turknet.freesmfhosting.com/index.php?topic=359.0;wap2 

Интересите на Русия и българските интереси

http://www.otizvora.com/forum/index.php?topic=1106.0 

Русия ( Россия ) – враг №1 на българщината и България

http://www.extremecentrepoint.com/archives/335 

Защо създателите на Русия от днешна Швеция и България се дърпат от мечешката руска прегръдка

http://ivo.bg/2015/09/11/защо-създателите-на-русия-от-днешна-шв/ 

Русия се опита да удави България в турски поток, но май ще остане на сухо

http://ivo.bg/2015/05/06/русия-се-опита-да-удави-българия-в-турс/ 

Българите - враг на Русия

http://www.dw.com/bg/българите-враг-на-русия/a-19339697 

Редактирано от bdenkov (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Райхщадско споразумение

Документ №1.

РАЙХЩАДСКОТО СПОРАЗУМЕНИЕ (на руски: Рейхштадтское соглашение) е дипломатическо и стратегическо споразумение между Русия и Австро-Унгария, част от подготовката на Руско-османската война (1877-1878). На 26 юни/8 юли 1876-та година. Руският император Александър II и министърът на външните работи княз Александър Горчаков, се срещат с австро-унгарския император Франц Йосиф, и министъра на външните работи граф Дюла Андраши. Срещата се провежда в замъка „Райхщад“. Страните подписват тайно споразумение.
Съгласно руския текст на това споразумение, ако се постигне победа над османската империя, АВСТРО-УНГАРИЯ И РУСИЯ СЕ СЪГЛАСЯВАТ, ЧЕ НА БАЛКАНИТЕ НЯМА ДА СЕ СЪЗДАДЕ ГОЛЯМА СЛАВЯНСКА ДЪРЖАВА (т. 2, б.Б), а БЪЛГАРИЯ И РУМЕЛИЯ ДА ОБРАЗУВАТ НЕЗАВИСИМИ КНЯЖЕСТВА. Това съгласие на Русия означава, че още през 1876-та година. Преди т.нар. „освободителна война” е ОТРЕЧЕНО като възможност създаването на Санстефанска България.

Документ №2.

БУДАПЕЩЕНСКАТА КОНВЕНЦИЯ е дипломатическо и стратегическо споразумение между Русия и Австро-Унгария, част от подготовката на Руско-османската война (1877-1878). На 3/15 януари 1877 година, малко преди да завърши Цариградската конференция, в Будапеща се подписва ТАЙНА КОНВЕНЦИЯ МЕЖДУ РУСИЯ И АВСТРО-УНГАРИЯ - резултат от преговорите между руския посланик Новиков, и министъра на външните работи Гюла Андраши. Конвенцията потвърждава Райхщадското споразумение, с което СТРАНИТЕ СА СЕ СЪГЛАСИЛИ НА БАЛКАНИТЕ ДА НЕ БЪДЕ СЪЗДАДЕНА ГОЛЯМА ДЪРЖАВА.

Документ №3.

ЛОНДОНСКОТО СПОРАЗУМЕНИЕ е дипломатическо и стратегическо споразумение между Русия и Великобритания, част от подготовката за Берлинския конгрес. По-важните точки на споразумението са включени, както следва в: 

1. На юг БЪЛГАРИЯ ЩЕ БЪДЕ РАЗГРАНИЧЕНА ТАКА, ЧЕ ДА НЯМА ИЗЛАЗ НА ЕГЕЙСКО МОРЕ. 

2. България ще бъде разделена на две провинции - едната от тях, на север от Балкана, ще получи автономия под княжеско правителство, а другата - на юг от Балкана, ще получи широка административна автономия с губернатор-християнин, назначаван в съгласие с Европа. Във втори Меморандум директно се говори за „ПРОДЪЛЖИТЕЛНОСТТА И ХАРАКТЕРА НА РУСКАТА ОКУПАЦИЯ НА БЪЛГАРИЯ”.

А след това, другарите русофили ми обясняват. Как благодарение на Русия, България е била освободена. И че непризнаването на тези исторически фалшификации, били израз на неблагодарност, че и на русофобия. И че българина е било трябвало винаги да и бъде благодарен на вековната агресорка и окупаторка Русия на чужди земи, поробила не малко народи, за да им усвоява сега природните им залежи и богатства. 

А ето какви са ги планували руснаците срещу България, и благодарение на президенти като Удроу Уйлсън, с неговите четиринадесет точки, България се е разминала с този направо пъклен руски замисъл, България да бъде разпокъсана между съседите и. 

Южна България и Тракия да бъдат дадени на Гърция и на Турция сега. 

Северна България и Добруджа да бъде дадена на Румъния.

А София, софийско, северозападна България, и Пиринска Македония да бъдат дадени на Сърбия. 

И нека след това пак да ми се обяснява. АЗ колко съм бил трябвало да бъда благодарен, че ме били освободили от турското им робство, на тези считащи се себе си за роби, и изискващи и аз да се считам за роб като тях, а като не се считам за такъв. А се считам за свободен човек, необременен от историческите фалшификации на Москва.

Но не мисля да пиша повече. А смятам да дам думата на един виден русофил, при това православен духовник, изрекъл рефрена. (Има православие, има я България. Няма православие, няма я България). И този същият духовник, който е имал определени симпатии към Русия. Но с времето изстива към тази империя Русия заради действията и, който са си били направо открито враждебни към УЖ славянските им събратя в България, който били ги освбодили. Но нека все пак на трибуната да заповяда Митрополит Методий Кусев...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди 20г. Тато се целуваше с руските управници уста в уста и народа му беше щастлив, бирата истинска. циците на жените също, и най бедните ходиха на море поне за 14 дена. Сега Бойко целува дъртия задник на Меркел и компания от Е.С. народът му е нещастен и беден работи за по 600 кинта които не стигат за нищо. Ядем ГМО и пием химикали.... и тоя шут ще ми прави подобни смешни теми да ни развеселява айде няма нужда.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, SamsungGX написа:

Преди 20г. Тато се целуваше с руските управници уста в уста и народа му беше щастлив, бирата истинска. циците на жените също, и най бедните ходиха на море поне за 14 дена. Сега Бойко целува дъртия задник на Меркел и компания от Е.С. народът му е нещастен и беден работи за по 600 кинта които не стигат за нищо. Ядем ГМО и пием химикали.... и тоя шут ще ми прави подобни смешни теми да ни развеселява айде няма нужда.

Най- трудното нещо на света е да накараш бившия роб впоследствие станал свободен човек да мисли, като свободен човек, а не , като роб.

И това на картинката беше истинско. Важно е сигурността всеки ден да ими пиене и ядене за роба. А това, че не си свободен. Това за, което пишете го има във абсолютно всеки затвор.

1796561_650814184953774_836113058_n.jpg

преди 52 минути, Кумчо вълчооо написа:

Бих писал но не ми се занимава  с идиотии и кретенизми!

Това на картинката ако можеш да го прочетеш и асимилираш ментално звучи така.

Те откъснаха Македония от Майка България.

Нека Бог и историята ги съди.

Редактирано от bdenkov (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 7.11.2016 г. в 19:15, SamsungGX написа:

Да ама сега има банани всеки ден, а тогава - само по празниците. Мама ми е казвала, че цяла година са страдали по липсващите цитруси. 

Освен това сега границите са отворени. Смятам да ида до Гърция, или Англия, за да работя гадна работа и да слугувам на чужденци за пари, на които те биха се изсмели.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е известна друга държава, организирала преврати, метежи и атентати в България освен Русия. Това е само малка част от престъпленията на Империята на Злото срещу България.
Ето по-подробен списък, ДА ВИДИМ РУСОФИЛИТЕ ДАЛИ МОГАТ ДА ГО ОПРОВЕРГАЯТ:
Яростната война на Русия срещу Българската Екзархия във времената на Османската империя и пълното руско съдействие за кампанията за погърчване на българите във фанариотските борби, саботажа и разтурянето на бъгларските революционни комитети в Румъния, съдействие за и натиск за съденето и обесването на Васил Левски като обикновен престъпник, саботажа на Цариградската конференция от 1876-а, споразумението с Австро-Унгария за разделяне на България в Райхщад (подготовката за Берлинския конгрес), налагането на огромен Окупационен дълг за окупацията на България след 1878-а, раздаването на български територии на Сърбия и Румъния със Санстефанския догово, постоянната нагла намеса във вътрешните дела на България, Режимът на пълномощията от 1881-а, яростната война на Русия срещу Съединението на България от 1885-а., създаването на Окупационния фонд за създаване на руско-дунавска област, чрез който се акумулират огромни средства за купуването на агенти, метежници, саботьори, политици, насъскването на Сърбия да ни нападне в гръб през 1885-а, и превратът срещу Батемберг от 1886-а, както и метежа на офицерите русофилите от 1887-а, заговорът на Коста Паница от 1890-а, скъсването на дипломатическите отношения заради Съединението за 10 г. и дипломатически натиск, непризнаване на българския държавен глава, финансирането на политически партии, "граждански" организации и предатели, които работят срещу българския интерес (като Драган Цанков) съставянето, финансирането и разпространението на доктрината за македонската нация броени години след т.нар. "освобождение", дългата върволица от политически убийства, най-бруталното от които е може би публичното заколване на Стефан Стамболов на пъпа на София, пълна подкрепа на Гърция и Сърбия в техните кампании в Македония по погърчане и посръбчване на българите, уговарянето и насърчаването на Сърбия и Гърция да сключат договор зад гърба на България в Балканската война от 1912г., руският агент, организатор на преврати, ген. Радко Дмитриевич (истинско име Руско Русков) проваля българското настъпление при Чаталджа, по-късно преминава на руска служба и служи на Русия като генерал в ПСВ на страната на Русия, която воюва срещу България, некадърник, германците го бият, уволнен, убит по особено жесток начин с тъпи брадви и мотики от болшевиките, насърчаването и възнаграждаването на Румънското военно нападение в гръб през Междусъюзническата война, Септемврийския метеж от 1923-а, финансиране и развитие на терористична дейност в България - избиване на кметове, бирници, държавни чиновници в провинцията, най-кървавият терористичен акт в човешката история за над 6 десетилетия напред този в църквата Света Неделя от 1925-а, финансиране и развитие на терористи-партизани във времената на Втората световна война, бомбардиране на редица български градове без да сме във война със СССР, саботиране на преговорите за излизане на България от Втората световна война на конференцията в Кайро края на август, началото на септември 1944-а, обявяване война на България на 5-и септември 1944-а, което вкарва страната ни в групата на победените нации, което води до тежки репарации и нечуван грабеж над България (целият български държавен архив, стотици фабрики са изнесени за СССР, златният резерв на страната е изнесен за "отговорно пазене" в Москва, издръжката на съветския окупационен корпус, която надвишава в пъти държавния бюджет на страната - България е източена и др), превратът на Девети, чудовищния терор след девети, избиването на десетки хиляди български граждани предимно от елита на нацията, Народния съд осъдил на смърт за фашизъм повече хора отколкото във ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ ДЪРЖАВИ от Европа взети заедно, създаването и развитието на първата и единствена в исторята на България система от концлагери, насилственото инсталиране на македонската нация от подлогите на Сталин, превръщането на българите в безимотни роби на подлогите на Москва, демографската катастрофа, която започва като следствие на това заробване, монтирането на послушни престъпни режими след 1944-а, които грабеха България в интерес на Москва, възцаряването на тоталитарен строй, поддържан от всемогъщи тайни служби - шпиономания, грабеж над България от СССР чрез ниски изкупни цени на българската продукция и силни ограничения за износ за страни извън СИВ, което силно намалява постъпленията от валута в бюджета на страната, купуването на огромна по обем и абсолютно неизползвана и ненужна военна техника от СССР (милиарди) три фалита на държавата, унизителна беднотия, най-вярната к***а на Москва Тодор Живков скри за Чернобил и отрови десетки хиляди българи с радиация, насилствената смяна имената на българските турци, грабежът на който е подложена България от Москва и нейните метастази в родината ни от 89-а насам - Големият банков грабеж на ДС от 90-те, АЕЦ Белене, КТБ, Цанков Камък, Булгартабак, БТК, ЛукОйл, Газпром и още мн. други. Поддържането чрез чевената олигархия и метастазите на ДС (филиал на КГБ по признанията на Тодор Живков) мощна агентура от партии (ДПС, БСП, АБВ, АТАКА, ВМРО и др), "граждански" движения, полу-военни банди (като БНО), агенти за влияние (доц. Иво Христов, Мартин Карбовски, Божидар Димитров, Красимир Каракачанов и мн. др.) огромно число "медии" и пропагандни платформи, финансирани чрез грабежа над българския народ, а най-големият дял в тази цинична пропагандна машина се пада на ДПС/ДС медийния олигарх Делян Пеевски.

ТОВА Е РУСИЯ ЗА БЪЛГАРИЯ! РУСИЯ НАЙ-СМЪРТНИЯ ВРАГ НА НАШАТА РОДИНА!

Всичко това нямаше да продължава, ако България не беше задръстена с мръсната, подла, лъжлива пропаганда на червената ДС/КГБ олигархия, най-значителният стълб, на която се пада на медийната имеприя на ДПС/ДС олигарха Делян Пеевски.

14595697_343807162637578_3500918015211676091_n.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

" По мое време взимахте по 300 лева и имахте по три любовници. Сега взимате по 1000 и имате по три кредита. Ха- ха - ха..."  Тодор Живков

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 7.11.2016 г. в 18:13, bdenkov написа:

Русия - явният и таен враг на България.

Всъщност, България няма приятели. Същото може да се каже за Щатите, Германия, Франция, Италия, Румъния, Сърбия, Турция и дори управляващите от Македония. Със сигурност обикновените хора в Македния и Сърбия не са ни враг, както и обикновените руснаци. Аз съм контактувал със сърби, когато България подкрепяше бомбардировките и разцепването на Югославия, но обикновените сърби ме озадачиха с прителското си отношения към нас, българите! Същото се отнася и за контактите ми с руснаци. Не само че нямат нищо против българите, но дори разбират какво им говоря на български или по-точно българо-руски. Това мне изненада. Поппитайте сега едни млади българчета какво разбират от руския език, как ще се отвратят и извърнат глава, че това е неразбираем език. Тогава се чудя, как руснаците разбират българина. Това мързел на българина ли е или какво? Според мен е някакво насадено усещане за врагът - Русия от родители, училище и телевизия! Айде стига бе! Та това са най-разбираемите и близки до нашия езици! Какво общо има българския език с изкилиферчения английски, дето обикновения българин не само че една думичка не може да произнесе, а и една да разбере. Тръгнали сте да ми хвалите Щатите и в частност англоезичните. Айде баста!

на 7.11.2016 г. в 19:15, SamsungGX написа:

циците на жените също

Хаха, верно. Да добавя, че и германките, почиващи в България, ходеха по цици, а бащите ни ни криеха да не ги видим :P

на 8.11.2016 г. в 20:33, иноТ написа:

Да ама сега има банани всеки ден, а тогава - само по празниците. Мама ми е казвала, че цяла година са страдали по липсващите цитруси. 

Освен това сега границите са отворени. Смятам да ида до Гърция, или Англия, за да работя гадна работа и да слугувам на чужденци за пари, на които те биха се изсмели.

Е то навремето ходехме за дренки, трънки, шипки, капини, боровинки, диви круши...днес нямаме бензин и желание за планината...поне ние от равнината. Иначе ти пожелавам приятно слугуване на робовладелците. През 1912 година прабаба ми е биола дадена от баща и за слугиня, защото е имал борчове към човек, дето му е дал пари да забегне в Америка. Пожелавам ти същата съдба. Ейговна Америката - и до днес не можем да стъпим на краката си заради идиоти като пра-пра дядо ми. И ти ще бъдеш същия за децата си, запомни го!

Редактирано от Кико (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 15.11.2016 г. в 0:25, Кико написа:

Иначе ти пожелавам приятно слугуване на робовладелците. През 1912 година прабаба ми е биола дадена от баща и за слугиня, защото е имал борчове към човек, дето му е дал пари да забегне в Америка. Пожелавам ти същата съдба. Ейговна Америката - и до днес не можем да стъпим на краката си заради идиоти като пра-пра дядо ми. И ти ще бъдеш същия за децата си, запомни го!

В 21 век, над 70% от населените места в Русия нямат канализация. Не говорим за инфраструктура и хубави пътища, говорим за най-проста канализация, каквато са имали още в древния Рим. Хилядолетия по-късно, руснаците се*р*а*т по дупки в дворовете, а вие ми говорите за САЩ. Като ще говорите за САЩ не забравяйте да споменете, че само миналата година 300 000 руснаци са кандидатствали за Зелена карта. А ако се чудите защо, можем да погледнем за сравнение Аляска горе, и Чукотка долу ;) (Btw, не, Америка няма да връща Аляска на Путин скоро. Договорът за наем с Царска Русия е отдавна изтекъл, но след Октомврийската революция Ленин занулява всички дългове и вземания, които е имала Русия до тогава. Така че Аляска, за щастие на местното население, остава територия на САЩ)

ние знаем, че Северна Корея е стожер на стабилността. Просто никой от соц бг не иска да отиде (Защо ли?). А държава за пример е някоя европейска не США

намалете пропагандната литература и животът бързо ще стане много по-малко гаден, гарантирам Ви. Вземете вместо това някоя книжка на Удхаус, например, чаша вино, а ако и това не облекчава тревожността и параноята, посетете лекар.

123.jpg

Редактирано от proexpert (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"Вземете вместо това някоя книжка на Удхаус, например, чаша вино, а ако и това не облекчава тревожността и параноята, посетете лекар."

Това отдавна трябваше да го направиш, а не да пишеш глупости. Нали така бре Денков?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

bdenkov,тя темата е интересна,ама аз да ти кажа защо хората масово започнаха да стават русофили...ами заради спокойният живот и сигурността която е давала великата СССР навремето на наша малка държавица...аз съм умерен националист,и да ти кажа хората и колеги с които правим лаф са на мнение че по-добре под руски ботуш,отколкото под османски ятаган...замисли се дали не са прави хората...това за далечното време.
А за по сегашното - България беше надупена от ЕС,вдигнаха се налози,даване годишни вноски за членство,заплатите са малки,ядем ла*ната на Европа,принуждават ни да приютяваме емигранти,при положение че за нас няма,турция се меши все повече в управлението на държавата ни...
Едно време имаше ли го това?
Равнопоставеност,почивка на море и на балкан,майките и бащите ни не се притесняваха за това дали ще им стигнат парите за всичко...образование,лечение безплатно,подсигурена работа поне на 3 места след техникума с право на избор...
За това хората искат да са русофили и не го крият...
Между другото не съм почитател на Русия,освен на оръжията им...

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Цитат

хората масово започнаха да стават русофили...ами заради спокойният живот и сигурността която е давала великата СССР

По приницип си прав, но има два момента които убягват на "матряла".

- че СССР отдавна го няма, а има олигархично-мафиоткси капиталистически модел в стил хамерика '30-те , наречен РФ.

- че соца фалира , и не само в България, а повсеместно в целия СИВ заради некадърно управление, разсипия и изкуствено поддържана илюзия за просперитет и изпълнение на петилетки за три години....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така е Миро,но хората не осъзнават фактите докрай,и помнят само хубавите неща..точно такъв е модела който описваш,в момента в Русия
Просто според мен това е носталгията,която кара хората да си спомнят отминалото старо време,с всички удобства,колкото и нереално да е било всичко,било е добре за хората...мое мнение е че нещата са 50/50...аз съм живял половината си живот в "онова"време...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Putos pendejos. Маам си на Mallorca и не ми дреме за вашите фобии. Сетил са кога да пише,когато половината България е вече циганска ,другите 25% са неопределени щот и те не знаят какви са, и са останали едва 25% от така наречените родолюбци да защитават знамето на кораб които вече е потънал!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, nedko6 написа:

Така е Миро,но хората не осъзнават фактите докрай,и помнят само хубавите неща..точно такъв е модела който описваш,в момента в Русия
Просто според мен това е носталгията,която кара хората да си спомнят отминалото старо време,с всички удобства,колкото и нереално да е било всичко,било е добре за хората...мое мнение е че нещата са 50/50...аз съм живял половината си живот в "онова"време...

Разбира се , това е нормално.

Всеки бленува за отминалата младост, спомня си само най доброто. Но когато говорим за реална политика и икономика, трябва да се гледа напред , не назад.

Особенно когато тези илюзии са били разбити , и са се възползвали  именно службите на соца и техните наследници.

Това е някакъв своеобразен стокхолмски синдром

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По  време  на  османското  присъствие  бяхме  2/3  милиона.  По  време  на  саксите  вие  кажете  колко  са  войните?  По  време  на  руското  присъствие  гонехме  9  милиона.  Единствено  демографската  ситуация  е  мерилото  за  успешно  или  не  управление.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 20.11.2016 г. в 21:07, октим написа:

По  време  на  османското  присъствие  бяхме  2/3  милиона.  По  време  на  саксите  вие  кажете  колко  са  войните?  По  време  на  руското  присъствие  гонехме  9  милиона.  Единствено  демографската  ситуация  е  мерилото  за  успешно  или  не  управление.

Историята Доказва, че Вашите Твърдения са грешни и неверни. Княжество България 1900 год.-над 3 милиона.

Царство България 1946 год след много загубени войни, няколко национални катастрофи, репараций и откъснати територий- над 7 милиона от който само 10 000 - десет хиляди роми. 

Народна Република България през 1988 год. население под 9 милиона от който над 300 000 - турци- помаци и над 500 000 са се определили Роми.

Сигурно Хубавият живот през НРБ е спомогнал и е бил само за ромите да станат от 10 000 на над 500 000 човека.

Докато за Българският етнос е обратна тази зависимост.

Ето Ви е и доказателства с Документи и Снимки. за УСПЕШНО УПРАВЛЕНИЕ линка по- надолу.

Социалистически Реализъм.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=774849719216886&set=a.649916501710209.1073741830.100000755940878&type=3&theater

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

Ето и един от документите към снимките. :)

Цитат
Kristian Damianov Снимката е от преди 1989 година съгласен съм . Тогава хлябът беше евтин мила . Виж касетките са наредени безогледно в магазина защото складът е задръстен .
По соц.време нямаше асортиментът който има в момента защото ГМО и химически бомби не се предлагаха .
Ръжен хляб ядяха само прасетата а сега ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 22.11.2016 г. в 10:46, bdenkov написа:

Царство България 1946 год след много загубени войни, няколко национални катастрофи, репараций и откъснати територий- над 7 милиона от който само 10 000 - десет хиляди роми. 

Народна Република България през 1988 год. население под 9 милиона от който над 300 000 - турци- помаци и над 500 000 са се определили Роми.

Турците и помаците, след 1946 година ли си ги внасяме? Ако са били в България и преди 1946 година, защо не си ги посочил в първото изречение? На такъв прочит на данните знаеш ли коя сентенция отговаря - "както дявола чете евангелието". Ти защо го правиш по същия начин?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...