Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Слави Tрифонов с политически проект .

Тoни
 Сподели

Препоръчан отговор

преди 3 часа, attj написа:

Съгласен че на сценариститите мястото им е в шоуто не в парламента. Само не знам защо счита че неговото място е в парламента с този жалък половин процент подкрепа. Пък и на всичкото от горе се опитва да се прави на сценарист на политическата сцена. Не ставаш човек. Нито можа да увлечеш след себе си хора на протестите въпреки че съвсем реално имаше за какво да се протестира , нито успя да убедиш поне прилично количество избиратели да гласуват за теб. Е откъде се появи в крайна сметка това високо самочувствие . Че и анализира и поучава останалите. Нормален човек на негово място трябва да ходи с ниско наведена глава след като е усетил колко много го харесват избирателите. Но за господина важното е че той сам се харесва и оценява високо. 😆

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 2,1k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

преди 16 минути, attj написа:

Слави Трифонов няма спиране - за радост май само на Герб      https://frognews.bg/novini/trifonov-otnovo-atakuva-hristo-ivanov-obiasniava-zashto-itn-nominirala-ministar.html

Истина е всичкото, което е написал този път. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, ninov написа:

Не аз а ти не проумяваш че не всички министри са членове на партията която ги предлага а Христо Иванов предложи без някой да е искал това от него Кирил Петков и Асен Василев за министри .А БЕШЕ ЗАЯВИЛ ЧЕ ПОСТОВЕ НЕ ГО ИНТЕРЕСУВАТ

Еми казах си, че няма да схванеш.... Айде пробвай да го осмислиш за няколко секунди поне, след като го прочетеш.

"Постове не го интересуват" означава, че няма да настоява за министрите да са от ДБ. Точка. Да предлага други министри или да поставя условие, че няма да подкрепи ИТН, ако лицето Х е министър на еди-какво си е различно.

Първото го повтарят от ИТН, като почти опорка вече. И са си техни измислици. Второто се е случило и вчера Тошко го каза с малко повече детайли. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, N1K17Y написа:

Еми казах си, че няма да схванеш.... Айде пробвай да го осмислиш за няколко секунди поне, след като го прочетеш.

"Постове не го интересуват" означава, че няма да настоява за министрите да са от ДБ. Точка. Да предлага други министри или да поставя условие, че няма да подкрепи ИТН, ако лицето Х е министър на еди-какво си е различно.

Първото го повтарят от ИТН, като почти опорка вече. И са си техни измислици. Второто се е случило и вчера Тошко го каза с малко повече детайли. 

А ти прочети следващото няколко пъти и се пробвай да го осмислиш .

1.Няма значение дали Х е член на ДА БЪЛГАРИЯ РЕФОРМАРОСКИЯ БЛОК ИЛИ НЕ  ЗАЩОТО ТОЙ МОЖЕ ИДА Е ЗАВИСИМ ОТ ИВАНОВ БЕЗ ДА Е ЧЛЕН НА ДБ

2 КИРИЛ ПЕТКОВ Е БИЛ ИЛИ ОЩЕ В УПРАВИТЕЛНИЯ СЪВЕТА НА ДА БЪЛГАРИЯ КОЕТО ЗНАЧИ ЧЕ Е ЗАВИСИМ ОТ ХРИСТО ИВАНОВ

3 В КАЧЕСТВОТО СИ НА КАКЪВ ХРИСТО ИВАНОВ ПРЕДЛАГА МИНИСТРИ

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 часа, miro20 написа:

Той бе премиер бре :hit:

И мястото му е именно в  по голяма степен при хората , при проблемите им, при бизнеса, при големите проекти и т.н. и т.н.

Ех тази пропаганда дето ви е промила мозъчетата.. наистина успешна е...  :)  

Ми точно, че бе премиер бре. Да си седи в парламента,  ко обикаля като на турне.  Ама тука май ролята на учителя му бай тошо си казва думата,  да види простолюдието че и той е човек от народа,  да видят, че  "и те са прости, и той е прост" 😆 уж много европейски бойко, пък каскетството го влече 🤣 ама от бкп школата толкова.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, ninov написа:

А ти прочети следващото няколко пъти и се пробвай да го осмислиш .

1.Няма значение дали Х е член на ДА БЪЛГАРИЯ РЕФОРМАРОСКИЯ БЛОК ИЛИ НЕ  ЗАЩОТО ТОЙ МОЖЕ ИДА Е ЗАВИСИМ ОТ ИВАНОВ БЕЗ ДА Е ЧЛЕН НА ДБ

2 КИРИЛ ПЕТКОВ Е БИЛ ИЛИ ОЩЕ В УПРАВИТЕЛНИЯ СЪВЕТА НА ДА БЪЛГАРИЯ КОЕТО ЗНАЧИ ЧЕ Е ЗАВИСИМ ОТ ХРИСТО ИВАНОВ

3 В КАЧЕСТВОТО СИ НА КАКЪВ ХРИСТО ИВАНОВ ПРЕДЛАГА МИНИСТРИ

Той "може" да е зависим. Ами айде докажи го и тогава говори. Защото и аз твърдя, че Николай Василев е бил член на НДСВ, следователно ИТН са зависими от НДСВ.

По точка 3, в качеството на такъв, от какъвто ИТН търсят подкрепа. Никой няма да подкрепя неща, които дори не знае какви са. "Ела се подпиши тука на този празен лист, ние после ще полъним със съдържание" 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, N1K17Y написа:

Той "може" да е зависим. Ами айде докажи го и тогава говори. Защото и аз твърдя, че Николай Василев е бил член на НДСВ, следователно ИТН са зависими от НДСВ.

По точка 3, в качеството на такъв, от какъвто ИТН търсят подкрепа. Никой няма да подкрепя неща, които дори не знае какви са. "Ела се подпиши тука на този празен лист, ние после ще полъним със съдържание" 

ИТН търсят подкрепа за политики а и Христо Иванов заяви че постове не го интересуват а в същност иска негови хора да са министри

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, ninov написа:

ИТН търсят подкрепа за политики а и Христо Иванов заяви че постове не го интересуват а в същност иска негови хора да са министри

Само дето пак забрави, че Кирил Петков не е човек на Христо или ДБ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, N1K17Y написа:

Само дето пак забрави, че Кирил Петков не е човек на Христо или ДБ.

Сега остава да кажеш че Кирил Петков не е бил и в ДА БЪЛГАРИЯ

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, ninov написа:

Сега остава да кажеш че Кирил Петков не е бил и в ДА БЪЛГАРИЯ

За сегашно или за минало време ще си говорим ? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, N1K17Y написа:

За сегашно или за минало време ще си говорим ? 

Какво значение има сега дали е в Да България освен ако нещо не са се скарали с Иванов

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, N1K17Y написа:

Поискай му ДНК тест за докаже родство иначе ти си прав 🤣

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, ninov написа:

Какво значение има сега дали е в Да България освен ако нещо не са се скарали с Иванов

Да разбирам, че ИТН са зависими от НДСВ тогава ?

преди 12 минути, lsmurf написа:

Поискай му ДНК тест за докаже родство иначе ти си прав 🤣

Да бе, и ще го платя . ДНК тест искам само от жени, с които съм спал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, ninov написа:

За мен, има значение. Политически ангажиран е бил с ДБ, а дали сега е скаран или не, кой да ти каже? Дългоносият беше и политически, и приятелски свързан с Борисов, въпреки че се оправдаваше как просто бил използвал уличен език, преди да го калеса за министър. Сега го плюе неистово. По тази логика- щом не се оплюват двамата с Петков, а ХИ обявява официалната си подкрепа, значи двамата са си близки все още И политически.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, N1K17Y написа:

Да разбирам, че ИТН са зависими от НДСВ тогава

Какво общо има ИТН с НДСВ .Може да си  права ако кажеш че Николай Василев има някаква зависимост към НДСВ но ИТН не.Слънцето ли те напече та пишеш глупости

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, ninov написа:

Какво общо има ИТН с НДСВ .Може да си  права ако кажеш че Николай Василев има някаква зависимост към НДСВ но ИТН не.Слънцето ли те напече та пишеш глупости

Значи, ИТН искат премиер зависим от НДСВ, но това не ги прави зависими от НДСВ 🤦‍♂️

Айде спирам по тая тема с теб, че си на нивото не на Миро, ами на Овцата...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, N1K17Y написа:

Значи, ИТН искат премиер зависим от НДСВ, но това не ги прави зависими от НДСВ 🤦‍♂️

Айде спирам по тая тема с теб, че си на нивото не на Миро, ами на Овцата...

Значи ти почваш нова работа и новия  ти работодател е зависим от стария така ли не овцата е класи над теб

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, ninov написа:

Значи ти почваш нова работа и новия  ти работодател е зависим от стария така ли не овцата е класи над теб

Мисля си, че не може да се сравняват и опростяват така нещата. Имаш професия, работиш я и при единия, и при другия работодател. Имаш и ценностна система, която позволява или не, да изпълниш някакво действие, което смяташ за неморално, неправилно, нечестно и т. н., за да се облагодетелства новият ти шеф.  В политиката не е така-официално поне. Професия "професионален политик" просто няма, а уж всичко се върти около идеи, политики,  "кредо".......... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 часа, miro20 написа:

Да съм ти се подигравал например  за твоя ТЕЛК ??  Не и никога няма да го направя.

Това обаче не ти е "документ" с който да оправдаваш простотиите си които пишеш и троленето спрямо мен най вече. Беззъбо тролене и заяжданици :) 

Ама ти си знаеш :getout:

Та и за слави . Няма никакъв проблем да дойде в количка ако трябва, да се покаже пред хората, както бе седнал последния път на столче при един от май последните им изяви "навън" .

Дори се отказа да депутатства, въпреки че може и дистанционно да го прави .

затова казвам че не здравето му е проблем, а "МОДЕЛА "  който демонстрира. - обграден от гавзите си с няколко / не една/ джипка, дистанция от хората / но не заради ковида/  диктуване на опорки и тезиси от фейса / дори не се знае той ли ги пише/  , поръчкови интервюта с авера му Тошко .... Такъв модел ли искахте бре :hit:

И друг път съм ти казвал, че моята цел не е да се заяждам с теб, а чувствам като морален дълг пред обществото да разбивам лъжливи опорки. Виновен ли съм, че в този форум най-вече ти попадаш в полезрението ми?

За Слави:  Ми в тази тирада която си написал, само смени името му с Бочко Двукнижника и виж какво ще се получи. 

Бочко също се отказа от депутатстването, Бочко също е обграден от гавази, Бочко също комуникира през фейса (за Слави не знам, но за Бочко съм сигурен че не си пише сам постовете). Колкото до поръчковите интервюта - нали не си забравил тандема Бочко-Севда ТВ?

преди 8 часа, N1K17Y написа:

Чакай да позная. Слави като направи партия, той не ламти за власт. ТОЙ го направи за да ни спаси от ОПГ Герб :) 

Каквото и да говориш, именно ТОЙ го направи. Спаси ни от ГЕРБ!

преди 8 часа, N1K17Y написа:

Аз гледам, че ти е трудно да схващаш и ще трябва да го пиша, докато не ми омръзне. "Иванов иска постове" означава, че иска министрите да са от неговата партия. Петков не е член на партия. "Да искаш постове" и да искаш министрите да получат И твоето одобрение е различно. Ама няма да го схванеш никога. Ти си четеш думите на Тошко "ДБ искат постове" и си дотам, същия като Миро, като чете думите на Бойко. 

"Иванов иска постове" не означава непременно да са от неговата партия, а да ги е одобрил лично ТОЙ. Друго положение за него не съществува. Както видяхме ако не ги е одобрил - няма подкрепа. А защо не ги е одобрил аз лично така и не разбрах. Тезата за плагиатстването на Илиев е меко казано смешна и очевидно е само повод, а не причина. Не е логично да си вадиш такова генерално заключение само заради НЕДОКАЗАНИТЕ думи на една женица, която дълги години е била съветник на Плевню (и следователно е имала гръб), но въпреки това си е правила "пас" по този въпрос.  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, ivottoshev написа:

"Иванов иска постове" не означава непременно да са от неговата партия, а да ги е одобрил лично ТОЙ. Друго положение за него не съществува. Както видяхме ако не ги е одобрил - няма подкрепа. А защо не ги е одобрил аз лично така и не разбрах. Тезата за плагиатстването на Илиев е меко казано смешна и очевидно е само повод, а не причина. Не е логично да си вадиш такова генерално заключение само заради НЕДОКАЗАНИТЕ думи на една женица, която дълги години е била съветник на Плевню (и следователно е имала гръб), но въпреки това си е правила "пас" по този въпрос.  

Цитат

Не съм го отричал. Ето, казвам го за да е ясно. Ако не беше ИТН, в момента щеше да има Баце-4. 

А "Иванов иска постове" означава точно, че ги иска за себе си или някой от партията му. Това, че иска И от него да зависи одобрението им е различно. И в следващите коментари казвам, че това е нормално. Няма как да си дадеш подкрепата, за нещо което не знаеш какво е. 

А конкретно за Илиев, слуха за плагиатсвтото тръгна преди Костадинова ли каква беше, да се появи по телевизията. В Дневник имаше статия подкрепена със снимки на двете книги. Дори забележките на края на страницата бяха 1:1. Откриха към 40 страници копирани. След това видях и заглавия за 80 страници, но не съм проверявал. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, N1K17Y написа:

Не съм го отричал. Ето, казвам го за да е ясно. Ако не беше ИТН, в момента щеше да има Баце-4. 

А "Иванов иска постове" означава точно, че ги иска за себе си или някой от партията му. Това, че иска И от него да зависи одобрението им е различно. И в следващите коментари казвам, че това е нормално. Няма как да си дадеш подкрепата, за нещо което не знаеш какво е. 

А конкретно за Илиев, слуха за плагиатсвтото тръгна преди Костадинова ли каква беше, да се появи по телевизията. В Дневник имаше статия подкрепена със снимки на двете книги. Дори забележките на края на страницата бяха 1:1. Откриха към 40 страници копирани. След това видях и заглавия за 80 страници, но не съм проверявал. 

А какво точно означава според теб неговата демонстрация "ако не ги одобрявам, няма подкрепа"?!? Използва недоказани слухове, за да се оправдае. Ти виждал ли си тези страници? Подозирам че не си. От 40 МАЙ станали 80. Това е несериозно.

Какво е оправданието на Киселова, че не си е потърсила правата, при положение че той е бил "никой", а тя е била:

съветник по правни въпроси (2012 – 2016) и секретар по правни въпроси на президента Плевнелиев (2016 - 2017)

Не ти ли понамирисва поне малко тази работа? 

И другата информация за него, че бил излъгал че е почетен консул на Барбадос. Ми сайтът на Министерство на външните работи не мисли, че това е лъжа:

https://www.mfa.bg/en/embassyinfo/barbados

В крайна сметка какво има Хр. Иванов срещу него (освен че не е "негов" човек)?!? Ми май нищо, освен скалъпени обвинения, но това се оказа удобен повод да свали подкрепата си. Обаче хората кълват ли? Ми кълват си. Когато тези лъжи се подемат от медиите, после ходи доказвай, че нямаш сестра...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, ivottoshev написа:

А какво точно означава според теб неговата демонстрация "ако не ги одобрявам, няма подкрепа"?!? Използва недоказани слухове, за да се оправдае. Ти виждал ли си тези страници? Подозирам че не си. От 40 МАЙ станали 80. Това е несериозно.

Какво е оправданието на Киселова, че не си е потърсила правата, при положение че той е бил "никой", а тя е била:

съветник по правни въпроси (2012 – 2016) и секретар по правни въпроси на президента Плевнелиев (2016 - 2017)

Не ти ли понамирисва поне малко тази работа? 

И другата информация за него, че бил излъгал че е почетен консул на Барбадос. Ми сайтът на Министерство на външните работи не мисли, че това е лъжа:

https://www.mfa.bg/en/embassyinfo/barbados

В крайна сметка какво има Хр. Иванов срещу него (освен че не е "негов" човек)?!? Ми май нищо, освен скалъпени обвинения, но това се оказа удобен повод да свали подкрепата си. Обаче хората кълват ли? Ми кълват си. Когато тези лъжи се подемат от медиите, после ходи доказвай, че нямаш сестра...

Ето ти статията

Какво значение има кой, защо и кога повдигал въпросът ??? Въпросът е дали Илиев е плагиатствал чужда работа. То само като го чуеш, че вместо да отрича и да се защити се позовава на глупостите които говориш, били минали 6 години, защо сега го повдигнали въпроса. Какво значение има ??? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, ivottoshev написа:

И друг път съм ти казвал, че моята цел не е да се заяждам с теб, а чувствам като морален дълг пред обществото да разбивам лъжливи опорки. Виновен ли съм, че в този форум най-вече ти попадаш в полезрението ми?

Виждам как си сляп за далеч по компрометирани фейкомети и лъжци които сеят наивна пропаганда.  И които съм орповергавал многократно . Че и ти си в това число . Многократно :)  

Ама нали сте от един фейк отбор... никога  гък  не казваш срещу тези фейкомети, с които се лайквате :) 

Това ли ти е "моралния дълг" ??  Нима се мислиш за "общество" , след като реално погледнато сте отпадъка на обществото със затихващите си соц-червено-мутренски опорки ?

Че ти грам морал нямаш бре, фейкомет !  :) 

преди 4 часа, ivottoshev написа:

Бочко също се отказа от депутатстването, Бочко също е обграден от гавази, Бочко също комуникира през фейса (за Слави не знам, но за Бочко съм сигурен че не си пише сам постовете). Колкото до поръчковите интервюта - нали не си забравил тандема Бочко-Севда ТВ?

Ето как си сляп за  пореден път .

Боко се отказа за да не пречи на делата които толкова плашеха комунета като рашков да го вкарват в затвора :) 

А защо Слави не е депутат, аз идея си нямам. От какво го е страх като депутатин  ?? Май само от поемането на отговорности !

За фейсбук изявите - я ми покажи колко  фейсбук изяви има Боко сред хората и колко изяви и на живо има чалгаря сред хората ???

:) 

Преброй ги .

Виждаш ли колко неадекватно е сравнението ти с двамата  ?

Но ... това е нормално за теб - винаги неадекватен , и унижен :hit:

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, miro20 написа:

И които съм орповергавал многократно . Че и ти си в това число . Многократно :)  

Я цитирай за какво си ме опровергавал. Не искам многократно. И еднократно ще достатъчно. Пък ако искаш аз после мога да ти припомня как се стигна до там, че чак се отрече от себе си с прословутото "тези думи не са мои" :cool: 

преди 30 минути, miro20 написа:

Ето как си сляп за  пореден път .

Боко се отказа за да не пречи на делата които толкова плашеха комунета като рашков да го вкарват в затвора :)  А защо Слави не е депутат, аз идея си нямам. От какво го е страх като депутатин  ?? Май само от поемането на отговорности !

Боко не е депутат, защото се готви да поеме по пътя на Доганчо и лека-полека да се оттегли и да си харчи откраднатото. Силно се надявам да не му се получи. А защо Слави не е депутат, сам признаваш че не знаеш, но това не ти пречи да си измисляш теории, които ти изнасят. Как да го разбирам това? СПЕКУЛАНТЩИНА ли е? Нещо друго ли е?

М/ду другото, това което съм болднал в твоя пост, този път твои думи ли са, или пак някой друг е дошъл и ги е сложил в поста ти?

преди 38 минути, miro20 написа:

За фейсбук изявите - я ми покажи колко  фейсбук изяви има Боко сред хората и колко изяви и на живо има чалгаря сред хората ???

Като стане дума за политици и фейсбук, винаги се сещам за един от най-големите български празници - 22 септември Денят на Българската независимост, когато всички политици, дори и ПКП-то се появиха на чествания на живо или поне поздравиха хората от телевизора, а само Тиквоний Банкянски се скри и поздрави електората по фейса. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване