Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Мойра

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

61 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      42
    • Парламентарна република
      19

Препоръчан отговор

Откакто блокирах да не виждам словоизлиянията на гербавите боклуци мирко и овцата ми е по-готино да чета тоя форум.
Не знам защо въобще си правите труда да четете лайнарщините на тия двама помияра ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, neroni написа:

Откакто блокирах да не виждам словоизлиянията на гербавите боклуци мирко и овцата ми е по-готино да чета тоя форум.
Не знам защо въобще си правите труда да четете лайнарщините на тия двама помияра ?

някои не се изолират от свете

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Мойра написа:

Мъж?! :no-no:

Толкова неграмотен и злобен мъж не бях срещала!

Ще ти подам малък жокер.

Цитат

Такива са ми те неолибералчетата!!! Смъртна присъда им е малко!!!

Не мисля че някой от опонентите ви е поискал смърт за когото и да било. Правят го само хора от вашата агитка. Пък ти си решавай кой колко злоба има в себе си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 13 часа, miro20 написа:

Ахааа... стандартите на @herkules2 :laughing4: E , аз без жени с които да разговаряме и шегуваме, забавление кой знае какво не виждам. Но се отнасям с разбиране и толерантност към гейски компании. Няма проблем.  :)

Абе Миро20 да беше прочел,че предлага да се напиваме бре! Кви жени на такава маса бре човеко, нали ще се обърне на оргия! Ама толкова си можеш - не чете ами дращи.

на 17.11.2019 г. в 19:42, Без умствен капацитет написа:

това пречи ли да се напием и как ?

Чети бре, не прави опити да изкривяваш думите ми.

преди 2 часа, Без умствен капацитет написа:

много нескупосано е направено - личи си че някой е окрал парите от поръчката, след като знам как ги правят в другите градове

991-ratio-1.jpg

Що не питаш дофтора гербераст , който беше кмет когато го слагаха това.

Редактирано от nikssi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, nikssi написа:

Чети бре, не прави опити да изкривяваш думите ми.

аз ти предлагах и 14 годишна да си вземем, че при теб са по евтени - ама ти се дърпаш нещо, няма да каже не се безпокой

това може да те позаинтересува

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да е нескопосано, ама има камери да снимат, все едно е централния софийски затвор. Какво стана с демокрацията(ее, тъй наречената демокрация) какво стана с личните права и свободи, в това число правото да не те заснемат(какво стана с GDPR?) и следят без твое съгласие(освен ако не си престъпник) май в тая бокова тирания, всички сме наречени за (поне потенциални)престъпници от властимащите?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, sliderum написа:

Може да е нескопосано, ама има камери да снимат, все едно е централния софийски затвор. Какво стана с демокрацията(ее, тъй наречената демокрация) какво стана с личните права и свободи, в това число правото да не те заснемат(какво стана с GDPR?) и следят без твое съгласие(освен ако не си престъпник) май в тая бокова тирания, всички сме наречени за (поне потенциални)престъпници от властимащите?

защо ли хората си слагат камери пред входните врати - http://78.130.182.132

webcapture.jpg?command=snap&channel=1

webcapture.jpg?command=snap&channel=2 webcapture.jpg?command=snap&channel=3 webcapture.jpg?command=snap&channel=4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Без умствен капацитет написа:

защо ли хората си слагат камери пред входните врати

Ти ми кажи. Едно време нямаше нужда дори да ги заключваме.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 6 часа, sliderum написа:

Чудя се, дали и с Мирко положението не е същото като твоето. Той вече е писал, че е възрастен и има собствени спомени от него време, че е бил къде ли не и, в Русия, или СССР(?!?) в това число. Ама кой знае дали не менти.

Всеки може да си направи извод от начина по който се изразявам, фактите за които говоря ,  и източниците които ползвам , дали "Миро менти"  . Проблема ви е че нямате нито един пример "Миро да менти" :)  

преди 6 часа, sliderum написа:

Въпреки тия неща, които установихме, без да имаш своя лична представа от него време, а може би и много други, в съответните теми се спуквате да плюете по тогавашното положение, базирайки се само на лъжите , на разни "хора" и на политици и мафиоти и други обикновени боклуци, които ги разпространяват най-нагло, дали платени да го правят, или безплатно натискайки се по този начин, да станат някому удобни, че да ги вземе на софрата си...

Пак да повторя за подчертаното

Нямате пример за нито една лъжа , казана от мен от нещата на които се базирам и АРГУМЕНТИРАМ.

Докато обратното е повече от очевидно . - Опровергаването на стотиците лъжи на наивни пропагандатори като вас, които съм се убедил, нито познават "онова време"  извън детските си наивни спомени   когато някой друг се е грижел за тях, нито са запознати с истинската истоиря на "развития цоциализъм" и причините за неговия фалит.

Парадокса е че вместо вие да се аргументирате с разсекретените вече досиета и архиви на партията и службите , това го правя аз :) 

И именно това не ви харесва.  То и няма как да ви хареса де. Защото не "уйдисва" на фейк пропагандата ви за "онова време" .

:)

преди 24 минути, sliderum написа:

"едно време" и да  искаш нямаше как да си сложиш камери :)  което сега е  напълно достъпно като цена  за почти всеки стопанин.

Второ .. - Това че не са ти казвали колко убийства и кражби е имало, не означава че е нямало такива.

Просто не се оповестяваше , и за това се говореше "под сурдинка" .

Ето ти малко за домашно

http://www.budnaera.com/201703f/17031719.html

http://kanal3.bg/news/61435-Anton-Todorov-shokira%3A-20-ubiystva-za-mesec-e-imalo-pri-socializma-%28VIDEO%2C-SNIMKI%29

https://www.flagman.bg/article/175673

https://www.bgonair.bg/a/167-provokativno/75592-prestapnostta-prez-komunizma-provokativno-epizod-61-chast-1Z2

Не се връзва на фейк-пропагандата ви  , нали :) 

преди 4 часа, neroni написа:

Добре че сподели . Преместих си го  в другия крачол :)  

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, sliderum написа:

едно време не са казвали, те не казаха за атентата в влака на Буново, ти искаш да ти кажат че някой те е обрал

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, miro20 написа:

Добре че сподели . Преместих си го  в другия крачол :)  

Дали? Защото виждам друго. :emoji_smiley-06:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, nikssi написа:

Дали? Защото виждам друго. :emoji_smiley-06:

И какво "виждаш " ? Аз дори не коментирам мнението му по темата. упс... то даже няма такова :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, Без умствен капацитет написа:

едно време не са казвали, те не казаха за атентата в влака на Буново, ти искаш да ти кажат че някой те е обрал

Култово! Ама верно ли или пак нещо се правиш на дърт рибар.

току-що, miro20 написа:

И какво "виждаш " ?

Че не си си го преместил в другия крачол. Нали се сещаш,че виждам докладите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Почети малко  от домашното дето дадох по горе.

току-що, nikssi написа:

Че не си си го преместил в другия крачол. Нали се сещаш,че виждам докладите.

Разбира се. Обидите са си обиди, кой как се отнася към темата е друг въпрос.

Правиш ли разлика ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, miro20 написа:

Почети малко  от домашното дето дадох по горе.

Аха, ами учете се. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, nikssi написа:

Аха, ами учете се. 

На какво ? На лъжи , фейк пропаганда и скриване на истината ли :)

И после някакви да  плямпат колко"хубаво е било " ... ама просто защото не са знели :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, miro20 написа:

На какво ? На лъжи , фейк пропаганда и скриване на истината ли :)

И после някакви да  плямпат колко"хубаво е било " ... ама просто защото не са знели :) 

Образ , аз съм живял по онова време и знам какво е било и хубаво и лошо. С твоите заучени фрази фейк , пропаганда защо си мислиш,че нещо знаеш? Защото го има написано някъде в мрежата ли? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, nikssi написа:

Образ , аз съм живял по онова време и знам какво е било и хубаво и лошо. С твоите заучени фрази фейк , пропаганда защо си мислиш,че нещо знаеш? Защото го има написано някъде в мрежата ли? 

Образ, именно за такива като теб е израза ми по горе  ...  . - Опровергаването на стотиците лъжи на наивни пропагандатори като вас, които съм се убедил, нито познават "онова време"  извън детските си наивни спомени   когато някой друг се е грижел за тях, нито са запознати с истинската истоиря на "развития цоциализъм" и причините за неговия фалит.

Цитат

Защото го има написано някъде в мрежата ли? 

Не в мрежата, а защото го пише във "любимите " ви документи от компартията и службите.

Ама не ви изнася :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, nikssi написа:

Образ , аз съм живял по онова време и знам какво е било и хубаво и лошо.

Е ама ти наистина ли вярваш,  че по онова време нямаше престъпност? Престъпност си имаше,  както битова,  така и организирана.  А информационното затъмнение принуди хората да си предават на ухо информация за определени случаи,  създавайки дори легенди за несъществуващи иначе серийни убийци.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сещам се преди година- две из медиите се въртеше една тема за къщите на циганските барони в Левски, как били забогатели при управлението на ГЕРБ - даже тука из форума някъде се беше коментирало и тогава написах, че тези къщи ги знам от дете, и са строени още по соца. Ма инак нямало било престъпност.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Michigan111 написа:

Е ама ти наистина ли вярваш,  че по онова време нямаше престъпност? Престъпност си имаше,  както битова,  така и организирана.  А информационното затъмнение принуди хората да си предават на ухо информация за определени случаи,  създавайки дори легенди за несъществуващи иначе серийни убийци.  

Знам много добре и то не от медиите за разлика от повечето пишещи тука. Но колкото и да беше такова нещо като сега не имало никога. 

преди 1 час, miro20 написа:

Опровергаването на стотиците лъжи на наивни пропагандатори като вас, които съм се убедил, нито познават "онова време"  извън детските си наивни спомени   когато някой друг се е грижел за тях, нито са запознати с истинската истоиря на "развития цоциализъм" и причините за неговия фалит.

Миро когато аз работех ти не си бил още планиран бре. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, nikssi написа:

Но колкото и да беше такова нещо като сега не имало никога. 

Чувството за "безнаказателност"  и невъзможността на Държавата да управлява лишените от свобода и права довеждат до този нихилизъм.

Процедурите на до съдебното производство са доста "политически завързани" и позволяват да се достигне определена давност, след която законово не може да се търси отговорност. Трудно определени казуси стигат до Конституционния съд, а от там по-надолу или по-нагоре си зависи от адвокатската колегия. Въпросната е твърде политизирана, а не професионално подготвена.

Да, престъпност е имала, има и ще има, но в това отношение адвокатската колегия е със "широко затворени очи", което не прави чест на въпросната и неправилно прехвърлят отговорността си на изпълнителната власт, в частност МВР. Девоенизиране на същото бе грешка. Лишиха въпросното от дисциплина и т.н. Лично един от "Охрана на съдебната власт" сподели някои неща, които ме смутиха. Друга тема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...