Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за Qihoo 360 Antivirus и 360 Total Security

Препоръчан отговор

Това е ясно, но ще чакам това време, когато няма да ги закача без бели списъци, че много препълнен беше станал :)

За това, натискаш trus бутона. Когато го засече. Мисля, че китайците получават информацията, по-бързо така. :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Що ми се струва,че просто са направили едно тулче с всички ъпдейти които можеш и от сайта на Майкрософт да си свалиш?

Нова версия на програмата  10.6.0.1379 (27.03.2020) Добавен е нов локален енджин разработен от китайците: KunPeng AntiVir линк за сваляне: https://external.comss.ru/url.php?url=https://free.

За съжаление не е само това неоправения проблем...има доста и то лично съм докладвал такива, но без резултат. Затова и бих шута и дори в анкетата защо я премахвам отново им натъртих за тези проблеми и

Публикувани изображения

Нормално. Сложи ги в белия списък. След време, няма да ги закача. Или след като ги засече, натисни trust.

Нали уж Кихо нямал  фалшиви аларми  :ph34r::P 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За това, натискаш trus бутона. Когато го засече. Мисля, че китайците получават информацията, по-бързо така. :D

Ами той пръста ме беше заболял да натискам, още ми е зачервен...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нали уж Кихо нямал  фалшиви аларми  :ph34r::P

Няма да. :wink12:  При ползване на малко известни програми, или специализирани е нормално да има засичания. Не хаби толкова усилия, да очерняш китаеца, заради твоя любимец. И той не е по-различен. ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма да. :wink12:  При ползване на малко известни програми, или специализирани е нормално да има засичания. Не хаби толкова усилия, да очерняш китаеца, заради твоя любимец. И той не е по-различен. ;)

За пръв път чувам,че  Winamp спада към малко известните програми.  :D  

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За пръв път чувам,че  Winamp спада към малко известните програми.  :D  

Айде да не говорим, за бъгове и проблеми с Касперски. ;)  Надявам се, да си на заплата при дистрибутора на Касперски. Че, така се хвърляш, с гърди на амбразурата. :D 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте откакто съм с нов лаптоп, съм с нова антивирусна непозната за мен...360 internet security, проблемът е, че е на английски инсталирана, и не я разбирам. Преди малко се опитах да изтегля един клип, и ми изписа, че имам вируси, но до сега не съм я пускала и не знам как може ли някой да ми обясни ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:offtopic_s:

Айде да не говорим, за бъгове и проблеми с Касперски. ;)  Надявам се, да си на заплата при дистрибутора на Касперски. Че, така се хвърляш, с гърди на амбразурата. :D

Ами айде да говорим, да видим, какво ще кажеш и как ще аргументираш. Казаното от теб може да е от полза за масовия потребител.. та слушаме :)

Редактирано от hUstle (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, откакто съм с нов лаптоп, и антивирусната ми е нова и непозната за мен, и на всичкото отгоре е на английски- 360 internet security, преди малко като си пуснах една песен да изтегля, ми изписа, че имам вируси, моля ви кажете ми как да я пусна да сканира, на английски е и не я разбирам изобщо.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето как, цъкаш два пъти на иконката и:

RqUrgBg.png

Ето ти и малко настройки, прави нещата, както са на снимките, горе в дясно виж

bEZvGJB.png, цъкаш на очертаното в червено после ще ти се появи падащо меню от него избираш settings, и правиш нещата, както са на снимките.

No8fkRR.png QbWTw6X.png 64Ojse9.png
vhbyV4a.png wb0SDgy.png sZO2XJd.png
rQLiRVI.png CLbcQrO.png abFyK8D.png
wcPUZ0G.png SfOUwfv.png tvHBhoK.png

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оле благодаря много за бързият отговор, изглежда адски сложно на английски, а аз си бях свикнала на стария лаптоп на microsoft security.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да оставите и по подразбиране настройките (т.е да не ги пипаш), ако ти се вижда сложно не мисля, че е проблем. Лека вечер.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оле благодаря много за бързият отговор, изглежда адски сложно на английски, а аз си бях свикнала на стария лаптоп на microsoft security.

Може да оставите и по подразбиране настройките (т.е да не ги пипаш), ако ти се вижда сложно не мисля, че е проблем. Лека вечер.

Благодаря много, аз до сега изобщо не съм се занимавала с нея и не знам какви са и настройките.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Би трябвало, който е бил така добър да Ви я сложи на компютъра да я настрои, макар и настройките по подразбиране да не са кой знае колко зле.

Ако имате въпроси или искате предложение за друга програма, която да разбирате по-лесно понеже ще е на роден език пишете на ЛС

:)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам как я е настройвал тоя дето ми е инсталирал лаптопа обаче, ако разбирам правилно пише, че не е сканирала от 222 дни.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За предпочитане е да бъде инсталирана последната версия на   360 Total Security. В задължителна компания с  Privatefirewall 7.     За да е налице уникална безплатна комбинация.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За предпочитане е да бъде инсталирана последната версия на   360 Total Security. В задължителна компания с  Privatefirewall 7.     За да е налице уникална безплатна комбинация.

И кое и е "уникалното" на тази комбинация ?

Едното има добра детекция, но не помни и 5 минути "изключенията" , а пък ако го пуснеш да прави оптимизации, така ще те "оптимизира", че ще ти изтрие уиндоуса!

Другото пък от 1000 години почти не е променяно, а пък двете заедно нямат най-елементарното - защита на настройките и програмата с парола!

...

п.п. В Киху 360-ИС "има хляб", но трябва да оправят тези две елементарни неща, за които споменах - "изключенията" и паролата!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едното има добра детекция, но не помни и 5 минути "изключенията" , а пък ако го пуснеш да прави оптимизации, така ще те "оптимизира", че ще ти изтрие уиндоуса!

Другото пък от 1000 години почти не е променяно, а пък двете заедно нямат най-елементарното - защита на настройките и програмата с парола!

...

п.п. В Киху 360-ИС "има хляб", но трябва да оправят тези две елементарни неща, за които споменах - "изключенията" и паролата!

Това за изключенията е само в бета версията иначе преди да пуснеш скан пита при скениране да съблюдава ли изключенията или не ако му зададеш не разбира се че ще ги лови пак.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти като отговаряш четеш ли поста който е над тебе? Колежката има проблем с настройките на антивирусната програма ти и предлагаш защитна стена с хипс!? Какъв хипс кви пет лева,като има проблем с настройките и доколкото разбрах английският? Как ще отговаря на запитванията като няма да знае какво я пита?

360 Total Security има руски език. Ако Вие по удобно може да ползвате нея. Езика се избира при инсталацията - долу вдясно се избира.

Приятен ден.

Това е известно отдавна. Виж постовете ми назад в темата и ще разбереш колко съм прав. Чистачката е най опасният инструмент в Кихо.

Редактирано от nikssi (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен няма проблеми със запаметяването и оптимизаторът съвсем нищо не ми е изтрил.   Понякога е налице фалшива тревога - обаче програмата помни и после повече не закача файла.   Можете да търсите други причини за странните прояви.  При мен стената с хипс е и като пазител на комплексния антивирус и не виждам как ще се случат подобни работи.  Отдавна съм споделил- не бих ползвал тези уж комплексни програми без стена с хипс на ниво. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

===При мен стената с хипс е и като пазител на комплексния антивирус и не виждам как ще се случат подобни работи.  Отдавна съм споделил- не бих ползвал тези уж комплексни програми без стена с хипс на ниво. 

Тук спор няма но както казах в случая колежката има проблем с английският и настройките на анти вируса са и сложни. Що се отнася до оптимизатора ами забелязах един проблем с дефрагментатора ми - спира му услугата. Справих се лесно но друг може и да се оплете. Да не се повтарям може да прегледаш темата и да си припомниш и твоите постове които бяха след моите. Много бързо забравяме май :clown:

Програмата е супер с два кусура

- фалшивите аларми

- прослувутата чистачка

и в двата случая трябва да си много внимателен. Това е програма,която може да те изненада по всяко време.

Предполагам има положително развитие и в двете посоки но все още голям минус е липсата на защита с парола.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук спор няма но както казах в случая колежката има проблем с английският и настройките на анти вируса са и сложни. Що се отнася до оптимизатора ами забелязах един проблем с дефрагментатора ми - спира му услугата. Справих се лесно но друг може и да се оплете. Да не се повтарям може да прегледаш темата и да си припомниш и твоите постове които бяха след моите. Много бързо забравяме май :clown:

Програмата е супер с два кусура

- фалшивите аларми

- прослувутата чистачка

и в двата случая трябва да си много внимателен. Това е програма,която може да те изненада по всяко време.

Предполагам има положително развитие и в двете посоки но все още голям минус е липсата на защита с парола.

Фалшивите засичания, не са толкова много колкото ги изкарваш. ;)  За месеците, в които ползвах китаеца, имах две фалшиви. И знам, защо ги засече.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От няколко дена съм с 360 TS, програмата сама ли се ъпдейтва до по-нова версия или трябва да се прави ръчно ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване