Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Мойра

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

94 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      62
    • Парламентарна република
      32

Препоръчан отговор

Тиквата си изпрати провокаторите за да прецака протестите.. ама грам не му се получи. Следващата стъпка ще е гражданско неподчинение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://www.dw.com/bg/какво-знае-цру-за-борисов/a-15988054

Не обичам да цитирам ДВ, но

Какво знае ЦРУ за Борисов?

През май 2006 г. Джон Байърли пише до Вашингтон, като се позовава на вътрешна информация от ЦРУ, че бившият вътрешен министър на България (бел.ред.: очевидно "Тагесцайтунг" има предвид тогавашния гл. секретар на МВР) е замесен в търговия с амфетамини, че участва в незаконни сделки с "Лукойл" и че като главен секретар се е погрижил за това съпругата му (бел.ред.: вероятно става въпрос за приятелката на Борисов) да може необезпокоявано да пере пари. Освен това Борисов поддържал и връзки с мафията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, FusE написа:

Тук не се пишат оценки за правипис, хайде да не издребняваме. 

само права констатация ако не забелязваш в това изречение и ти бързината си направил 1 правописна грешка един съвет от човек който прави много правописни грешки прочитайте си какво сте написали преди да го публикувате

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

двама алпинисти се катерат по фасада на ПД меката на комунягите след което слагат надпис "Продава се".Ако са платени от Божков посланието е следното:Ако много знаете това ще е новата централа на Еврофутбол.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, ninov написа:

само права констатация ако не забелязваш в това изречение и ти бързината си направил 1 правописна грешка един съвет от човек който прави много правописни грешки прочитайте си какво сте написали преди да го публикувате

Не се старая, пиша на тъчскрин и грешките са неизбежни, както писах не ни оценяват че да внимавам в правописа, ако видя грешака я редактирам, ако не остава. 

Освен това прочети и правило 2.9

Цитат

2.9 Не е желателно публикуването на коментари, в които се критикуват други потребители за неспазване на правилата, както и за техния правопис. За тази цел ползвайте бутона "Докладвай", намиращ се под всеки един пост. Използвайте тази функция САМО, за да докладвате за съдържанието на дадено съобщение, което според Вас трябва да бъде модерирано, а не като средство за комуникация с модератор с други цели. Постове, излизащи извън рамките на изискването, ще бъдат трити или редактирани.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, FusE написа:

Не се старая, пиша на тъчскрин и грешките са неизбежни, както писах не ни оценяват че да внимавам в правописа, ако видя грешака я редактирам, ако не остава. 

Освен това прочети и правило 2.9

не критикувам констатирам факти а и се хвана за незначителното но не и за въпроса а ако се чувстваш засегнат докладвай ме

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, ninov написа:

не критикувам констатирам факти а и се хвана за незначителното но не и за въпроса а ако се чувстваш засегнат докладвай ме

:offtopic_s:

Не се чувствам засегнат, а трупаме офтопик който няма смисъл в случая. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 40 минути, Радул написа:

93- та беше златно време! Нищо общо със сегашната мизерия.

Наистина може да се нарече така.Тогава всеки имаше достатъчно пари,за да живее нормално.Работа се намираше,дори по-добре платена от държавните заплати.Бизнесите на едноличните фирми цъфтеха.Амбулантната търговия вървеше.Баровете бяха претъпкани.Въобще животът кипеше...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 35 минути, criminall написа:

Тиквата си изпрати провокаторите за да прецака протестите.. ама грам не му се получи. Следващата стъпка ще е гражданско неподчинение.

Ахааа.. сега сме с тактика " кой ми ака в гащите" ?

Не стига че сами се оакахте, не стига че сте в услуга на мутрите и олигархията, ами вместо да си посипете главата с пепел както се казва, продължавате да наглеете.

Следваща стъпка ще е това което Черепа ви каже.

Мутреси.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, miro20 написа:

Ахааа.. сега сме с тактика " кой ми ака в гащите" ?

Не стига че сами се оакахте, не стига че сте в услуга на мутрите и олигархията, ами вместо да си посипете главата с пепел както се казва, продължавате да наглеете.

Следваща стъпка ще е това което Черепа ви каже.

Мутреси.

Бахахахах... лузър смешен... ти подкрепяш пеевски, гешев и тиквун... не знам кой ти е срал в гащите.. ама на други места знам къде са ти срали. :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ОТ ГЕРБ обичат БТВ и сериалите.

Ето и другите какво работят. Да не мислите, че са само от ГЕРБ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, ninov написа:

малко късно се включваш върни се по назад в темата да видиш какво и как се коментираше в темата 

Коя страница? Ами досега си драсках скрипт

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бахти лумпените са тия малоумници....как ще посягаш на полицаъ, бе? Това е властта бе, комуняги! Утре да изкарват водните танкове и да ги приключват за 1-2 часа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, crazy katon написа:

Тролите съм блокирал, безалтернативниците не чета и не отговарям. От "вирусната" тема избягах, гледам и тук става същото, гореспоменатите и там, и тук просто обезумяват, ако някой не харесва вожда им и независимо дали е казал нещо тъпо или още по-тъпо, то за тях е извор на мъдрост и виждат в него "народния човек". Нямам време да споря с тях, затова лайквам всеки, който им "го слага". Радвам се, че тук мнозинството е против режима, а това, че онези пишат непрекъснато е начин да си създадат впечатление че са много, но това впечатление е само тяхно.

Повече сме, но сме и по - културни. Що за чулча трябва да си да си помислиш само да хвърляш каквото и да е срещу органите на реда? И после защо бият

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако се чудите какво получиха селяните които ДПС  събра с автобуси  да му пазят летният Сарай от протестиращите на РОСЕНЕЦ 

107842812_2641431449411024_8036723360791396063_n.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Pifi Pedolino написа:

двама алпинисти се катерат по фасада на ПД меката на комунягите след което слагат надпис "Продава се".Ако са платени от Божков посланието е следното:Ако много знаете това ще е новата централа на Еврофутбол.

Що за хумур е това? Дори английският хумур  е 10 пъти по-добър ;) 

Навремето, когато бях на 6 или 7 години, бяха ме пратили на санаториум в Слънчев Бряг. Там имаше едно момче от Своге и с шопския си акцент се опитваше да разказва вицицове. Един от вицовете си спомням - качил се някакъв на комин, вързал се с въже, скъсало се въжето и паднал. Това дето написа, не се различава много от тоя виц ;)  Умряхме от смях, ама не заради  вица, а заради тоя, дето го разказваше. Понякога човек се изненадва на неща, които се случват  и се смее искрено. Отивам вчера на автомивка, измих си колата, подсушавам я и след мен двама мъже си мият колата. Единия около моята възраст, другия предполагам баща му.  Но по-младия вика на по-възрастния - ей, ама ти окъпа колата...сега гумите ли миеш? Недей ги ми...недей ги ми...недей ги ми...ами почнах да се хиля, макар да осъзнах, че тоя е мръднал и вероятно баща му го е взел да го разкара малко, да види свят, че напоследък ни залостиха по къщята.  

преди 1 час, KoiAzLiWe написа:

Ако се чудите какво получиха селяните които ДПС  събра с автобуси  да му пазят летният Сарай от протестиращите на РОСЕНЕЦ 

Че малко ли е :) Най-важното Фафла да има. Аз селянин не познавам, дето да не яде Фафли. А работя само със селяни. Много си ги тачат Фафлите. Цял ден може само това да ядат. Кюфтето е бонус. За 35 стотинки добре, може да стигне и до 50, стига да е намалено. Много, много голям бонус е кюфтето.  А ако имаше и някое лукче за десерт...е тия са се изложили от ДПС. Едно лукче да не почерпят. Ама нали има олио, жените няма да ги бият. И лебец има...кво повече да иска човек...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кво олио бе брачет - тва лимоната бря А за лукчетата - жега е и малко се поразтапят едни такива, не върви, инак цял локум щяха да извадят те, ама на, късмет. Лимоната и пастичка - стига им толкоз да се не учат на много, тениска, шапка, кифтета, мани, мани, десет лефа май станаха.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, criminall написа:

Бахахахах... лузър смешен... ти подкрепяш пеевски, гешев и тиквун... не знам кой ти е срал в гащите.. ама на други места знам къде са ти срали. :) 

Гадно ти е , нали ?  Да осъзнаеш че тези срещу които викаш "вън мутри и мафия" са тези които те клатят отзад и са организирали всичко това.

Не само мутреси, но и употребена тоалетна хартия .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, Радул написа:

Абе изнизва се, щото е взимал. Хиляда обвинения към Бошков че давал подкупи, и никой с обвинение че е взимал подкупи! Че на кой ги е давал тия подкупи бре?

На Севда. Щото не пуши пури.

преди 8 часа, ninov написа:

и ти бързината си направил 1 правописна грешка

Ха, в бързината. Че той не е спирал бе. Аз ако толкоз не знаех да пиша, щях да се гръмна. Че и със спелчекър. Добре го смени, че със стария много дразнеше.

преди 6 часа, street racer написа:

Утре да изкарват водните танкове

И водните пистолети да искарат

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, street racer написа:

Бахти лумпените са тия малоумници....как ще посягаш на полицаъ, бе? Това е властта бе, комуняги! Утре да изкарват водните танкове и да ги приключват за 1-2 часа

Робското мислене! ПолицаЪ е полицай, не е властта бе крепостен селянино.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Радул написа:

Робското мислене! ПолицаЪ е полицай, не е властта бе крепостен селянино.

И кви са тез водни танкове, дето иска да ги искарат ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 58 минути, miro20 написа:

Гадно ти е , нали ?  Да осъзнаеш че тези срещу които викаш "вън мутри и мафия" са тези които те клатят отзад и са организирали всичко това.

Не само мутреси, но и употребена тоалетна хартия .

Не. Тъпо му е да слуша изтрещелското квичене на един антонтодоровец

преди 16 минути, Реджеп Иведик написа:

И кви са тез водни танкове, дето иска да ги искарат ?

Водни оръдия иска да каже. Ма е малко пиян от мъка по мутричките, та му се привиждат като танкове.  Иска да поливат с вода протестиращите. В Гърция на маслините така ги поливали да не слънчасат по пладне, робите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно планът за обединена Европа е една хубава и голяма криза

Дали тази година 2020 има голяма хубава криза?

https://www.nytimes.com/2011/11/19/world/europe/for-wolfgang-schauble-seeing-opportunity-in-europes-crisis.html?pagewanted=2&_r=1

Това го казва през 2011 година  Schäuble. Тогавашен министър на финансите.

преди 6 часа, KoiAzLiWe написа:

Кюфтета са от свинско месо и не са халал. Месото не е кашер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, street racer написа:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...