Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Геори Ковачев

Глас в мозъка (Voice to Skull (V2K)) - Вече има жертви и в България!!!

Препоръчан отговор

преди 27 минути, Alletheya написа:

На каква обективна база обаче почиват неграмотните ви заключения и изказвания за психиатрични диагнози ,че тези възприятия видения и тактилни усещания на милиони  хора не съществуват и са нереални.В някакви  наръчници пълни с смехотворни диагнози за нормални човешки състояния. 

Сега малко бързам да излизам, вляво зеленото е учебник по психиатрия

8e3ebdfcb519.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Белгиеца написа:

Ти Белгиеца даже и срещу него да тичаш, пак не можеш да го стигнеш в тоя живот. Ще ти трябва да се преродиш поне веднъж, за да имаш шанс да постигнеш поне част от негово ниво.

Да отгърна ли книгата от която цитирате за диагноза с Наполеонов комплекс , мания за величие и Егоцентрични патологии какво пише или сам ще се сетите и ще си прочетете. Защо ми е да  гоня вас като ни с вас бягаме в различни посоки и пресечни точки в класическата геометрия за нас няма. Виж в Евклидовата може да намерим ... Вие не знаете нищо за честотата на мозъка и за природата на възприятията и реалността как функционира той. Абе не знаете Алеф -Бет ама сте тръгнали да раздавате на хората лекомислено диагнози. И да ги превръщате в зомбирани сенки на лекарства . За ''тяхно добро''. Чували гласове имали видения имали сетивни възприятия откъде знаете вие ,че при тези хора нещо не е по специално. е нямат наистина отключени екстрасензорни възприятия както имам аз например. И като ви казвам истината ми се подигравате. Откъде знаете ,че няма наистина спиритуални паразити, електрически въздействия,  микро импланти, промени в честотата на мозъците и умишлено зомбиране на хора с експериментални цели. България е един експериментален полигон. Като сте в Белгия да не  мислите ,че сте хванали Папата за шлифера та вие сте в центъра на най голямата Ислямизация в Новият свят вие вашите градове приличат на Пакистан Вашите деца нямат пол майка и баща. Тези държави ще бъдете избити първи от новите Афро-мигри които идват и ще  ви '''демократизират'' там с геноцидд и безапелационно Белгиецо.Там вашата психология и психиатрия нали казах какво следва да направите -За камината. Терора с високи технолични психо оръжия се прилага пишете моля САМО В БЕЛИ ДЪРЖАВИ. 

преди 19 минути, Белгиеца написа:

вляво зеленото е учебник по психиатрия

Да, и  ???

Учебник писан от кой от  някои от слугите  на умопобърканият елит на Новият Световен Ред, Статуквото ,Господарите на Света които използват Фарма Мафията и  5 глобални корпорации за физически ментален и пълен контрол над съзнанията на популацията с помощта на химически отрови. Колко % от населението на света са бели хора 4% и колко от тях са подложени на този Фармацевтичен химически и ваксинационен и психо терор и геноцид 100% . Ръсят тонове литий в атмосферата живак и алуминий в ваксините и калво ли не .Нулева мазнина в храните и после '''лекуват '''с хвъращи наръчници на психиатри ,които струват точно толкова , колкото са стрували и в 13 век.Отпадък.  Даже струват по малко , защото тогава поне не е  имало истински лечители и не толкова развита фармацевтика.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В действителност някои са изостанали .... мда ... в своето не само духовно развитие, а и в интелектуално ... мда ...

Какво ли не се опитва дадена личност, група и т.н. да проумее, че не чрез физически неща става реалността ... мда ...

Определено технологиите са в застой .... мда ... липсва им идея, способ и т.н., за да може да генерират някаква същност ... мда ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Alletheya написа:

E нямат наистина отключени екстрасензорни възприятия както имам аз например.

E нямат, щото не са ти на нивото на налудничавост.
Това се отнася дирекно за теб

https://ru.wikipedia.org/wiki/Бред

Гарантирам ти го със 100% сигурност. Нищо че не съм психиатър ( по диплома).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Белгиеца спри да пишеш глупости!!!

Аз създадох темата, защото наистина има банда в Пловдив, която е намерила начин да чува мислите на жертвата и да ги манипулира.
Затова недей да спориш ако не си запозната с този вид престъпления!!!

Alletheya Благодаря Ви, че показваш различни  методи за манипулиране на мисли.

Това е линк  към  организация, която се бори с този вид престъпления в САЩ 
https://www.targetedjustice.com/technology.html

Този човек с прякор Черният от Пловдив използва скъпа апаратура и плаща 1200лв на година за акаунт (нямам повече подробности). Тази  апаратура минава през уеб базирана система  която минава  през някакъв спътник (така си мисля защото може да чува мислите жертвата дистанционно).
Този човек  с тази  техника може да чува мислите на жертвата,  да манипулира мислите на жертвата и най-лошото е, че  може да следи хората дистанционно на всякъде!
Създадох тази тема да разбера дали има хора в България, които са имали проблем с този вид престъпления!
И още по-лошото е, че полицията изобщо не е запозната с това вид престъпления.

И наистина искам да Ви помоля ако  не знаете нищо по този въпрос не спорете! Напишете в  Google  Voice to Skull и вижте колко много информация има на тази тема и  колко много жертви има на Voice to Skull (v2k). 
Още веднъж ще се повторям: Създадох тази тема да разбера дали има други жертви в България и ако има как са успели да си намерят решения на този  проблем.

Във Facebook има цяла организация, която се бори с този  вид престъпления:
В постовете може да прочетете коментарите на жертвите от този  вид  престъпления.
https://www.facebook.com/Организация-срещу-злоупотреба-с-психотронни-оръжия-клон-България-490874454307120/?hc_ref=ARTx1Z47X6HFX0APoNepzp27k7PN-6s44CCWDW_1SuNH3NyUbzLVwRUISLEtLSm0U2s&__tn__=kC-R

Иванка Миланова е дала интервю за BTV относно този  вид престъпления.
https://www.facebook.com/btv.official/posts/10151601215330853/

Идеята на тази тема да се опитаме да съберем повече информация за този  вид престъпления.
Всяка помощ е добре дошла. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаш  избор- радикален отказ от всичко цивилизационо.Приемници,телефони,телевизия,компютри,всичко що емитира електромагнитна радиация или има транзистор го изхвърляш и излизаш дълбоко в планината в нелегалност в дървена къщурка.Селф-състейнаблъл лайф.Това се води лесният начин.Без интернет ,телефон,компютър.На газова лампа.Не ходиш в супермаркет с камери не ядеш купена храна и сам се оправяш с Agenda-21 работеща за избиването на всички Self sustainables kоито искат да са вън от МАТРИЦАТА.Караш  кон или каруца не ходиш всред много хора и живееш чисто кaто амишите Веднъж в годината в града за газ,бензин,сечива и си ремонтираш сам всичко  с инструменти.

Другият, път -изгубената война, харчиш хиляди $$$ за екраниращи електромагнитна радиация бои.Бронираш прозорците с метализирани щитове и оксиди.Опаковаш къщата в Медно Фолио и спиш в Фарадеев заземен кафез.Саботираш с брадва всички Жиесем клетки, рутери кули  и Белгийци ,което те вкарва в филм с закона.

За следене нон-стоп трябва да носиш устройство -телефон и имплант изпълняващи роля на SKU -тракер. България е тестови-експериментален полигон за разработки.За четене на мисли и предаване ще трябва друг супер-секретен високотехнологичен имплант, подобен като този на Мъск който имплантира  в главите на затворници за да са перманентно '''connected'''.

Трябва да работи безотказно да не е енергоемко да е миниатюрно да е вкарано в мозъка и закачено в ключови дялове чрез  електроди , което значи операция. Което значи десетки хиляди експериментални жертви от тестове и неуспешно вкарване. Ко праим с тия жертви.Отписваме ги кат ПТП- жертви в катастрофи ? При успешно тестване над малък мащаб хора дали реално работи и може да влияе както казвате да манипулира мисли в реално време.Вероятно ще работи с команди Иди да направиш това .Направи онова, скочи пред влака..Няма друг начин някой постоянно да може да ви следи с сателит или да може да ви идентифицира и манипулира мислите без във вас да е заложен SKU тракер примерно от зъболекар на който му е платено от определени хора да слага чипове в рут -канали откъдето се излъчва GPS сигнал.Център ,криптиране, сателити обработване в реално време на данни и телеметрии входящо-изходяща комуникация с контролен център.Ще изисква инфраструктура Data Centrer за обработката.Гербер имаха  намерение да купуват суперкомпютър.HP строеше и изграждаше нещо голямо наскоро ако не се лъжа в Пловдив май беше Знам ли ако се комбинира с слушалки и други неща какво са изислили. Според мен трябва имплант в мозъка.Прецизна операция клиники ,медици, отвличания на хора слагане оттърваване от неуспешните .Не става и не е надеждно иначе.Определено който го прави ще работи за Пентагона, DoD, DARPA, техен контрактор частна лаборатория отдел на Boston Dynamic .Едно е абсолютно сигурно.Слугите им и тези на най ниско ниво извършващите тестовете, както ги наричате са имплантирани и щом свърши експеримента целите им семейства ще ги избият и превърнат в...жертви на ПТП.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, Alletheya написа:

пак не знаеш нищичко и ставаш за смях

Браво бе. Аз те правя за смях, обаче се реши да напишеш, че било обратното, чунким някой се върже, дето много не разбира. Кви сте такива безсъвесни, не мога да ви разбера. Слава, създадена чрез илюзии и лъжи не е реална слава. Сега някой, дето също съм го направил за смях, като съм му налял мозък в главата, като те лайкне и какво, ще ти се вдигне самочувствието и живота ти ще придобие смисъл ли?

Като поправя някой, примерно теб, и изведнъж се активизира една такава ученолюбознателност (страхотна дума!) и почват да ми се цитират енциклопедии. Това се нарича псевдонаука - мимикрия на бошлав темерутщина с думи, които масово човек е чувал, ама не разбира, че за да мине учен кима, санким мине и той за интелигентен. Това е синдрома "царя е гол" - не разбирам, ама щом другите казват, значи е така. така се вирее само в среда на едноклетъчни. Като срещнеш някой многоклетъчен, като мен, и лъсва, че нищо не знаеш и нищо не разбираш. Само приказки с назубрена шарлатания, обещания за гарантиран рай, гаранции за блестящо минало (всяка втора е преродена Клеопатра) и самочувствие до тавана (като теб, дето писа, че не си човек, ами нещо по-висшо и издигнато, което ти дава правото да даваш акъл и да гледаш с надменност). Вятър работа. Много труд за нищо.

И онази учената, дето знае Талмуди-баракуди и тя не смее един въпрос да отговори да не ѝ рухне въздушната кула от надежди и мечти за Бога. И да не се чувства нито тя, нито ти специална, цяла камара сте тука. Все търсите публика, все много знаете и все само вие го знаете, защото ви е подшушнато от велики невидими създания.

Специални сте, да, ама не по начина, по който искате.

преди 8 часа, Белгиеца написа:

Сега малко бързам да излизам, вляво зеленото е учебник по психиатрия

8e3ebdfcb519.jpg

Омачкай я малко, да всееш респект like.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 3.12.2019 г. в 23:02, Alletheya написа:

За следене нон-стоп трябва да носиш устройство -телефон и имплант изпълняващи роля на SKU -тракер. България е тестови-експериментален полигон за разработки.За четене на мисли и предаване ще трябва друг супер-секретен високотехнологичен имплант, подобен като този на Мъск който имплантира  в главите на затворници за да са перманентно '''connected'''.

Не вярвам, че въпросният "Черния" да имплантира микрочипове в жертвата. 
До колкото знам  облъчва жертвата с въпросната апаратура в продължение на няколко дена и така прехваща жертвата (не съм много запознат). 

Ето още малко информация относно технологията която използва микровълни.
https://maildevto.wixsite.com/dchakrab-glitch/single-post/2015/11/14/V2K-Voice-To-Skull-Torture

До колкото знам  жертвите чуват гласовете на манипулатора с вътрешното си ухо.  

Линкове 
https://en.wikipedia.org/wiki/Microwave_auditory_effect
https://sites.google.com/site/targetedindividualscanada/

Има жертви който са успели успешно да засекат микровълновия сигнал и да преобразуват микровълните в аудио звук. Лошото е, че не са дали подробности
как е точно са преобразували микровълновия сигнал в аудио звук. Ако  имате някакви идеи как може да се преобразува микровълните в аудио ще съм ви благодарен ако споделите.

https://www.youtube.com/watch?v=OYSw8M6tZlI

Тука има много информация за този вид престъпления 
https://sites.google.com/site/targetedindividuals101/home/v2k

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опа още една странна тема

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, petie1 написа:

Опа още една странна тема

Странното е, че продължава да се пише в нея. Сега разбирам, защот  в лудниците вече всички се пуска на свобода.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Емил Костов написа:

Странното е, че продължава да се пише в нея. Сега разбирам, защот  в лудниците вече всички се пуска на свобода.

Е как защо? Да дойдат в Калдата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До няколко години като  набере  популярност тази технология тогава ще си говорим по-различен начин. Нещата не си ги смуча от пръстите,  а всичко е подкрепено с линкове.
Ако наистина не сте запознати ще Ви помоля да не коментирате.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Геори Ковачев написа:

До няколко години като  набере  популярност тази технология тогава ще си говорим по-различен начин. Нещата не си ги смуча от пръстите,  а всичко е подкрепено с линкове.
Ако наистина не сте запознати ще Ви помоля да не коментирате.

Линкове, линкове, ама никъде не видях честотата на въпросните вълни. А това е измеримо. И е важно. Примерно едни вълни са пренасят лесно на големи разстояния, докато при други това е практически невъзможно. Микровълните при по-голяма интензивност буквално ще изпържат мозъка и т.н. Освен това мозъчните центрове не могат директно да улавят вълни и да ги трансформират в нервни импулси. Нужно е съответното сетиво (сетивен орган) да е развито. Но това е друга тема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Shiniasu написа:

Линкове, линкове, ама ...

Не ги отваряйте изобщо, писани са от изперколясали индивиди.
Да четеш съдържанието на тези линкове е същото като да четеш писанията на веганите = загуба на време !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 12 часа, Белгиеца написа:

изперколясали индивиди

Белгиецо, не всички искаме да четем твоите много ''SANE' теми за това колко пари щял да получи някой ,когато ти си 6 метра под земята , а хората се черпят за твое 'здраве'.Още малко ти трая глупостите преди и ти да отидеш в списъка при Мианмар и другите доказани ТЕЛКОВЕ.

преди 15 часа, Геори Ковачев написа:

набере  популярност тази технология

Популярност тази технология никога няма да набере извън малък обсег хора от военно промишленият комплекс и специфични експерименти и лаборатории ,които търсят определена цел.И най вероятно са я намерили още преди 50г. Вълните без да има имплант закачен на визуалният ти кортекс, декодиращ сигналите в нещо разбираемо за мозъка и електроди свързани с слуховият ти център без това съм сигурна ,че и да облъчва с микровълни просто ще затопля главата на жертвата подобно на GSM антена в телефон. Освен ако устройството не е способно да манипулира поотделно и трите Алфа Бета и Тета мозъчни честотни вълни в реално време и слагайки направо мисли в главата чрез някоя от тях .Far fetched не мислиш ли ...  нещо друго се случва и прави с тези хора.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако чувате гласове, вместо да търсите кой ровичка в мозъците ви, потърсете помощта на психиатър. Всъщност, те вероятно наистина са резултат от облъчване. Облъчването ИНТЕРНЕТ!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://patents.google.com/patent/US4877027A/en  Здравейте приятели , аз съм засегнат от това , линка е патент за глас в главата , чувам моите мисли през ушите си , чувам и операторите които обсъждат всички мои действия , те ме наблюдават 24/7 , могат да манипулират всички електрически и електронни уреди , използват електромагнитни вълни , вероятно чрез сателитите , правят ужасни болки всякакви по тялото , мен лично чрез тях ме държаха цяла седмица без сън , мога да говоря много като потърпевш , оттърването е само чрез заглушител , пробвах се да засичам тяхните честоти чрез фирма за такива замервания , те манипулираха уредите които засичат , оправия няма . Знаех само че ако им засека носещите честоти може да си поръчам на някой да ми направи заглушаващо устройство с което да приключа с проблема , но така и не успях . Който има фейсбук профил нека в търсачката на фейсбук напише на латиница Таргет Индивидуалс , да видите колко групи на потърпевши ще откриете . Поздрави приятели 

преди 3 минути, _Belial_ написа:

Ако чувате гласове, вместо да търсите кой ровичка в мозъците ви, потърсете помощта на психиатър. Всъщност, те вероятно наистина са резултат от облъчване. Облъчването ИНТЕРНЕТ!

КАТО НЕ СИ КОМПЕТЕНТЕН ЗАМЪЛЧИ И ОТИДИ ДА ТРОЛИШ ДРУГАДЕ

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Ивайло Кънчев написа:

КАТО НЕ СИ КОМПЕТЕНТЕН ЗАМЪЛЧИ И ОТИДИ ДА ТРОЛИШ ДРУГАДЕ

Я се застреляй бе компетентния! И намали шрифта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 3.12.2019 г. в 19:55, Геори Ковачев написа:

Белгиеца спри да пишеш глупости!!!

Аз създадох темата, защото наистина има банда в Пловдив, която е намерила начин да чува мислите на жертвата и да ги манипулира.
Затова недей да спориш ако не си запозната с този вид престъпления!!!

Alletheya Благодаря Ви, че показваш различни  методи за манипулиране на мисли.

Това е линк  към  организация, която се бори с този вид престъпления в САЩ 
https://www.targetedjustice.com/technology.html

Този човек с прякор Черният от Пловдив използва скъпа апаратура и плаща 1200лв на година за акаунт (нямам повече подробности). Тази  апаратура минава през уеб базирана система  която минава  през някакъв спътник (така си мисля защото може да чува мислите жертвата дистанционно).
Този човек  с тази  техника може да чува мислите на жертвата,  да манипулира мислите на жертвата и най-лошото е, че  може да следи хората дистанционно на всякъде!
Създадох тази тема да разбера дали има хора в България, които са имали проблем с този вид престъпления!
И още по-лошото е, че полицията изобщо не е запозната с това вид престъпления.

И наистина искам да Ви помоля ако  не знаете нищо по този въпрос не спорете! Напишете в  Google  Voice to Skull и вижте колко много информация има на тази тема и  колко много жертви има на Voice to Skull (v2k). 
Още веднъж ще се повторям: Създадох тази тема да разбера дали има други жертви в България и ако има как са успели да си намерят решения на този  проблем.

Във Facebook има цяла организация, която се бори с този  вид престъпления:
В постовете може да прочетете коментарите на жертвите от този  вид  престъпления.
https://www.facebook.com/Организация-срещу-злоупотреба-с-психотронни-оръжия-клон-България-490874454307120/?hc_ref=ARTx1Z47X6HFX0APoNepzp27k7PN-6s44CCWDW_1SuNH3NyUbzLVwRUISLEtLSm0U2s&__tn__=kC-R

Иванка Миланова е дала интервю за BTV относно този  вид престъпления.
https://www.facebook.com/btv.official/posts/10151601215330853/

Идеята на тази тема да се опитаме да съберем повече информация за този  вид престъпления.
Всяка помощ е добре дошла. 

Здравей Георги , ще се радвам да се свържа с теб , моля остави някакви координати , ще ти дам линк на фб профила ми , пиши ми на личен , моля https://www.facebook.com/ivajlo.kanchev

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Ивайло Кънчев написа:

Здравей Георги , ще се радвам да се свържа с теб , моля остави някакви координати , ще ти дам линк на фб профила ми , пиши ми на личен , моля https://www.facebook.com/ivajlo.kanchev

Писах ти на лично съобщение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, _Belial_ написа:

Ако чувате гласове, вместо да търсите кой ровичка в мозъците ви, потърсете помощта на психиатър. 

Психиатърът ще помогне ако е шизофрения, ама ако не е, тагава само ще ги налива с хапчета без да могат да се отърват. Подобрение ще има само докато гълтат хаповете, ама страничните ефекти може да са кофти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дам, има такива системи способни да вкарват директно аудио информация под формата на звук директно в ушите на избрани субекти.
Използват се Тилиеви 1,9 μm лазери, безопасни за очите и кожата и има начин да се локализира над точно определен човек.Нужна е пряка видимост до субекта и много близко разстояние под 3 метра за трансмитера теоретично може да бъде N метра до място,където е локализирана жертвата,но има разсейване .Използва се свъхвисоки честоти от 160 Терахерца и се работи с вода-водни пари.Вероятно използват хармоници сигнала е достатъчно силен за да манипулира водните молекули.Гласовете влизат директно през ушите и не се работи с мозъчни вълни ако не броим,че са чужди гласовете които чувате.(могат да ги представят  като вашият собствен но реално са паразитни ,чужди ) Накратко използва се версията на това ,което Александър Бел нарича 1880г Оптичен телефон за пренос на глас чрез фотони.Абсорбцията на светлина от водните молекули продуцира звукови вълни.Нарича се Фото-Акустичен ефект. Може да трансмитира звук глас музика директно в кохлеарният ви апарат и понеже сензорните клетки и ганглият вътре в кохлеарният апарат са податливи на повреда от висок звук може да се манипулират така поведението на субекта чрез модулиране силата на излъчване с подобно устройство.Да му вншават идеи мисли...просто като насочат лазера към ушите му.Сканира се мястото и се създава ,чрез лазер във водните молекули подходящата дължина на вълната, фиксирана точно към местоположението на жертвата.Процеса е подобен на това как се фокусира фокална леща в.у обект.В самият уред вероятно всичко е на таблет и с един клик избираш жертвите.Възможно е дрон да излъчва лазера в бъдеще. Важното в случаят той винаги е там където искате да бъде и звукът му се чува само от засегнатият.Звукът може да се модулира от слаб до супер-силен ,който би увредил тъпанчевите мембрани и да оглушеете. Това устройство има ужасна мощ и директно може да кънтят гласове в главите ви. Те могат да трансмитират различни аудио стимули така без имплант..Обратният на този ефект се нарича Лазерен микрофон и се ползва от специалните служби за подслушване,чрез фокусиране в.у къща от пределно далечно разстояние.Лъчът се позиционира в.у отражаема повърхност вибрираща от звуковите вълни и имайки директна видимост на база входящият и изходящият поток сезчислява конвертира и реконструира разговорът провеждан в стаята.Тук е по друго и процесът е само вкарване на звук.Вероятно е наистина  масово да започне да се ползва за реклама и какво ли не. Методът за имплантация на Звук по този начин е прост не налага манипулация на вълните на мозъкът въпреки ,че това е манипулация на слуховият апарат.Около 60 децибела звук директно в главата на човек без заобикалящите да чуват нищо си е добре.ОТ  около 3 метра е теоретично ефективното разстояние м/у субект-предавател,но може да се очаква и подобрение както казах до дрон и Орбитално оръжие. Вероятно е у нас го тестват как работи и ще го изчистват за масово внедряване  впоследствие. Аз бих участвала в подобен експеримент стига да му пускат тихи съобщения и музичка щадяща мембраните ми както и да ми плащат добре. Много добри идеи и насоки ще им дам за подобрения. На чичаци като тоя отгоре , Белгийският бих му пуснала на 120 децибела и тогаа наистина с незавършеното си образование ще пие хапчета и ще срича диагнози.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Alletheya написа:

Дам, има такива системи способни да вкарват директно аудио информация под формата на звук директно в ушите на избрани субекти.

По-прост е начина по който се вкара въпросната аудио информация.

Тази тема, както и една друга тема е свързана с някаква конспирация, която де факто е отвличане на вниманието.

В основата на всичко е да бъде привлечено вниманието, т.е. интернет в момента е "петата власт".

Като краен резултат: Много властващи, а малко вярващи. Не забравяйте, че двадесети век е бил под управлението на атеистите.

Всичко се свежда до едно: Кой ще управлява масите в бъдеще време.

Методологиите и т.н. са създадени миналия век, а в тоя трябва да се приложат. В тоя случай цялото общество е във един процес на нагаждане на въпросните методи, за да се постигне заложената цел от определени атеисти от миналия век.

Едно е важно в случая. Най-добре въздействието да се осъществява с аудио информация. На някой им действа, но има и такива които са "глухи", т.е. те имат свой "глас между ушите си". Целта е да се изнамерят алгоритми въпросните да не смущават аудио информацията от сега властващите с нея.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Alletheya написа:

Айде малко здрав разум приложи.

Първо, щом вече е всеобщо известна тази технология, надали знаещият за нея ще се излъже, че странното мърморене в ушото са негови лични явления или глас свише;)

Второ, технологията е от началото на тази година и засега работи на разстояние 2.5 сантиметра. Демек трябва да прикрепят лазера на това разстояние до ушото. А защо? Защото излъчването трябва да бъде фокусирано във въздуха точно пред ушото. Ако сбъркат малко по-навътре, ще ти го прогорят. Ей, омбре, проби ми дупка в корема! А ако го фокусират по-далече от ушото, наративът ;) ще се чува и от другите.

Който упорито търси, винаги ще намери. Даже и под вола теле ще намери.

преди 32 минути, ДИоNД написа:

т.е. интернет в момента е "петата власт

И тъй като интернет вече е всеобщо достъпен, даже и за най-тъпите, той се напълни с "матрял" (доказателство е тази тема;)). Това доведе до т.н. власт на тълпата, която влияе чрез крещене по суцялните мрежи. Но не се подлъгвай да мислиш, че тя решава по какъв повод и какво да крещи. Решава някой чичко или чичковци, а гмежта гълта и иска още, щото няма друг личен живот, освен в интернет. А тъй тя е  волатилна, то ест в глъвъта си има само въздушни пари, управлението ѝ е много лесно и не трябват некви хай-тек лазерни технологии на кака ти Алетея.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...