Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Мойра

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

barbuncela

В тази тема, всеки пост който не е по темата ще се счита за спам и ще бъде трит!

Цитат

2.7 Всякаква форма на spam (нежелани съобщения) е забранена, било то чрез постове или лични съобщения. Това включва всякакви реклами, верижни писма и др. съобщения, изключващи тема за помощ или обсъждане, или лична кореспонденция. Избутването на тема от автора й (bumping) не е разрешено с изключение на един пост в рамките на 48 часа. Този вид спам се определя като пост след последният ви пост, който не е уместен и не носи никаква нова (коригирана, допълнена) информация по темата.

Съобщение от barbuncela

Каква форма на управление предпочитате  

62 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      43
    • Парламентарна република
      19

Препоръчан отговор

преди 6 часа, nikssi написа:

Знам много добре и то не от медиите за разлика от повечето пишещи тука. Но колкото и да беше такова нещо като сега не имало никога. 

Съгласен съм. И именно това, което виждаме днес е най голямото престъпление на оня режим.  Защото ББ,  Цв Цв и т.н. са продукт на онази система,  не са паднали от небето.  А причина за беззаконието е липса на  желание във властимащите за справяне с проблема,  нищо повече.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, nikssi написа:

Знам много добре и то не от медиите за разлика от повечето пишещи тука. Но колкото и да беше такова нещо като сега не имало никога. 

Миро когато аз работех ти не си бил още планиран бре. 

Не само ти си живял по онова време .Човече всички които сме живели тогава много добре знаехме че информацията се криеше и преправяше за да не се навреди на доброто име на социализма. Моето впечатление е че реално беше малко по спокойно наистина но си имаше престъпления . Лично аз съм се оплаквал три пъти за кражби които не пожелаха дори да регистрират в милицията за да не им се влоши коефициента на разкриваемост. Не отричам че и в момента не е много по различно но ако си достатъчно упорит можеш да раздухаш нещата в медии и неправителствени организации. Пък ако желаеш и в чужбина. Представяш ли си какво би ти се случило по соц времена ако се опиташ да се оплакваш в чужбина. Ще ти разгонят цялата рода до девето коляно. В крайна сметка с тези навици за криене изградени още от тогава сега когато голяма част от наистина свестното население замина в чужбина естествено че престъпноста нараства. Търсете корените момчета , а те обикновенно се намират именно във онова време което толкова много ви харесва. Бих го оставил настрана и забравил с удоволствие ако непрекъснато не се опитвахте да го давате за положителен пример. Ще бъде добре да го забравите и вие имаше много недостатъци както и сегашното. Ако сме достатъчно умни трябва да си направим изводите от тогавашните и сегашните грешки и да се опитаме да ги избягваме занапред а не да въздишаме като стари госпожици за времето когато са били хубави млади момичета. Движението назад не е добра идея според мен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, nikssi написа:

Миро когато аз работех ти не си бил още планиран бре. 

Остави ме мен и надменното ти отношение /което нека си е за твоя сметка/

Това "какво знаеш" и "какво са ти казвали да мислиш че знаеш" е едно, истината е съвсем друга.

https://desebg.com/2011-01-13-09-25-08/1922-2014-07-28-07-45-07

Чети и реви.

Не се ли усещаш колко сте смешни и се излагате всички които надменно говорят как "знаят какво е било през соца" .

ОСвен да си работил в ДС или в политбюро на КП , няма друг начин да си бил "запознат" с ИСТИНСКОТО състояние на държавата.

преди 26 минути, lsmurf написа:

Не само ти си живял по онова време .Човече всички които сме живели тогава много добре знаехме че информацията се криеше и преправяше за да не се навреди на доброто име на социализма. Моето впечатление е че реално беше малко по спокойно наистина но си имаше престъпления . Лично аз съм се оплаквал три пъти за кражби които не пожелаха дори да регистрират в милицията за да не им се влоши коефициента на разкриваемост. Не отричам че и в момента не е много по различно но ако си достатъчно упорит можеш да раздухаш нещата в медии и неправителствени организации. Пък ако желаеш и в чужбина. Представяш ли си какво би ти се случило по соц времена ако се опиташ да се оплакваш в чужбина. Ще ти разгонят цялата рода до девето коляно. В крайна сметка с тези навици за криене изградени още от тогава сега когато голяма част от наистина свестното население замина в чужбина естествено че престъпноста нараства. Търсете корените момчета , а те обикновенно се намират именно във онова време което толкова много ви харесва. Бих го оставил настрана и забравил с удоволствие ако непрекъснато не се опитвахте да го давате за положителен пример. Ще бъде добре да го забравите и вие имаше много недостатъци както и сегашното. Ако сме достатъчно умни трябва да си направим изводите от тогавашните и сегашните грешки и да се опитаме да ги избягваме занапред а не да въздишаме като стари госпожици за времето когато са били хубави млади момичета. Движението назад не е добра идея според мен.

Именно .И аз не бих го казал по добре. :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Борисов даде заден ход за болничните! Не може да му се отрече че има усет за гъвкава политика. Да видим сега тези които защитаваха тезата че всичко е нормално дали ще критикуват позицията на Борисов. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

miro20.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, gagodrago написа:

а би ли ми казал ГЕРБ ли създаде ТКЗС и конфискува земята и животните на хората, а които не се подчиняваха изчезваха безследно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Таковата...Хм, ако не се окаже партенка де. Нещо се отвори, като че ли, отново апартаментгейт...Ставало въпрос за евтин апартамент за жената на Гешев. Поогледайте се, дали какво, ако изглежда достоверно..А да, не правете сравнение, между цените на показаните нотариални актове, или документи за покупко-продажба, или каквото има показано в медиите, а това дали въобще цената на която гешевица е взела нейният апартамент, е пазарна. В зависимост от къде се намира този апартамент, площта му и пазарните цени по времето когато е изповядана сделката

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 57 минути, sliderum написа:

Таковата...Хм, ако не се окаже партенка де. Нещо се отвори, като че ли, отново апартаментгейт...Ставало въпрос за евтин апартамент за жената на Гешев. Поогледайте се, дали какво, ако изглежда достоверно..А да, не правете сравнение, между цените на показаните нотариални актове, или документи за покупко-продажба, или каквото има показано в медиите, а това дали въобще цената на която гешевица е взела нейният апартамент, е пазарна. В зависимост от къде се намира този апартамент, площта му и пазарните цени по времето когато е изповядана сделката

мисля че е партенка, защото тази новина излиза след като вече мина апартамент-гейт, а и ако е истина трябваше да излезе в началото, а не сега пред вече свършен факт (бетонирана му е позицията)

сега вече какъв ефект ще се търси

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 51 минути, Без умствен капацитет написа:

след като вече мина апартамент-гейт

Едно нещо не свършва, докато не свършат основанията, които му дават живот.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 58 минути, sliderum написа:

Едно нещо не свършва, докато не свършат основанията, които му дават живот.

помисли - минаха изборите, вече няма и какво да се предприеме по административен път

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Без умствен капацитет написа:

помисли - минаха изборите, вече няма и какво да се предприеме по административен път

Брях, какво общо имат изборите, да не би действието на законодателството и на морала и носенето на отговорност в политиката, да свършват с изборите?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, sliderum написа:

Брях, какво общо имат изборите, да не би действието на законодателството и на морала и носенето на отговорност в политиката, да свършват с изборите?

това може да ти е интересно патриотче

Ердоган иска османски Балкани

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, gagodrago написа:

miro20.jpg

Бях решил да не пиша в тези теми, но като видях това :emoji_symbols-16:

Избрали сте да не се показва съдържание от Michigan111. Опции

Избрали сте да не се показва съдържание от lsmurf. Опции

Избрали сте да не се показва съдържание от miro20. Опции

си помислих, че не е далеч денят, когато цялата страница може да е заета от тези. Това почти сигурно ще се случи след "срещата на титаните на мисълта" на 25 - ти ноември. Тогава единият ще се похвали с вековните приятелски връзки с братския римски народ, а другия със същите, но със съседния турски. Всъщност лошо няма ... купуваш ни старите самолети и получаваш погалване по главата. Очаквайте поредната фотосесия на безумствения, впрочем само тя липсва в горната колонка.

Какво пък толкова, ако напълнят цялата страница, това ще означава, че никой вече не им обръща внимание, това, което отдавна препоръчвам. Както неведнъж съм казвал, те не само живеят в друга страна, но май са и на друга планета или в друго измерение. А това отгоре е много готино, съвсем точно определя функциите на тролодитите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Деликатния момент обаче е този, че дебелия чичка от карикатурата е комунист, с което мирча е пределно наясно, а доста хора за съжаление не сте.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 часа, miro20 написа:

Образ, именно за такива като теб е израза ми по горе  ...  . - Опровергаването на стотиците лъжи на наивни пропагандатори като вас, които съм се убедил, нито познават "онова време"  извън детските си наивни спомени   когато някой друг се е грижел за тях, нито са запознати с истинската истоиря на "развития цоциализъм" и причините за неговия фалит.

Не в мрежата, а защото го пише във "любимите " ви документи от компартията и службите.

Ама не ви изнася :)

Мирча Кришан и Сорина Дан - Краставицата_(480p).mp3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, lsmurf написа:

Борисов даде заден ход за болничните! Не може да му се отрече че има усет за гъвкава политика. Да видим сега тези които защитаваха тезата че всичко е нормално дали ще критикуват позицията на Борисов. :)

Между гъвкава политика и неориентирана непоследователност има все пак някаква разлика.

В случая просто реагира постфактум. И това не му прави чест.

Същото е и за по глобални въпроси като газовите проекти и АЕЦ.

Голямо мижитуркане да балансира  на всички, включително и мили очички към руснаците.

Неговото е проста  имитация на "гъвкава позиция".

Но пък няма лошо, Все пак се чува гражданската позиция нахората.

В много страни могат само да мечтаят за такова.

преди 24 минути, crazy katon написа:
Избрали сте да не се показва съдържание от Michigan111. Опции

Избрали сте да не се показва съдържание от miro20. Опции

За такива самокастрирали се от света е поговорката  "заврял си щрауса главата в пясъка... " :) 

преди 9 часа, gagodrago написа:

miro20.jpg

Благодаря за отделеното внимание. Това показва колко здраво и успешно съм ви жегнал и наранил наивните илюзии и пропаганда :) 

Друг е въпроса някой да седи , да търси картинки, да "твори " колажи , заделя време и усилия да ме "натроли" ...

Страхотно е :)  Показва колко тролски низки мерзки душици сте :) 

преди 2 минути, dedidi написа:

Ето го още един , който влиза само да види "какво е писал Миро"  и да го "натроли " :)

Разбир се, з амен това внимание е голям  комплимент, едва ли има друг да се похвали с такова внимание на тролове / тук включвам и "честта" да влиза и рашистки трол atj/HEY от фабириките в Петербург и Москва /

Но .. все пак се замислете... това вашето не е "ползване на форума по предназначение" .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, lsmurf написа:

Ако сме достатъчно умни трябва да си направим изводите от тогавашните и сегашните грешки и да се опитаме да ги избягваме занапред а не да въздишаме като стари госпожици за времето когато са били хубави млади момичета. Движението назад не е добра идея според мен.

Разбира се, с това съм напълно съгласен, както и повече от горното в поста ти. Не,че нещо ме бърка или защитавам нещо просто имам поглед през ония години каква е била битовата престъпност, знам и другото колко се опитваха да представят нещата ,които се случват като цветя и рози. Същото е и сега в този форум - точно това ме дразни и затова реагирам. Разни за мене момченца се опитват да ме убеждават как сегашната престъпност била фейк и мнението макар и критично било пропаганда. Смешно е.

Някъде имаше дори мнение,че сме си криели радиопаратите в хладилниците защото сме слушали Свободна Европа и щели да ни затворят.... Ами не е вярно слушахме и Гласът на Америка и то пред входа. Е , не баш силно но слушахме и коментирахме. И това 75-78 г. тъй ,че знам , знам. Знам и как много партийни величия и близки до тях хора на изкуството пафкаха трева и не ги закачаха защото са гъсти с Владко на мама момче сладко. И прочие ... сега същите се пишат за анти комунисти. Брех.

В общи линии това. 

Благодаря за отговора и критиката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 36 минути, nikssi написа:

. Разни за мене момченца се опитват да ме убеждават как сегашната престъпност била фейк и мнението макар и критично било пропаганда. Смешно е.

теб пък, кой и къде те е убеждавал че няма сега престъпност

https://www.mvr.bg/press/актуална-информация/актуална-информация/информационен-бюлетин

https://www.mvr.bg/burgas/пресцентър/пресцентър/информационен-бюлетин

Цитат

На 18.11.т.г. около 06.50 ч. в Районно управление - Средец е получено съобщение за извършвана кражба на павета от ул. «Йорданка Николова» в Средец – своевременно е задържан 56 годишен криминално проявен мъж от града, който направил пълни самопризнания и върнал откраднатите павета. По случая е образувано бързо полицейско производство.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Туй за движението назад-напред и т.н. Ами въпрос на гледна точка е....Според който се е уредил на добре заплатена работа, която предполага и да расте като позиция и заплащане и в бъдеще,  движението е напред(същото е и сред чиновници, уредени на някоя дори дребна корупционна службица, които работейки с хора, да могат да си докарват и нещо странично, не разчитайки толкова на заплатата си)  според тия които страдат от капитализма, движението е назад. Обективно погледнато движението е назад, понеже броят на уредилите се(на територията на страната, избягалите в чужбина, почти не ги броя, защото те са оправили себе си, но не са оправили себе си тук в  България, т.е. не са в по-добро положение, благодарение на възможностите създавани от нашите политици и нашите чорбаджии, нито от чуждите чорбаджии, които все пак са инвестирали и осигурили някакви работни места във България, очевидно те не са предложили условия, които да задържат хората и да им осигурят комфортен живот, който да ги откаже от това да напуснат страната(които са успели, разбира се) дори и помагат, като връщат част от парите за изтребителите обратно, но парите са взети от всички нас, а те пращат само на роднините си) е по-малко от страдащите(пенсионери, безработни, работещи - бедни и т.н.) от гледна точка на демокрацията мнозинството печели. Отделно от това, демографската картина показва, че губим като народ, защото вървим към стопяване, обезселяване, опростачване, повече или по-малко умишлено(недоказуемо от мен, но видно по резултатите на изпитите) на страната като цяло и към подмяна на етническият състав, с такъв, който не уважава българските традиции, има си свои, които не отговарят не само на нашите традиции, но дори са в разрез с нашата и с европейската законова уредба...еее, защото са практикувана педофилия, с всички произтичащи от това последици, деца раждащи деца и  малки ромчета на по  7-8-9 години, павкащи цигари като комини(свидетел съм, на което, за беля съм свидетел на нещо подобно и сред не ромчета, макар и по-възрастни, но все още деца, или най-много, току що навлезли в юношеството :() и обикалящи наоколо, вместо да са в клас.

Някои изречения са дълги и сложни, иска се малко интелект, за да бъдат разбрани. Ако някой не е успял, може, ако вече не ми е възможно да редактирам, да се обърнат към модератор, за  да ги раздроби с точки, за да са лесно смилаеми за евентуални чукчи, ако има такива тук.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, miro20 написа:

Разбир се, з амен това внимание е голям  комплимент, едва ли има друг да се похвали с такова внимание на тролове / тук включвам и "честта" да влиза и рашистки трол atj/HEY от фабириките в Петербург и Москва /

Но .. все пак се замислете... това вашето не е "ползване на форума по предназначение" .

Бургас -България са регистрациите - какви руски столици пак ти се привиждат?  Колко пъти да те приканвам поне една украинка да залюбиш???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 54 минути, nikssi написа:

Разни за мене момченца се опитват да ме убеждават как сегашната престъпност била фейк и мнението макар и критично било пропаганда. Смешно е.

Кой те е убеждавал че сегашната рестъпност е фейк ?? Цитат нещо ?

Смешен си . Да :)

преди 6 минути, attj написа:

Колко пъти да те приканвам поне една украинка да залюбиш???

Странно е ти да се интересуваш от сексуалния ми живот :)

Ама си тролче, затова не ме бърка каква поредна смехория ще избълваш .

Виждам че стрикно следиш постовете и споменаването ти . Така и трябва. Характерно за всеки рашистки , но за съжаление, издънен профил .  :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, miro20 написа:

Смешен си . Да :)

Вижда кой е смешен. Кой дращи без да чете и не мисли и плямпа за фейкове само. Вижда се и кой кога е регистриран , какви теми има и в какви е участвал. Вижда се.

Миро двайсе спящия профил на не знам койси...

По-темата излязох прав. Бойко се врътна за болничните. Както се казва Вожда нареди да си налягат парцалките...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, nikssi написа:

Вижда кой е смешен. Кой дращи без да чете и не мисли и плямпа за фейкове само. Вижда се и кой кога е регистриран , какви теми има и в какви е участвал. Вижда се.

Миро двайсе спящия профил на не знам койси...

:)

Само бла бла бла...  Смешки :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, nikssi написа:

Бойко се врътна за болничните

Това му е любим циркаджийски трик, ползуван многократно преди. Ама аз не бих му се радвал и не го виждам да е нещо, за което да трябва някой да му е благодарен и да му се привижда на човек Боко на бял кон.

преди 2 минути, Michigan111 написа:

Ако имаше как само Разбойническо дело да си четеш....   :D

Сигурно е по-полезно от гледането на трансджендър порно?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...