Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за Qihoo 360 Antivirus и 360 Total Security

Препоръчан отговор

За общ поглед и контрол, както и за различни съпоставки.  Да контролираш възможни външни неразрешени връзки  не е параноя.   Ако не го правиш си е форма на идиотизъм - пък било то и от незнание...

Пич, стегни се от към кръста.  :D  Това твоето, си е хронична параноя. ;)  Ако ползваш пиратски приложения, кракове, и всякакви такива неща, нищо няма да ти помогне. Както сам каза ВЪЗМОЖНИ външни неразрешени връзки. Е, аз не съм имал такива. И няма и да имам. И 90% от потребители, няма и да имат. Другите 10%, са специфични потребители /като момчетата от HJT Team/ и един друг тип потребители, ама няма да им давам име. Сам ще се сетиш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Що ми се струва,че просто са направили едно тулче с всички ъпдейти които можеш и от сайта на Майкрософт да си свалиш?

Нова версия на програмата  10.6.0.1379 (27.03.2020) Добавен е нов локален енджин разработен от китайците: KunPeng AntiVir линк за сваляне: https://external.comss.ru/url.php?url=https://free.

За съжаление не е само това неоправения проблем...има доста и то лично съм докладвал такива, но без резултат. Затова и бих шута и дори в анкетата защо я премахвам отново им натъртих за тези проблеми и

Публикувани изображения

Хронична параноя е да не си се научил да разсъждаваш - а такива като мен просто нямат нужда от помощ.  Справяме се сами. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Реплика на месеца....

Радвам се, че ти харесва. ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сложих си Касперски за да не се занимавам с защитни стени и тем подобни. :giggle1:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

360 IS имали бъдеще или не?

Само ъпдейти. Няма да има други версии на програмата. Но, дали след нова година, ще пускат ъпдейти, не знам. Бяха казали, че до края на година ще ги има.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сложих си Касперски за да не се занимавам с защитни стени и тем подобни. :giggle1:

Сложил си Касперски и отново е правилно  да  се занимаваш с защитна стена - с тяхната или с някаква друга.   Касперски  все още сега нямат сродни безплатни програми като тези на Кихчо...    

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как мога да спра, хипса на кихо 360 тс

Редактирано от fifi_fifito (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо си решил да го спираш?  

Ами ползвам комодо за защитна стена, двата хипса нямали да си пречат.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами ползвам комодо за защитна стена, двата хипса нямали да си пречат.

Възможно е - аз с Privatefirewall 7 не установявам конфликтности и си работят заедно и двата хипса.  Стената блокира редките пропуски на комплексния антивирус.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Писна ми от фалшиви засичания и я разкарах, все пак за какво ми е антивирусна, на която постоянно да проверявам засичанията дали са верни... Сложих Пандата да видя как е . Ще следя и кихо и ако има подобрение, може пак да премина на нея.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък свикнах с Кихчовия  TS  и всичките ми програми си работят вече нормално.   Има си настройки за потвърждаване на доверени приложения, бели списъци, възстановяване от карантина и т.н.    Уникално е подобна програма да е безплатна и не виждам защо да я сменям у дома.  Пък и с коя да я сменям - всичките  съм ги инсталирал по много пъти.... В службата  SEP 12 още си е на линия - работи си, но домашният компютър с Кихчо е доста по-пъргав. Някои неща вероятно зависят и от доставчика - в службата е Виваком, а у дома е Мтел.    Между доставчиците продължава лудата надпревара за клиенти...И заради оптичните си кабели май разпробиха повечето сгради в България...   Добавям резултат от сканиране -      Emsisoft Emergency Kit - Version 9.0
Last update: N/A
User account: VIK-4D64AF50FB2\TNN

Scan settings:

Scan type: Quick Scan
Objects: Rootkits, Memory, Traces

Detect PUPs: On
Scan archives: Off
ADS Scan: On
File extension filter: Off
Advanced caching: On
Direct disk access: Off

Scan start:    11.10.2014 г. 17:23:57

Проверено:    44433
Найдено    0

Конец проверки:    11.10.2014 г. 17:25:31
Время проверки:    0:01:34            Емси пред очите ми потвърждава нивото на защита на Кихчо.

Редактирано от attj (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък свикнах с Кихчовия  TS  и всичките ми програми си работят вече нормално.   Има си настройки за потвърждаване на доверени приложения, бели списъци, възстановяване от карантина и т.н.    Уникално е подобна програма да е безплатна и не виждам защо да я сменям у дома.  Пък и с коя да я сменям - всичките  съм ги инсталирал по много пъти.... В службата  SEP 12 още си е на линия - работи си, но домашният компютър с Кихчо е доста по-пъргав. Някои неща вероятно зависят и от доставчика - в службата е Виваком, а у дома е Мтел.    Между доставчиците продължава лудата надпревара за клиенти...И заради оптичните си кабели май разпробиха повечето сгради в България...   Добавям резултат от сканиране -      Emsisoft Emergency Kit - Version 9.0

Last update: N/A

User account: VIK-4D64AF50FB2\TNN

Scan settings:

Scan type: Quick Scan

Objects: Rootkits, Memory, Traces

Detect PUPs: On

Scan archives: Off

ADS Scan: On

File extension filter: Off

Advanced caching: On

Direct disk access: Off

Scan start:    11.10.2014 г. 17:23:57

Проверено:    44433

Найдено    0

Конец проверки:    11.10.2014 г. 17:25:31

Время проверки:    0:01:34            Емси пред очите ми потвърждава нивото на защита на Кихчо.

Дойде баба за огънче а Тошка? Откога ти пея аз нещо ма ти не и не. Па сега какво стана, ама че работа, ама че работа!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дойде баба за огънче а Тошка? Откога ти пея аз нещо ма ти не и не. Па сега какво стана, ама че работа, ама че работа!!

Когато преди време я хвалеше - тя още не беше на това си ниво. Нормално е за да оценим нещо да сме вложили време, желание и поне малко усилия.    Явно точно сега това е една от най-добрите програми в света - пък даже е и безплатна като за у дома.   Вярно е - има фалшиви тревоги понякога, но си има и лесни настройки за изход от подобни ситуации.  

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти представяш ли си сега какво ще е :D  старата песен ама с нови герои ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти представяш ли си сега какво ще е :D  старата песен ама с нови герои ;)

Изненадан ли си?       И аз не знаех, че Кихчо ще успее да се присъедини към предпочитаните от мен с години  Симантек, Комодо и Рисинг.     

360 Total Security  доста бързо повишават нивото си.    Някъде четох вече за над 500 000 000   ползватели на програмата -  нямам идея как са ги преброили.   Това вече е лидерство в света по този критерий - заради безплатното предоставяне.     
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе хубава, безплатна, ама постоянно ми излизаха по 2-3 прозореца за вируси и аз трябваше постоянно да правя допълнителни проверки вирус ли е или не е . Е, благодаря, ама ще изчакам по- спокойни времена :D , може би като свършат "Живите мъртви"

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе хубава, безплатна, ама постоянно ми излизаха по 2-3 прозореца за вируси и аз трябваше постоянно да правя допълнителни проверки вирус ли е или не е . Е, благодаря, ама ще изчакам по- спокойни времена :D , може би като свършат "Живите мъртви"

Ми, зависи какво си правил на компютъра. И какви файлове си свалял. :)  Аз защо нямам, такива проблеми? Пак се върнах, като ползвател.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам разни кракчета- рачета и др. тъмни ехе-та, но съм абсолютно сигурен в тях, защото са многократно проверявани. Да не говоря, че до преди няколко дни същите нещица кихчо ги подминаваше спокойно, а изведнъж като се развихри- ту едно ми показва, след 10 м.- друго и т.н. И това в продължение на дни. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми, зависи какво си правил на компютъра. И какви файлове си свалял. :)  Аз защо нямам, такива проблеми? Пак се върнах, като ползвател.

9bb9054ebd5e05f2261de49df3dd2033.jpg

На чиста инсталация с оригинален  Windows XP Home на Toshiba :D   :clown:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

9bb9054ebd5e05f2261de49df3dd2033.jpg

На чиста инсталация с оригинален  Windows XP Home на Toshiba :D   :clown:

Чиста, колко да е чиста? Предполагам е пиратска версия. :D  Това което засича при Winamp, какво е? Изглежда ми на някаква добавка, било за браузера, било за нещо друго. Другите файлове, не са ми познати. :clown:  И пак нищо не доказва това, което показваш.

Имам разни кракчета- рачета и др. тъмни ехе-та, но съм абсолютно сигурен в тях, защото са многократно проверявани. Да не говоря, че до преди няколко дни същите нещица кихчо ги подминаваше спокойно, а изведнъж като се развихри- ту едно ми показва, след 10 м.- друго и т.н. И това в продължение на дни. 

Сам си отговори на въпроса. Кракчета, и всякакви такива 'тъмни' файлове. Ми, ще ти ги засича. То за това, такива файлове се поставят в едни списъци, или в архив с парола. За да, не ти ги пипа антивируса. И когато ги ползваш, предварително подготвят АВ програмата.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сам си отговори на въпроса. Кракчета, и всякакви такива 'тъмни' файлове. Ми, ще ти ги засича. То за това, такива файлове се поставят в едни списъци, или в архив с парола. За да, не ти ги пипа антивируса. И когато ги ползваш, предварително подготвят АВ програмата.

Аз въпрос не съм си задавал. Факт е, че тези "тъмни файлове"  са трън в очите само на кихчо, но не и на другите АВ програми. И що така? Може би китайчето е най- добрата от всички или е голям параноик.. Сам си отговори на въпроса.

И пак да уточня: действително кихо лови вирусите, харесва ми като възможности, ако щеш и като дизайн,но това, че има много фалшиви прихващания дразнят и ставам несигурен и за истинските. 

Редактирано от lupis (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване