Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Мойра

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

61 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      42
    • Парламентарна република
      19

Препоръчан отговор

преди 5 минути, nikssi написа:

изнудването на зелените продължава

по горе слид показа новина за оскъпяване - познай защо

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

не се безпокой спирка свети петър наближава

9690960w.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Без умствен капацитет написа:

изнудването на зелените продължава

по горе слид показа новина за оскъпяване - познай защо

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

не се безпокой спирка свети петър наближава

Хората са го казали - простотията не се лекува. 

Мислете с тия глави бе! Мислете!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, nikssi написа:

като неискаш за риба - какво ще кажеш да отидем в хоре-мага на твое село и да се напием, аз ще черпя теб ти мен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Без умствен капацитет написа:

като неискаш за риба - какво ще кажеш да отидем в хоре-мага на твое село и да се напием, аз ще черпя теб ти мен

Чети бре,недей да дращиш.

преди 10 минути, nikssi написа:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, nikssi написа:

Чети бре,недей да дращиш.

това пречи ли да се напием и как ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Без умствен капацитет написа:

това пречи ли да се напием и как ?

Още малко ще искаш и друго....:D на маса се сяда с приятна интелигентна компания без жени или такива , които имат сходно поведение. Не покриваш стандартите ама хич

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

Визитата на Борисов в САЩ идва като отговор за покупката на изтребителите F-16, каза по Би Ти Ви президентът на Атлантическия клуб Соломон Паси.

Той допълни, че подобна визита е знак за благодарност за свършеното. Според Паси, чрез темата за изтребителите F-16 се повдига и въпроса за сферата сътрудничество в сферата на космонавтиката, авиокосмическата област както и възможност за участие в проекти на NASA.

Друг казус, който може да се разисква е засилването на взаимоотношенията в областта на отбраната, а с оглед стартирането на мрежата в Китай, страната ни трябва да търси сътрудничество със Съединените щати в посока изграждане на 5G мрежа, каза още той.

При достатъчно въображение, може да се поиска САЩ да купят остров и АЕЦ "Белене", което може да доведе до мащабни изследвания в областта на ядрената сфера, водеща до постижения с Нобелови награди.

Соломон Паси заяви, че новата посланичка на САЩ Херо Мустафа е напълно подготвена за позицията си, както и че не е нещо нетипично свободното отношение на премиера Борисов към нея, тъй като и американците имат лидер, който е с нестандартно отношение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, nikssi написа:

Още малко ще искаш и друго....:D на маса се сяда с приятна интелигентна компания без жени или такива , които имат сходно поведение. Не покриваш стандартите ама хич

да и аз предпочитам женска компания, но не е интересно да работиш в "кокошарник"

преди 6 минути, nikssi написа:

а Радев благодари за самолетчетата също в САЩ

https://dariknews.bg/novini/sviat/ot-niu-iork-radev-prizova-bylgarite-v-sasht-da-se-vyrnat-v-rodinata-si-videosnimki-2188837

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Циганина паси май го гони старческа деменция. Все още никой не е видял българия да купува каквито и да е самолети, освен може би виртуални.:) Иначе идеята му да продаде Белене на американците не е лоша.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

https://www.svobodnaevropa.bg/a/30273018.html

Цитат

Изборът на Иван Гешев бе препотвърден от ВСС. Предстои Сотир Цацаров да бъде избран за шеф на КПКОНПИ. Откъдето и да погледнем - радост. И още - бюджетът бил пица с шунка, но за бъдещите пенсионери шунка няма да има. Как в крайна сметка данъкоплатецът ще плати Ларгото и дипломацията на Борисов.

Цитат

Според представители на всички институции, с които Свободна Европа разговаря, е почти сигурно, че сценарият "Гешев сменя Цацаров, а Цацаров - шеф на КПКОНПИ" ще се развие по план. Въпреки това има и резервен вариант настоящият шеф на обвинението - да оглави Инспектората към Висшия съдебен съвет (ИВСС). Подготовката за това започна още в началото на годината, когато парламентът прие промени в Закона за съдебната власт, според които ако шефът на ИВСС напусне поста си, наследникът му започва нови 5 години, а не довършва мандата му.

https://www.svobodnaevropa.bg/a/30266717.html

Редактирано от nikssi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, nikssi написа:

Ама той е мъж бре...Жена се писа, само щото пуснах такъв майтап, докато още се беше писал с неопределен пол в профила, с който се подиграва на себе си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, nikssi написа:

на маса се сяда с приятна интелигентна компания без жени или такива , които имат сходно поведение. Не покриваш стандартите ама хич

Ахааа... стандартите на @herkules2 :laughing4: E , аз без жени с които да разговаряме и шегуваме, забавление кой знае какво не виждам. Но се отнасям с разбиране и толерантност към гейски компании. Няма проблем.  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, sliderum написа:

Ама той е мъж бре...Жена се писа, само щото пуснах такъв майтап, докато още се беше писал с неопределен пол в профила, с който се подиграва на себе си.

90% от реговите в нета са ми женски, още като бях лапе си правихме женски профили и се забавлявахме - и така си остана

https://www.investor.bg/novini/444/a/handelsblatt-turskoto-avtomobilno-lobi-okazva-natisk-vyrhu-volkswagen-za-zavoda-293334/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

много нескупосано е направено - личи си че някой е окрал парите от поръчката, след като знам как ги правят в другите градове

991-ratio-1.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Без умствен капацитет написа:

още като бях лапе си правихме женски профили

Това значи само едно, снимката ти на едно място където я има, е актуална и не лъже...Тъй де, ти си младо и социализма гарантирано нямаш собствени спомени и от СССР, също въобще, също и нямам как да помниш, какви наистина бяха онези времена и защо народа...обикновения народ милее за тях, за спокойствието им, за надеждата за собствено и обществено развитие и то не специално във финансов аспект, а като личност и още по-високонравствени отношения, които неща тогава не бяха химери, за това как всяко кътче земеделска земя беше засявана и нямаше сегашните все още срещащи се пустиняци, как покрай пътищата всичко беше напълно почистено, а не както е сега обрасло дотам, че треви, храсти и дървесни клони да заемат дори част от пътните платна...Личен спомен...Има река, или в съответното място по-скоро главен речен ръкав, който разполага и сега със собствено име...Елидере . Навремето пътя до там, до речното корито и не само това, разбира се, беше напълно почистен и лесно достъпен, имаше няколко плажа, на които като деца ходехме да се къпем. Сега трябва човек, ако иска да отиде, да наеме моторна косачка, че да си проправи път, през всякакви бурени и храсти. Чудя се, дали и с Мирко положението не е същото като твоето. Той вече е писал, че е възрастен и има собствени спомени от него време, че е бил къде ли не и, в Русия, или СССР(?!?) в това число. Ама кой знае дали не менти. Въпреки тия неща, които установихме, без да имаш своя лична представа от него време, а може би и много други, в съответните теми се спуквате да плюете по тогавашното положение, базирайки се само на лъжите , на разни "хора" и на политици и мафиоти и други обикновени боклуци, които ги разпространяват най-нагло, дали платени да го правят, или безплатно натискайки се по този начин, да станат някому удобни, че да ги вземе на софрата си...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, sliderum написа:

Това значи само едно, снимката ти на едно място където я има, е актуална и не лъже...Тъй де, ти си младо и социализма гарантирано нямаш собствени спомени и от СССР, също въобще, също и нямам как да помниш, какви наистина бяха онези времена и защо народа...обикновения народ милее за тях, за спокойствието им,

а да да ти кажа в нета няма мои снимки - взимам ги от соц. мрежи

много спокойно е било няма що - ако кажеш нещо че не ти харесва, се озоваваш в районното и от там не се знае дали ще се прибереш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Без умствен капацитет написа:

а да да ти кажа в нета няма мои снимки - взимам ги от соц. мрежи

много спокойно е било няма що - ако кажеш нещо че не ти харесва, се озоваваш в районното и от там не се знае дали ще се прибереш

Хих, аз знам откъде да си намеря, може да ги няма на други места, ама на едно място има. Ако не си междувременно я затрил, след като писах за това. Както и да е. Пак се базираш на разни линкове, не на собствени спомени, тъй като естествено нямаш такива и няма как да гарантираш дали е вярно това след линка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, sliderum написа:

...обикновения народ милее за тях....

т.е. ти и още няколко чичаци, верни членове на партията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, sliderum написа:

Ама той е мъж бре...

Мъж?! :no-no:

Толкова неграмотен и злобен мъж не бях срещала!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Мойра написа:

Мъж?! :no-no:

Толкова неграмотен и злобен мъж не бях срещала!

В гей двойката играе мъжа ли :)
Те педерасите са такива злобни и целия свят им е виновен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:offtopic_s:

преди 34 минути, neroni написа:

В гей двойката играе мъжа ли :)

Според мен неграмотността и злобата не зависят от сексуалната ориентация, а от средата, в която човекът е расъл.

П.П. Според впечатленията ми, по-голямата част от феновете на ГЕРБ са със същия манталитет като :emoji_natur-42:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, Мойра написа:

:offtopic_s:

Според мен неграмотността и злобата не зависят от сексуалната ориентация, а от средата, в която човекът е расъл.

ехооо, старата мома - защо не говориш по темата, нали спазваш всички правила

преди 39 минути, neroni написа:

те и старите моми са така, винаги криви и незадоволени

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...