Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Слави Tрифонов с политически проект .

Тoни
 Сподели

Препоръчан отговор

преди 1 минута, M.Николов написа:

Да разбирам, че лично си участвал в разговорите?

Не, не съм. Но следя изявите на двете страни и си правя изводи. Мислиш че при разговорите са били добронамерени а в медиите се чудеха как да приписват всякакви недостатъци на ИТН и да изтъкват какъв страхотен опит имат те. Ами то от самолет личеше че Ристо комунисто иска власт. Не политики а власт. Слави каза същото че искат постове. Ако не беше така защо бяха яростните атаки към всеки предложен от ИТН. Досега да си виждал толкова яростна съпротива срещу кандидатите при съставяне на други правителства. Нима са били идеални ? Не че ми пука дали ще управлява ИТН с подкрепата на БСП или БСП с подкрепата на ИТН но просто не обичам ни правят на олигофрени.

преди 7 минути, N1K17Y написа:

Това къде го чете ? На мен ми изглежда на свободни съчинения, нямащи връзки с реалността. Къде им е "добрамереността" на ИТН ? Обявиха кабинет с Николай Василев още докато бяха на 2-ро място според резултатите от изборите. И още от тогава са на вълна "или ни подкрепяте или вие сте виновни" И още там свърши цялата история. След това твърдяха, че "преговарят" където просто си изнасят някоя презентацийка, какво смятат да правят. 2 седмици цирк и криене на новия кабинет, че да няма време да го проверят кои са тия хора. 

Ти продължавай да четеш платени статийки. Аз се опитвам да чета не по думите а по постъпките на участниците в шоуто "игра на демокрация" Ако искаш наречи го свободни съчинения но са базирани именно на реалността . Такава каквато е не тази която ни представят "мисирките" . Свалям му шапка на Борисов за това определение . Беше точно в десятката. 😀

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 2,1k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

преди 15 минути, Michigan111 написа:

Не. Тоз е от диванчето. Това е недопустимо  На вожда му беше от джипчето.  Това вече е допустимо 🤣

Ми, недопустимо е, преди да си управлявал и 1 ден, да раздаваш нареждания и да размахваш пръст от диванчето, скрит в собствената си телевизия. И ако някой иска да чуе мъдрите слова, да трябва да си плати абонамента и да бъде ощастливен. В това отношение, кръстосването на страната с Жипката и срещите с разни хора по сокаци и полета, си е направо пример за фул контактуване с електората. Пардон, със Суверена. KC9uW.gif.6ecb7c274672a1a0eb646ca82748947b.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, lsmurf написа:

Ами то от самолет личеше че Ристо комунисто иска власт. Не политики а власт.

Не видях някакъв явен ламтеж за власт от ДБ.

Но и така да е било не виждам никакъв проблем с това.

Реално всеки политик е за това в политиката - да получи властта и да приложи идеите си за развитието на страната.

Не ли?

преди 8 минути, lsmurf написа:

Слави каза същото че искат постове.

Това така и не се изясни, но и това би било нормално, щом гледат в една посока, какъв е проблема ДБ да имат 1-2 министри в кабинета?

преди 11 минути, lsmurf написа:

Мислиш че при разговорите са били добронамерени а в медиите се чудеха как да приписват всякакви недостатъци на ИТН и да изтъкват какъв страхотен опит имат те.

До един момент, докато се спазваше добрия тон при разговорите, нямаше почти нищо негативно за ИТН в медиите близки до ДБ

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, lsmurf написа:

Ти продължавай да четеш платени статийки. Аз се опитвам да чета не по думите а по постъпките на участниците в шоуто "игра на демокрация" Ако искаш наречи го свободни съчинения но са базирани именно на реалността . Такава каквато е не тази която ни представят "мисирките" . Свалям му шапка на Борисов за това определение . Беше точно в десятката. 😀

Къде са тия постъпки за които говориш ? Аз ти дадох една

Цитат

Обявиха кабинет с Николай Василев още докато бяха на 2-ро място според резултатите от изборите. И още от тогава са на вълна "или ни подкрепяте или вие сте виновни" И още там свърши цялата история

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добър вечер, уважаеми зрители. Спите ли?
Или чакате да дойдат поредните спасители?
Колко пъти се повтаря старата история -
Изхвърляме единия, прегръщаме втория.
Някой знае ли как един милиционер,
Внезапно събужда се милионер?
И нали уж са нови, а пак са си същите.
Правят се на шефове, гледат мрачно, мръщят се.
Изведнъж става ясно, че са пълни с имоти
Изведнъж става ясно, че са пълни идиоти.
И какво да ги правим сега тия кавали
Щом така или иначе сме ги избрали?
- “Нема такава държава”, Слави Трифонов, 2013 г.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, M.Николов написа:

Не мисля така, но ако това искат, струва ми се, че ще останат доста разочаровани от резултата.

Е с такова поведение,  какво да искат.. Трифонов по някаква причина играе в интерес на Радев и служебния кабинет.  

Интересното е, че всичко което се случва го предрекох няколко дена преди изборите 😁 от победата с малко до несъставяне на правителство и нови избори. Но очаквах малко по различно поведение и по сериозен кабинет, със сериозна заявка за подкрепа на изборите на есен.  Неотстъпчивостта не ме изненада, но това че не е аргументирана - да. Такова поведение ми се вижда най логично ако ще има нов играч за следващите избори,  може пък да е Радев,  знае ли човек. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, M.Николов написа:

Просто се оказаха неподготвени за мястото на което се озоваха.

Замисли се. И ти можеш до сглобиш по кадърен кабинет,  без да си имал месеци, дори години да се подготвиш. Можеш ли,  или не можеш? 

Да са неподготвени - ок. Но неподготвени и наивни е вече много. 

Но може и това да е. А може и това, което предположих.  Ще разберем скоро.  Но според мен наливат вода в чужда воденица.  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, вие как го виждате този вариант България да стане президентска република?

Нали това трябва да се гласува в Парламента?

Кои са тези партии, които ще го допуснат това?

Как го виждате това депутатите сами да се откажат от голяма част от властта си?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, M.Николов написа:

самият факт че са партия на  меките китки соросоиди

говори достатъчно

и че имат 10 % подкрепа  от българина говори също достатъчно 

а много читави партии останаха извън парламента

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Banesc написа:

самият факт че са партия на  меките китки соросоиди

говори достатъчно

и че имат 10 % подкрепа  от българина говори също достатъчно 

а много читави партии останаха извън парламента

Има една народна поговорка, "Който има акъл, има и пари", а бай ганьо попитал, защо след като аз имам акъл, нямам пари?

Интересно е защо след като са толкова много читави, останаха извън, отвън? Май си мисля за Възраждане?

А Слави много се изложи като се скри, ако беше поел той нещата, нямаше да се стигне до тук!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, lsmurf написа:

Малоумие е да не се забелязват тези факти според мен а не това което ти се опитваш да пробуташ.

Не разбирам елементарните ти нападки .

Какво се"опитвам да пробутам"  ??? Цитирах няколко абзаца на чалгаря, и веднага даде контра :) 

Въпреки разбираш  много добре че това е тотално малоумие и някакъв негов страх-комплекс.

Щели видиш ли, лошите ГЕРБ и ДПС да  изберат правителството му , и това щяло да го изложи !!! Не съюзниците му, а враговете му щели да го изберат неговото !

Замисли се и анализирай тази глупост.

Това е като да знаеш че си некадърник, че предлагаш нещо и после си сърдит  и обвиняваш другите за собственото малоумие :)

преди 3 часа, lsmurf написа:

Знам със сигурност че нямаше да мине не поради некадърност а поради факта че не пожелаха да служат за параван на властолюбиви "протестъри" .

Това на всеки стана ясно много отдавна. Пак да се повторя, но ББ им го каза много отдавна за тези  алчни "протестъри "  -  аз на тях съм им сърбал попарата .

И сега им гледа сеира.

И аз им гледам сеира.

А такива като теб чак сега ли прозряхте това ? :getout:

преди 1 час, M.Николов написа:

За да получиш подкрепа трябва да демонстрираш поне добронамереност, желание за обща работа и най-малкото да се вслушваш в това, което ти казват отсреща.ИТН реално не искаха подкрепа, а подчинение.

Ако се замислиш и ти , има ли партия и политици, които да се откликнат на начина им на "правене на политика"  на чалгарите  ?

Навъсени погледи , надменен Тошко , плямпащ с насмешки  дънков костююмар , изявления от бункера/диванчето/ на мешерето  дето всички други му виновни... ? Дето дори се плаши от сянката си да не би "враговете" да не му изберат правителството че да му се подиграват  .... Смях...

Всичко това обобщено от истеричния креслив надменен психопат Илиев който се радвам че се показа , че да обобщи това отвратително поведение.

Кой идиот / партия би се откликнал на такива ? ?

преди 1 час, Michigan111 написа:

Не. Тоз е от диванчето. Това е недопустимо  На вожда му беше от джипчето.  Това вече е допустимо 🤣

Да. Точно така.

Пропагандата извъртя факта че ББ  посещава една камара селца и паланки , и фирми и кметове и какво ли не....  като нещо лошо .

И сега се оказа че затворен в бункера, от диванчето, заобиколен от няколко джипа охрана, който се гнуси да се среща с хората, който не смее да припари в парламента , който не се среща с журналисти а прави нагласени интвервюта с мазньото Тошко африкански ..... е, видиш ли ,  по добър от "злия ББ " :)

Браво . Успешна гьобелска пропаганда.

Всъщност едно от добрите неща които съм виждал от ББ е именно че той сам си кара джипката от толкова години. А не като кукла и принцеса да се вози от "гавазите" си .

това е в разрез с нормативите на НСО , но ...          то пък едно НСО ...  специализирало се да прави записи от коридора докато води лични разговори ... :)

преди 1 час, Michigan111 написа:

..... не разбра ли,  че нито подкрепа искат, нито подчинение.  Нови избори искат.  

Всъщност, погледни малко по напред. Изказа подкрепа за пРезилдента.

Избори не им е крайната цел. На избори ще се изложат. Но от сега, още преди да е стартирала президентската  кампания, Слави се изказа  ни в клин ни  в ръкав че е зад Фигуранта.

Какво по ясно послание ?

ББ и ГЕРБ отново се оказаха прави когато говореха че служебното правителство и сега е предизборен щаб на Фигуранта.

Още от сега.

А Слави е пионка в тази игра.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, M.Николов написа:

Но и така да е било не виждам никакъв проблем с това.

Реално всеки политик е за това в политиката - да получи властта и да приложи идеите си за развитието на страната.

Не ли?

Не си видял защото не си пожелал да видиш. И да проблем е защото стремежа към власт на всяка цена е индикатор за нечисти намерения за начина за ползването и или за болестно желание за доминиране. И двете не са добри за хората които ще управлява въпросният човек. Нашите политици не можаха да схванат че министрите са слуги на народа. Самата дума има произход от слуга , служещ. Те се изявят като царе самодържци и там е големия проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, ДзВяРа! написа:

Има една народна поговорка, "Който има акъл, има и пари", а бай ганьо попитал, защо след като аз имам акъл, нямам пари?

Интересно е защо след като са толкова много читави, останаха извън, отвън? Май си мисля за Възраждане?

А Слави много се изложи като се скри, ако беше поел той нещата, нямаше да се стигне до тук!

не е до акъл

а до ниша

хората си искат гей бракове и истамбулски конвенции

сега ако имахме една читава държавна сигурност

се правят още 4 партии дето уж се борят за гей браковете

и стават по 1-2-3 % всяка да се разводни вота и не влизат в парламента

обаче народа е глупав и цруто работи

и се правят ""патриотични"" партии там да се разводняват нещата

ето сега ако съм един бизнесмен си правя една партийка да защитавам еврогейските ценности

взимам по няколко процента от всяка евро атлатническа партия

и си цокам държавна субсидийка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

мн добре казано :

https://www.facebook.com/vdimchev/posts/10226681920696084

Кога започваме ревизията на тайните и неизказани отношения между Мая, Христо, Ахмед, Слави, Корнелия и техните донори?
Днес от трибуната на Народното събрание стана ясно, че те, но и множество други техни аватари, подгъзурници и плащачи, са участвали в множество неясни договорки.
Стана ясно, че Мая е тропала на още една врата, вероятно пак с благородни намерения, като посещението в офиса на Божков и онова конкретно клякане пред Борисов.
Стана ясно, че Христо е искал едно, обещал е друго, а неговите хора знаят, че няма нищо почтено в почтените от доста дълго време, ама си е мълчал.
Стана ясно, че по думите на абсолютни всички, които искат да оправят уважаемата република, са лъгали публично, са в публични договорки, имат тайни адженди и спестяват огромна част от истината, когато се появяват по телевизорите.
Стана ясно, че почтените имат свое собствено задкулисие, което става все по-прозрачно и все по-видимо мръсно.
Стана ясно, че всяка групичка си има любими олигарси, които не просто не се мразят, но често преговарят помежду си, в опит да се разберат нещо или друго.
Стана ясно, че омертата между самите почтени братя е в пъти по-силна от тази между онези, които уж ще чегъртат и демонтират.
Разбира се, множество тролове, тъпаци или откровени подлоги ще продължат да си пазят местата, заплатите и постовете, така че да не стане ясно дали няма да научим за още връзки, за още плащания, за още предварителни задкулисни договорки.
На този фон забравените герои като оня глупец Илчовски ще останат тъжен спомен за това колко прости сте вие.
Вие, вие, уважаеми съграждани, които подкрепихте тези измамници.
Да си знаете, простете моя френски.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, miro20 написа:

А Слави е пионка в тази игра.

Не е пионка, ако той си играеше играта, нямаше да загуби!

Сгреши като избра че друг ще играе по същият начин, по който той би играл, и за това загуби! Хората гласуваха за него, а не за неговият заместник!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, miro20 написа:

Не разбирам елементарните ти нападки .

Елементарна е единствено пропагандата която се опитваш да пробуташ. Не ми се занимава повече с теб намери си слушатели които ти се връзват.

Лека вечер на всички!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, lsmurf написа:

Елементарна е единствено пропагандата която се опитваш да пробуташ

Е точно това те питах де. Кое наричаш елементарна пропаганда ? Че коментирам излагациите на Слави ?

Ти съгласен ли си с тези негови изцепки ? Защо не ги коментираш по същество, а нападаш мен ? 

Много ме кефи такова тролене - аз цитирам конкретни абзаци, давам си мнението, оно ми говори с някакви клишета за пробутване и  пропаганда.

Алооо балоните ... :hit:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, lsmurf написа:

Не си видял защото не си пожелал да видиш. И да проблем е защото стремежа към власт на всяка цена е индикатор за нечисти намерения за начина за ползването и или за болестно желание за доминиране. И двете не са добри за хората които ще управлява въпросният човек. Нашите политици не можаха да схванат че министрите са слуги на народа. Самата дума има произход от слуга , служещ. Те се изявят като царе самодържци и там е големия проблем.

Толкова са готови да са във властта на всяка цена, че не подкрепиха никой за управление. Христо Комунисто толкова ламти за власт, че се отказа от министерския си пост, тръгна сам да прави партия и 5 години ежедневено да го оплюват медиите на Пеевски. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, ДзВяРа! написа:

Не е пионка, ако той си играеше играта, нямаше да загуби!

Между другото, аз сериозно вярвам че е имал чисти намерения. Но симптомите които даде.... предложенията с Никито Василев, задължителното пробутване на такива като Илиев,  това че подкрепя прЕзилдента фигурант, това че хвалят в телевизията му и в други интервюта комунета като Рашков, и т.н. и тн.. ми намирисва на други зависимости  и намеса.

Жалко .

Много жалко .

преди 5 минути, ДзВяРа! написа:

Хората гласуваха за него, а не за неговият заместник!

Това също бе огромна грешка.

Трябваше да застане с името и лицето си .

Какво като е болен или има проблеми ? Защо крие това ? Никой няма да го трича заради това. Даже напротив.Ще е предимство и вид "героизъм" .

Сега излзиа че е по зле от Доган дето се крие в сараите и дърпа конците като почетен председател.

Така и Слави .. като циганско мешере, като мафиотски бос, който да диктува задкулисно на мижитурктие в парламента какво да приемат .

Не е редно това.

Освен една скоба която даже Черепа забеляза... А дали партията му е все още негова ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако Слави си беше заел лидерското място, което и трябваше да направи, щеше да се изправи очи във очи срещу всички които сега, се осмеляват да говорят глупости по негов адрес. При това положение, той не е достатъчно силен да се обори срещу опонентите си. През фейсбук???

Хората гласуваха доверието си на него!!! А не на фейсбук измишльотините му!

преди 6 минути, miro20 написа:

Между другото, аз сериозно вярвам че е имал чисти намерения. Но симптомите които даде.... предложенията с Никито Василев, задължителното пробутване на такива като Илиев,  това че подкрепя прЕзилдента фигурант, това че хвалят в телевизията му и в други интервюта комунета като Рашков, и т.н. и тн.. ми намирисва на други зависимости  и намеса.

Жалко .

Много жалко .

Това също бе огромна грешка.

Трябваше да застане с името и лицето си .

Какво като е болен или има проблеми ? Защо крие това ? Никой няма да го трича заради това. Даже напротив.Ще е предимство и вид "героизъм" .

Сега излзиа че е по зле от Доган дето се крие в сараите и дърпа конците като почетен председател.

Така и Слави .. като циганско мешере, като мафиотски бос, който да диктува задкулисно на мижитурктие в парламента какво да приемат .

Не е редно това.

Освен една скоба която даже Черепа забеляза... А дали партията му е все още негова ?

Не е болен, даже съм сигурен че нищо му няма. Ти забеляза ли какви хора предложи за министри? Ами никой не ги познава, той иска да промени нещо, явно на другите не им хареса идеята да не бъркат във кацата със меда. Те искаха да имат достъп до нея, но съм сигурен че ако той самият си водеше преговорите, сега щяхме да имаме нов кабинет. Той се довери на най-близките си хора, но те не са той

Сещаш ли се.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, miro20 написа:

Да. Точно така.

Пропагандата извъртя факта че ББ  посещава една камара селца и паланки , и фирми и кметове и какво ли не....  като нещо лошо .

Ми не,  изобщо не е така. Джипката е същото като диванчето.  Мястото на народния представител е в парламента,  не на дивана или в джипа.  Да отиде веднъж,  два, три пъти- ок. Ама той по едно време в джипа живееше.  Да беше станал регионален министър,  а премиер някой друг, дето ще си е на мястото.  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Michigan111 написа:

Ми не,  изобщо не е така. Джипката е същото като диванчето.  Мястото на народния представител е в парламента,  не на дивана или в джипа.  Да отиде веднъж,  два, три пъти- ок. Ама той по едно време в джипа живееше.  Да беше станал регионален министър,  а премиер някой друг, дето ще си е на мястото.  

Той бе премиер бре :hit:

И мястото му е именно в  по голяма степен при хората , при проблемите им, при бизнеса, при големите проекти и т.н. и т.н.

Ех тази пропаганда дето ви е промила мозъчетата.. наистина успешна е...  :)  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, miro20 написа:

Той бе премиер бре :hit:

И мястото му е именно в  по голяма степен при хората , при проблемите им, при бизнеса, при големите проекти и т.н. и т.н.

Ех тази пропаганда дето ви е промила мозъчетата.. наистина успешна е...  :)  

При кои хора?

Аз нямам спомен да дошъл при мен, да ме е попитал как съм? Имам ли нужда от нещо? Не помня да е направил нещо за мен, или за хората които познавам? Той си гледаше неговите интереси!

А тези на нас, обикновените хора, не се е интересувал за тях!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, miro20 написа:

Днес от трибуната на Народното събрание стана ясно, че

а какво ще кажеш

за кметстването в софия

по твърдение на майчето слави я карал де не участва

това не значи ли че задкулисно боко и слафчо не ритат мач с намазани филии с мас ?

преди 1 минута, ДзВяРа! написа:

Аз нямам спомен да дошъл при мен, да ме е попитал как съм? Имам ли нужда от нещо? Не помня да е направил нещо за мен, или за хората които познавам?

а слафчо какво направи за теб

и ако е направил нещо

може ли да се смята за купуване на гласове :giggle1:

не питай какво политик може да направи за теб а ти какво може да направиш за него 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...