Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

kaldata.jpg.bc42a6a9936b6533d3388032f932c6ad.jpg

Здравейте приятели,

На 14.04.2018г. Kaldata.com става на 15 години!

Точно преди 15 години започнахме нашата „Мисия“, която в много моменти през тези години ни се е струвала „невъзможна“, но благодарение на Вас винаги сме намирали сили и начини да продължим напред.

Вие направихте Kaldata.com най-големия и посещаван технологичен портал в България. През тези години Вие, нашите 250 082 потребители създадохте 158 652 теми в нашите форуми с 3 083 989 отговора в тях. Благодарение на вас, толкова много хора намериха решение на компютърните си проблеми. За тези години ние пък успяхме да публикуваме 126 121 новини и статии и да ви информираме за всичко, което се случва в необятния технологичен свят. Благодарим ви, че сте с нас през всичките тези години!

Искаме да благодарим на всички наши потребители, клиенти, партньори и приятели, които ни се довериха и продължават да са с нас през годините. Обещаваме, че и занапред ще следваме вярната посока на развитие, така че всички вие, в нито един момент да не се замисляте дали сте направили правилния избор.

Тук е мястото да благодарим и на тези, които са ни критикували през годините, защото и ние не сме безгрешни, а градивната критика ни показва допуснатите грешки и ни помага да ставаме все по-добри.

Сега идва и нашия ред да кажем „Наздраве“ и да почерпим вас – нашите потребители.

Хубаво е, че имаме празник, но още по-хубавото е, че в нашия празник участвате и всички вие – нашите потребители, клиенти, партньори и приятели, а също и празника не е само рожден ден, а рожден месец!

Много ни се искаше персонално да почерпим всеки един наш потребител, но парти за 250 082 човека трудно можем да организираме … затова намерихме формулата да почерпим всички, като Ви подарим безплатен шест месечен VIP абонамент за нашия сайт, който можете да вземете по всяко време от днес до края на месец април.

Със своя VIP Абонамент получаваш:

• Форум без никакви реклами.
  •  5 пъти повече точки репутация, с които да гласуваш.
  •  Табелка Специален потребител под аватара си.
  •  Възможност да съхраняваш до 1000 лични съобщения в пощата си.
  •  Специален различен цвят на ника ти, който те отличава от останалите.
  •  До 50 мегабайта пространство за прикачване на файлове.
  •  Използваш търсачката без да чакаш между честите търсения.
  •  Възможност да отваряш и затваряш своите теми.
  •  2 снимки, 3 линка и 5 реда в подписа ти.
  •  Възможност да създаваш теми с Анкети в тях.
  •  Възможност да прикачваш файлове към личните си съобщения.
  •  Не чакаш между честите изпращания на лични съобщения.
  • Достъп до специален VIP форум, в който можеш да се включиш в дискусии с администрацията на форума относно нововъведения и нови услуги касаещи целия сайт и форум.

През целия месец април всеки, който желае може да се почерпи и да вземе своя VIP абонамент тук.

Благодарим Ви, че сте с нас!

• Харесва ми 31
  • Любов 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Б л а г о д а р я ! :beer:

И само да вметна: НЕ е първоаприлска шега ! ;)

Поздрави.

• Харесва ми 7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

250 082 човека x 50 mb  имате ли толкова свободно пространство 

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поздрави   :blowoutcandles:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Калин Карабойчев написа:

През целия месец април всеки, който желае може да се почерпи и да вземе своя VIP абонамент безплатно тук.

Не искам да бъда разбран погрешно но си задавам въпроса "как би се почувствал в тази ситуация редовно плащащия си абонамент Вип потребител които е подновил своя абонамент да речем преди месец" и го е заплатил за една година ?
Може би в случая някоя оферта 1 за 2 или просто някакво намаление би било по справедливо спрямо редовните ви Вип потребители или дори тази оферта да е само за потребители били поне някога Вип.
Все пак сега да се облажат хора били през цялото време безразлични към тази услуга която е на символична цена и най  вече хора които постоянно пишат в тема "проблеми със сайта" и дават акъли кое как трябвало да се направи от днес са вече и Вип потребители.

Просто споделям друга гледна точка.
Поздрави и честита 15та годишнина.

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честита 15-та годишнина! Благодаря за подаръка!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честита 15 годишнина на форума! Пожелавам на всички много здраве и дълъг живот !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чудесно, най - накрая някаква признателност към Потребителя, признаване нагрешки и проблеми и успехи. Оличен жест!

"0.00 EUR и 5.00 EUR на 6 месеца с ДДС "    - Малко неразбираемо при първи прочит, но ...... както казах отличен жест???  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честито и от мен Калине! Още 150 години пожелавам форума да съществува. После ще видим. 

• Харесва ми 7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, BMW Маниак написа:

Не искам да бъда разбран погрешно но си задавам въпроса "как би се почувствал в тази ситуация редовно плащащия си абонамент Вип потребител които е подновил своя абонамент да речем преди месец" и го е заплатил за една година ?
Може би в случая някоя оферта 1 за 2 или просто някакво намаление би било по справедливо спрямо редовните ви Вип потребители или дори тази оферта да е само за потребители били поне някога Вип.
Все пак сега да се облажат хора били през цялото време безразлични към тази услуга която е на символична цена и най  вече хора които постоянно пишат в тема "проблеми със сайта" и дават акъли кое как трябвало да се направи от днес са вече и Вип потребители.

Просто споделям друга гледна точка.
Поздрави и честита 15та годишнина.

Редовно плащащия си абонамент ВИП потребител, си плаща абонамента, не заради благинките, които получава, а по-скоро от съпричастност към форума.Или поне в моите очи е така.Все пак тия преимущества които получава, не са кой знае колко големи, че редовните випчета да се сърдят.Но ако пък е чак толкова голям проблема, нека се намали времето, през което авантаджиите сме с привилегии, или направо ги вземете.Но първо се допитайте до редовните, че да не се окаже, че те нямат никакви възражения.Вече ако има, казах какво е редно, според мен, да се направи.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, The Negative One написа:

Редовно плащащия си абонамент ВИП потребител, си плаща абонамента, не заради благинките, които получава, а по-скоро от съпричастност към форума.Или поне в моите очи е така.Все пак тия преимущества които получава, не са кой знае колко големи, че редовните випчета да се сърдят.Но ако пък е чак толкова голям проблема, нека се намали времето, през което авантаджиите сме с привилегии, или направо ги вземете.Но първо се допитайте до редовните, че да не се окаже, че те нямат никакви възражения.Вече ако има, казах какво е редно, според мен, да се направи.

Аз изказах гледна точка. Не смятам да влизам в задълбочени спорове за да си отстоявам тезата.  Не съм аз човека които кара влака.
Винаги съм ползвал форума такъв какъвто е и съм доволен. Щом и вие сте доволен значи всички решения са правилни.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз съм си вип и без да активирам някакви специални работи

е виж под името ми  го пише и е неограничено .

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, The Negative One написа:

Редовно плащащия си абонамент ВИП потребител, си плаща абонамента, не заради благинките, които получава, а по-скоро от съпричастност към форума.

Абсолютно. ! Аз също уважавам и стимулирам хората които правят позитивни неща.

Честито на администрацията, и все така напред.

Поздравии на всички редовни потребители.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Подаръкът който би ми харесал е да мога да банвам модераторки за по 1 месец, за да мога да си пиша на спокойствие.

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 51 минути, Белгиеца написа:

Подаръкът който би ми харесал е да мога да банвам модераторки за по 1 месец, за да мога да си пиша на спокойствие.

Това ще е за 30-тата годишнина.

• Харесва ми 3
  • Ха-ха 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Underwater написа:

Това ще е за 30-тата годишнина.

Те ще са пенсионерки до тогава бре  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 часа, Калин Карабойчев написа:

Вие направихте Kaldata.com най-големия и посещаван технологичен портал в България.

е, те това вече не е вярно
всичко си зависи от собствениците на сайта, в способността им да привличат посетители
Честита 15 годишнина

Резултат с изображение за честит рожден ден на 15 години

пп

аз ще съм доволен, ако ми се премахнат предупрежденията(наказателни точки):angel19:

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз бих искала да поздравя целия екип, който се е старал и е създал целият този, макар и виртуален, свят! За отделеното време, за търпението ви и за стоицизма, с който се е налагало да понасяте не много поносими реакции. За постоянството и някаква ваша си мотивация, заради която не сте се отказали, защото много форумни пространства се занемариха и превърнаха в тъжна постапокалиптична картинка. 

Да ви пожелая здраве и нови хоризонти, в които да се разпростира сайта ви.

:clap:

Бъдете честити :blowoutcandles:

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден и поздравления за реално полезния, добре разработения и поддържан сайт. Реално тук има доста квалифицирани потребители, които биха могли да съдействат по много въпроси, а агресията и простащината не се толерират (което за мен е голям плюс). Дано този сайт и в бъдеще продължи да бъде полезно и приятно място. 
222.jpg.fbc9f2b77a9b2751ff74988af394b332.jpg

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 часа, Калин Карабойчев написа:

Искаме да благодарим на всички наши потребители, клиенти, партньори и приятели, които ни се довериха и продължават да са с нас през годините. Обещаваме, че и занапред ще следваме вярната посока на развитие, така че всички вие, в нито един момент да не се замисляте дали сте направили правилния избор.

Честито! Благодаря за форума, сайта и всички години, които прекарах в добра компания!

Пожелавам ви да продължите напред, както ви харесва. За развитието не ми пука, стига да присъствате автентично.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ай честито! Все така напред :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Nikola Berchev
      В деня на Великата жертва да помислим за себеотрицанието в името на Всеобщото добро, а не на личните или групови интереси, и за Богочовека, който е винаги със нас, макар и не всички да го приемат, но всички ще се изправят пред него когато настъпи мигът.
      ХРИСТОС

За Неговото естество светът все още спори:
      Дали е Божи  Син, Адепт или Благословен Учител.
      Но да познае Истината може само този,
      Който по Пътя трънен на “Голгота” вече е преминал.

Със мисията си да носи на Земята Благодат
      Той неведнъж, в различни облици, сред хората е слизал,
      когато Златният телец със своята отровна смрад
      сърцата вкаменени на човеците от Бога е закривал.

Той слезе сред света, ала светът Го не прие,
      Макар и че очакваха от много векове Спасител.
      Възвърна правото на грешните човеци да са Богове,
      След като праотците им напуснаха позорно Святата Обител.

Като достоен син, със силата на своя Бог-Баща
      Извърши много чудеса и хиляди нахрани.
      Над морските вълни и ветрове показа си властта
      След като тръгна сам и ученика си да ходи по вода покани.

На тънещите в мрак и смъртна сянка даде Светлина.
      На унижените и страдащите отреди блаженство.          
      Отдавайки живота си  на кръста, победи смъртта.
      Показа пътя стръмен към духовно съвършенство.

Да бъде винаги със нас, до края на века, ни обеща
      Ако успеем да обичаме и своите, и враговете.
      И към Живота вечен, в “Царството Небесно”, Тесните врата
      Ако на гладните и жадните от своето дадете.

Руган, бичуван и с венец от тръни увенчан
      С “Прости им, Отче!”се изправи пред тълпата.
      Ала чедата блудни Израилеви за вечен срам
      Се бяха врекли за слуги на Сатаната.

Сега Те чакаме отново и ще те следваме, Владико,
      Защото Ти си Пътя и Живота, и Истината свята.
      И ще те срещнем пак с “Осанна”, ала без “Разпни го”
      Издигнал меча на Духа, за вечен мир и радост на Земята.
    • от Габриел Георгиев
      Здравейте,
      от заглавието се разбира какво ми се случи с прекрасния ФБ. Един ден просто ми изписва това (на прикачената снимка се вижда).
      Въпросът ми е, на някого случвало ли му се е? Качих им снимка на лична карта, но в различни форуми пишат, че чакат с месеци за отговор и такъв няма.
      Та ако някой е имал този проблем, да сподели опит? 
      Благодаря Ви!

• от Калин Карабойчев
      Здравейте приятели! Радваме се да Ви представим напълно новите ни приложения за Android и iPhone.
      Не пропускайте последните новини от света на технологиите където и да сте. С нашите нови приложения можете лесно и бързо, да четете и коментирате новините ни по-удобно от всякога.
      Това е първата им версия, очаквайте още много промени и изненади в тях.
      Приложението за Android базирани телефони можете да изтеглите от тук, а за iPhone от този линк.
      Надяваме се да ви харесат!

• от Mr.n0b0dy
      Защо официалното приложение на калдата не е ъпдейтвано, изискват се разходи или няма кой да го направи?
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.