Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Мойра

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

94 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      62
    • Парламентарна република
      32

Препоръчан отговор

преди 1 час, lsmurf написа:

Да, прочетох коментарите  :) 

преди 37 минути, lsmurf написа:

И аз съм на мнение че всъщност дали ще падне ГЕРБ или не няма кой знае какво значение ако не отчетем факта че тези които се готвят да го сменят са изгладнели и ядосани от това че не могат да се доредят толкова време до властта и ще действат по брутално. Ето един анализ на това което става в момента в България

Пак казвам. Ако не се бяха правили на тарикати НОЩ последната седмица, протести нямаше и да има. Е, може би щеше, но щяха да се отразят 30 секунди в новините, както досега е било. Някой може да си мисли, че нещо сериозно е станало, но истината е, че на хората им писна от дистанциране.  Това, че някой яхнал протеста е нормално. Ненормално е толкова хора да излизат по улици и площади.  Но се видя накъде отиват нещата. Може ГЕРБ да не са виновни и да се носят по световната вълна, но и в света се надига недоволство.  Някой каза, че не ни отразявали в световните новини. Е как да ни отразяват, като и при тях е така? По-скоро се запитайте, защо световните новини не отразяват собствените си проблеми и тогава ще разберете, защо не отразяват и нашите, които не се различават много от техните. 

Относно мафията...всичко е мафия - и на горните етажи и на ниските. Просто тук оправия няма. Въпросът е, да не си се**м в устата взаимно, щото всички в един кенеф ходим и едни ла**а с**ем. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, lsmurf написа:

Приказки за лека нощ. Баш пък тоя да цитираш ... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Спешно в психиатрията!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, nikssi написа:

Приказки за лека нощ. Баш пък тоя да цитираш ... 

Не казвам че е цвете за мирисане но предполагам че има повече информация и е наясно кой финансира протестите. Това че  "Баш пък тоя да цитираш.... " Означава ли според теб че Божков не финансира протестите или той е станал вече примерен гражданин и не дава вече пари под масата. Дава и още как но вече ги дава на други хора. Можеш  и сам да се досетиш на кои.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Мойра написа:

Спешно в психиатрията!

На това видео гласът на Бойко май е същия като от записите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 32 минути, gagodrago написа:

На това видео гласът на Бойко май е същия като от записите.

Пак го записваха с дрона, май:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гласа му е такъв защото искат да му измъкнат 12 милиарда така лекичко.Появяват се всекакви лешояди и обикалят около плячката и а направи грешка веднага ще му отмъкнат плячката.Е сега трябваше да видим политика Бойко - за съжаление такъв няма има един пожарникар и нищо повече.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 3 часа, lsmurf написа:

Означава ли според теб че Божков не финансира протестите или той е станал вече примерен гражданин и не дава вече пари под масата. Дава и още как но вече ги дава на други хора. Можеш  и сам да се досетиш на кои.

Винаги е имало подобно финансиране . Справка Бареков. И други, но той е най явен

Разликата със сегашното "чупене на държавата" че Черепа е взел нещата лично. И не пести нито средства, нито хора , нито политици и влияние в тази война.

Сигурен съм че е решил да го махне по един или друг начин. И той го е казвал де.

Сегашните изявления и на Радев, и на Корнела /г-жа Лъжа/  тази сутрин, просто преповтарят тези негови думи.

Даже ми се струваше Корнела доста страхливо четеше  от листите и на места се запъваше все едно не го е писала тя това "изявление" :)

А те не искат да отидат на избори. Защото и Радев и Корнела са пробито корито . Те нямат нито идея как да работят с Европа която не ги иска, нито какво "ново" да предложат на хората и каква "промяна" , след като те не са никаква промяна, те са олицетворение на мутренския модел, и са се доказвали многократно като провалено управление.

Искат именно предсрочен, служебен кабинет, който не хората да подредят на избори, а те, мафията.

Силен е Черепа , няма спор. Именно мутроолигархията води в момента тази война срещу ББ.

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, miro20 написа:

Разликата със сегашното "чупене на държавата" че Черепа е взел нещата лично. И не пести нито средства, нито хора , нито политици и влияние в тази война.

Сигурен съм че е решил да го махне по един или друг начин. И той го е казвал де.

Дали Черепа, или пък нашите американски приятели и партньори не са решили да пенсионират Борисов предсрочно заради издънката със строежа на Турски поток, и да го заменят с някой по-надежден като Радев? 

;)

А дали вече не се знае кога ще е оставката?

US посолството: Протести ще има поне до 16 юли

От: стандарт -
11 юли, 2020

%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D1%80%D0%B8%D0%BA%D0%
A
A
A

Различни политически групи провеждат протести и контрапротести в района на Министерски съвет в София. На американските граждани се препоръчва да избягват райони там, тъй като се очаква това да продължи "поне до 16 юли". Това се казва в съобщение на сайта на посолството на Съединените щати в България.

Повод е поредният ден на протести пред Министерския съвет, които продължават. Според посолството "е вероятно да продължат поне до 23 ч.", с възможност за насилие и за преместване към района на Орлов мост и Съдебната палата.

Затова американците трябва да внимават, ако им се наложи да са в района на голяма демонстрация.

Копирано от standartnews.com

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, miro20 написа:

Силен е Черепа , няма спор. Именно мутроолигархията води в момента тази война срещу ББ.

Хората,които наричаш мутри нямат нищо общо с Божков и не желаят да имат нищо общо с него...И това са 99% от противниците на твоя ”свети премиер спасител”...А мутрата е баш той и олигархията е неговата партия ГЕРБ...Борисов е обсебил изпълнителната,законодателната и съдебната власт.Медиите в голямата си част са настъпани върху врата и обслужват престъпната шайка...После ходи ми разправяй,че не бил авторитарен и тоталитарен премиерът...Ходи да му целуваш ръка на тоя народен иззедник...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, acnekt написа:

хаха :)  култово... 

мъка мъка.... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, Лудият Учен написа:

Хората,които наричаш мутри нямат нищо общо с Божков и не желаят да имат нищо общо с него...И това са 99% от противниците на твоя ”свети премиер спасител”...А мутрата е баш той и олигархията е неговата партия ГЕРБ...Борисов е обсебил изпълнителната,законодателната и съдебната власт.Медиите в голямата си част са настъпани върху врата и обслужват престъпната шайка...После ходи ми разправяй,че не бил авторитарен и тоталитарен премиерът...Ходи да му целуваш ръка на тоя народен иззедник...

Спокойно Черепа се опитва да се възползва от положението и не е луд да пръска пари за неща които може да не можеш да контролираш след 2 дена, по скоро плаща на определена група хора да насочват ситуацията в негова ползва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, insec написа:

Виж ти - и аз да съм останал с впечатлението, че анчето е привърженичка на бесепето.

Не с тия призиви за убийства звучи по скоро като национал социалист макар че твърди че е социалист (само че не разбрах от кои)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Мойра написа:
1465164244_77-1.jpg.d5188a19d621bde38a7c7510a4132d0b.jpg

Спешно в психиатрията!

Има нещо вярно, че е за психиатрия. Преди време някакъв колектив от лекари му бяха сложили някаква диагноза. Явно вярва за това което говори, че е добре за всички. Или пък е нагъл и безочлив колкото си иска.Аз,аз,аз,аз,аз край нямат неговите аз! Магистрали ,метро, тръби. Само това повтаря нищо друго, като, че ли това е най важното за обикновения човек, който иска да е здрав, да му е пълен хладилникът и да има пари. Сега сигурно ще добави и чакалнята към безкрайните си глупости! Аз,аз,аз. Не че има хора дето едвам докарват до края на месеца, болни хора, хора без работа, млади хора дето отиват в чужбина. Няма места в детските градини и родителите са принудени да не работят или да работят на 4 часа за да си гледат децата, ако нямат баба или дядо. Аз,аз,аз. Метрото, магистралите, тръбите (дето още не са готови) заобиколен от мафиоти бизнесмени и от дребни страхливи хора които искат да се запази статуквото, защото имат някаква мижава търговийка или фирмичка и са се свили като охльюви в черупката си, и се молят нищо да не се променя защото на тях им е добре! Те са постигнали "върхът" на животът си и не им пука за другите. Обикновено са хора минали 50 гледам по площада, минават и те гледат с неприятен поглед все едно искат да ти кажат "Какво искате бе откачени" и все чичковци и лелки в напреднала възраст. Аз,аз,аз но внимавайте защото идват много трудни години, с подтекста ако слушахте внимателно, ще се оправим за една година, но ако съм АЗ! Иначе... "Щетите ще бъдат много по-големи, защото светът влиза в най-страховитата си финансова криза" Нищо не го задържало в управлението (хайде бе) освен (страхът от отговорност )отговорността, че ще счупят държавата! Кой бе Борисов? И вече почти никой не го обичал, нито ДПС, нито ДА БЪЛГАРИЯ за БСП то си е по подразбиране. Само ТОЙ и ГЕРБ мислят за България. Какво искате? Строят се магистрали, метро тръби за газификация (дали и аз не започнах да се повтарям...) Доходите растели! Да за някой, ама и цените не прощават нали. Та...Не знам за психиатрия ли е или затвор. С целия обкръжаващ го антураж.

Редактирано от barbuncela (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, barbuncela написа:

Има нещо вярно, че е за психиатрия. Преди време някакъв колектив от лекари му бяха сложили някаква диагноза. Явно вярва за това което говори, че е добре за всички. Или пък е нагъл и безочлив колкото си иска.Аз,аз,аз,аз,аз край нямат неговите аз! Магистрали ,метро, тръби. Само това повтаря нищо друго, като, че ли това е най важното за обикновения човек, който иска да е здрав, да му е пълен хладилникът и да има пари. Сега сигурно ще добави и чакалнята към безкрайните си глупости! Аз,аз,аз. Не че има хора дето едвам докарват до края на месеца, болни хора, хора без работа, млади хора дето отиват в чужбина. Няма места в детските градини и родителите са принудени да не работят или да работят на 4 часа за да си гледат децата, ако нямат баба или дядо. Аз,аз,аз. Метрото, магистралите, тръбите (дето още не са готови) заобиколен от мафиоти бизнесмени и от дребни страхливи хора които искат да се запази статуквото, защото имат някаква мижава търговийка или фирмичка и са се свили като охльюви в черупката си, и се молят нищо да не се променя защото на тях им е добре! Те са постигнали "върхът" на животът си и не им пука за другите. Обикновено са хора минали 50 гледам по площада, минават и те гледат с неприятен поглед все едно искат да ти кажат "Какво искате бе откачени" и все чичковци и лелки в напреднала възраст. Аз,аз,аз но внимавайте защото идват много трудни години, с подтекста ако слушахте внимателно, ще се оправим за една година, но ако съм АЗ! Иначе... "Щетите ще бъдат много по-големи, защото светът влиза в най-страховитата си финансова криза" Нищо не го задържало в управлението (хайде бе) освен (страхът от отговорност )отговорността, че ще счупят държавата! Кой бе Борисов? И вече почти никой не го обичал, нито ДПС, нито ДА БЪЛГАРИЯ за БСП то си е по подразбиране. Само ТОЙ и ГЕРБ мислят за България. Какво искате? Строят се магистрали, метро тръби за газификация (дали и аз не започнах да се повтарям...) Доходите растели! Да за някой, ама и цените не прощават нали. Та...Не знам за психиатрия ли е или затвор. С целия обкръжаващ го антураж.

Слушах го това,излъчиха го и по телевизията...Щях да повърна.Бил Бойко направил неименоверно много за България.Бил направил всичко.За всичко били виновни БСП...Аз не съм им привърженик,но какво общо имат те при положение,че ГЕРБ е на власт 11 години.Толкова много бил построил Борисов-той бил перфектен,а комунистите били искали да счупят държавата...Тоя човек ни третира като стадо овце и иска да ни мотае и заблуждава.Единственото ,което го спирало да даде оставка била отговорността към народа.Цинизъм,просто цинизъм...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Лудият Учен написа:

Аз не съм им привърженик,но какво общо имат те при положение,че ГЕРБ е на власт 11 години.

Аз също не са ми приятни, но и аз питам същото? Само, че има и нещо друго, има го и тук във форума. Против Герб ли си, си без друго от БСП и комунист! Има такова извратено мислене благодарение на някой.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, barbuncela написа:

Аз също не са ми приятни, но и аз питам същото? Само, че има и нещо друго, има го и тук във форума. Против Герб ли си, си без друго от БСП и комунист! Има такова извратено мислене благодарение на някой.

Ама разбира се.Ако имаш различно мнение от ГЕРБ и премиера,значи си комунист и разрушаваш България.Баш престъпникът начело на държавата, е точно този,който подлага нацията на геноцид и пълно унижение...Борисов ни прави на маймуни и ни разправя буквално небивалици и врели-некипели...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Лудият Учен написа:

Борисов ни прави на маймуни и ни разправя буквално небивалици врели-некипели...

Лошото е,че много му вярват...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, barbuncela написа:

Има нещо вярно, че е за психиатрия. Преди време някакъв колектив от лекари му бяха сложили някаква диагноза.

Да ти припомня ли къде си го чела ? :)

http://skandalno.net/разкритие-бойко-борисов-с-психиатрич-173731/

http://zahariada.blog.bg/novini/2016/12/29/razkritie-boiko-borisov-s-psihiatrichna-diagnoza-dushevno-bo.1499681

https://www.informiran.net/25-психиатри-с-писмо-до-радев-бойко-бори/

https://4udoslav.writeas.com/25-psikhiatri-s-pismo-do-tsvetanov-i-radev-boiko-borisov-e-psikhichno-bolen

"качествата" на медиите няма да коментирам. Ти си ги знаеш.

Но е показателно как си изпълняват функцията.

А функцията е точно такава.. някой след време да каже.. абе аз четох някъде че психиатри са казали нещо за ББ и са го освидетелствали.

Класика в брейнуошинга. :) 

преди 4 минути, Лудият Учен написа:

Ама разбира се.Ако имаш различно мнение от ГЕРБ и премиера,значи си комунист и разрушаваш България.

Не е вярно. Съвпадението е че го критикуват комунистите и олигархичната мафия която си купи пРезидент дори.

И че се пишат сега алтернатива, въпреки че вече сме ги виждали как управляват и всеки път са по зле от ББ и които именно сме ги виждали че разрушават държавата.

Ама вие си ги искате тях.

И която олигархия изквича когато прокуратурата им настъпа и разбута гнилото гнездо в пРезидентството. Които именно искат да си запазят сегашното статукво за "уреждане под масата" с бизнесмени на които да съгласуват закони преди приемането им, да уреждат посланници в държави където фирмите им имат бизнес интереси.

И да си точат секретна информация нерегламентирано с още по неясни цели което касае вече дори националната сигрност. Ама какво им пука... ?

Класика.

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, barbuncela написа:

Лошото е,че много му вярват...

Ами,свободна държава сме...Всеки е свободен да избере за кого да гласува...Най-голямото оръжие на управляващите е дезинформацията и пропагандата...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Лудият Учен написа:

Най-голямото оръжие на управляващите е дезинформацията и пропагандата...

И безкрайните лъжи на Борисов! Оня ден с НСО, завоалирани закани към всички неудобни! Оня ден - Юмрук, юмрук ще срещне и ще боли...нещо подобно беше.

И безкрайната информация на нисконаведените  медии тези "автентичните" дето непрекъснато бълват дезинформация.

Редактирано от barbuncela (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Лудият Учен написа:

Ами,свободна държава сме...Всеки е свободен да избере за кого да гласува...Най-голямото оръжие на управляващите е дезинформацията и пропагандата...

Странно  как обаче тя се лее именно от "опозицията".

Пак ви се чудя.. дори да не е добро управление, точно в момента му е "пик" на успехите и европейско признание .

Да се плюе точно сега това което е най успешно за България от ГОДИНИ , и то без да представяш алтернатива   е .. как да кажа... или малоумие или отчаяние.

По скоро второто.

А Радев и червената мафия не иска избори. Не го ли разбрахте. Отчаяно бързат. сега да го свалят, не след няколко месеца в дебати и предизборна кампания.

Защото значт че нищо не могат да предложат и ще загубят с гръм и трясък.

Затова искат СЕГА, докато е "горещо желязото" и докато клишетата и патосните лозунги вървят все още .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, barbuncela написа:

Защо плещиш глупости. Аз например съм против ГЕРБ пък досега слава богу не са ме обвинили че съм от БСП. Много е просто . Просто ако човек не е пристрастен то си му личи. Извратеното мислене е обикновено на такива като теб които се чувстват едва ли не оскърбени ако някой мисли различно от тях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Лудият Учен написа:

На протеста видим ли репортери на БНТ, БТВ, или НОВА ги гоним. 7/8 и БСТВ предават истината. Не че са ми много симпатични ама предават истината.  А не като оня ден "Кошлуков ТВ" най-нагло преиначиха истината с боя на момчетата от страна на полицията! Тая същата дето Борисов моли да ги пощадим, били за заплати. И да бият нали!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...