Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за Qihoo 360 Antivirus и 360 Total Security

Препоръчан отговор

Щом това е твоя критерий за проверка на системата :clown:

не е това скенирах с няколко инструмента и няма зарази, това го показах нагледно да видите засичането при старт.

Редактирано от vasilevsa (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Що ми се струва,че просто са направили едно тулче с всички ъпдейти които можеш и от сайта на Майкрософт да си свалиш?

Нова версия на програмата  10.6.0.1379 (27.03.2020) Добавен е нов локален енджин разработен от китайците: KunPeng AntiVir линк за сваляне: https://external.comss.ru/url.php?url=https://free.

За съжаление не е само това неоправения проблем...има доста и то лично съм докладвал такива, но без резултат. Затова и бих шута и дори в анкетата защо я премахвам отново им натъртих за тези проблеми и

Публикувани изображения

Уж е с дефиниции на Битдефендър и с още няколко енджина а остави един вреден файл! Смъкнах архива и с Битдефендър антивирус не остана нито един файл засече ги до един и ги неутрализира и то без дори да ги стартирам а само с едно обикновенно сканиране! Кво толкова се хвали тая програма незнам започна да ми става антипатична вече! С амнайси енджина и по малко засича дори и от Бита който им е основен енджин!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Уж е с дефиниции на Битдефендър и с още няколко енджина а остави един вреден файл! Смъкнах архива и с Битдефендър антивирус не остана нито един файл засече ги до един и ги неутрализира и то без дори да ги стартирам а само с едно обикновенно сканиране! Кво толкова се хвали тая програма незнам започна да ми става антипатична вече! С амнайси енджина и по малко засича дори и от Бита който им е основен енджин!

Да, ако не е получена дефиниция. Все пак, идват със закъснение. И обновлението, не е толкова често.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не виждам смисленост в коментара ти. щом ти е антипатична опитай други решения.Ти видя ли в другата тема колко се пропускат и оставят. от опит смея да твърдя, че бит фрий лови по-малко от кихо. какъв е този амнайси енджин незнам

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не виждам смисленост в коментара ти. щом ти е антипатична опитай други решения.Ти видя ли в другата тема колко се пропускат и оставят. от опит смея да твърдя, че бит фрий лови по-малко от кихо. какъв е този амнайси енджин незнам

Означава че има много енджини! И как ще лови повече като Кихо пропуска един файл а Бит фрий не? Стига с тия розови очила!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Означава че има много енджини! И как ще лови повече като Кихо пропуска един файл а Бит фрий не? Стига с тия розови очила!

Китаеца ще хване файл, който Бита няма. Всяка антивирусна пропуска. Между китаеца и Бит фрий, избирам китаеца.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Китаеца ще хване файл, който Бита няма. Всяка антивирусна пропуска. Между китаеца и Бит фрий, избирам китаеца.

Съгласен съм с това, но Кихо също така ще хване и много такива които не са вредоносни! Съгласи се и ти че има доста фалш аларми при нея! Докато за няколко години ползване на Бита лично аз не съм имал такива! Не си спомням точно кога беше последното ми ползване на Кихо но беше скоро и още при първото сканиране на компа ми засече файл който беше абсолютно чист! 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Единсвенете фалшиви засичания, бяха на една програма за ъпдейт на един GPS. Ама тази програма, нямаше подписи и беше направена на добра воля. Комодо също дава фалшиви засичания. Ползвах и Битдеффендер Интернет Секюрити и там имах. И доста файлове от темата за подпомагане, не ги засичаше. Не е, толкова зле положението. За без пари, дава достатъчно добра защита.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

тествал съм обстойно битфрий, и знам отлично колко лови по-слаб е от кихо предимството му е в добрата уебзащита. Розови очила нямам говоря от опит и доказах нагледно как кихо лови всичко от архива последния файл про стартиране, но го залови. Фолсове бита дава доста особено иде ли реч за кракове и кейгени. И ти не можеш да правил генерални заключения от един тест, иска се съвкупност от тестове, за да се прецени

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявам се, ако повтарвм на някой въпроса, но с коя програма се деинсталира 360TS?

С нейният си деинсталатор. Не ползвайте странични деинсталатори да не берете ядове после.

Поздрави.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес ми писна да ми засича за 40-ти ден, файл добавен в белите списъци (какво ли не пробвах...премахнах опцията за сканиране на файла, когато е променен и така доби статут на перманентен файл в белите списъци), махнах отметката за защита в реално време базирана на втория енджин (той по-подразбиране така и така е изключен, аз го бях включил просто за пробата) и т.н...без промяна след всичките гимнастики...Махнах я и по време на деинсталацията избрах следните отметки защо я премахвам:

1. Прекалено много фалшиви тревоги (ами не е като да няма).

2. Харесал съм си друга програма (отдавна съм хвърлил око на някои други програми, които се представят добре в тестовете и в случая мигрирах на Emsisoft Anti-Malware...да, платена е, но ми се полага ключ като експерт в чуждестранните форуми за 1 година).

3. Други причини (като съм описал ситуацията с файла в белите списъци, който непрестанно се засичаше отново и отново...странно защо от над 200 файла в белите списъци си беше харесала само 1 и то от крак на игра...за файла знам, че е безобиден, даже играта съм я врътнал вече, но ако трябва да избирам между играта си и програмата...ами залагам на играта).

Дава наистина прекрасна защита (макар модула на поведението да има нужда от доработка)...справи се идеално с двете гадини (локъра и криптора) от тестовете в линка на Uriel, но горните и още няколко неща ме отказаха от нея:

1. Сандъка явно не стартира непознати и опасни файлове в него автоматично...а е редно след като го анализира с поведенческия блокър точно това да прави.

2. Когато сваля файл от нета и модула за защита на изтеглени файлове го сканира и прецени, че иска да го прати за анализ...аз разрешавам, програмата се опитва и по някое време дава грешка, че файла не може да бъде изпратен и да пробвам отново (в началото си мислех, че сървърите са натоварени, но не са, защото от 40 дни ползване...1 файл не е могла да изпрати през интерфейса си... Comodo 6/7 имаха същия проблем доколкото си спомням).

Не знам дали тези проблеми присъстват в TS версията и ако някой иска да им пише (или да ми прати адреса на съпорта да им ги опиша сам) за да ги изчистят в новите билдове и тогава може и пак да се завърна на нея. Иначе беше лекичка. Лекичка е и EAM обаче. И EAM има поведенчески блокър + два енджина на сканиране за бацили като единия отново е на Bitdefender. Мисля, че няма по-подходяща програма с която да я сменя...в доста отношения си приличат. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има си кусури, така е. Но, за всяка програма, си има ползватели. Някой ден, може да се завърнеш към китайчето. :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има си кусури, така е. Но, за всяка програма, си има ползватели. Някой ден, може да се завърнеш към китайчето. :P

Определено...както споделих преди в тези два поста 1 и 2 програмата е супер за безплатна такава...и определено засега е леко по-напред от Baidu.

Но този бъг, както и описаните от мен в горния пост неща за момента ме накараха да я сменя. Сега като чета обаче в темата за Emsisoft виждам, че май явно всяка програма си има кусури за съжаление...аз съм малко капризен и педантичен и не знам, ако и тя ме изнерви на какво ще мина вече...може би на добрата стара Avira (макар да съм им бесен, че затриха форума си с всичката ценна информация и модула при сканиране на зараза продължава да прехвърля топката на Luke Filewalker) или на Panda Cloud, а защо не и на чист CIS 5.12 отново... :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още не съм видял програма без кусур или някакъв бъг...   Днес 360 TS  ми предложи ъпгрейд до версия   5.0.0.2051 и се получи. Цяла седмица въобще не бях включвал този компютър, защото той не беше с мен.      Emsisoft  са ми многогодишно предпочитание - обаче напоследък ползвам само безплатните им възможности...   Като възможен допълнителен контрол.     Кихчо е с многократно повече ползватели  и това създава причини за разлика в полза на китаеца.  CIS 7 сега според мен също отстъпва на Кихчо  - с условието  китаецът да е подкрепен от прилична защитна стена.  Много са дълги доказателствата за тези ми изводи...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравеите аз ползвам 360 IS трябва ли да сложа допълнителна защитна стена.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравеите аз ползвам 360 IS трябва ли да сложа допълнителна защитна стена.

360 IS няма защитна стена, би било добре да сложиш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Можете ли да ми препоръчате защитна стена.Благодаря предварително

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И за чий, ти е защитната стена? Първо на този въпрос си отговори. Ако, те гони параноя, добре. Но, иначе не ти трябва.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И за чий, ти е защитната стена? Първо на този въпрос си отговори. Ако, те гони параноя, добре. Но, иначе не ти трябва.

За общ поглед и контрол, както и за различни съпоставки.  Да контролираш възможни външни неразрешени връзки  не е параноя.   Ако не го правиш си е форма на идиотизъм - пък било то и от незнание...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Можете ли да ми препоръчате защитна стена.Благодаря предварително

За мен тия си заслужават в момента - Comodo Firewall Free, Online Armor Free, Outpost Firewall Pro, Privatefirewall Free.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване